Makšķerēšana jūrā

Malgomajfisk [03.09.19]: Nu kā lai tādiem anonīmiem smerdeļiem lai atbild?
Būtu blakus,dabūtu bietē kā pa stabu ,bet tagad?
"Bet man nav saprotama un pieņemama tā savstarpējā patstāvīgā apdiršana.Nu tiešām, kā mazohisti."
Es tak teicu, ka tonis arī āfrikā ir tonis, neatkarīgi, zem kāda segvarda startē! Vienu brīdi skaistas frāzes mētā, bet jau nākamajā tas pats vecais, bravūrīgais alkoholiķis! :)))
3.septembris 2019, 19:35 | links
 
Nu kā lai tādiem anonīmiem smerdeļiem lai atbild?
Būtu blakus,dabūtu bietē kā pa stabu ,bet tagad?
3.septembris 2019, 19:15 | links
 
Un sakiet lūdzu... Nu kā lai to lohu liek mierā? Kā lai tam loham neaizrāda!? Tas tak ir ...ģec, kā piedirsis visu šo sadaļu! Demagogs hrenovs!:)))
Te ir makšķerēšana jūrā, bļin!
Uztaisi tak beidzot profesor savu sadaļu un raksti tur savus debīlos memuārus! Toč bērnībā sists, pārmācījies subjekts ar izteiktu uzmanības deficītu! :)
3.septembris 2019, 19:11 | links
 
Nu nez vai.Ja tā būtu,tad jau lielā vējā tās gar krastiem negrozītos.Un krasti būti pilni ar beigtajām...
3.septembris 2019, 19:01 | links
 
elgreko [15:00]: Medūzas ta medūzas,bet pagājšgad vaiaizpagājšgad Kolkas piekraste un kautkur ap Irbi piekraste bij nosēta ar beigtām butēm un bullīšiem-tā arī nesapratu tam iemesluJa nemaldos toreiz tas notika pēc NATO mācībām

keners, 3.septembris 2019, 15:51

Neatceros, vai tas bija akurāt Liepājas pusē, kad bija vētra. Leonīdam, sķiet bija skaidrojums, ka vētras laikā zivīm pieiet pilnas žaunas ar smiltīm un viņas noslāpst.
3.septembris 2019, 17:22 | links
 
Atkal te viens lūpu uzmeta :)

Terauds, 3.septembris 2019, 14:41

Labi jau labi......Es vienkārši ļoti cenšos nevienu personīgi neaizskart, daru to tikai galējos gadījumos. Tad arī domstarpību dzīvē mazāk. Pats taču zini....:).
3.septembris 2019, 17:18 | links
 
elgreko [03.09.19]: Medūzas ta medūzas,bet pagājšgad vaiaizpagājšgad Kolkas piekraste un kautkur ap Irbi piekraste bij nosēta ar beigtām butēm un bullīšiem-tā arī nesapratu tam iemeslu
Ja nemaldos toreiz tas notika pēc NATO mācībām
3.septembris 2019, 15:51 | links
 
Medūzas ta medūzas,bet pagājšgad vaiaizpagājšgad Kolkas piekraste un kautkur ap Irbi piekraste bij nosēta ar beigtām butēm un bullīšiem-tā arī nesapratu tam iemeslu
3.septembris 2019, 15:00 | links
 
Atkal te viens lūpu uzmeta :)
3.septembris 2019, 14:41 | links
 
Jautājums ir par meduzu parādīšanos (dzīvu vai beigtu) krastā, vai piekrastē ūdeni un zvejnieku, makšķernieku stāstiem par butes pazušanu šajā laikā. Ir vai nav tajā apstāklī kādas likumsakarības. Tēraud, nelec stāvus sienā, ja Tevi tas neinteresē. Es neko neapgalvoju...
3.septembris 2019, 14:17 | links
 
Tie kuriem neķerās, vienmēr meklēs ieganstu kāpēc neķērās! :)
3.septembris 2019, 14:06 | links
 
Sestdien, copējot mencu, tālu jūrā arī medūzu bija bez skaita. Ir pareizi, ka medūzām beidzas "termiņš" un viņas izskalo krastā. Nepateikšu kurā gadā, bet esmu redzējis, ka viss krasts ir noklāts ar medūzu atliekām biezā slānī, bet butes ķērās.
3.septembris 2019, 13:48 | links
 
Pravieti, liecies mierā, speciālists tu hr… .
Raksts "Rīgas līča piekrastē atkal sāk ierasties medūzas". Citāts: … Pieaugušie dzīvnieki, beiguši vairošanās procesu, pamazām iet bojā, jo pieaugušā stadijā medūza vairs nepārziemo. Un tad nu šādi bojā gājuši vai vēl dzīvi eksemplāri tiek izskaloti piekrastē. … .
Raksts "FOTO: Latvijas pludmales "apsēdušas" medūzas". Citāts: … „Tas ir normāli,” stāsta Latvijas Dabas muzeja vecākais zoologs Edgars Dreijers. „Šajā laika periodā, kas ir vasaras beigas- augusts, septembris- medūzas, kas dzīvo Baltijas jūrā, savu dzīvi ir nodzīvojušas un pakāpeniski iet bojā. Līdz ar to jūra tās vienkārši izskalo krastā- līdzīgi kā aļģes vai gliemju čaulas. …
3.septembris 2019, 13:36 | links
 
Sapalens,
Neesmu es speciālists ar diplomu šajā jomā.:). Vienkārši lasu, analizēju un rosinu domāt citus, aicinu uz dialogu citus, kā es vienmēr saku. Mana un tava versija ir gandrīz viena otru izslēdzoša, bet jautājums, manuprāt, paliek. Avotos rakstīts, ka medūzas veģetē stipri dziļākās vietās, dabisko ienaidnieku viņām ir maz. Tur kur viņas parādās, zivis no tiem apgabaliem tiek izspiestas ārā, galvenā iemesla dēļ, ka viņas apēd barības bāzi. Es Tavai versijai gandrīz pilnībā piekristu ar vienu nosacījumu, ja kaut kur stavētu rakstīts, ka viņas dodās pie jūras krastiem nolikt karoti. Mani mulsina viens apstāklis, proti, tādu nobeigušos" puņķi", skalojot pa grunti un viļņiem fiziski sašķaidītu momentāli, tās līdz krastiem nenonāktu 99% gadījumu. Varbūt es kļūdos, bet pēc analoģijas es runāju un spriežu tādēļ, ka esmu divus gadus nodzīvojis pie melnās jūras krastiem Adlerā. Medūzas tur ir deserta šķīvja lielumā, rudenī ir pie krasta bez sava skaita, lielas un dzīvas. Atsevišķi eksemplāri sasniedz vairāk par viena litra šķidruma tilpumu. Atpūtniekiem tīrais posts, bet bērni spēlējās, galvenais neieberzēt acīs, tad ir ziepes. Žēl, ka mūsu vidū tiešām nav kāds speciālists vārd tiešā nozīmē. Ja mēs izslēdzam abas versijas, tad ļoti iespējams, ka šobrīd pie vainas ir siltais ūdens un bušu migracijai ar medūzām nav nekāda sakara un zvejnieku stāstiem nav pamata. Speciālist, atsaucies!!!!!!!!! Vēlams tad vismaz kādu atsauci uz avotu.
Ļoti atvainojos to priekšā, kurus apgrūtina mani raksti šodien un turpmāk. Invalīdu ceru Jūsu starpā nav un visiem rādītājpirksts ir savā vietā. Pabrauciet ar peles ripulīti uz leju un nelasiet manus rakstus. To taču tik viegli izdarīt....kā mani ignorēt. Aicinu iztikt bez "dzēlībām", bez kurām atkal pāris indivīdi diezzin, vai spēs iztikt. "Tumsas nesējiem" gribu pateikt, ka aizskartais temats, pie tam nav manis ierosināts, bet ir vistiešākā sakarā ar copi jūrā. Vismaz man tā vēl sķiet pagaidām........., ja nu pēkšņi parādās "speciālists" :).
Sapalen, nekā personīga.:). Otrā rindkopa domāta tiem, kas zin uz kuriem tā attiecas.
3.septembris 2019, 13:16 | links
 
Medūzu speciālisti ! Vienkārši mūsu medūzas augustā ,septembrī noliek karoti un viņas izskalo krastā, un neko viņas tur neaprij.Tā katru gadu.
3.septembris 2019, 09:58 | links
 
Pēc radio klausītāju vēlēšanās ielieku atzīšanos, ka biju naktī uz svētdienu Lūžņā. 19,30 - 03,30. Divas butes. viena vismaz 30 vai 35cm, otra mazāka, abas biezas. Viena paņēma uz reņģi ar ķiploku, otra uz tīģereni. Diemžēl tāda problēma, ka piekraste pilna ar medūzām. Zvejnieks teica, ka tīrījuši no tīkla ārā Sliktākais tas, ka viens piekrastes iedzīvotājs telefonsarunā atzina - ja medūza aizskārusi sistēmu, tai sistēmai bute vairs klāt neiet . Ir silts ūdens, bet tas tā. Tīklos ir vimbas. Tām patīkot arī silts ūdens. Kolēģim bija nulle. Mazirbē arī esot medūzas, varbūt kaut kur vēl ... Nu tā lūk ...

diametrs, 2.septembris 2019, 22:35


Lilastē visa piekraste nosieta bija ar tām. Droši vien visur viņas ir tagad.
3.septembris 2019, 09:41 | links
 
man jau ar šķiet, ka nesadzivo bute ar mēdūzu!
3.septembris 2019, 00:29 | links
 
Ja domā par medūzām, tad noteikti teorijai par to, ka tur kur parādās medūzas butes nav, ir pamats, jo....tālāk piedomājiet katrs pats, lai man nepārmet "ētera piesārņošanu" "......Medūzas ir plēsīgas, un to galvenās maņas ir taustekļi, ar kuru palīdzību medūzas medī dažādus zooplanktona dzīvnieciņus — vēžveidīgos, krabju kāpurus, zivju ikrus, mazas zivtiņas un citas medūzas. Kā zarndobumainim medūzai ir dzeļšūnas upura paralizēšanai. Upuri satvērušie taustekļi ar dzeļmatiņiem pārdur tā ādu un ievada apdedzinošu šķidrumu. Tad mutes lēveri saķerto radību ievieto mutē, kur tā pazūd".
Tas ir izpētīts, zinatniski pierādīts, bet ne manis izdomāts. Viens no secinājumiem, ka pazūd barības bāze butei un tā pazūd, neticu, ka tas ir saistīts ar medūzas indi no kuras plekste baidās un tādēļ nenāk klāt sistēmai ar barību.
3.septembris 2019, 00:08 | links
 
diametrs [02.09.19]: Pēc radio klausītāju vēlēšanās ielieku atzīšanos, ka biju naktī uz svētdienu Lūžņā. 19,30 - 03,30. Divas butes. viena vismaz 30 vai 35cm, otra mazāka, abas biezas. Viena paņēma uz reņģi ar ķiploku, otra uz tīģereni. Diemžēl tāda problēma, ka piekraste pilna ar medūzām. Zvejnieks teica, ka tīrījuši no tīkla ārā Sliktākais tas, ka viens piekrastes iedzīvotājs telefonsarunā atzina - ja medūza aizskārusi sistēmu, tai sistēmai bute vairs klāt neiet . Ir silts ūdens, bet tas tā. Tīklos ir vimbas. Tām patīkot arī silts ūdens. Kolēģim bija nulle. Mazirbē arī esot medūzas, varbūt kaut kur vēl ... Nu tā lūk ...
Citi saka, ka medūzas traucē un bute nenāk pie krasta, citi stāsta, ka vis ok butei ar mēdūzu!
2.septembris 2019, 22:43 | links
 
Pēc radio klausītāju vēlēšanās ielieku atzīšanos, ka biju naktī uz svētdienu Lūžņā. 19,30 - 03,30. Divas butes. viena vismaz 30 vai 35cm, otra mazāka, abas biezas. Viena paņēma uz reņģi ar ķiploku, otra uz tīģereni. Diemžēl tāda problēma, ka piekraste pilna ar medūzām. Zvejnieks teica, ka tīrījuši no tīkla ārā Sliktākais tas, ka viens piekrastes iedzīvotājs telefonsarunā atzina - ja medūza aizskārusi sistēmu, tai sistēmai bute vairs klāt neiet . Ir silts ūdens, bet tas tā. Tīklos ir vimbas. Tām patīkot arī silts ūdens. Kolēģim bija nulle. Mazirbē arī esot medūzas, varbūt kaut kur vēl ... Nu tā lūk ...
2.septembris 2019, 22:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager