Makšķerēšana jūrā

Pēdējos divus gadus esmu iekritis tādā laikā, ka vārītā garnele ir devusi rezultātu tikai no 3 - 8 % gadījumos no visa pārējā piedāvātā. Visu lielo devumu sniegusi ir brēča un tīģerene un pa brīdim nostrādājusi reņģe. Pārējā visa "uzkoda" sastādīja pavisam nenozīmīgu lomu copē. Šogad ēsmu, bez "barības piedevas" ķiploka un dillēm, uzfrišināšu ar Traper Dip Sprauy (SHRIMP KREWETKA). Pagājušajā gadā vienreiz ekselenti nostrādāja barotavas.

Pravietis, 5.septembris 2019, 13:01

tehnadzor, 5.septembris 2019, 15:47

Sor, bet pagājušo gadu es butēs biju 2x -rezultāts 143 butes, ēsma - tikai vārītā krevete... Nekad nezini, kas būs copē, bet es atkārtojos, ka garās pavadas rullē...
5.septembris 2019, 15:50 | links
 
Pēdējos divus gadus esmu iekritis tādā laikā, ka vārītā garnele ir devusi rezultātu tikai no 3 - 8 % gadījumos no visa pārējā piedāvātā. Visu lielo devumu sniegusi ir brēča un tīģerene un pa brīdim nostrādājusi reņģe. Pārējā visa "uzkoda" sastādīja pavisam nenozīmīgu lomu copē. Šogad ēsmu, bez "barības piedevas" ķiploka un dillēm, uzfrišināšu ar Traper Dip Sprauy (SHRIMP KREWETKA). Pagājušajā gadā vienreiz ekselenti nostrādāja barotavas.

Pravietis, 5.septembris 2019, 13:01
5.septembris 2019, 15:47 | links
 
Nu nemācēšu teikt tai pasākumā nebiju
5.septembris 2019, 15:46 | links
 
elgreko [05.09.19]: Vēl no senām dienām kad butes veda mājās maisiem,kad tikko varēja piekļūt jūrai kaimiņš stāstīja ka šiem beidzās reņģe un vienam līdzi bij kūpināta vista un bute ņēmusi kā traka.vai taisnība nevaru apgalvot
Ar ķiplokiem, vai bez? :)
5.septembris 2019, 15:38 | links
 
copeetaaja [05.09.19]: Butes sāk vilināt arī mani. Tāpat, kā rudens līdaku cope! Bet visam savs laiks un vieta!.. :) Par jaunpienācēju- kungi,mieru,tikai mieru-labāk būtu sākuši- "Esi sveicināts klubiņā"! :)) Mēs taču visi reiz esam bijuši iesācēji,vai ne tā?!
Es izvèlos vietu. Zivs ir jàķer tur kur vinja ir! Centraločka nekad nav pievīlusi. Sen no bisa Júsu sortimenta esmu atkratìjies. Halvenais padod §ai, un protams ,, ar gondonè§anu labàk, var aizmest līdz Igaunijai. O...kaa...
5.septembris 2019, 15:36 | links
 
Butes sāk vilināt arī mani. Tāpat, kā rudens līdaku cope! Bet visam savs laiks un vieta!.. :) Par jaunpienācēju- kungi,mieru,tikai mieru-labāk būtu sākuši- "Esi sveicināts klubiņā"! :)) Mēs taču visi reiz esam bijuši iesācēji,vai ne tā?!
5.septembris 2019, 15:32 | links
 
Vēl no senām dienām kad butes veda mājās maisiem,kad tikko varēja piekļūt jūrai kaimiņš stāstīja ka šiem beidzās reņģe un vienam līdzi bij kūpināta vista un bute ņēmusi kā traka.vai taisnība nevaru apgalvot
5.septembris 2019, 15:26 | links
 
Pēdējos divus gadus esmu iekritis tādā laikā, ka vārītā garnele ir devusi rezultātu tikai no 3 - 8 % gadījumos no visa pārējā piedāvātā. Visu lielo devumu sniegusi ir brēča un tīģerene un pa brīdim nostrādājusi reņģe. Pārējā visa "uzkoda" sastādīja pavisam nenozīmīgu lomu copē. Šogad ēsmu, bez "barības piedevas" ķiploka un dillēm, uzfrišināšu ar Traper Dip Sprauy (SHRIMP KREWETKA). Pagājušajā gadā vienreiz ekselenti nostrādāja barotavas.
5.septembris 2019, 13:01 | links
 
Man tomēr daudz labāk brētliņa ,vai pat reņģe, protams ir arī izņēmumi, vienīgi tumsā bieži izšauj garnele, un tā kā vasaras beigās cope lilākoties ir tumsā, tad mēdz būt visādi, bet vēlāk rudenī viennozīmīgi zivs.
5.septembris 2019, 12:03 | links
 
Es atvedu garneles no Norvēģijas, tās ir uz puso lielākas un teknakas! Bet vēl nav izmēģinātas! Vai ir kāds mēģinājis uz vietējām krevetēm ķert butes? Mesragā un Engurē, tās var salasīt pa pilno, ar uztverami tīkliņu, jūrā gar akmeņiem! Labākā esma asarim!
5.septembris 2019, 11:51 | links
 
Man parasti rullē vārītā garnele,tikai vienu reizi labi ņēma uz brētliņu,mēģināju uz jēlo tīģereni,bet švaki.lasu ka citiem otrādi.bet garneles šogad supercenā
5.septembris 2019, 11:32 | links
 
Vakar līdzīgs rezultāts kā aizvakar.Pagaidām tām gardēdēm garšo vārītā garnele.Cope nosaules rieta līdz tumsai.Ilgāk par pusnakti neesmu savu pacietību mērījis.
5.septembris 2019, 11:06 | links
 
Vējazivis izteikti maija beigas, jūnija sākums.
5.septembris 2019, 10:02 | links
 
Marcis1981 [04.09.19]: Sveiki, man interesē kur varētu uzzināt vismaz aptuvenos laikus, kad kas jūrā copē, gan uz spiningu, gan gruneni. Zinu ka butes nākot rudenī, bet kad vējazivs, kad lasis, un kad vēl kas. ir kāda vieta kur to atrast?
Butes var noķert visa gada garumā, bet labāk rudenī, kad ūdens aukstāks paliek. Lašveidīgie arī rudenī ķeras, no krasta, uz tām pašām būšu sistēmām, bet no 1.10 līdz 15.11 tiem ir liegums. Vējazivs ķeras izteikti pavasarī, kad pirmais karstums, parasti aprīļa beigās maija sākums. Mencas ar laikam rudenī labāk, ja no krasta,no laivas var ķert visu vasaru. Vēl ir bullīši, tie ar ķeras pavasarī labāk. Vasarā vimbas arī mēdz no krasta ķerties tuvāk upju ietekām. Varbūt eksperti mani var palabot.
5.septembris 2019, 09:14 | links
 
Cilvēks tiko piereģistrējies uzdod varbūt ne pareizāk formulētus jautājumus bet jūs vecie buki kā kraukļu bars metaties virsū.
Nav smuki, nemaz nav smuki, :)))
5.septembris 2019, 08:24 | links
 
diametrs [04.09.19]: Marcis1981 [Vakar]: Sveiki, man interesē kur varētu uzzināt vismaz aptuvenos laikus, kad kas jūrā copē, gan uz spiningu, gan gruneni. Zinu ka butes nākot rudenī, bet kad vējazivs, kad lasis, un kad vēl kas. ir kāda vieta kur to atrast?Tev profilā rakstīts ka patīk makšķerēt jūrā. Kā var patikt tas, ko nezini ?
Un vēl dzīvojot pilsētā, kurā piedzimst vējš!
5.septembris 2019, 00:30 | links
 
Marcis1981 [04.09.19]: Sveiki, man interesē kur varētu uzzināt vismaz aptuvenos laikus, kad kas jūrā copē, gan uz spiningu, gan gruneni. Zinu ka butes nākot rudenī, bet kad vējazivs, kad lasis, un kad vēl kas. ir kāda vieta kur to atrast?
Tev profilā rakstīts ka patīk makšķerēt jūrā. Kā var patikt tas, ko nezini ?
4.septembris 2019, 23:30 | links
 
Marcis1981 [04.09.19]: Sveiki, man interesē kur varētu uzzināt vismaz aptuvenos laikus, kad kas jūrā copē, gan uz spiningu, gan gruneni. Zinu ka butes nākot rudenī, bet kad vējazivs, kad lasis, un kad vēl kas. ir kāda vieta kur to atrast?
Youtubee
4.septembris 2019, 22:54 | links
 
Sāc tik tīt filmu atpakaļ un dabūsi sev nepieciešamās atbildes ar visiem sīkumiem un knifiem. Daudz spama, bet nu neko tur neviens nevar darīt. Ne asakas.
4.septembris 2019, 20:26 | links
 
Sveiki, man interesē kur varētu uzzināt vismaz aptuvenos laikus, kad kas jūrā copē, gan uz spiningu, gan gruneni. Zinu ka butes nākot rudenī, bet kad vējazivs, kad lasis, un kad vēl kas. ir kāda vieta kur to atrast?
4.septembris 2019, 20:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager