Makšķerēšana jūrā

Paldies par info Leonīd! Pa ceļam no Tukuma braucot ar brāli izdomāsim ,kur doties,bet laikam šoreiz pamēģināšu Mazirbi.
19.septembris 2019, 16:04 | links
 
Atvainojos Fisherman,nepareizi ierakstīju Tavu vārdu.
19.septembris 2019, 15:59 | links
 
Sveiks,Fischmen,es 10min attālumā no mājām:Kolka.Ragā vakar vīriem nebija ne piesitiena.
19.septembris 2019, 15:58 | links
 
Sveiks copmaņi!Leonīd,ja nav noslēpums,tad kurā vietā biji?Man doma šovakar uz Mazirbi laist! Paldies jau iepriekš par info
19.septembris 2019, 15:23 | links
 
seedoo [19.09.19]: Leonīd, nav jau tie gadi vajadzīgi. Svarīgi ir kas esi pats. Ja sirdī copmanis tad ātri visu sapratīsi;) Savādāk ir ar atpūtniekiem, tos arī ar karoti nesabarosi. Katram savs. Prieks un gandarījums abos gadījumos vienāds. Ne asakas.
+++
19.septembris 2019, 13:46 | links
 
Leonīd, nav jau tie gadi vajadzīgi. Svarīgi ir kas esi pats. Ja sirdī copmanis tad ātri visu sapratīsi;) Savādāk ir ar atpūtniekiem, tos arī ar karoti nesabarosi. Katram savs. Prieks un gandarījums abos gadījumos vienāds. Ne asakas.
19.septembris 2019, 13:41 | links
 
leonids [19.09.19]: Paskaidrojiet man,kas copē jūrā apm. 15 gadus,kāpēc šobrīd būtu jābrien?No krasta pilna spole ar auklu,viss notiek.Šobrīd līmenis ir augsts.Vakar no 22gab paņēmu 13gab.
Zåle.
19.septembris 2019, 12:48 | links
 
Brist vai nebrist ir katra individuālā izvēlē un to nosaka arī situācija jūrā, bet brienamzābakus mašīnā iemetu. Jautājums cik esmu to izmantojis. Labi ja 1 x no 30 gadījumiem. Man pietiek pa retam pārbrist pāri vienam sēklim. Ja nepieciešama tālā distance, paļaujos uz labiem jūras fīderiem, auklu un spoli. Ar to praktiski var kompensēt attālumu, ko parasti brien. Es nerunāju par vietām, kur ar kombinzonu var iebrist gandrīz līdz 100 metriem.
19.septembris 2019, 12:42 | links
 
Vienu gadu bijām Kolkā 3tā vienam līdzi brienamais viņš vilka jo brida mēs kūkojām
19.septembris 2019, 12:22 | links
 
Paskaidrojiet man,kas copē jūrā apm. 15 gadus,kāpēc šobrīd būtu jābrien?No krasta pilna spole ar auklu,viss notiek.Šobrīd līmenis ir augsts.Vakar no 22gab paņēmu 13gab.
19.septembris 2019, 12:19 | links
 
ozols1 [19.09.19]: truksis [8:51]: ozols1 [Vakar]: Kolkā dotajā brīdī kādas 20 irReizēm pa trīs

ozols1, 18.septembris 2019, 23:46

Ozol, ka cope beidzas?Mājās aizvedu 24gb.deviņas zvēriem,galīgi kaulainas,pirms vieniem beidzu,jo no rīta uz darbu
O. Ir tāda djěla , ka pěc bangas, vai bangā šīs kaulainās klejo. Resnulītes gudrākas:)))
19.septembris 2019, 10:22 | links
 
truksis [19.09.19]: ozols1 [Vakar]: Kolkā dotajā brīdī kādas 20 irReizēm pa trīs

ozols1, 18.septembris 2019, 23:46

Ozol, ka cope beidzas?
Mājās aizvedu 24gb.deviņas zvēriem,galīgi kaulainas,pirms vieniem beidzu,jo no rīta uz darbu
19.septembris 2019, 10:10 | links
 
Pats saprati ko uzrakstiji? Pęc bangas vajag laiku lai plok smilts duļķis un šīs pārrāpo pāri sěkļiem. Jauneděļ atklāsim. Ne asakas.

seedoo, 18.septembris 2019, 21:34


Neuztraucies, zinu, ko domāju ar to ;)
19.septembris 2019, 09:38 | links
 
ozols1 [Vakar]: Kolkā dotajā brīdī kādas 20 irReizēm pa trīs

ozols1, 18.septembris 2019, 23:46


Ozol, ka cope beidzas?
19.septembris 2019, 08:51 | links
 
Pravietis [Vakar]: Ja sānu vējš atnes zaļo šļuru, vajag izņemt kātus un kādu brīdi paēst cepumus, kamēr biomasu aiznes pie kaimiņa. :). Daudzi ir kātus pazaudējuši ķerot "divus zaķus". Nevajag tikai aizrauties ar cepumiem un vajag sekot, kad galus atkal var mērcēt ūdenī. Bēdīgāk, kad jūra sāk atkāpties, tad tas uz kādu brīdi atnes neražu. Ja, piem., Jūrkalnē ir zāle, tad gan es neko negaidu....nezaudēju laiku un laižos prom. Es principiāli izvairos no Austrumnieka, zinu, ka man oponēs.Pravieti, tev atkal sāk pazust trejrindes, ko solīji!
Un neirs par lietām no kurām ne ko nejēdz! Tu pēdējā reizē noķēri vienu buti!!! Kur tad palika tavas neizsmeļamās zināšanas un meistarība!? :)))

cope71, 19.septembris 2019, 07:50


Kaut kā neredzu Tavas atskaites par lomiem ... Varbūt Tu šeit esi naida kurināšanai ?
19.septembris 2019, 08:20 | links
 
Pravietis [18.09.19]: Ja sānu vējš atnes zaļo šļuru, vajag izņemt kātus un kādu brīdi paēst cepumus, kamēr biomasu aiznes pie kaimiņa. :). Daudzi ir kātus pazaudējuši ķerot "divus zaķus". Nevajag tikai aizrauties ar cepumiem un vajag sekot, kad galus atkal var mērcēt ūdenī. Bēdīgāk, kad jūra sāk atkāpties, tad tas uz kādu brīdi atnes neražu. Ja, piem., Jūrkalnē ir zāle, tad gan es neko negaidu....nezaudēju laiku un laižos prom. Es principiāli izvairos no Austrumnieka, zinu, ka man oponēs.
Pravieti, tev atkal sāk pazust trejrindes, ko solīji!
Un neirs par lietām no kurām ne ko nejēdz! Tu pēdējā reizē noķēri vienu buti!!! Kur tad palika tavas neizsmeļamās zināšanas un meistarība!? :)))
19.septembris 2019, 07:50 | links
 
ozols1 [18.09.19]: Kolkā dotajā brīdī kādas 20 ir
Reizēm pa trīs
18.septembris 2019, 23:46 | links
 
Kolkā dotajā brīdī kādas 20 ir
18.septembris 2019, 23:45 | links
 
elgreko [18.09.19]: Esmu ievērojis ka pa dienu sāk ņemt septembra beigās oktobra sākumā
Tas tiesa. Pravieti pie jūras ir jāšancė nevis cepumi jāgrauż . Ir metodes, kā zāli var apćakaret, bet ne visās vietās. Par duļķi ir starpība ruļļa kādtotajā vai bangu purvā. Seciniet paşi. Ne asakas.
18.septembris 2019, 22:00 | links
 
Ja sānu vējš atnes zaļo šļuru, vajag izņemt kātus un kādu brīdi paēst cepumus, kamēr biomasu aiznes pie kaimiņa. :). Daudzi ir kātus pazaudējuši ķerot "divus zaķus". Nevajag tikai aizrauties ar cepumiem un vajag sekot, kad galus atkal var mērcēt ūdenī. Bēdīgāk, kad jūra sāk atkāpties, tad tas uz kādu brīdi atnes neražu. Ja, piem., Jūrkalnē ir zāle, tad gan es neko negaidu....nezaudēju laiku un laižos prom. Es principiāli izvairos no Austrumnieka, zinu, ka man oponēs.

Pravietis, 18.septembris 2019, 21:49


Jūrkalnē zāle tik ātri nepazūd, jo ieliekta krasta līnija
18.septembris 2019, 22:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager