Makšķerēšana jūrā

Shovakar kaut kā nekustas..
.
9.oktobris 2019, 21:37 | links
 
Manaskepse nenozime ka neko lietas laba nedarishu... :D
Es tapat braukshu nakamnedelj jo mazums trapishu uz vakar rit un citur...
Ari sliktajos gados izshauj atseviskjas dienas...
Turklat ne jau delj zivim braucam... Tirgu bute 1,5eur/kg maksaa...
9.oktobris 2019, 21:35 | links
 
diametrs [09.10.19]: Domāju, ka viss nestabilo laika apstākļu dēļ. Nav tāda tendence uz rudeni, salnām, vēsumu, bet tāda lēkāšana. Silts auksts, lietus, saulains, spiediens, utt. Nu kā tā kaprīzā jūras zivs tam visam lai izseko ?
Viss pa lielam ir primitivi... Braucu uz butem 5-10x uz somiju 2x uz peipusu 10x uz pernavu 5x zviedrija 1x katru gadu neskaitot engures, brekshu copes itt... cik vien tieku tik braucu ja galigi su.. Nesola... Visur ir cikls 4-5 gadi... Peipi pat asariem ir 5gades cikls... Katru gadu viss ir citadak... Un tad ir gadi kad "beri neho4u"

Shogad viss ir slikti, jo ne uz ledus zivs ienaca, ne pec tam vimbas, ne asaris juraa, un pat zanders veel daugavas baseinaa isti naf itt negribu uzskaitiit visu... Liidz ar to secinu ka nu vechi shvakais gads pagaidaam... Turpretii pagajshgad bij vnk lopaa visur... Papildinaashu par taam ābelem... 2plumju koki man deva ap 100kg shogad pat nevienu gatavu nedabuju mazuminjsh kas bij nokrita zaljsh...
So dabas ciklus neietekmesi...
9.oktobris 2019, 21:31 | links
 
Da lielas starpības nav ko jūrā ko iekšējos ūdeņos zivis pie tādām krāsām laika maiņām reaģē negatīvi. Aktivitātes nekādas.
9.oktobris 2019, 21:30 | links
 
Šis bušu copes gads ir dīvains, izprast dabu un buti šogad ir kā vinnēt loterijā. Mēneša laikā esmu tā pa rupjo 1500 km nobraukājies pa piekrasti.
Lomi ne tuvu normai, ar regresu līdz aizvakardienai. Tomēr labā ziņa, ka ir sākusies nakts cope (piesitieni ik pēc 5-10 min, ja strādā ar copeni), jo parasti pusnaktī bute norāva roceni.
Pa dienu vispār esmu tik sauļojies, ja neskaita pāris butītes. Vēl līdz sakarīgai dienas copei jāpagaida.
Ne asakas.
9.oktobris 2019, 21:19 | links
 
Uz jūru sāku braukt neilgi pēc tam kad jūras mala vairs nebija režīma zona, ap 1993.gadu. No sākuma uz Pāvilostas molu, autiņu tad varēja atstāt tad tajā vietā, kur ir radars. Lomi tādi, ka knapi līdz tam radaram varēja aiznest. konkurence praktiski nekāda, reti kāds vietējais. Vēlāk sāka parādīties tauta, sākām braukt uz krastu, Jūrkalne, tuvāk Liepājai, Užava. Ja nebija zāles, tad butes vismaz 5-10 kg, principā tika daudz, cik pašam gribējās mājās vest. Arī tagad var protams savilkt, bet nožēlojami lasīt, ka 8-10 butes uzskata par labu lomu.
9.oktobris 2019, 21:15 | links
 
Domāju, ka viss nestabilo laika apstākļu dēļ. Nav tāda tendence uz rudeni, salnām, vēsumu, bet tāda lēkāšana. Silts auksts, lietus, saulains, spiediens, utt. Nu kā tā kaprīzā jūras zivs tam visam lai izseko ?

diametrs, 9.oktobris 2019, 21:04

Un grūti prognozēt, ko zivs darīs tuvākajā laikā, kad gaisa temperatūra nedēļas laikā pacelsies līdz 20 C.
9.oktobris 2019, 21:09 | links
 
Aizvakar ar Diametru bija vismaz seši dupleti un viens triplets, bet lielumi zivtiņām stipri grēcīgi. Copes 16 stundu laikā jūra atverās no rīta 1,5 - 2 stundu laikā, kad sāka nākt priekš žāvēšanas derīgi eksemplāri. Visu pāŗējo laiku , starplaikos starp zālēm, lapiņas un mazas plaukstiņas. Lai nu kā, bet nakts cope pamazām ieņem savu vietu. Ikgadējais kalendārais plekstes copes grafiks it ka tiek ievērots. Klibo pagaidām tiešām zivs lielumi. Man līdzi bija tārpi, tā arī nevienu neuzliku, negribēju kļūt par mazo lapiņu slakteri.
9.oktobris 2019, 21:05 | links
 
Domāju, ka viss nestabilo laika apstākļu dēļ. Nav tāda tendence uz rudeni, salnām, vēsumu, bet tāda lēkāšana. Silts auksts, lietus, saulains, spiediens, utt. Nu kā tā kaprīzā jūras zivs tam visam lai izseko ?
9.oktobris 2019, 21:04 | links
 
Pagaidam man info ir par to ka kas trāpa tam ir...
Pats traapijis jau shogad 2x uz razdachu ar dupletiem ik peec 15-20min, bet majas atvedis 7butes kas panjemtas jo vnk atlaist nevareeja...
9.oktobris 2019, 20:37 | links
 
Pareizi, Faz!:)
9.oktobris 2019, 20:34 | links
 
Vechi nevajag sacereties ka būs lielie lomi... Katru gadu viss ir citādāk...
Ja pa manam tad pagajsgad vnk bij daudz butes 3mēnešu garumā... Un ljoti daudz 750-1kg robežās... Shogad cik pabiju butes daudz bet nu... 10-15cm masveidaa bet njemamas maz... Tapat ari Par tiem meneshiem man labi lomi vienu gadu bijushi augusta viduu un veelaak chush... A ir bijis ka tik novembrii sakjer...
Vienkaarsham piemeeram- man ābele pagajshgad luuza no aboliem, bet shogad 2mazi abolishi...
Ta ka beidzat sudzeties.... Vai nu atversies un būs visiem vai ari tiem kas trapis uz vakar riit un citur... :D
9.oktobris 2019, 20:32 | links
 
Veixmi sii vakara un nakts censoniem :))
9.oktobris 2019, 20:20 | links
 
bigfish [09.10.19]: Nē myms atdürāmyiues kolk..
Kā veicas?
9.oktobris 2019, 19:42 | links
 
Ne asakas
9.oktobris 2019, 19:35 | links
 
Atvainoojs par bur
tiem....līst...
9.oktobris 2019, 19:27 | links
 
Nē myms atdürāmyiues kolk..
9.oktobris 2019, 19:25 | links
 
Paldies Tev....mēğināsim....esam atbraukuši 190 km

bigfish, 9.oktobris 2019, 18:46


bigfish, ne asakas! ;)
P.s. Tie bijāt Jūs, kas upi nopētija?:))
9.oktobris 2019, 19:13 | links
 
Ierasti kilometri, Kolka man vistuvaka vieta, 150km uz vienu pusi. Uz parejam 200km un biku vairak.
Ne asakas, padod zinu, ka veicas.


Paldies Tev....mēğināsim....esam atbraukuši 190 km

bigfish, 9.oktobris 2019, 18:46
9.oktobris 2019, 19:05 | links
 
Paldies Tev....mēğināsim....esam atbraukuši 190 km
9.oktobris 2019, 18:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager