Makšķerēšana jūrā

Tam puikam ir pataloģisks uzmanības deficīts! Viņš raksta visu pēc kārtas un ļoti daudz tik ilgi, kamēr kāds noreaģē uz to. Pozitīvi, negatīvi,....pofig. Galvenais, ka viņam tiek veltīta uzmanība! Viņam to vien vajag, kam seko saturīga diskusija uz divām lapām. Tad viņam ir uz divpadsmitiem un diena izdevusies! :))
Diemžēl mums no tā visa murga vaļā netikt. Ja jau viņam pat draugi - dakteri nav spējuši palīdzēt, tad tas ir nopietni! :)
8.septembris 2019, 16:47 | links
 
Skarbi, cilvēks gribēja būt mīļš un tuvs, bet jums viņš nepatīk.
Drīz būs cits profils?
8.septembris 2019, 16:43 | links
 
Pravietis [08.09.19]: seedoo [14:49]: Pravietis [46m]: Gaidāt trešo....., kas asinizacijas mucai palīdzēs ventili pagriezt vairāk vaļā. Pastāstiet labāk, kas jauns pie jūras, nevis svētdienā ar negācijām nodarbojaties. Es šobrīd vēroju kā Lielupes ieteka līcī "copmaņi" kriminālās vimbinas ķer. Pāri par 20 gab sanākuši . Vidēji katram pa 1,5 vimbinai ir tīklā. "Patiesības .irseji" nāciet un pārbaudiet. Pietiek, laikam šodien jūsu negāciju, gribas izlasīt pozitīvas ziņas no jūras. Protieties, es pieliku punktu un zem Brenča ventilatora nesēdēsu visu dienu.Pamèģini trīsrindīti par tèmu ierakstīt! Nebùs pàrèjo źulti járij! Nekà personīga, bet neviļus tu jaunu spamu parauj vaļà , it sevišķi par butes savdabīgo eko Kolkas rajonà mìtošajâm. Ne asakas. Lai tev un pãrējiem jauka svétdiena.Pat, ja to uzskata par spamu, tas ir izziņas vērts un nav no pirksta izzīsts, bet vietējo zvejnieku n - to gadu pieņēmums. Es riskēju un gribēju ar interesentiem parunāt par šo tematu, cik tajā ir taisnības. Pameklēšu tīmeklī... Tev taisnība vienā apstāklī, ja visi rakstīs trejrindeni, tad lielā daļa "negatīvo" būtu spiesti meklēt citu vietu, kur "izpausties". Bet trejrindenim arī katrs tic pēc savas saprašanas, iespējams, labāk saviem uzticamiem hobija biedriem, nekā CL. Te var iegūt tādā gadījumā vidējo statistisko ciparu, un tad vispār iztikt bez publicitātes. Negācijas vienmēr stāvēs blakus un no tām izvairīties pilnībā nebūs iespējams , tiklīdz rodas mazāka iespēja oponēt. Bet tas jau ir izziņas, kultūras, inteliģences un izglītotības jautājums.....:). Labu dienu Tev.
Tu, dīvainīt, nēsi ievērojis, ka tu esi vienīgais, kurš visā šai portālā esi tas kurš regulāri raksta pilnīgu sviestu! Tav tiešām liekas, ka tavs regulārais murgojums te interesē vairāk kā 1% apmeklētāju!? Par vienu gan esmu pārliecināts, stabiliem 80% tu esi reāli piegriezies!
Lūdzu tevi simts un pirmo reizi... Atver savu sadaļu, piem. "Pravieša murgi", un izpaudies cik vēlies! Lai tad tavi sekotāji tur lasa tavu murgu.
8.septembris 2019, 16:26 | links
 
Pravietis [08.09.19]: Gaidāt trešo....., kas asinizacijas mucai palīdzēs ventili pagriezt vairāk vaļā. Pastāstiet labāk, kas jauns pie jūras, nevis svētdienā ar negācijām nodarbojaties. Es šobrīd vēroju kā Lielupes ieteka līcī "copmaņi" kriminālās vimbinas ķer. Pāri par 20 gab sanākuši . Vidēji katram pa 1,5 vimbinai ir tīklā. "Patiesības .irseji" nāciet un pārbaudiet. Pietiek, laikam šodien jūsu negāciju, gribas izlasīt pozitīvas ziņas no jūras. Protieties, es pieliku punktu un zem Brenča ventilatora nesēdēsu visu dienu.
Aizbrauc tak beidzot uz to jūru vienreiz pa simts gadiem un pats paskaties, kas tur laps!
Tu, kā jau tas ierasts, totali piedirs te visu ar savu daiļrakstīšanu! Sviestavecis! :)
8.septembris 2019, 16:17 | links
 
Pravietis [08.09.19]: seedoo [14:49]: Pravietis [46m]: Gaidāt trešo....., kas asinizacijas mucai palīdzēs ventili pagriezt vairāk vaļā. Pastāstiet labāk, kas jauns pie jūras, nevis svētdienā ar negācijām nodarbojaties. Es šobrīd vēroju kā Lielupes ieteka līcī "copmaņi" kriminālās vimbinas ķer. Pāri par 20 gab sanākuši . Vidēji katram pa 1,5 vimbinai ir tīklā. "Patiesības .irseji" nāciet un pārbaudiet. Pietiek, laikam šodien jūsu negāciju, gribas izlasīt pozitīvas ziņas no jūras. Protieties, es pieliku punktu un zem Brenča ventilatora nesēdēsu visu dienu.Pamèģini trīsrindīti par tèmu ierakstīt! Nebùs pàrèjo źulti járij! Nekà personīga, bet neviļus tu jaunu spamu parauj vaļà , it sevišķi par butes savdabīgo eko Kolkas rajonà mìtošajâm. Ne asakas. Lai tev un pãrējiem jauka svétdiena.Pat, ja to uzskata par spamu, tas ir izziņas vērts un nav no pirksta izzīsts, bet vietējo zvejnieku n - to gadu pieņēmums. Es riskēju un gribēju ar interesentiem parunāt par šo tematu, cik tajā ir taisnības. Pameklēšu tīmeklī... Tev taisnība vienā apstāklī, ja visi rakstīs trejrindeni, tad lielā daļa "negatīvo" būtu spiesti meklēt citu vietu, kur "izpausties". Bet trejrindenim arī katrs tic pēc savas saprašanas, iespējams, labāk saviem uzticamiem hobija biedriem, nekā CL. Te var iegūt tādā gadījumā vidējo statistisko ciparu, un tad vispār iztikt bez publicitātes. Negācijas vienmēr stāvēs blakus un no tām izvairīties pilnībā nebūs iespējams , tiklīdz rodas mazāka iespēja oponēt. Bet tas jau ir izziņas, kultūras, inteliģences un izglītotības jautājums.....:). Labu dienu Tev.
Reāli sāk šķist, ka Tu gūsti baudu no tā, ja kāds Tev pasaka - aizveries :D

Priekšpēle ir Tava garā vāvuļošana, 150 lieku vārdu sarakstīšana, kaut doma visu laiku ir viena un tā pati. Un tad sagaidi "kulmināciju" - Tev sāk negatīvi atbildēt :D


Nezinu, rubī vai nerubī par copi Tu, bet no visiem tiem garajiem tekstiem redzu tukšu diršanu un demagoģiju par blakus lietām. Varbūt 5% šad tad ir par makšķerēšanu.


Bet tā jau ir, katram ir tiesības izpausties, meklēt domu biedrus, utt.
Katrā ziņā, forumu Tu uzturi dzīvu :D
8.septembris 2019, 16:00 | links
 
seedoo [08.09.19]: Pravietis [46m]: Gaidāt trešo....., kas asinizacijas mucai palīdzēs ventili pagriezt vairāk vaļā. Pastāstiet labāk, kas jauns pie jūras, nevis svētdienā ar negācijām nodarbojaties. Es šobrīd vēroju kā Lielupes ieteka līcī "copmaņi" kriminālās vimbinas ķer. Pāri par 20 gab sanākuši . Vidēji katram pa 1,5 vimbinai ir tīklā. "Patiesības .irseji" nāciet un pārbaudiet. Pietiek, laikam šodien jūsu negāciju, gribas izlasīt pozitīvas ziņas no jūras. Protieties, es pieliku punktu un zem Brenča ventilatora nesēdēsu visu dienu.Pamèģini trīsrindīti par tèmu ierakstīt! Nebùs pàrèjo źulti járij! Nekà personīga, bet neviļus tu jaunu spamu parauj vaļà , it sevišķi par butes savdabīgo eko Kolkas rajonà mìtošajâm. Ne asakas. Lai tev un pãrējiem jauka svétdiena.
Pat, ja to uzskata par spamu, tas ir izziņas vērts un nav no pirksta izzīsts, bet vietējo zvejnieku n - to gadu pieņēmums. Es riskēju un gribēju ar interesentiem parunāt par šo tematu, cik tajā ir taisnības. Pameklēšu tīmeklī... Tev taisnība vienā apstāklī, ja visi rakstīs trejrindeni, tad lielā daļa "negatīvo" būtu spiesti meklēt citu vietu, kur "izpausties". Bet trejrindenim arī katrs tic pēc savas saprašanas, iespējams, labāk saviem uzticamiem hobija biedriem, nekā CL. Te var iegūt tādā gadījumā vidējo statistisko ciparu, un tad vispār iztikt bez publicitātes. Negācijas vienmēr stāvēs blakus un no tām izvairīties pilnībā nebūs iespējams , tiklīdz rodas mazāka iespēja oponēt. Bet tas jau ir izziņas, kultūras, inteliģences un izglītotības jautājums.....:). Labu dienu Tev.
8.septembris 2019, 15:51 | links
 
Pravietis [08.09.19]: Gaidāt trešo....., kas asinizacijas mucai palīdzēs ventili pagriezt vairāk vaļā. Pastāstiet labāk, kas jauns pie jūras, nevis svētdienā ar negācijām nodarbojaties. Es šobrīd vēroju kā Lielupes ieteka līcī "copmaņi" kriminālās vimbinas ķer. Pāri par 20 gab sanākuši . Vidēji katram pa 1,5 vimbinai ir tīklā. "Patiesības .irseji" nāciet un pārbaudiet. Pietiek, laikam šodien jūsu negāciju, gribas izlasīt pozitīvas ziņas no jūras. Protieties, es pieliku punktu un zem Brenča ventilatora nesēdēsu visu dienu.
Pamèģini trīsrindīti par tèmu ierakstīt! Nebùs pàrèjo źulti járij! Nekà personīga, bet neviļus tu jaunu spamu parauj vaļà , it sevišķi par butes savdabīgo eko Kolkas rajonà mìtošajâm. Ne asakas. Lai tev un pãrējiem jauka svétdiena.
8.septembris 2019, 14:49 | links
 
Gaidāt trešo....., kas asinizacijas mucai palīdzēs ventili pagriezt vairāk vaļā. Pastāstiet labāk, kas jauns pie jūras, nevis svētdienā ar negācijām nodarbojaties. Es šobrīd vēroju kā Lielupes ieteka līcī "copmaņi" kriminālās vimbinas ķer. Pāri par 20 gab sanākuši . Vidēji katram pa 1,5 vimbinai ir tīklā. "Patiesības .irseji" nāciet un pārbaudiet. Pietiek, laikam šodien jūsu negāciju, gribas izlasīt pozitīvas ziņas no jūras. Protieties, es pieliku punktu un zem Brenča ventilatora nesēdēsu visu dienu.
8.septembris 2019, 14:26 | links
 
Janisardiviems-es neesmu no tiem kam skauž.vienam spainis ir 10l citam 20l.bez apvainojuma
8.septembris 2019, 12:52 | links
 
Copmanis [08.09.19]: Pravieti vari man nestaastīit,kas kur ka, ja tu reizi gadaa brauc uz juuru vari savas gudriibas patureet pie sevis.

Janisardiviems, 8.septembris 2019, 12:09
No kurienes tu zini, ka es vienreiz gadā braucu uz jūru, :),:).:).:). Ļoti labi zinu, ka pat lielākie nelabvēļi to nevarētu pierādīt, bet tev vienalga, da jebko gribās samelot, vai man sliktu pateikt. Un pat, ja vienreiz gadā būtu braucis, tad 20 gadu laikā šo to izpētījis Kolkā esmu, tā ir mana iecienītākā vieta. Izskatās, ka tu arī esi pievienojies akcijā.......

Pravietis, 8.septembris 2019, 12:21
Tie, kas kaut cik zin no copes jūrā, saprot ka tu raksti nezin kur sagrābstītas muļķības.
Tas pats viņam jau bijis līņu sadaļā un Varkaļu kanālā.......
:DDDD
8.septembris 2019, 12:40 | links
 
Pravieti vari man nestaastīit,kas kur ka, ja tu reizi gadaa brauc uz juuru vari savas gudriibas patureet pie sevis.

Janisardiviems, 8.septembris 2019, 12:09
No kurienes tu zini, ka es vienreiz gadā braucu uz jūru, :),:).:).:). Ļoti labi zinu, ka pat lielākie nelabvēļi to nevarētu pierādīt, bet tev vienalga, da jebko gribās samelot, vai man sliktu pateikt. Un pat, ja vienreiz gadā būtu braucis, tad 20 gadu laikā šo to izpētījis Kolkā esmu, tā ir mana iecienītākā vieta. Izskatās, ka tu arī esi pievienojies akcijā.......

Pravietis, 8.septembris 2019, 12:21

Tie, kas kaut cik zin no copes jūrā, saprot ka tu raksti nezin kur sagrābstītas muļķības.
8.septembris 2019, 12:32 | links
 
Pravieti vari man nestaastīit,kas kur ka, ja tu reizi gadaa brauc uz juuru vari savas gudriibas patureet pie sevis.

Janisardiviems, 8.septembris 2019, 12:09

No kurienes tu zini, ka es vienreiz gadā braucu uz jūru, :),:).:).:). Ļoti labi zinu, ka pat lielākie nelabvēļi to nevarētu pierādīt, bet tev vienalga, da jebko gribās samelot, vai man sliktu pateikt. Un pat, ja vienreiz gadā būtu braucis, tad 20 gadu laikā šo to izpētījis Kolkā esmu, tā ir mana iecienītākā vieta. Izskatās, ka tu arī esi pievienojies akcijā.......
8.septembris 2019, 12:21 | links
 
Pravieti vari man nestaastīit,kas kur ka, ja tu reizi gadaa brauc uz juuru vari savas gudriibas patureet pie sevis.
8.septembris 2019, 12:09 | links
 
Spaiņi ar ir dažāda izmēra dďd

elgreko, 8.septembris 2019, 11:30

Tev skauž???
8.septembris 2019, 12:06 | links
 
Brutālim baigā bauda kārtējo reizi izrādīt savu es, "diena sūdīgi pavadīta," ja neesam kaut ko riebīgu kādam pateikuši" - tautas teiciens. tu esi mērķi sasniedzis, kāds (es) ir reaģējis, vari izvērsties savā "intelektā", ja spēsi.........:),:),:). tu gribi atsaukties uz "spaini, zvejnieku kasti" vasaras otrajā pusē, karogs tev rokās....."malacītis". Bet šādu zvejnieku, copmaņu viedokli par Kolku neesmu personīgi izdomājis, un to , ka butes Kolkas ragā savādākas (pašas gaišākas, gaļa baltāka) un nemigrē visas Lieljūras piekrastes garumā (iespējams barības bāze nedaudz savādāka), arī neemu es izdomājis. Ar pretenzijām par "murgiem" vari griezties pie Kolkas zvejniekiem, nevis manis. Tā kā neizdosies tev šodien "attīstīties" rupjībās. Laikam "diena tev būs zudusi". :),:),:).
8.septembris 2019, 12:01 | links
 
Ziemupe - 6 butes līdz šim, cope vairāk pēdējo stundu laikā.
8.septembris 2019, 11:48 | links
 
Spaiņi ar ir dažāda izmēra dďd
8.septembris 2019, 11:30 | links
 
Laikam atkal būs spēkā vecā patiesība, ka Kolka atveras copei pirmā.......15 gabalas šim brīdim ir labs rezultāts.

Pravietis, 7.septembris 2019, 21:51

Nemurgo jau labu laiku atpakaļ pa spainim ir savilkts citā vietā.
8.septembris 2019, 09:33 | links
 
Jurkalne galigi garam,zale dod vaļa.
8.septembris 2019, 01:47 | links
 
Izskaidrojums varbūt ir ka bute lēnām virzās uz Liepājpusi.tā man domāt
8.septembris 2019, 00:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager