Makšķerēšana jūrā

Sveiki kungi! Esmu izveidojis grupu!
Dalamies ar atskaitēm,foto utt...
Protams vairāk saistīts tieši ar bušu copi )))
https://chat.whatsapp.com/DHysNttRhnSLLwJRUvlIRTm/DHysNttRhnSLLwJRUvlIRT
23.septembris 2019, 14:26 | links
 
Seedoo,

8. septembrī Tu rakstīji, ka es "jaunu spamu parāvu vaļā, it sevišķi par butes savdabīgo eko Kolkas rajona mītošajām". Pirms tam stāstīju, ka biju dzirdējis no vietējiem zvejniekiem par Kolkas butes atšķirībām. Atradu šo ;
https://www.daba.gov.lv/upload/File/Publikacijas/Avize_SNP_Zinas_12.pdf
Pielikumā avīzes 6.lp. Avotiņš raksta,.... "ka butes atšķiras no bijušās dzīvesvietas...Arī Kolkas butes no Mazirbes butēm atšķiras. Tumšā rupjā puse līča zivīm ir gluda, pie Ventspils ķertajām āda jau ir kā smilšpapīrs, gaļa ūdeņaināka". Kaut kas tajā visā ir.....
Nekā personīga. Lai veicās sezonas atklāšanā.
23.septembris 2019, 13:10 | links
 
Jāāāā....., tādi sižeti nav retums pie Varkaļa kanāla, bet tagad arī pie jūras "viss notiek".... Leonīdam šosezon ekscess bija. Es jau ar pagājušo sezonu paaugstināju savu drošību.....:(.

Pravietis, 22.septembris 2019, 21:56


Padalies pieredzē, lai var savus labumus nosargāt citu reizi krastā esot. :)
22.septembris 2019, 23:06 | links
 
Pravietis [22.09.19]: Vakar zem Kolkas cope no 19-21:00 pēc tam zāles tikai, tauta kā centrāltirgū

volceens, 22.septembris 2019, 11:43
Nu un kā,....vai "centrāltirgu " bute arī bija....:).
10gab atbrauca uz mājām :)
22.septembris 2019, 22:01 | links
 
Jāāāā....., tādi sižeti nav retums pie Varkaļa kanāla, bet tagad arī pie jūras "viss notiek".... Leonīdam šosezon ekscess bija. Es jau ar pagājušo sezonu paaugstināju savu drošību.....:(.
22.septembris 2019, 21:56 | links
 
Sezona sākas, emocijas sit augstu vilni.
22.septembris 2019, 20:51 | links
 
Lisijs1979 [22.09.19]: Vcera bil v maz Irbe 22 stuki razmer xarosij paznakomilsa s ribakom esli mozna teba tak nazvat ima nepomnu no znaju adin s rigi vtaroj s vecmilgravisa sūkā ti tolstaja ktibe atneslis kak kcelaveku ati pidar riby pizdes ne ribakti a. Gandon nadejys tu eta pracitaes cmo ebanae
Čalis tiko atgriezies no komas un meklē kur savas noķertās zivis pakāsis! :)))))
22.septembris 2019, 20:49 | links
 
Lisijs1979 [22.09.19]: Vcera bil v maz Irbe 22 stuki razmer xarosij paznakomilsa s ribakom esli mozna teba tak nazvat ima nepomnu no znaju adin s rigi vtaroj s vecmilgravisa sūkā ti tolstaja ktibe atneslis kak kcelaveku ati pidar riby pizdes ne ribakti a. Gandon nadejys tu eta pracitaes cmo ebanae
Cepums guva uzvaru?
22.septembris 2019, 20:47 | links
 
Vcera bil v maz Irbe 22 stuki razmer xarosij paznakomilsa s ribakom esli mozna teba tak nazvat ima nepomnu no znaju adin s rigi vtaroj s vecmilgravisa sūkā ti tolstaja ktibe atneslis kak kcelaveku ati pidar riby pizdes ne ribakti a. Gandon nadejys tu eta pracitaes cmo ebanae
22.septembris 2019, 20:27 | links
 
Čoms vakar no vakara līdz šim rītam bija Kolkā. Vakarā sīkaļas, naktī mainījies vējš un sanesa zāli, cope beidzās. Kopā dabūjis 9 vidējas butes.
22.septembris 2019, 18:24 | links
 
Pravieti, labi apstākļi copei ir stipri vairāk nekā dienas, kad copēt nav jēgas laika apstākļu dēļ. Zāle - vienmēr var atrast vietu kur zāles nav posmā no Venstpils līdz Kolkai. Dažiem gan gadās biežāk trāpīt jūrā sliktos laika apstākļos un tad palikt ar 0 - 5 butēm lomā.
22.septembris 2019, 12:43 | links
 
volceens [31m]: Vakar zem Kolkas cope no 19-21:00 pēc tam zāles tikai, tauta kā centrāltirgūNesaprotu, ko Jūs par tām zālěm septembrī brīnāties?! Jūra věl nav paspějusi norakt. Visam savs laiks, gan būs labi;) Jauneděļ atklāju. Ne asakas.

seedoo, 22.septembris 2019, 12:07

Tieši tā..........., man dzīvē septembrī ir bijis gadījums, ka dēļ zālēm mana "cope" sastāvēja kopumā 1.0 - 1,5 st., un bija jābrauc mājās. Vismaz trijās vietās nevarējām vietu atrast.
22.septembris 2019, 12:21 | links
 
volceens [22.09.19]: Vakar zem Kolkas cope no 19-21:00 pēc tam zāles tikai, tauta kā centrāltirgū
Nesaprotu, ko Jūs par tām zālěm septembrī brīnāties?! Jūra věl nav paspějusi norakt. Visam savs laiks, gan būs labi;) Jauneděļ atklāju. Ne asakas.
22.septembris 2019, 12:07 | links
 
Vakar zem Kolkas cope no 19-21:00 pēc tam zāles tikai, tauta kā centrāltirgū

volceens, 22.septembris 2019, 11:43

Nu un kā,....vai "centrāltirgu " bute arī bija....:).
22.septembris 2019, 12:06 | links
 
Arī vakar atklāju šīgada bušu sezonu, kaut pa ceļam domājām,ka būs aplauziens. Pūtiens bija labs. Piebraucām Mazirbē pačolēt vilni. Stāvlaukums pilns ar autiņiem un jūras krasts ar copmaņiem. Ja jau vīri copē, tad arī mēs pamēģināsim, tikai tuvāk Kolkai. No 18.00 līdz 23.00 man 13 laba izmēra butes, kolēģiem nedaudz mazāk. No 18 līdz 20-tiem man bija jau 6 gabalas. Pēc tumsas iestāšanās uzradās arī lapiņas. Ar zaceni neiespringu izvirtībās - bija vārītā garnele, reņģe un reņģe ar ķiploku. Ņēma uz visu. Nedaudz traucēja zāle, bet varēja pieciest. Ne asakas! Sezona tikai sākas!
22.septembris 2019, 12:05 | links
 
Vakar zem Kolkas cope no 19-21:00 pēc tam zāles tikai, tauta kā centrāltirgū
22.septembris 2019, 11:43 | links
 
Pravietis [22.09.19]: Cik reizes sezonā (īpaši rudenī) Lieljūrā ir tie ideālie copes apstākļi.......Tad jau par copi jāaizmirst visiem tiem, kas nevar pakārtot savu dzīvi tikai copei un meteo apstākļiem. Es nedēļu atpakaļ biju spiests " izburt" tās nepilnās astoņas iespējamās stundiņas starp anticiklonu maiņu, lai izbaudītu copes priekus. Vai tādēļ man sevi un citiem jāsāk uzskatīt par neprašu un infantīliķi. Veiksmes stāsti , šķiet, te lielāko vairumu neinteresē. Ar tiem te lielai daļai viss ir skaidrs...
Nu neticu gan, ka tu, ar tādām prasmēm un neizsmeļamām zināšanām, kādas ir tev, noķēri tikai četras butes! Pie tam uz kompāniju! Tu noteikti pielasīji daudz vairāk, tikai kautrējies to stāstīt! Tu pilnīgi noteikti nēsi nepraša! Gan jau atradi jūrā kādu bedrīti kur ir tā saucamais zemūdens "bezvējš" un savilki pilnu spaini ar lielām, gardām butēm!
22.septembris 2019, 11:42 | links
 
Esmu bijis kopā ar Diametru.tā kā nevajag viņam braukt virsū - ir jau viņš labi atkodis to buš copi
22.septembris 2019, 11:41 | links
 
Cik reizes sezonā (īpaši rudenī) Lieljūrā ir tie ideālie copes apstākļi.......Tad jau par copi jāaizmirst visiem tiem, kas nevar pakārtot savu dzīvi tikai copei un meteo apstākļiem. Es nedēļu atpakaļ biju spiests " izburt" tās nepilnās astoņas iespējamās stundiņas starp anticiklonu maiņu, lai izbaudītu copes priekus. Vai tādēļ man sevi un citiem jāsāk uzskatīt par neprašu un infantīliķi. Veiksmes stāsti , šķiet, te lielāko vairumu neinteresē. Ar tiem te lielai daļai viss ir skaidrs...
22.septembris 2019, 11:29 | links
 
Sveicinati
Šogad ir doma pameģinat zvejot butes šini joma esu iesacejs
Zvejas rīkus esu jau iegadajies un doma nakamnedel aizbraukt uz juuru varbut varetu kads ieteikt kur varetu meğinat noķert kadu pleksti
Vienkarši tals ceļš un negribas palikt tuukšà

Dairixs, 22.septembris 2019, 09:38


Seko līdzi vējiem un tam ko raksta šeit forumā, precīzu vietu Tev ar pirkstu neviens nerādīs. Arī populārā vietā var gadīties tukša cope, daudz no pašas zivs atkarīgs.
Paseko informācijai par zālēm, ja pļava priekšā gadīsies tad viss brauciens vējā, pat pamēģināt īsti nesanāks.
22.septembris 2019, 11:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager