Makšķerēšana jūrā

Pravietis [21:13]: keners [20:24]: Pravietis [56m]: keners [32m]: Pravietis [18:51]: keners [18:14]: Šīs tik ar maziem āķiem! Bet ari nav problēma pus garnele un aizietEs šogad sagatavoju līdzīgus tālām distancēm ,iemetiena laikā maza gaisa pretestība.Un nekas nepinkerejas, ir bijushas reizes kad tikko testēju, liku 1 mormishku un parejos akjus ar dazhdam krelem un pārējo bizhuteriju, inyeresanti, bet vosu laiku rezultats bija mormishkas labā un ta es pargaju tikkai uz mormiškamNepārsteidzies ar secinājumiem. Principā tā ir laba lieta, bet ne panaceja. Viss pēc situācijas, gadalaika, meteoroloģijas un tt. Tu taču nebrauksi copet tikai ar murmiskam, pareizi. Man līdzi sataisītas vairāk par 20 sistēmām un liekas, ka par maz. Par šo tematu var runāt bezgalīgi. Viss ar laiku no pieredzes, intuīcijas un nekad nevajag aizmirst par ekspermentesanu.Mans otrais vārds ir Eksperimentēt! :)) un galvenais ir jābūt vizijai, vai pareizak būtu teikt talantam...Viens otru tikai veiksmīgi papildina. Galvenais kustēties līdz brīdim, kad esi atklājis konkrētā brīža copes fiškas. Tālāk viss + - notiek.....Sūdi ir tādi, ka tad kad zivs ir atkosta, tad pazūd interese un sac kko jaunu, ta bija ar zandartu, lasi, foreli un parejiem faunas iemitniekiem, buti pilnībā vēl neesmu atkodis un atradis labakos pričendālus...

keners, 1.septembris 2019, 21:37

Viss atkarīgs no tā, manuprāt, lielā mērā, vai mājās ir žāvētava. Man rodas azarts ar žāvējumiem apdāvināt paziņas, tuviniekus. Jā, pāgājušo gadu vienu no retajām reizēm pateicu sev pietiek, jo tobrīd biju savilcis 14 kg. butes, un pēcpusdienā atkal sākās kļovs, bet par laimi man vispirms sāka nākt plaukstiņas, tādēļ bija vieglāk attiekties turpināt tobrīd bezgalīgo copi. Tas bija novembra pēdējās dienās. Labāk raksti privāti, ja Tev ir interesants mans viedoklis. Pats redzi, diviem cilvēciņiem ir vēlēšanās sadaļu "Makšķerēšana jūrā" pārvērst par politnodaļas filiāli.
1.septembris 2019, 22:34 | links
 
Šogad whatsup grupas nebūs?
1.septembris 2019, 22:23 | links
 
urmaas [01.09.19]: juliuss [32m]: Te vēl vajadzētu iebarošanas tēmu apviļāt. Piemēram, kā no Sīgraga bušu baru uz Miķeļtorni sasaukt.;)Par mazu attālums. No Kolkas uz Saraiķiem. Vot tad ir atkost viss process. :)
Tas jau ir GOD MODE!
1.septembris 2019, 22:23 | links
 
juliuss [01.09.19]: Te vēl vajadzētu iebarošanas tēmu apviļāt. Piemēram, kā no Sīgraga bušu baru uz Miķeļtorni sasaukt.;)
Domā tas ir iespējams? :D
1.septembris 2019, 22:22 | links
 
cope71 [01.09.19]: Samadurs ir pati labākā bušu sistēma! Jūs abi varētu privāti sarakstīties un pravietis izstāstītu visas fiškas, kas saistītas ar šo ekskluzīvo sistēmu. Viņš to ir pētījis gadiem ilgi un izkodis līdz vis smalkākajām niansēm! Rezultāti super! :)
:)) nepapildināšu Jūsu "mindfucker pulciņu" :))
Bišk aizravos!
1.septembris 2019, 22:21 | links
 
juliuss [01.09.19]: Te vēl vajadzētu iebarošanas tēmu apviļāt. Piemēram, kā no Sīgraga bušu baru uz Miķeļtorni sasaukt.;)
Jā, nez vai Pravietis iebrauks Alsungā pēc skandraušiem pie minoritātēm. / atrausies pēc pilnas programmas/.
:))))
1.septembris 2019, 21:58 | links
 
juliuss [01.09.19]: Te vēl vajadzētu iebarošanas tēmu apviļāt. Piemēram, kā no Sīgraga bušu baru uz Miķeļtorni sasaukt.;)
Par mazu attālums. No Kolkas uz Saraiķiem. Vot tad ir atkost viss process. :)
1.septembris 2019, 21:56 | links
 
Te vēl vajadzētu iebarošanas tēmu apviļāt. Piemēram, kā no Sīgraga bušu baru uz Miķeļtorni sasaukt.;)

juliuss, 1.septembris 2019, 21:51


Sorrī - Sīkraga
1.septembris 2019, 21:54 | links
 
Te vēl vajadzētu iebarošanas tēmu apviļāt. Piemēram, kā no Sīgraga bušu baru uz Miķeļtorni sasaukt.;)
1.septembris 2019, 21:51 | links
 
Samadurs ir pati labākā bušu sistēma! Jūs abi varētu privāti sarakstīties un pravietis izstāstītu visas fiškas, kas saistītas ar šo ekskluzīvo sistēmu. Viņš to ir pētījis gadiem ilgi un izkodis līdz vis smalkākajām niansēm! Rezultāti super! :)
1.septembris 2019, 21:49 | links
 
Pravietis [01.09.19]: keners [20:24]: Pravietis [56m]: keners [32m]: Pravietis [18:51]: keners [18:14]: Šīs tik ar maziem āķiem! Bet ari nav problēma pus garnele un aizietEs šogad sagatavoju līdzīgus tālām distancēm ,iemetiena laikā maza gaisa pretestība.Un nekas nepinkerejas, ir bijushas reizes kad tikko testēju, liku 1 mormishku un parejos akjus ar dazhdam krelem un pārējo bizhuteriju, inyeresanti, bet vosu laiku rezultats bija mormishkas labā un ta es pargaju tikkai uz mormiškamNepārsteidzies ar secinājumiem. Principā tā ir laba lieta, bet ne panaceja. Viss pēc situācijas, gadalaika, meteoroloģijas un tt. Tu taču nebrauksi copet tikai ar murmiskam, pareizi. Man līdzi sataisītas vairāk par 20 sistēmām un liekas, ka par maz. Par šo tematu var runāt bezgalīgi. Viss ar laiku no pieredzes, intuīcijas un nekad nevajag aizmirst par ekspermentesanu.Mans otrais vārds ir Eksperimentēt! :)) un galvenais ir jābūt vizijai, vai pareizak būtu teikt talantam...Viens otru tikai veiksmīgi papildina. Galvenais kustēties līdz brīdim, kad esi atklājis konkrētā brīža copes fiškas. Tālāk viss + - notiek.....
Sūdi ir tādi, ka tad kad zivs ir atkosta, tad pazūd interese un sac kko jaunu, ta bija ar zandartu, lasi, foreli un parejiem faunas iemitniekiem, buti pilnībā vēl neesmu atkodis un atradis labakos pričendālus...
1.septembris 2019, 21:37 | links
 
keners [01.09.19]: Pravietis [56m]: keners [32m]: Pravietis [18:51]: keners [18:14]: Šīs tik ar maziem āķiem! Bet ari nav problēma pus garnele un aizietEs šogad sagatavoju līdzīgus tālām distancēm ,iemetiena laikā maza gaisa pretestība.Un nekas nepinkerejas, ir bijushas reizes kad tikko testēju, liku 1 mormishku un parejos akjus ar dazhdam krelem un pārējo bizhuteriju, inyeresanti, bet vosu laiku rezultats bija mormishkas labā un ta es pargaju tikkai uz mormiškamNepārsteidzies ar secinājumiem. Principā tā ir laba lieta, bet ne panaceja. Viss pēc situācijas, gadalaika, meteoroloģijas un tt. Tu taču nebrauksi copet tikai ar murmiskam, pareizi. Man līdzi sataisītas vairāk par 20 sistēmām un liekas, ka par maz. Par šo tematu var runāt bezgalīgi. Viss ar laiku no pieredzes, intuīcijas un nekad nevajag aizmirst par ekspermentesanu.Mans otrais vārds ir Eksperimentēt! :)) un galvenais ir jābūt vizijai, vai pareizak būtu teikt talantam...
Viens otru tikai veiksmīgi papildina. Galvenais kustēties līdz brīdim, kad esi atklājis konkrētā brīža copes fiškas. Tālāk viss + - notiek.....
1.septembris 2019, 21:13 | links
 
Pravietis [01.09.19]: keners [32m]: Pravietis [18:51]: keners [18:14]: Šīs tik ar maziem āķiem! Bet ari nav problēma pus garnele un aizietEs šogad sagatavoju līdzīgus tālām distancēm ,iemetiena laikā maza gaisa pretestība.Un nekas nepinkerejas, ir bijushas reizes kad tikko testēju, liku 1 mormishku un parejos akjus ar dazhdam krelem un pārējo bizhuteriju, inyeresanti, bet vosu laiku rezultats bija mormishkas labā un ta es pargaju tikkai uz mormiškamNepārsteidzies ar secinājumiem. Principā tā ir laba lieta, bet ne panaceja. Viss pēc situācijas, gadalaika, meteoroloģijas un tt. Tu taču nebrauksi copet tikai ar murmiskam, pareizi. Man līdzi sataisītas vairāk par 20 sistēmām un liekas, ka par maz. Par šo tematu var runāt bezgalīgi. Viss ar laiku no pieredzes, intuīcijas un nekad nevajag aizmirst par ekspermentesanu.
Mans otrais vārds ir Eksperimentēt! :)) un galvenais ir jābūt vizijai, vai pareizak būtu teikt talantam...
1.septembris 2019, 20:24 | links
 
Pravietis [01.09.19]: keners [26m]: Pravietis [18:51]: keners [18:14]: Šīs tik ar maziem āķiem! Bet ari nav problēma pus garnele un aizietEs šogad sagatavoju līdzīgus tālām distancēm ,iemetiena laikā maza gaisa pretestība.Un nekas nepinkerejas, ir bijushas reizes kad tikko testēju, liku 1 mormishku un parejos akjus ar dazhdam krelem un pārējo bizhuteriju, inyeresanti, bet vosu laiku rezultats bija mormishkas labā un ta es pargaju tikkai uz mormiškamNepārsteidzies ar secinājumiem. Principā tā ir laba lieta, bet ne panaceja. Viss pēc situācijas, gadalaika, meteoroloģijas un tt. Tu taču nebrauksi copet tikai ar murmiskam, pareizi. Man līdzi sataisītas vairāk par 20 sistēmām un liekas, ka par maz. Par šo tematu var runāt bezgalīgi. Viss ar laiku no pieredzes, intuīcijas un nekad nevajag aizmirst par ekspermentesanu.
Veikalā pērku tikkai svinus un karabīnes ar griezuļiem, pārējo pa lielam pats taisu, nekadas sistemas iepriekš mājās netaisu, visu taisu uz vietas pie ūdens , jo tad zin, ko vajag! Tas man pielipa, kad agrāk nodarbojos ar mušiņmakšķerēšanu, mušas arī daudzi sien pie ūdens , jo var redzēt situaciju pie ūdens , zini ko piedāvāt un kā piedāvāt ! Tas mana uztverē ir daudz azartiskāk!
1.septembris 2019, 20:22 | links
 
keners [01.09.19]: Pravietis [18:51]: keners [18:14]: Šīs tik ar maziem āķiem! Bet ari nav problēma pus garnele un aizietEs šogad sagatavoju līdzīgus tālām distancēm ,iemetiena laikā maza gaisa pretestība.Un nekas nepinkerejas, ir bijushas reizes kad tikko testēju, liku 1 mormishku un parejos akjus ar dazhdam krelem un pārējo bizhuteriju, inyeresanti, bet vosu laiku rezultats bija mormishkas labā un ta es pargaju tikkai uz mormiškam
Nepārsteidzies ar secinājumiem. Principā tā ir laba lieta, bet ne panaceja. Viss pēc situācijas, gadalaika, meteoroloģijas un tt. Tu taču nebrauksi copet tikai ar murmiskam, pareizi. Man līdzi sataisītas vairāk par 20 sistēmām un liekas, ka par maz. Par šo tematu var runāt bezgalīgi. Viss ar laiku no pieredzes, intuīcijas un nekad nevajag aizmirst par ekspermentesanu.
1.septembris 2019, 20:08 | links
 
Pravietis [01.09.19]: keners [18:14]: Šīs tik ar maziem āķiem! Bet ari nav problēma pus garnele un aizietEs šogad sagatavoju līdzīgus tālām distancēm ,iemetiena laikā maza gaisa pretestība.

Un nekas nepinkerejas, ir bijushas reizes kad tikko testēju, liku 1 mormishku un parejos akjus ar dazhdam krelem un pārējo bizhuteriju, inyeresanti, bet vosu laiku rezultats bija mormishkas labā un ta es pargaju tikkai uz mormiškam
1.septembris 2019, 19:50 | links
 
keners [01.09.19]: Abavnieks [54m]: keners [18:07]: Abavnieks [17:43]: keners [54m]: Vienu bildi ar atradu ar sīgu no KolkasVairāk izskatās pēc vimbas. Tauku spuru ar neredz.Ea visu mūžu dzivoju pie jūras, tēvs zveijnieks no bērnības gaju lidzi jūrā, zivis kuras dzivo jūrā es protu atšķirt! Piekritu, ka bildē isti nevar pateikt, bet 100% garantēju, ka tā ir SīgaNu es jau tik tā. Tā anālā spura tāda likās vairāk kā vimbai. Zvīņas palielas priekš sīgas, un tā forma kopumā.

Bet ja saki, ka sīga tad sīga. Bildē tiešām grūti saprastRe atshkiribas
Prieksh vimbas ar bishk par lielu, shi bija 1.8kg ja nemaldos
1.septembris 2019, 19:45 | links
 
Abavnieks [01.09.19]: keners [18:07]: Abavnieks [17:43]: keners [54m]: Vienu bildi ar atradu ar sīgu no KolkasVairāk izskatās pēc vimbas. Tauku spuru ar neredz.Ea visu mūžu dzivoju pie jūras, tēvs zveijnieks no bērnības gaju lidzi jūrā, zivis kuras dzivo jūrā es protu atšķirt! Piekritu, ka bildē isti nevar pateikt, bet 100% garantēju, ka tā ir SīgaNu es jau tik tā. Tā anālā spura tāda likās vairāk kā vimbai. Zvīņas palielas priekš sīgas, un tā forma kopumā.

Bet ja saki, ka sīga tad sīga. Bildē tiešām grūti saprast

Re atshkiribas
1.septembris 2019, 19:40 | links
 
Sīgai ir tauku spura, kuras vimbai nav. Tā ir visdrošākā pazīme :)

bet kūpiņā vai mazsālītas abas labas...
1.septembris 2019, 19:08 | links
 
keners [01.09.19]: Šīs tik ar maziem āķiem! Bet ari nav problēma pus garnele un aiziet
Es šogad sagatavoju līdzīgus tālām distancēm ,iemetiena laikā maza gaisa pretestība.
1.septembris 2019, 18:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager