Makšķerēšana jūrā

Kad noķēru to smuko buti(turp.iepriekš rakstītajam
6.septembris 2019, 21:38 | links
 
Leonīd-tas bij gadus 4-5 atpakaļ
6.septembris 2019, 21:27 | links
 
Pagaidām varu atrādīt tik skaistas bildes ar kluso dabu bez zivīm :D
Straume minimāla - man 80 un 100g ausaini stāv mierā!
Bet zaļais ir labs :))
Jūra bango bet paliek ar katru stundu mierīgāka!
6.septembris 2019, 21:23 | links
 
Tas nenotika šogad?Ap to vietu uz raga pusi un vēl līča pusē zaļais bojāja gaisu un copi.Šodienas vējš un straume drusku tīra ūdeni.Tomēr nevar zināt ko atpūtīs.

leonids, 6.septembris 2019, 18:34

Ja jau Tu ar savu operatīvo pārvietošanās līdzekli nevari atrast kādu plankumu copei bez "zaļā", tad lieta rādās pavisam bēdīga.
6.septembris 2019, 19:53 | links
 
Tas nenotika šogad?Ap to vietu uz raga pusi un vēl līča pusē zaļais bojāja gaisu un copi.Šodienas vējš un straume drusku tīra ūdeni.Tomēr nevar zināt ko atpūtīs.
6.septembris 2019, 18:34 | links
 
Leonīd-es ar čomiem t.s.ar Diametru KOlkā parasti nobāzējos starp skatu torni un radaru.tur arī esmu noķēris savu lielāko buti 1.1kg un uz aci biš lielāka pie krasta atkabinējās
6.septembris 2019, 18:26 | links
 
cupix [32m]: cupix [9:35]: Domaataajs [Vakar]: Es taisu tik garas pavadas, lai nesaķertos savā starpā un netiktu līdz pamatauklai. Viss atkarīgs no distancera garuma.
Protams, ka var lietot arī garas pavadas ja kāds uzskata, ka tā ķeras labāk, bet zinot kā mēdz uzvesties ūdens pie grunts, es labāk izvēlos īsākus variantus.
Protams, ka var arī fīderēt, barotavu pielikt, kur garneļu galvas u.c pārpalikumus sabāzt. Strādā.Es tieši tā pat uzskatu, ūdens mutuļo un ēsma plivinās, manas domas, ka bute labāk barojas no grunts, nevis pusūdeni, praktiski katru reizi mēģinu paralēli arī uz MJ un atvadā uz galīgi mazām ēdamajām gumijām, kuras imitē dažādus vēzišus un pārējos sūdiņus... Neesmu vēl buti noķeris, tātad secinājums, ka butei vajag nekustīgu ēsmu , tāpēc īsa pavada būtu labākais variants! Vismaz man ta liekas!

keners, 5.septembris 2019, 22:31

Nomaini metodi . smagāku ausaini pieliec pie vēžveidīgā, nimfas vai jebkuras citas ēdam gumijas , ja varēsi aizmest tik kurā notiek aktivitāte. Užavā bija sanācis pagājušajā sezonā patrenkāt ar spini + bullits ar trāpījas.(tieši kad pāri tiltam pārgājām turp pat arī copējām). Protams ja uz kātiem ir praktiski pa 0 tad arī izredzes ir tik pat mazas.Kadus svarus liki? Es ausaini liku max 4gr, rīki atļauj iemest talu, protams, atkarigs no veja virziena!

keners, 6.septembris 2019, 15:43
smagākais kas bija līdzi 25gr , lai pēc iespējas tālāk aizmestu, ļoti labi strādāja arī "Carolina" , jo uz to sanāca uzmaukt slīdošo 35gr svinu =)Nevaru iedomāties 20gr ausaini ar 2cm gumijām :D
Par karolinu, labs, bus japamegina!

keners, 6.septembris 2019, 16:28

Tak liec mierīgi lielāku ,es liku no LJ unagi slug peldošās .
6.septembris 2019, 17:03 | links
 
Edzuss 2-gaidam atskaites!:)
6.septembris 2019, 16:35 | links
 
cupix [06.09.19]: cupix [9:35]: Domaataajs [Vakar]: Es taisu tik garas pavadas, lai nesaķertos savā starpā un netiktu līdz pamatauklai. Viss atkarīgs no distancera garuma.
Protams, ka var lietot arī garas pavadas ja kāds uzskata, ka tā ķeras labāk, bet zinot kā mēdz uzvesties ūdens pie grunts, es labāk izvēlos īsākus variantus.
Protams, ka var arī fīderēt, barotavu pielikt, kur garneļu galvas u.c pārpalikumus sabāzt. Strādā.Es tieši tā pat uzskatu, ūdens mutuļo un ēsma plivinās, manas domas, ka bute labāk barojas no grunts, nevis pusūdeni, praktiski katru reizi mēģinu paralēli arī uz MJ un atvadā uz galīgi mazām ēdamajām gumijām, kuras imitē dažādus vēzišus un pārējos sūdiņus... Neesmu vēl buti noķeris, tātad secinājums, ka butei vajag nekustīgu ēsmu , tāpēc īsa pavada būtu labākais variants! Vismaz man ta liekas!

keners, 5.septembris 2019, 22:31

Nomaini metodi . smagāku ausaini pieliec pie vēžveidīgā, nimfas vai jebkuras citas ēdam gumijas , ja varēsi aizmest tik kurā notiek aktivitāte. Užavā bija sanācis pagājušajā sezonā patrenkāt ar spini + bullits ar trāpījas.(tieši kad pāri tiltam pārgājām turp pat arī copējām). Protams ja uz kātiem ir praktiski pa 0 tad arī izredzes ir tik pat mazas.Kadus svarus liki? Es ausaini liku max 4gr, rīki atļauj iemest talu, protams, atkarigs no veja virziena!

keners, 6.septembris 2019, 15:43
smagākais kas bija līdzi 25gr , lai pēc iespējas tālāk aizmestu, ļoti labi strādāja arī "Carolina" , jo uz to sanāca uzmaukt slīdošo 35gr svinu =)
Nevaru iedomāties 20gr ausaini ar 2cm gumijām :D
Par karolinu, labs, bus japamegina!
6.septembris 2019, 16:28 | links
 
cupix [9:35]: Domaataajs [Vakar]: Es taisu tik garas pavadas, lai nesaķertos savā starpā un netiktu līdz pamatauklai. Viss atkarīgs no distancera garuma.
Protams, ka var lietot arī garas pavadas ja kāds uzskata, ka tā ķeras labāk, bet zinot kā mēdz uzvesties ūdens pie grunts, es labāk izvēlos īsākus variantus.
Protams, ka var arī fīderēt, barotavu pielikt, kur garneļu galvas u.c pārpalikumus sabāzt. Strādā.Es tieši tā pat uzskatu, ūdens mutuļo un ēsma plivinās, manas domas, ka bute labāk barojas no grunts, nevis pusūdeni, praktiski katru reizi mēģinu paralēli arī uz MJ un atvadā uz galīgi mazām ēdamajām gumijām, kuras imitē dažādus vēzišus un pārējos sūdiņus... Neesmu vēl buti noķeris, tātad secinājums, ka butei vajag nekustīgu ēsmu , tāpēc īsa pavada būtu labākais variants! Vismaz man ta liekas!

keners, 5.septembris 2019, 22:31

Nomaini metodi . smagāku ausaini pieliec pie vēžveidīgā, nimfas vai jebkuras citas ēdam gumijas , ja varēsi aizmest tik kurā notiek aktivitāte. Užavā bija sanācis pagājušajā sezonā patrenkāt ar spini + bullits ar trāpījas.(tieši kad pāri tiltam pārgājām turp pat arī copējām). Protams ja uz kātiem ir praktiski pa 0 tad arī izredzes ir tik pat mazas.Kadus svarus liki? Es ausaini liku max 4gr, rīki atļauj iemest talu, protams, atkarigs no veja virziena!

keners, 6.septembris 2019, 15:43

smagākais kas bija līdzi 25gr , lai pēc iespējas tālāk aizmestu, ļoti labi strādāja arī "Carolina" , jo uz to sanāca uzmaukt slīdošo 35gr svinu =)
6.septembris 2019, 16:21 | links
 
Pa 0 ,uz to brīdi,kad piegāju.Viņš bija iekārtojies pretī tautas namam,kas dienas laikā nav labākā vieta.
6.septembris 2019, 16:15 | links
 
cupix [06.09.19]: Domaataajs [Vakar]: Es taisu tik garas pavadas, lai nesaķertos savā starpā un netiktu līdz pamatauklai. Viss atkarīgs no distancera garuma.
Protams, ka var lietot arī garas pavadas ja kāds uzskata, ka tā ķeras labāk, bet zinot kā mēdz uzvesties ūdens pie grunts, es labāk izvēlos īsākus variantus.
Protams, ka var arī fīderēt, barotavu pielikt, kur garneļu galvas u.c pārpalikumus sabāzt. Strādā.Es tieši tā pat uzskatu, ūdens mutuļo un ēsma plivinās, manas domas, ka bute labāk barojas no grunts, nevis pusūdeni, praktiski katru reizi mēģinu paralēli arī uz MJ un atvadā uz galīgi mazām ēdamajām gumijām, kuras imitē dažādus vēzišus un pārējos sūdiņus... Neesmu vēl buti noķeris, tātad secinājums, ka butei vajag nekustīgu ēsmu , tāpēc īsa pavada būtu labākais variants! Vismaz man ta liekas!

keners, 5.septembris 2019, 22:31

Nomaini metodi . smagāku ausaini pieliec pie vēžveidīgā, nimfas vai jebkuras citas ēdam gumijas , ja varēsi aizmest tik kurā notiek aktivitāte. Užavā bija sanācis pagājušajā sezonā patrenkāt ar spini + bullits ar trāpījas.(tieši kad pāri tiltam pārgājām turp pat arī copējām). Protams ja uz kātiem ir praktiski pa 0 tad arī izredzes ir tik pat mazas.
Kadus svarus liki? Es ausaini liku max 4gr, rīki atļauj iemest talu, protams, atkarigs no veja virziena!
6.septembris 2019, 15:43 | links
 
Leonīd- a kā tam copētājam ar rezultātiem.
6.septembris 2019, 15:06 | links
 
Zaļais nebūs sestdien no vakara, svētdien, pirmdien, otrdien posmā Kolka - Ventspils. Citi vēji.
Protams ja laika prognoze nemainās.
6.septembris 2019, 14:42 | links
 
https://chat.whatsapp.com/FUjKGcGK0qYIGd782koVdQ. Ja ir vēlēšanās, var pievienoties whatsapp čatam.
6.septembris 2019, 14:07 | links
 
Tikko palūrēju liedagā.Viens copē.Aizeju,šis noMiķeļtorņa atbēdzis uz Kolku.Tur straume un zaļais iespaidīgā daudzumā.
6.septembris 2019, 13:40 | links
 
leonids [06.09.19]: Zaļais drusku biedē.
Labi apzinos ka straume būs uz Kolku vismaz līdz pusnaktij un zaļais iespējams arī būs. Bet mēģinās :)
6.septembris 2019, 12:31 | links
 
Zaļais drusku biedē.
6.septembris 2019, 12:28 | links
 
leonids [06.09.19]: Edžu,uz kuru vietu laidīsi?Es tepat 10 min.attālumā no mājām.
Es uz savu ierasto vietu Irbes pusē.
Uz tavu pusi citu reizi braukšu :)
6.septembris 2019, 12:24 | links
 
Edžu,uz kuru vietu laidīsi?Es tepat 10 min.attālumā no mājām.
6.septembris 2019, 12:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager