Makšķerēšana jūrā

Es brauks,apskatīt jūr un iemērkt copen.. tad jau manīs,kā būs.. :)
9.oktobris 2019, 08:41 | links
 
Kāda šodien jūra? Var bildi ielikt. Viļņu augstums
9.oktobris 2019, 08:31 | links
 
nebiji kopā ar Diametru

elgreko, 8.oktobris 2019, 22:59


Jā bijām un ne pirmo reizi.
9.oktobris 2019, 08:00 | links
 
Ir ir Vendzavas, gan pie jūras gan pie Ventas, pie jūras gan tas tāds relatīvi jauns vietvārds.
Pravieti, cik ilgi copējāt? Nez kādēļ tev lapsas vienmēr uzmācas :) ?

Terauds, 8.oktobris 2019, 23:47

Atvaino, neesmu profesors ne vēsturē, ne ģeogrāfijā, bet kā redzi kāds vienmēr atradīsies, kas gribēs sabojāt iegūtās no dabas pozitīvās emocijas. Tev taisnība, vismaz 90 % gadījumu piekrastē sastopu lapsas, kuras ir mani arī apzagušas. :), lai kā arī esmu centies izvairīties no zādzības fakta. Tas tāpēc, ka makšķerēju, galvenokārt, vakaros un pa naktīm. Arī šoreiz bijām no vakardienas 20.00 līdz šī rīta 12.00 dienā. Un citus zvērus, tai sk. vilkus ari bieži sastopu, jo bieži copē esmu viens, tādēļ zvēriņi zaudē piesardzību. :). Zvēri jau zin no kā baidīties......:).
9.oktobris 2019, 00:12 | links
 
Lieta tāda ka viņam patīk(precīzāk kad var tad brauc)nakts cope.man laikam tas vecums+veselība(pamatā)kad braucu pa dienu

elgreko, 8.oktobris 2019, 23:42

Man pilnībā saprotama Tava vecuma un veselības sāpe, bet mani neinteresē kārtējā "oponenta" izlēciens. Ja vēlies, raksti privāti, tūlīt kāds atradīsies un aizrādīs, ka piesārņojam ēteru...:),:).
8.oktobris 2019, 23:53 | links
 
Ir ir Vendzavas, gan pie jūras gan pie Ventas, pie jūras gan tas tāds relatīvi jauns vietvārds.
Pravieti, cik ilgi copējāt? Nez kādēļ tev lapsas vienmēr uzmācas :) ?
8.oktobris 2019, 23:47 | links
 
Lieta tāda ka viņam patīk(precīzāk kad var tad brauc)nakts cope.man laikam tas vecums+veselība(pamatā)kad braucu pa dienu
8.oktobris 2019, 23:42 | links
 
Jā Pravieti šeit tik tiešām ik pa laikam kāds mēģina paspīdēt ar pārākumu,bet neņem pie sirds
Ir teiciens kas augstu kāpj ...... Diametrs man labs paziņa,kaut copējuši kopā daudz neesam
.


.
8.oktobris 2019, 23:37 | links
 
Jā Pravieti šeit tik tiešām ik pa laikam kāds mēģina paspīdēt ar pārākumu,bet neņem pie sirds
Ir teiciens kas augstu kāpj ...... Diametrs man labs paziņa,kaut copējuši kopā daudz neesam
.


.
8.oktobris 2019, 23:37 | links
 
Bijām Vendzavas. Kā vienmēr mums ar pārinieku pierasts, tad bez meteo pārbaudījumiem un izturības eksāmena neiztikt. Bet vai tad pie tāda izaicinājuma un pirmatnēja dabas skaistuma, kas nav starp citu tur nav " pietaisīts", un pie daudz maz šobrīd fiksētajiem lomiem šajā rudenī var piekāpties. Protams, ka bija ik pa laikam lietus, zāles, straume, vējš gan galvenokārt no krasta. Vienreizēji dabas skati ar mākoņiem, varavīksni, saules atblāzmu. Man 15 gab., kolēģim nedaudz vairāk. Man ņemā tikai un vienīgi tīģereni tuvajā un vidēji tuvajā distancē. Tālā distance nestrādāja. Kolēģim nedaudz strādāja reņģes fileja, manu brēču un vārīto garneli pilnīgi ignorēja. Copē bija laika posmos starp zāli arī naktī (sīkās) un no rīta 2 stundas (lielākās). Eksemplāri varēja būt lielāki. Savā makšķerēšanas zonā, aptuveni 40 - 50 metri, saskaitīju dažāda lieluma aptuveni 7 butes un divus Nīgliņa vai Tūbītes zivju līķīšus. Vakarā kā pieņemts vienmēr lapsa, rīta ausmā vilcēns. Uz "zemes maliņas" viss notiek pēc pilnas programmas. Kas var būt foršāks par šo, ar visiem dabas untumiem...

Pravietis, 8.oktobris 2019, 22:49
No visa murgainā teksta mani visvairāk ieinteresēja copes vietas nosaukums "Vendzavas". Tiešām tāda vieta ir pie jūras? Tad varbūt nākošreiz pamēģiniet Lečos.

mini_Me, 8.oktobris 2019, 23:25

Ko tu gribi no manis... Lai es priekš tevis speciāli iebakstu ar pirkstu Google kordinātu punktu. :(.
8.oktobris 2019, 23:36 | links
 
nebiji kopā ar Diametru

elgreko, 8.oktobris 2019, 22:59

Par cik, man, pēc manas pārliecības, ir pietiekoši daudz "aktīvu oponentu", tad jau zināmu laiku savās atskaitēs par saviem pāriniekiem nevēlos runāt un radīt viņiem, caur sevi, liekas problēmas. Atbildi uz tavu jautājumu ne apstiprināšu, ne noliegšu. Pats redzi, ka atmosfēra CL brīžam kļūst neadekvāta. Nekā personīga :).
8.oktobris 2019, 23:25 | links
 
Bijām Vendzavas. Kā vienmēr mums ar pārinieku pierasts, tad bez meteo pārbaudījumiem un izturības eksāmena neiztikt. Bet vai tad pie tāda izaicinājuma un pirmatnēja dabas skaistuma, kas nav starp citu tur nav " pietaisīts", un pie daudz maz šobrīd fiksētajiem lomiem šajā rudenī var piekāpties. Protams, ka bija ik pa laikam lietus, zāles, straume, vējš gan galvenokārt no krasta. Vienreizēji dabas skati ar mākoņiem, varavīksni, saules atblāzmu. Man 15 gab., kolēģim nedaudz vairāk. Man ņemā tikai un vienīgi tīģereni tuvajā un vidēji tuvajā distancē. Tālā distance nestrādāja. Kolēģim nedaudz strādāja reņģes fileja, manu brēču un vārīto garneli pilnīgi ignorēja. Copē bija laika posmos starp zāli arī naktī (sīkās) un no rīta 2 stundas (lielākās). Eksemplāri varēja būt lielāki. Savā makšķerēšanas zonā, aptuveni 40 - 50 metri, saskaitīju dažāda lieluma aptuveni 7 butes un divus Nīgliņa vai Tūbītes zivju līķīšus. Vakarā kā pieņemts vienmēr lapsa, rīta ausmā vilcēns. Uz "zemes maliņas" viss notiek pēc pilnas programmas. Kas var būt foršāks par šo, ar visiem dabas untumiem...

Pravietis, 8.oktobris 2019, 22:49

No visa murgainā teksta mani visvairāk ieinteresēja copes vietas nosaukums "Vendzavas". Tiešām tāda vieta ir pie jūras? Tad varbūt nākošreiz pamēģiniet Lečos.
8.oktobris 2019, 23:25 | links
 
nebiji kopā ar Diametru
8.oktobris 2019, 22:59 | links
 
Bijām Vendzavas. Kā vienmēr mums ar pārinieku pierasts, tad bez meteo pārbaudījumiem un izturības eksāmena neiztikt. Bet vai tad pie tāda izaicinājuma un pirmatnēja dabas skaistuma, kas nav starp citu tur nav " pietaisīts", un pie daudz maz šobrīd fiksētajiem lomiem šajā rudenī var piekāpties. Protams, ka bija ik pa laikam lietus, zāles, straume, vējš gan galvenokārt no krasta. Vienreizēji dabas skati ar mākoņiem, varavīksni, saules atblāzmu. Man 15 gab., kolēģim nedaudz vairāk. Man ņemā tikai un vienīgi tīģereni tuvajā un vidēji tuvajā distancē. Tālā distance nestrādāja. Kolēģim nedaudz strādāja reņģes fileja, manu brēču un vārīto garneli pilnīgi ignorēja. Copē bija laika posmos starp zāli arī naktī (sīkās) un no rīta 2 stundas (lielākās). Eksemplāri varēja būt lielāki. Savā makšķerēšanas zonā, aptuveni 40 - 50 metri, saskaitīju dažāda lieluma aptuveni 7 butes un divus Nīgliņa vai Tūbītes zivju līķīšus. Vakarā kā pieņemts vienmēr lapsa, rīta ausmā vilcēns. Uz "zemes maliņas" viss notiek pēc pilnas programmas. Kas var būt foršāks par šo, ar visiem dabas untumiem...
8.oktobris 2019, 22:49 | links
 
Sapalēns tāds huligāniņš,sarakstījis blēņas.Vispirms copēju Kolkā,tuvāk mājām.Dziļums,protams nav kā lieljūrā,ķeras ne sliktāk kā citur,vidēja auguma vīram līdz zvaniem.Ovīši un Lūžņa ir top vietas.
8.oktobris 2019, 16:49 | links
 
Vīri,kuriem interesē ,,Mazirbes bute,,rakstiet personīgi,atbildēšu.
8.oktobris 2019, 16:43 | links
 
Pirmo reizi butes, ludzu kads var ieteikt aptuveno vietu lai galīgi neuzskrietu uz kadas “sliktās” vai seklas vietas?

Sams122, 7.oktobris 2019, 20:17

Kolkas pietura. 873 soļi labi ķeras, 887 soļi slikti ķeras ,901 soļi labi, 912 vidēji. Citās vietās kur var piebraukt līdzīgi, piedevām Kolka ir viena no seklākajām.
8.oktobris 2019, 10:00 | links
 
Rīt braucu uz Užavu, ir viena brīva vieta Saldus, Kuldīga tel 26646500
8.oktobris 2019, 09:56 | links
 

Kolka sonakt. 50 spaini + biku virs 10 aug lielakas. Tigerene domineja. Zale nebija, laicins pasakains. Bute gan viegli nepadevas, bija jaakuuda. Ne asakas. Cope pie juras forsa.
8.oktobris 2019, 08:25 | links
 
einardins [0:40]: tikko no irbes gaužam švaki pa dienu ravējam jūru vakars tukš,bet cope foršaAi, nabadziņš

diametrs, 8.oktobris 2019, 03:21

ja būtu tavs pieminētais personāžš tad līdz jūrai netikt.nekā personīga ne asakas.
8.oktobris 2019, 07:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager