Makšķerēšana jūrā

diametrs [07.10.19]: Girtuks [Vakar]: Sams122 [20:17]: Pirmo reizi butes, ludzu kads var ieteikt aptuveno vietu lai galīgi neuzskrietu uz kadas “sliktās” vai seklas vietas?No Kolkas raga uz leju viss ir apcopejams. Vajag tik lasīt, domāt un brauktNeviens jau nelasu, grib lai ielej gatavu. Lai nav jādomā
Cik man zinams pastav ari tada opcija ka Mekletajs. Gatavu ieliet var tikai cepumu vai zupu trauka.
8.oktobris 2019, 05:37 | links
 
einardins [08.10.19]: tikko no irbes gaužam švaki pa dienu ravējam jūru vakars tukš,bet cope forša
Ai, nabadziņš
8.oktobris 2019, 03:21 | links
 
tikko no irbes gaužam švaki pa dienu ravējam jūru vakars tukš,bet cope forša
8.oktobris 2019, 00:40 | links
 
Pirmo reizi butes, ludzu kads var ieteikt aptuveno vietu lai galīgi neuzskrietu uz kadas “sliktās” vai seklas vietas?

Sams122, 7.oktobris 2019, 20:17

Vislabākais - aizbrauc kopā ar kādu, jo konkrētas vietas nav.
7.oktobris 2019, 23:16 | links
 
Girtuks [07.10.19]: Sams122 [20:17]: Pirmo reizi butes, ludzu kads var ieteikt aptuveno vietu lai galīgi neuzskrietu uz kadas “sliktās” vai seklas vietas?No Kolkas raga uz leju viss ir apcopejams. Vajag tik lasīt, domāt un braukt
Neviens jau nelasu, grib lai ielej gatavu. Lai nav jādomā
7.oktobris 2019, 22:56 | links
 
Sams122 [07.10.19]: Pirmo reizi butes, ludzu kads var ieteikt aptuveno vietu lai galīgi neuzskrietu uz kadas “sliktās” vai seklas vietas?
No Kolkas raga uz leju viss ir apcopejams. Vajag tik lasīt, domāt un braukt
7.oktobris 2019, 20:53 | links
 
Sams122 [07.10.19]: Pirmo reizi butes, ludzu kads var ieteikt aptuveno vietu lai galīgi neuzskrietu uz kadas “sliktās” vai seklas vietas?
Ko nozīmē, "seklās vietas"?
7.oktobris 2019, 20:41 | links
 
Oviši,Lūžņa,Jūrkalne utt.ujp.
7.oktobris 2019, 20:20 | links
 
Pirmo reizi butes, ludzu kads var ieteikt aptuveno vietu lai galīgi neuzskrietu uz kadas “sliktās” vai seklas vietas?
7.oktobris 2019, 20:17 | links
 
Atskaites par nedēļas nogali, sestdien visu dienu centos noķert buti Saraiķos, Liepājas pusē. Pa visu dienu, tas ir no 10 līdz 19, dabūju piecas plekstes un čakarēšanās ar zālēm.
7.oktobris 2019, 17:50 | links
 
Svētdien biju Užavā - rezultāts čābīgs (4 gab.), toties jūras gaisu saelpojos pārpārēm. Interesanti, ka kaijas dzīvojās aptuveni 300-400 m no krasta...
7.oktobris 2019, 16:15 | links
 
7dien biju Užavā un Ventspils molā! Rezultātā uz diviem 4tras plānas butes! Bēdīgi :)
7.oktobris 2019, 09:56 | links
 
Ulmale 5. - 6. oktobris. Pa nakti necopēju.
Straume nebija, zāles nebija, butes +/-15 gab., bet izmērs labs - ap 30 cm diametrā, mazās lapiņas tik pārītis. Distance - aiz pirmā sēkļa. Reņģi švaki ņēma, nevārīta garnele labāk garšoja.
Cirkuļāķi laba lieta - smuki ieķeras lūpiņā, dažās bija tik ierijušas ar visām pērlēm.
7.oktobris 2019, 08:09 | links
 
Kā cope naktī Užavas Jūrkalnes pusē??
7.oktobris 2019, 07:54 | links
 
Jaunciema zale minimali ari zivis minimali 6 stundas 3 zivis
6.oktobris 2019, 20:30 | links
 
Ka shodien ar copi?ka ar zalem?
6.oktobris 2019, 18:44 | links
 
[quote=587480]Pravietis [18.sep]: Ja sānu vējš atnes zaļo šļuru, vajag izņemt kātus un kādu brīdi paēst cepumus, kamēr biomasu aiznes pie kaimiņa. :). Daudzi ir kātus pazaudējuši ķerot "divus zaķus". Nevajag tikai aizrauties ar cepumiem un vajag sekot, kad galus atkal var mērcēt ūdenī. Bēdīgāk, kad jūra sāk atkāpties, tad tas uz kādu brīdi atnes neražu. Ja, piem., Jūrkalnē ir zāle, tad gan es neko negaidu....nezaudēju laiku un laižos prom. Es principiāli izvairos no Austrumnieka, zinu, ka man oponēs.Tomēr esi gatavs Jūrkalnē ko ravēt?

juliuss,

Šodien pētot visu manā rīcībā esošo informāciju un Meteo prognozes esmu izdarījis secinājumu, ka nāksies pašam organizēt ravētaju brigādi un padoties izaicinājumam "jūras salātu savākšanā". Ceru atrast starp salātiem arī gaļu. Diemžēl, tāda šogad situācija, dzīve piespiež. Uz šo brīdi kā perspektīvo copes joslu saskatu Užava - Jūrkalne un Akmeņraga bāka. Varbūt kaut kas līdz vakaram pagrozās. :).



Juliuss,
6.oktobris 2019, 14:01 | links
 
Pravietis [18.09.19]: Ja sānu vējš atnes zaļo šļuru, vajag izņemt kātus un kādu brīdi paēst cepumus, kamēr biomasu aiznes pie kaimiņa. :). Daudzi ir kātus pazaudējuši ķerot "divus zaķus". Nevajag tikai aizrauties ar cepumiem un vajag sekot, kad galus atkal var mērcēt ūdenī. Bēdīgāk, kad jūra sāk atkāpties, tad tas uz kādu brīdi atnes neražu. Ja, piem., Jūrkalnē ir zāle, tad gan es neko negaidu....nezaudēju laiku un laižos prom. Es principiāli izvairos no Austrumnieka, zinu, ka man oponēs.
Tomēr esi gatavs Jūrkalnē ko ravēt?
6.oktobris 2019, 13:37 | links
 
Kā Užava šodien
6.oktobris 2019, 12:55 | links
 
Vakar no 14 līdz 21 pie Akmeņraga bākas reāli laba cope. Mazās maz - man maisiņā deviņas butes ar kopsvaru 3,7 kg. Abiem draugiem līdzīgi - tie pat dabūja katrs pa lielai vimbai. Garnele un reņģe ļoti labi garšoja.
6.oktobris 2019, 12:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager