Makšķerēšana jūrā

To Kompass. 100%taisnība par vějiem. Par mazohismu pie sānu straumes arī piekrītu, bet lieta tāda kad uz jūru brauc cilvěki kad tiek.... Šeit jau būz super akhujennā meistarība jāpielieto lai tiktu kaut cik ar to galā. Ir reizes kad var to pieveikt ir reizes kad nikaa. Protams tad jasaprot kurā vietā ir jěga visu savu meistarību pielietot. Personīgi esmu atmetis visas tās garneļu maisījumu lietas, ja nu vienīgi spoźajam un vimbai. Diametru neiztiec, katram savas fiškas . Viss ir galvā , un ja cilvĕkam liekās ka tur ir knifs lai tā arī paliek. Bute nav sirmais breksis , kas ir jāpiemāna, ja tā būs paiku atradusi , ierïs līdz pakaļai,... Ne asakas.
22.septembris 2019, 10:02 | links
 
Sveicinati
Šogad ir doma pameģinat zvejot butes šini joma esu iesacejs
Zvejas rīkus esu jau iegadajies un doma nakamnedel aizbraukt uz juuru varbut varetu kads ieteikt kur varetu meğinat noķert kadu pleksti
Vienkarši tals ceļš un negribas palikt tuukšà
22.septembris 2019, 09:38 | links
 
buslis Obligāti. Es te par tiem vējiem prasu jo sāk likties cik cilvēku tik viedokļu. Nekad neesmu braucis kad ir krasta vējš tāpēc tāda raustīšanās.

Lai zinātu, kas būs rīt pie jūras ir jāzin , kas bija vakar. Jūra ir inerciāla sistēma. 4 stundas pēc bezvēja sākas straume, kura beigsies ne ātrāk kā 8 stundas pēc nākošās vēja maiņas. Hobijs mazohistiem copēt sānvējā. Vai kāds nav izdomājis , ka labākais variants ir jūras vējš kas sakuļ ūdeni un nomainās uz krasta vēju? Straume nav , viļņi arī, virsūdens aiziet , barība ar zivīm pienāk pie krasta.
Un vēl, nepiesārņojiet forumu ar tukšiem tekstiem trīsstūra diametra izskatā, kura interese ir par pērlīšu krāsu , spogulīšu izmēru un kūsiņu garumu pie āķa. Ja mājās kaķis piemīzis kurpi nevajag būt par tapu katrai mucai.
22.septembris 2019, 08:27 | links
 
Krasta vējā ir labi ķertas butes,tas gan 10 gadus atpakaļ
21.septembris 2019, 20:22 | links
 
Pravietis [21.09.19]: Pravietis [17:28]: Pravietis [5m]: Pravietis [13m]: Vakar ap 17iem mēğināju Jaunciemā-sapratu ka nebūs...tas pats kas visiem.Pārcēlos uz Kolku,sākumā līča pușē-kā pie ezera,cope nebija. Pārgāju uz lieljūru,tur Leonīdam taisnība,milzīgs kolhozs. Četras piemānīju un ap 22iem tinu makšķeres.

sacoks, 21.septembris 2019, 16:19
Tās ir dabas likumsakarības un Leonīds, jau nav vainīgs, ka pie viņa Kolkā kolhozs :),:).:). Mēs pagājušo sestdien Jaunciemā tinām makšķeres brīdī, kad jūra sāka atkāpties ap plkst. 2.30. Caur visu lielo vēju laikā starp diviem anticikloniem četras plekstes dabūju, ja pieņem viedējo aritmētisko copes laiku, ka šobrīd cope sākas ap 22.00. Šo divu nedēļu laikā , manā ieskatā, atvērsies visa lieljūras krastmala līdz Ovišiem....Varbūt kādam ir cits viedoklis, man tāds kā saku.Ko var gaidīt pirmdien un otrdien kad strauji iegriezisies krasta vējš? Butei tāds tīk? Varbūt zāli aizdzīs prom?

buslis, 21.septembris 2019, 17:07
Es neskatījos prognozi, bet ja saki, ka krasta vējš, tad pozitīvām izmaiņām jābūt. Proti, ja tas būs DR vai D, skatoties no tā kur Tu gribi atrasties. Skaties Windy multeni.....:).Dienvidu , dienvidaustrumu
Mēģināsim Jūrkalnes pusē vai Saraiķos. Vēl jāizvēlas vieta

buslis, 21.septembris 2019, 17:22
Vēlu veiksmi,......es ar Jūrkalni šobrīd gan vēl būtu piesardzīgs. Tur ir līcis un zaļā šļura tur koncentrējas ilgāk un biezākā slānī. Ja tur ir zāle, tad gan neko negaidi, maini dislokāciju.Paldies par info. Tāpēc doma ir arī par Saraiķiem

buslis, 21.septembris 2019, 18:13
Padod pēc tam ziņu......
Obligāti. Es te par tiem vējiem prasu jo sāk likties cik cilvēku tik viedokļu. Nekad neesmu braucis kad ir krasta vējš tāpēc tāda raustīšanās.
21.septembris 2019, 19:59 | links
 
Pravietis [17:28]: Pravietis [5m]: Pravietis [13m]: Vakar ap 17iem mēğināju Jaunciemā-sapratu ka nebūs...tas pats kas visiem.Pārcēlos uz Kolku,sākumā līča pușē-kā pie ezera,cope nebija. Pārgāju uz lieljūru,tur Leonīdam taisnība,milzīgs kolhozs. Četras piemānīju un ap 22iem tinu makšķeres.

sacoks, 21.septembris 2019, 16:19
Tās ir dabas likumsakarības un Leonīds, jau nav vainīgs, ka pie viņa Kolkā kolhozs :),:).:). Mēs pagājušo sestdien Jaunciemā tinām makšķeres brīdī, kad jūra sāka atkāpties ap plkst. 2.30. Caur visu lielo vēju laikā starp diviem anticikloniem četras plekstes dabūju, ja pieņem viedējo aritmētisko copes laiku, ka šobrīd cope sākas ap 22.00. Šo divu nedēļu laikā , manā ieskatā, atvērsies visa lieljūras krastmala līdz Ovišiem....Varbūt kādam ir cits viedoklis, man tāds kā saku.Ko var gaidīt pirmdien un otrdien kad strauji iegriezisies krasta vējš? Butei tāds tīk? Varbūt zāli aizdzīs prom?

buslis, 21.septembris 2019, 17:07
Es neskatījos prognozi, bet ja saki, ka krasta vējš, tad pozitīvām izmaiņām jābūt. Proti, ja tas būs DR vai D, skatoties no tā kur Tu gribi atrasties. Skaties Windy multeni.....:).Dienvidu , dienvidaustrumu
Mēģināsim Jūrkalnes pusē vai Saraiķos. Vēl jāizvēlas vieta

buslis, 21.septembris 2019, 17:22
Vēlu veiksmi,......es ar Jūrkalni šobrīd gan vēl būtu piesardzīgs. Tur ir līcis un zaļā šļura tur koncentrējas ilgāk un biezākā slānī. Ja tur ir zāle, tad gan neko negaidi, maini dislokāciju.Paldies par info. Tāpēc doma ir arī par Saraiķiem

buslis, 21.septembris 2019, 18:13

Padod pēc tam ziņu......
21.septembris 2019, 19:17 | links
 
Pravietis [21.09.19]: Pravietis [5m]: Pravietis [13m]: Vakar ap 17iem mēğināju Jaunciemā-sapratu ka nebūs...tas pats kas visiem.Pārcēlos uz Kolku,sākumā līča pușē-kā pie ezera,cope nebija. Pārgāju uz lieljūru,tur Leonīdam taisnība,milzīgs kolhozs. Četras piemānīju un ap 22iem tinu makšķeres.

sacoks, 21.septembris 2019, 16:19
Tās ir dabas likumsakarības un Leonīds, jau nav vainīgs, ka pie viņa Kolkā kolhozs :),:).:). Mēs pagājušo sestdien Jaunciemā tinām makšķeres brīdī, kad jūra sāka atkāpties ap plkst. 2.30. Caur visu lielo vēju laikā starp diviem anticikloniem četras plekstes dabūju, ja pieņem viedējo aritmētisko copes laiku, ka šobrīd cope sākas ap 22.00. Šo divu nedēļu laikā , manā ieskatā, atvērsies visa lieljūras krastmala līdz Ovišiem....Varbūt kādam ir cits viedoklis, man tāds kā saku.Ko var gaidīt pirmdien un otrdien kad strauji iegriezisies krasta vējš? Butei tāds tīk? Varbūt zāli aizdzīs prom?

buslis, 21.septembris 2019, 17:07
Es neskatījos prognozi, bet ja saki, ka krasta vējš, tad pozitīvām izmaiņām jābūt. Proti, ja tas būs DR vai D, skatoties no tā kur Tu gribi atrasties. Skaties Windy multeni.....:).Dienvidu , dienvidaustrumu
Mēģināsim Jūrkalnes pusē vai Saraiķos. Vēl jāizvēlas vieta

buslis, 21.septembris 2019, 17:22
Vēlu veiksmi,......es ar Jūrkalni šobrīd gan vēl būtu piesardzīgs. Tur ir līcis un zaļā šļura tur koncentrējas ilgāk un biezākā slānī. Ja tur ir zāle, tad gan neko negaidi, maini dislokāciju.
Paldies par info. Tāpēc doma ir arī par Saraiķiem
21.septembris 2019, 18:13 | links
 
Pravietis [5m]: Pravietis [13m]: Vakar ap 17iem mēğināju Jaunciemā-sapratu ka nebūs...tas pats kas visiem.Pārcēlos uz Kolku,sākumā līča pușē-kā pie ezera,cope nebija. Pārgāju uz lieljūru,tur Leonīdam taisnība,milzīgs kolhozs. Četras piemānīju un ap 22iem tinu makšķeres.

sacoks, 21.septembris 2019, 16:19
Tās ir dabas likumsakarības un Leonīds, jau nav vainīgs, ka pie viņa Kolkā kolhozs :),:).:). Mēs pagājušo sestdien Jaunciemā tinām makšķeres brīdī, kad jūra sāka atkāpties ap plkst. 2.30. Caur visu lielo vēju laikā starp diviem anticikloniem četras plekstes dabūju, ja pieņem viedējo aritmētisko copes laiku, ka šobrīd cope sākas ap 22.00. Šo divu nedēļu laikā , manā ieskatā, atvērsies visa lieljūras krastmala līdz Ovišiem....Varbūt kādam ir cits viedoklis, man tāds kā saku.Ko var gaidīt pirmdien un otrdien kad strauji iegriezisies krasta vējš? Butei tāds tīk? Varbūt zāli aizdzīs prom?

buslis, 21.septembris 2019, 17:07
Es neskatījos prognozi, bet ja saki, ka krasta vējš, tad pozitīvām izmaiņām jābūt. Proti, ja tas būs DR vai D, skatoties no tā kur Tu gribi atrasties. Skaties Windy multeni.....:).Dienvidu , dienvidaustrumu
Mēģināsim Jūrkalnes pusē vai Saraiķos. Vēl jāizvēlas vieta

buslis, 21.septembris 2019, 17:22

Vēlu veiksmi,......es ar Jūrkalni šobrīd gan vēl būtu piesardzīgs. Tur ir līcis un zaļā šļura tur koncentrējas ilgāk un biezākā slānī. Ja tur ir zāle, tad gan neko negaidi, maini dislokāciju.
21.septembris 2019, 17:28 | links
 
Pravietis [21.09.19]: Pravietis [13m]: Vakar ap 17iem mēğināju Jaunciemā-sapratu ka nebūs...tas pats kas visiem.Pārcēlos uz Kolku,sākumā līča pușē-kā pie ezera,cope nebija. Pārgāju uz lieljūru,tur Leonīdam taisnība,milzīgs kolhozs. Četras piemānīju un ap 22iem tinu makšķeres.

sacoks, 21.septembris 2019, 16:19
Tās ir dabas likumsakarības un Leonīds, jau nav vainīgs, ka pie viņa Kolkā kolhozs :),:).:). Mēs pagājušo sestdien Jaunciemā tinām makšķeres brīdī, kad jūra sāka atkāpties ap plkst. 2.30. Caur visu lielo vēju laikā starp diviem anticikloniem četras plekstes dabūju, ja pieņem viedējo aritmētisko copes laiku, ka šobrīd cope sākas ap 22.00. Šo divu nedēļu laikā , manā ieskatā, atvērsies visa lieljūras krastmala līdz Ovišiem....Varbūt kādam ir cits viedoklis, man tāds kā saku.Ko var gaidīt pirmdien un otrdien kad strauji iegriezisies krasta vējš? Butei tāds tīk? Varbūt zāli aizdzīs prom?

buslis, 21.septembris 2019, 17:07
Es neskatījos prognozi, bet ja saki, ka krasta vējš, tad pozitīvām izmaiņām jābūt. Proti, ja tas būs DR vai D, skatoties no tā kur Tu gribi atrasties. Skaties Windy multeni.....:).
Dienvidu , dienvidaustrumu
Mēģināsim Jūrkalnes pusē vai Saraiķos. Vēl jāizvēlas vieta
21.septembris 2019, 17:22 | links
 
Pravietis [13m]: Vakar ap 17iem mēğināju Jaunciemā-sapratu ka nebūs...tas pats kas visiem.Pārcēlos uz Kolku,sākumā līča pușē-kā pie ezera,cope nebija. Pārgāju uz lieljūru,tur Leonīdam taisnība,milzīgs kolhozs. Četras piemānīju un ap 22iem tinu makšķeres.

sacoks, 21.septembris 2019, 16:19
Tās ir dabas likumsakarības un Leonīds, jau nav vainīgs, ka pie viņa Kolkā kolhozs :),:).:). Mēs pagājušo sestdien Jaunciemā tinām makšķeres brīdī, kad jūra sāka atkāpties ap plkst. 2.30. Caur visu lielo vēju laikā starp diviem anticikloniem četras plekstes dabūju, ja pieņem viedējo aritmētisko copes laiku, ka šobrīd cope sākas ap 22.00. Šo divu nedēļu laikā , manā ieskatā, atvērsies visa lieljūras krastmala līdz Ovišiem....Varbūt kādam ir cits viedoklis, man tāds kā saku.Ko var gaidīt pirmdien un otrdien kad strauji iegriezisies krasta vējš? Butei tāds tīk? Varbūt zāli aizdzīs prom?

buslis, 21.septembris 2019, 17:07

Es neskatījos prognozi, bet ja saki, ka krasta vējš, tad pozitīvām izmaiņām jābūt. Proti, ja tas būs DR vai D, skatoties no tā kur Tu gribi atrasties. Skaties Windy multeni.....:).
21.septembris 2019, 17:19 | links
 
Vakarā ar brālēniem startējam Kolkā. Nākamais info no jūras
21.septembris 2019, 17:16 | links
 
Pravietis [21.09.19]: Vakar ap 17iem mēğināju Jaunciemā-sapratu ka nebūs...tas pats kas visiem.Pārcēlos uz Kolku,sākumā līča pușē-kā pie ezera,cope nebija. Pārgāju uz lieljūru,tur Leonīdam taisnība,milzīgs kolhozs. Četras piemānīju un ap 22iem tinu makšķeres.

sacoks, 21.septembris 2019, 16:19
Tās ir dabas likumsakarības un Leonīds, jau nav vainīgs, ka pie viņa Kolkā kolhozs :),:).:). Mēs pagājušo sestdien Jaunciemā tinām makšķeres brīdī, kad jūra sāka atkāpties ap plkst. 2.30. Caur visu lielo vēju laikā starp diviem anticikloniem četras plekstes dabūju, ja pieņem viedējo aritmētisko copes laiku, ka šobrīd cope sākas ap 22.00. Šo divu nedēļu laikā , manā ieskatā, atvērsies visa lieljūras krastmala līdz Ovišiem....Varbūt kādam ir cits viedoklis, man tāds kā saku.
Ko var gaidīt pirmdien un otrdien kad strauji iegriezisies krasta vējš? Butei tāds tīk? Varbūt zāli aizdzīs prom?
21.septembris 2019, 17:07 | links
 
Vakar ap 17iem mēğināju Jaunciemā-sapratu ka nebūs...tas pats kas visiem.Pārcēlos uz Kolku,sākumā līča pușē-kā pie ezera,cope nebija. Pārgāju uz lieljūru,tur Leonīdam taisnība,milzīgs kolhozs. Četras piemānīju un ap 22iem tinu makšķeres.

sacoks, 21.septembris 2019, 16:19

Tās ir dabas likumsakarības un Leonīds, jau nav vainīgs, ka pie viņa Kolkā kolhozs :),:).:). Mēs pagājušo sestdien Jaunciemā tinām makšķeres brīdī, kad jūra sāka atkāpties ap plkst. 2.30. Caur visu lielo vēju laikā starp diviem anticikloniem četras plekstes dabūju, ja pieņem viedējo aritmētisko copes laiku, ka šobrīd cope sākas ap 22.00. Šo divu nedēļu laikā , manā ieskatā, atvērsies visa lieljūras krastmala līdz Ovišiem....Varbūt kādam ir cits viedoklis, man tāds kā saku.
21.septembris 2019, 16:58 | links
 
Sveiki visiem! Varbūt kāds kurš sēž jūras krastā var padot info kāda situācija ir uz vietas? Paldies jau iepriekš! Ne asakas!!!
21.septembris 2019, 16:31 | links
 
Vakar ap 17iem mēğināju Jaunciemā-sapratu ka nebūs...tas pats kas visiem.Pārcēlos uz Kolku,sākumā līča pușē-kā pie ezera,cope nebija. Pārgāju uz lieljūru,tur Leonīdam taisnība,milzīgs kolhozs. Četras piemānīju un ap 22iem tinu makšķeres.
21.septembris 2019, 16:19 | links
 
Pravietis [21.09.19]: Pieļauju varbūtību, ka jāgaida vēja virziena maiņa.....zāles laikam ir visur, jāmeklē brīvie plankumi.
Pirmdien aiziet krasta vējš tad vajadzētu būt izmaiņām.
21.septembris 2019, 15:43 | links
 
Pieļauju varbūtību, ka jāgaida vēja virziena maiņa.....zāles laikam ir visur, jāmeklē brīvie plankumi.
21.septembris 2019, 14:34 | links
 
Mēģināšu užavā kautko noķert,ja protams nebus zāle un straume
21.septembris 2019, 12:28 | links
 
Sveiki.Kā ar copi...kā ar zāli un straumi? Kur labāk braukt?

Gacho2133, 21.septembris 2019, 11:53



Rietumu, Ziemeļrietumu vējš, izskatās, kad uz Kolku būs jābrauc pamēģināt kādu buti pierunāt, varbūt kāds zinošāks var palabot..
21.septembris 2019, 12:22 | links
 
Sveiki.Kā ar copi...kā ar zāli un straumi? Kur labāk braukt?
21.septembris 2019, 11:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager