Makšķerēšana jūrā

elgreko [02.09.19]: Pravieti-viss kārtībā tos nemiera cēlājus esmu atkodis,gribas jau vairāk par copi.pats esmu kādu laiku izsists no makšķernieku ierindas.
Tiem nemiera celājiem ar gribas vairak par copi! Tu daudz no tā demagoga esi lasījis reāli par copi? 95% visās sadaļās kur viņš parādās ir tikai un vienīgi tukša muldēšana un filizofēšana par vispārējam, nesaistošām lietām vairāku lapu garumā. Labi ja 5% no visa ir ar pievienoto vērtību. Pārējais viss ūdens!
Un tā ir visu laiku. Zosāda metas no tādiem pļarkšķiem!:)
2.septembris 2019, 17:01 | links
 
Pravieti-viss kārtībā tos nemiera cēlājus esmu atkodis,gribas jau vairāk par copi.pats esmu kādu laiku izsists no makšķernieku ierindas.

elgreko, 2.septembris 2019, 16:03

Man arī ir problēmas, bet es līdz butēm daru visu iespējamo, lai kaut cik sakārtotu veselību. Tā kā sportisti uz mačiem.:).Pa diennakts copi slodze uz kājām baisa un ne tikai....
2.septembris 2019, 16:33 | links
 
Nu kā tad gāja Liepenē taisos braukt bet informācijas nekādas?????

straume21, 2.septembris 2019, 15:57

Atbildēšu privāti.
2.septembris 2019, 16:17 | links
 
Pravieti-viss kārtībā tos nemiera cēlājus esmu atkodis,gribas jau vairāk par copi.pats esmu kādu laiku izsists no makšķernieku ierindas.
2.septembris 2019, 16:03 | links
 
Nu kā tad gāja Liepenē taisos braukt bet informācijas nekādas?????
2.septembris 2019, 15:57 | links
 
Darīšu, kā Leonīds...., ja kādam interesē 3 kungu copes rezultāti Liepenē pa brīvdienām, tad atbildēšu.
2.septembris 2019, 15:22 | links
 
Nu beidziet takš to savstarpējo lekšanos-atveriet jaunu sadaļu un tur plūcaties.bez apvainojumiem un visu cieņu

elgreko, 2.septembris 2019, 09:29

Ja Tu gadījumā, kaut ko adresē no rakstītā man, ceru, ka tas tā nav, tad vēlos teikt, ka es vismaz četrus mēnešus ar nemiera cēlājiem nediskutēju, jo, dievs pasarg, neredzu pat diskusijas priekšmetu par kuru vēlētos ar viņiem uzsākt sarunu, bet tajā pašā laikā tieku publiski, paranoitiski no viņu puses vajāts. Man viņi neeksistē. Man nav jāver vaļā kāda sadaļa, jo man nav slimīgas vajadzības ar kādu plūkties. Es atrodos šajā nodaļā un runāju par to, ar ko nodarbojos pēdējos 20 gadus, proti butes ķeršanu. Uzskatu, ka Tavi novēlējumi nav pēc adreses šajā gadījumā. Nekā personīga. :).
2.septembris 2019, 15:09 | links
 
Lieta tāda,ka septembrī vēl esmu brīvs no nopietniem pienākumiem.Tāpēc uz jūru dodos.
2.septembris 2019, 12:52 | links
 
:D %D %D
2.septembris 2019, 11:44 | links
 
cope71 [47m]: leonids [20m]: Kener,kad tas pusspainis ir sadabūts?Man vakar Irbē 5gab,tās plaukstiņas.Pagājušo gadu oktobrī, tavā ciemā! :)

keners, 2.septembris 2019, 10:22


Vienu brīdi jau šķita, ka Tu esi normāls keks (vakar pat vairākus āķus butēm sataisīju pēc Tavas "receptes"!), bet pēc tam "poņeslas ...zda po kočkam!) :)))
Ne asakas!Aga! Tads nu es esmu! Tagad zināsi, ka nav jēgas:D

keners, 2.septembris 2019, 11:27


Mēs abi tagat zināsim, ka nav jēgas! Tu un es! :)
2.septembris 2019, 11:39 | links
 
cope71 [02.09.19]: leonids [20m]: Kener,kad tas pusspainis ir sadabūts?Man vakar Irbē 5gab,tās plaukstiņas.Pagājušo gadu oktobrī, tavā ciemā! :)

keners, 2.septembris 2019, 10:22


Vienu brīdi jau šķita, ka Tu esi normāls keks (vakar pat vairākus āķus butēm sataisīju pēc Tavas "receptes"!), bet pēc tam "poņeslas ...zda po kočkam!) :)))
Ne asakas!
Aga! Tads nu es esmu! Tagad zināsi, ka nav jēgas:D
2.septembris 2019, 11:27 | links
 
leonids [20m]: Kener,kad tas pusspainis ir sadabūts?Man vakar Irbē 5gab,tās plaukstiņas.Pagājušo gadu oktobrī, tavā ciemā! :)

keners, 2.septembris 2019, 10:22



Vienu brīdi jau šķita, ka Tu esi normāls keks (vakar pat vairākus āķus butēm sataisīju pēc Tavas "receptes"!), bet pēc tam "poņeslas ...zda po kočkam!) :)))
Ne asakas!
2.septembris 2019, 10:52 | links
 
cope71 [02.09.19]: cope71 [8:08]: Pravietis [21:13]: keners [20:24]: Pravietis [56m]: keners [32m]: Pravietis [18:51]: keners [18:14]: Šīs tik ar maziem āķiem! Bet ari nav problēma pus garnele un aizietEs šogad sagatavoju līdzīgus tālām distancēm ,iemetiena laikā maza gaisa pretestība.Un nekas nepinkerejas, ir bijushas reizes kad tikko testēju, liku 1 mormishku un parejos akjus ar dazhdam krelem un pārējo bizhuteriju, inyeresanti, bet vosu laiku rezultats bija mormishkas labā un ta es pargaju tikkai uz mormiškamNepārsteidzies ar secinājumiem. Principā tā ir laba lieta, bet ne panaceja. Viss pēc situācijas, gadalaika, meteoroloģijas un tt. Tu taču nebrauksi copet tikai ar murmiskam, pareizi. Man līdzi sataisītas vairāk par 20 sistēmām un liekas, ka par maz. Par šo tematu var runāt bezgalīgi. Viss ar laiku no pieredzes, intuīcijas un nekad nevajag aizmirst par ekspermentesanu.Mans otrais vārds ir Eksperimentēt! :)) un galvenais ir jābūt vizijai, vai pareizak būtu teikt talantam...Viens otru tikai veiksmīgi papildina. Galvenais kustēties līdz brīdim, kad esi atklājis konkrētā brīža copes fiškas. Tālāk viss + - notiek.....Sūdi ir tādi, ka tad kad zivs ir atkosta, tad pazūd interese un sac kko jaunu, ta bija ar zandartu, lasi, foreli un parejiem faunas iemitniekiem, buti pilnībā vēl neesmu atkodis un atradis labakos pričendālus...

keners, 1.septembris 2019, 21:37
Viss atkarīgs no tā, manuprāt, lielā mērā, vai mājās ir žāvētava. Man rodas azarts ar žāvējumiem apdāvināt paziņas, tuviniekus. Jā, pāgājušo gadu vienu no retajām reizēm pateicu sev pietiek, jo tobrīd biju savilcis 14 kg. butes, un pēcpusdienā atkal sākās kļovs, bet par laimi man vispirms sāka nākt plaukstiņas, tādēļ bija vieglāk attiekties turpināt tobrīd bezgalīgo copi. Tas bija novembra pēdējās dienās. Labāk raksti privāti, ja Tev ir interesants mans viedoklis. Pats redzi, diviem cilvēciņiem ir vēlēšanās sadaļu "Makšķerēšana jūrā" pārvērst par politnodaļas filiāli.

Pravietis, 1.septembris 2019, 22:34

Kamēr tu, pravieti, visas sadaļas pārvērtīsi par demogoģijas un psihoanalītikas filiālēm, tikmēr gribot negribot tev, pravieti, būs oponenti! Tu, pravieti, skaisti un ar nopietnu ģīmi raksti par izkostām fiškām un pielāgošanos situācijai tik plaši un gudri, ka varētu padomāt, ka esi afigennais spečuks! Bet pats tai pat laikā stāsti kā ķer brekšus un līņus ar samaduriem! Tad makšķerniekam, kas kaut nedaudz visā šajā orientējas pamatoti rodas jautājums.... kas tu bļin par dirsēju reāli esi!!??
Redzu, beidzot tev ir uzsmaidījusi laime un esi sev atradis dzirdīgas ausis! Super! Apsveicu! Savu bezauglīgo dialogu varat mierīgi turpināt privāti. Paldies!A kādēļ pats to viņam neraksti privāti? Man piemēram ari jau aknās sēž, tas ka jebkurā sadaļā ir jālasa lieks info par to, ka redz samadurs ir vai vai! Raksti savas pretenzijas orivati, ne publiski, jebkura sadaļā ieej, visur ir pretenzijas) spams)

keners, 2.septembris 2019, 09:51

:)) nepapildināšu Jūsu "mindfucker pulciņu" :))
Bišk aizravos!
Esmu sazaļots, tādēļ tāds runīgs! :D
2.septembris 2019, 10:44 | links
 
cope71 [8:08]: Pravietis [21:13]: keners [20:24]: Pravietis [56m]: keners [32m]: Pravietis [18:51]: keners [18:14]: Šīs tik ar maziem āķiem! Bet ari nav problēma pus garnele un aizietEs šogad sagatavoju līdzīgus tālām distancēm ,iemetiena laikā maza gaisa pretestība.Un nekas nepinkerejas, ir bijushas reizes kad tikko testēju, liku 1 mormishku un parejos akjus ar dazhdam krelem un pārējo bizhuteriju, inyeresanti, bet vosu laiku rezultats bija mormishkas labā un ta es pargaju tikkai uz mormiškamNepārsteidzies ar secinājumiem. Principā tā ir laba lieta, bet ne panaceja. Viss pēc situācijas, gadalaika, meteoroloģijas un tt. Tu taču nebrauksi copet tikai ar murmiskam, pareizi. Man līdzi sataisītas vairāk par 20 sistēmām un liekas, ka par maz. Par šo tematu var runāt bezgalīgi. Viss ar laiku no pieredzes, intuīcijas un nekad nevajag aizmirst par ekspermentesanu.Mans otrais vārds ir Eksperimentēt! :)) un galvenais ir jābūt vizijai, vai pareizak būtu teikt talantam...Viens otru tikai veiksmīgi papildina. Galvenais kustēties līdz brīdim, kad esi atklājis konkrētā brīža copes fiškas. Tālāk viss + - notiek.....Sūdi ir tādi, ka tad kad zivs ir atkosta, tad pazūd interese un sac kko jaunu, ta bija ar zandartu, lasi, foreli un parejiem faunas iemitniekiem, buti pilnībā vēl neesmu atkodis un atradis labakos pričendālus...

keners, 1.septembris 2019, 21:37
Viss atkarīgs no tā, manuprāt, lielā mērā, vai mājās ir žāvētava. Man rodas azarts ar žāvējumiem apdāvināt paziņas, tuviniekus. Jā, pāgājušo gadu vienu no retajām reizēm pateicu sev pietiek, jo tobrīd biju savilcis 14 kg. butes, un pēcpusdienā atkal sākās kļovs, bet par laimi man vispirms sāka nākt plaukstiņas, tādēļ bija vieglāk attiekties turpināt tobrīd bezgalīgo copi. Tas bija novembra pēdējās dienās. Labāk raksti privāti, ja Tev ir interesants mans viedoklis. Pats redzi, diviem cilvēciņiem ir vēlēšanās sadaļu "Makšķerēšana jūrā" pārvērst par politnodaļas filiāli.

Pravietis, 1.septembris 2019, 22:34

Kamēr tu, pravieti, visas sadaļas pārvērtīsi par demogoģijas un psihoanalītikas filiālēm, tikmēr gribot negribot tev, pravieti, būs oponenti! Tu, pravieti, skaisti un ar nopietnu ģīmi raksti par izkostām fiškām un pielāgošanos situācijai tik plaši un gudri, ka varētu padomāt, ka esi afigennais spečuks! Bet pats tai pat laikā stāsti kā ķer brekšus un līņus ar samaduriem! Tad makšķerniekam, kas kaut nedaudz visā šajā orientējas pamatoti rodas jautājums.... kas tu bļin par dirsēju reāli esi!!??
Redzu, beidzot tev ir uzsmaidījusi laime un esi sev atradis dzirdīgas ausis! Super! Apsveicu! Savu bezauglīgo dialogu varat mierīgi turpināt privāti. Paldies!A kādēļ pats to viņam neraksti privāti? Man piemēram ari jau aknās sēž, tas ka jebkurā sadaļā ir jālasa lieks info par to, ka redz samadurs ir vai vai! Raksti savas pretenzijas orivati, ne publiski, jebkura sadaļā ieej, visur ir pretenzijas) spams)

keners, 2.septembris 2019, 09:51


:)) nepapildināšu Jūsu "mindfucker pulciņu" :))
Bišk aizravos!
2.septembris 2019, 10:35 | links
 
leonids [02.09.19]: Kener,kad tas pusspainis ir sadabūts?Man vakar Irbē 5gab,tās plaukstiņas.
Pagājušo gadu oktobrī, tavā ciemā! :)
2.septembris 2019, 10:22 | links
 
Kener,kad tas pusspainis ir sadabūts?Man vakar Irbē 5gab,tās plaukstiņas.
2.septembris 2019, 10:18 | links
 
cope71 [02.09.19]: Pravietis [21:13]: keners [20:24]: Pravietis [56m]: keners [32m]: Pravietis [18:51]: keners [18:14]: Šīs tik ar maziem āķiem! Bet ari nav problēma pus garnele un aizietEs šogad sagatavoju līdzīgus tālām distancēm ,iemetiena laikā maza gaisa pretestība.Un nekas nepinkerejas, ir bijushas reizes kad tikko testēju, liku 1 mormishku un parejos akjus ar dazhdam krelem un pārējo bizhuteriju, inyeresanti, bet vosu laiku rezultats bija mormishkas labā un ta es pargaju tikkai uz mormiškamNepārsteidzies ar secinājumiem. Principā tā ir laba lieta, bet ne panaceja. Viss pēc situācijas, gadalaika, meteoroloģijas un tt. Tu taču nebrauksi copet tikai ar murmiskam, pareizi. Man līdzi sataisītas vairāk par 20 sistēmām un liekas, ka par maz. Par šo tematu var runāt bezgalīgi. Viss ar laiku no pieredzes, intuīcijas un nekad nevajag aizmirst par ekspermentesanu.Mans otrais vārds ir Eksperimentēt! :)) un galvenais ir jābūt vizijai, vai pareizak būtu teikt talantam...Viens otru tikai veiksmīgi papildina. Galvenais kustēties līdz brīdim, kad esi atklājis konkrētā brīža copes fiškas. Tālāk viss + - notiek.....Sūdi ir tādi, ka tad kad zivs ir atkosta, tad pazūd interese un sac kko jaunu, ta bija ar zandartu, lasi, foreli un parejiem faunas iemitniekiem, buti pilnībā vēl neesmu atkodis un atradis labakos pričendālus...

keners, 1.septembris 2019, 21:37
Viss atkarīgs no tā, manuprāt, lielā mērā, vai mājās ir žāvētava. Man rodas azarts ar žāvējumiem apdāvināt paziņas, tuviniekus. Jā, pāgājušo gadu vienu no retajām reizēm pateicu sev pietiek, jo tobrīd biju savilcis 14 kg. butes, un pēcpusdienā atkal sākās kļovs, bet par laimi man vispirms sāka nākt plaukstiņas, tādēļ bija vieglāk attiekties turpināt tobrīd bezgalīgo copi. Tas bija novembra pēdējās dienās. Labāk raksti privāti, ja Tev ir interesants mans viedoklis. Pats redzi, diviem cilvēciņiem ir vēlēšanās sadaļu "Makšķerēšana jūrā" pārvērst par politnodaļas filiāli.

Pravietis, 1.septembris 2019, 22:34

Kamēr tu, pravieti, visas sadaļas pārvērtīsi par demogoģijas un psihoanalītikas filiālēm, tikmēr gribot negribot tev, pravieti, būs oponenti! Tu, pravieti, skaisti un ar nopietnu ģīmi raksti par izkostām fiškām un pielāgošanos situācijai tik plaši un gudri, ka varētu padomāt, ka esi afigennais spečuks! Bet pats tai pat laikā stāsti kā ķer brekšus un līņus ar samaduriem! Tad makšķerniekam, kas kaut nedaudz visā šajā orientējas pamatoti rodas jautājums.... kas tu bļin par dirsēju reāli esi!!??
Redzu, beidzot tev ir uzsmaidījusi laime un esi sev atradis dzirdīgas ausis! Super! Apsveicu! Savu bezauglīgo dialogu varat mierīgi turpināt privāti. Paldies!
A kādēļ pats to viņam neraksti privāti? Man piemēram ari jau aknās sēž, tas ka jebkurā sadaļā ir jālasa lieks info par to, ka redz samadurs ir vai vai! Raksti savas pretenzijas orivati, ne publiski, jebkura sadaļā ieej, visur ir pretenzijas) spams)
2.septembris 2019, 09:51 | links
 
Nu beidziet takš to savstarpējo lekšanos-atveriet jaunu sadaļu un tur plūcaties.bez apvainojumiem un visu cieņu
2.septembris 2019, 09:29 | links
 
Pravietis [21:13]: keners [20:24]: Pravietis [56m]: keners [32m]: Pravietis [18:51]: keners [18:14]: Šīs tik ar maziem āķiem! Bet ari nav problēma pus garnele un aizietEs šogad sagatavoju līdzīgus tālām distancēm ,iemetiena laikā maza gaisa pretestība.Un nekas nepinkerejas, ir bijushas reizes kad tikko testēju, liku 1 mormishku un parejos akjus ar dazhdam krelem un pārējo bizhuteriju, inyeresanti, bet vosu laiku rezultats bija mormishkas labā un ta es pargaju tikkai uz mormiškamNepārsteidzies ar secinājumiem. Principā tā ir laba lieta, bet ne panaceja. Viss pēc situācijas, gadalaika, meteoroloģijas un tt. Tu taču nebrauksi copet tikai ar murmiskam, pareizi. Man līdzi sataisītas vairāk par 20 sistēmām un liekas, ka par maz. Par šo tematu var runāt bezgalīgi. Viss ar laiku no pieredzes, intuīcijas un nekad nevajag aizmirst par ekspermentesanu.Mans otrais vārds ir Eksperimentēt! :)) un galvenais ir jābūt vizijai, vai pareizak būtu teikt talantam...Viens otru tikai veiksmīgi papildina. Galvenais kustēties līdz brīdim, kad esi atklājis konkrētā brīža copes fiškas. Tālāk viss + - notiek.....Sūdi ir tādi, ka tad kad zivs ir atkosta, tad pazūd interese un sac kko jaunu, ta bija ar zandartu, lasi, foreli un parejiem faunas iemitniekiem, buti pilnībā vēl neesmu atkodis un atradis labakos pričendālus...

keners, 1.septembris 2019, 21:37
Viss atkarīgs no tā, manuprāt, lielā mērā, vai mājās ir žāvētava. Man rodas azarts ar žāvējumiem apdāvināt paziņas, tuviniekus. Jā, pāgājušo gadu vienu no retajām reizēm pateicu sev pietiek, jo tobrīd biju savilcis 14 kg. butes, un pēcpusdienā atkal sākās kļovs, bet par laimi man vispirms sāka nākt plaukstiņas, tādēļ bija vieglāk attiekties turpināt tobrīd bezgalīgo copi. Tas bija novembra pēdējās dienās. Labāk raksti privāti, ja Tev ir interesants mans viedoklis. Pats redzi, diviem cilvēciņiem ir vēlēšanās sadaļu "Makšķerēšana jūrā" pārvērst par politnodaļas filiāli.

Pravietis, 1.septembris 2019, 22:34


Kamēr tu, pravieti, visas sadaļas pārvērtīsi par demogoģijas un psihoanalītikas filiālēm, tikmēr gribot negribot tev, pravieti, būs oponenti! Tu, pravieti, skaisti un ar nopietnu ģīmi raksti par izkostām fiškām un pielāgošanos situācijai tik plaši un gudri, ka varētu padomāt, ka esi afigennais spečuks! Bet pats tai pat laikā stāsti kā ķer brekšus un līņus ar samaduriem! Tad makšķerniekam, kas kaut nedaudz visā šajā orientējas pamatoti rodas jautājums.... kas tu bļin par dirsēju reāli esi!!??
Redzu, beidzot tev ir uzsmaidījusi laime un esi sev atradis dzirdīgas ausis! Super! Apsveicu! Savu bezauglīgo dialogu varat mierīgi turpināt privāti. Paldies!
2.septembris 2019, 08:08 | links
 
Nosaukt cilvēkus par cilvēciņiem var atļauties tikai augstpātīgs un ar Napaliona sindomu sirgstoš pilsonis, vai suitu par minoritāti.
:DDD
1.septembris 2019, 22:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager