Makšķerēšana jūrā

Ka ir jurkalne?ka ar copi?
9.oktobris 2019, 18:43 | links
 
Lielaja jura, kur nav jabrien.
Kopa ar Leonidu, vismaz paris h.


Truksi ja nav moslēpums biji jūrā vai līci

bigfish, 9.oktobris 2019, 18:07
9.oktobris 2019, 18:40 | links
 
Truksi ja nav moslēpums biji jūrā vai līci
9.oktobris 2019, 18:07 | links
 
Teikšu,kā ir, laikam nav ne vainas. Lietus,vējš,vilnis,viss kā pie jūras, bet ar copi šodien švaki.. nemāku te forumā bildi ielikt, bet te Užavas krastā,pilns ar beigtām butēm..
Vispār mana intuīcija saka, ka vajag brīdi pagaidīt,kad jūra nomierināsies.. šito nedēļu visu sola tādu- ar sāna straumi, vēju un lieliem viļņiem .

Ne asakas, kolēģi!
9.oktobris 2019, 17:27 | links
 
Kā iet makšķerniekiem Užavā...
9.oktobris 2019, 17:16 | links
 
diametrs [09.10.19]: Pravietis [13:39]: Ar meijām cauri netiksi... Visiem zināma patiesība, ka lielākā daļa bedres maina vietu. Tādēļ uz gatavu izbraukt, ieejot pāris reizes gadā nodaļā, arī neizdosies. Nāksies vien katram nopietnam copmanim meklēt savas bedrītes, vai uzticēties savstarpēji starp saviem labiem paziņām ar "visiem nepieejamu informāciju" :). Neliekuļosim un atzīsim, ka neviens savās vietās piemēslotu kolhozu arī negrib redzēt. CL jūras nodaļa jau nav panaceja jaunpienācējam. Google koordinātes ir laba lieta, bet vēl jau jālasa meteo un dabas parādības. Es meklēju vietas nepieejamākas, grūti piebraucamās vietās "dabas parkos", nost no skaudīgajām acīm un tad bedrītes :). Un tikai tad atrodu pilnu pansiju.Dirsējs tu esi par visiem 100, bet copmanis pat uz trijnieku nevelc!:) Tava teorija ļoti skrien pa priekšu tavām praktiskajām prasmēm!
Meklē tā saucamo zemūdens bezvēju! Un bus tev pilni spaiņi!:)

cope71, 9.oktobris 2019, 14:46

Un kādu atzīme Tev kā copmanim var ielikt ?
Stabilu 5+
9.oktobris 2019, 17:13 | links
 
Sapalēn,es humoram.Nopietni gribētāji raksta personīgi.Sezona ir gandrīz pusē,īstu lomu vēl nav bijis.
9.oktobris 2019, 17:09 | links
 
Nu kaut maz!
9.oktobris 2019, 16:50 | links
 
Pravietis [13:39]: Ar meijām cauri netiksi... Visiem zināma patiesība, ka lielākā daļa bedres maina vietu. Tādēļ uz gatavu izbraukt, ieejot pāris reizes gadā nodaļā, arī neizdosies. Nāksies vien katram nopietnam copmanim meklēt savas bedrītes, vai uzticēties savstarpēji starp saviem labiem paziņām ar "visiem nepieejamu informāciju" :). Neliekuļosim un atzīsim, ka neviens savās vietās piemēslotu kolhozu arī negrib redzēt. CL jūras nodaļa jau nav panaceja jaunpienācējam. Google koordinātes ir laba lieta, bet vēl jau jālasa meteo un dabas parādības. Es meklēju vietas nepieejamākas, grūti piebraucamās vietās "dabas parkos", nost no skaudīgajām acīm un tad bedrītes :). Un tikai tad atrodu pilnu pansiju.Dirsējs tu esi par visiem 100, bet copmanis pat uz trijnieku nevelc!:) Tava teorija ļoti skrien pa priekšu tavām praktiskajām prasmēm!
Meklē tā saucamo zemūdens bezvēju! Un bus tev pilni spaiņi!:)

cope71, 9.oktobris 2019, 14:46


Un kādu atzīme Tev kā copmanim var ielikt ?
9.oktobris 2019, 15:46 | links
 
Kādi rezultāti?Doma šonakt braukt. Padalieties lūdzu ar info...?
9.oktobris 2019, 15:27 | links
 
copeetaaja [09.10.19]: Užavā patreiz vējiņš ir, sānu straumīte ir, bet vilnis ir OK un zāle praktiski nav. Nu redzēs..
Kaut ko ar esi jau dabūjis?
9.oktobris 2019, 15:23 | links
 
Pravietis [09.10.19]: Ar meijām cauri netiksi... Visiem zināma patiesība, ka lielākā daļa bedres maina vietu. Tādēļ uz gatavu izbraukt, ieejot pāris reizes gadā nodaļā, arī neizdosies. Nāksies vien katram nopietnam copmanim meklēt savas bedrītes, vai uzticēties savstarpēji starp saviem labiem paziņām ar "visiem nepieejamu informāciju" :). Neliekuļosim un atzīsim, ka neviens savās vietās piemēslotu kolhozu arī negrib redzēt. CL jūras nodaļa jau nav panaceja jaunpienācējam. Google koordinātes ir laba lieta, bet vēl jau jālasa meteo un dabas parādības. Es meklēju vietas nepieejamākas, grūti piebraucamās vietās "dabas parkos", nost no skaudīgajām acīm un tad bedrītes :). Un tikai tad atrodu pilnu pansiju.
Dirsējs tu esi par visiem 100, bet copmanis pat uz trijnieku nevelc!:) Tava teorija ļoti skrien pa priekšu tavām praktiskajām prasmēm!
Meklē tā saucamo zemūdens bezvēju! Un bus tev pilni spaiņi!:)
9.oktobris 2019, 14:46 | links
 
Ar meijām cauri netiksi... Visiem zināma patiesība, ka lielākā daļa bedres maina vietu. Tādēļ uz gatavu izbraukt, ieejot pāris reizes gadā nodaļā, arī neizdosies. Nāksies vien katram nopietnam copmanim meklēt savas bedrītes, vai uzticēties savstarpēji starp saviem labiem paziņām ar "visiem nepieejamu informāciju" :). Neliekuļosim un atzīsim, ka neviens savās vietās piemēslotu kolhozu arī negrib redzēt. CL jūras nodaļa jau nav panaceja jaunpienācējam. Google koordinātes ir laba lieta, bet vēl jau jālasa meteo un dabas parādības. Es meklēju vietas nepieejamākas, grūti piebraucamās vietās "dabas parkos", nost no skaudīgajām acīm un tad bedrītes :). Un tikai tad atrodu pilnu pansiju.
9.oktobris 2019, 13:39 | links
 
Užavā patreiz vējiņš ir, sānu straumīte ir, bet vilnis ir OK un zāle praktiski nav. Nu redzēs..
9.oktobris 2019, 13:35 | links
 
Kāds jau te iepriekš arī gribēja konkrēti,tad arī pieminēju soļus, tu jau meijas atteicies spraust.
9.oktobris 2019, 12:52 | links
 
Leonīd, kāds es huligāns, es nobijies no lielās zivs -sama, uzrakstiju konkrētāk nekā tikai Kolka, lūžņa ,Ovīši. ,lai aiziet līdz jūrai ,paiet sāņus un ķer, tur labi neķeras nedaudz pamaina vietu, jo aizbraucis pirmo reizi var nelasīt jūru, nesaprast attālumu un tt.,vietas maiņa palīdz ,ja netīši trāpijis uz vietu kur ne visai labi ķeras ,protams ,ja zivis ir pie krasta.
9.oktobris 2019, 12:48 | links
 
Edžu,nevaru Tev atrakstīt,kaut esi nobloķējis.
9.oktobris 2019, 11:52 | links
 
Kāds miķeļtornī, vai ovīšos, vai lūžņā šonakt uz butēm bija? Kādi rezultāti?
9.oktobris 2019, 11:16 | links
 
Čomam 10.10. autiņā ir divas brīvas vietas. Maršruts Vecumnieki - Jelgava-Saldus-Jūrkalnes slepenās vietas. Izbrauc no Vecumniekiem ap pl. 3.00.
mob. 29489964
9.oktobris 2019, 10:29 | links
 
arī interesē Jūra Užavas apkaimē:) varbūt kāds šodien kautko mēģina?
9.oktobris 2019, 09:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager