Makšķerēšana jūrā

seedoo [46m]: Pateikšu Jums priekšà kaut ko jaunu. Ir jãgaida vèsàks laiks un lai véjš pregulè krastu tad būs verņaks. Bet nu labu darbinju jau tapat darat. Paravêjat dãrzinju . Ne asakas.Kāpēc kādam kko jāgaida, cilvēki grib tagad un brauc tagad

Zukoo, 31.augusts 2019, 11:13

Izlasi vēlreiz... Runa iet par verņaku! Izšaut var vienmēr, ir ar piedzīvots. Ja kādam vajag un brauc uz jūru pēc lomiem, varu iedot svaigāko informāciju no cilvēkiem, kas to dara katru dienu un dzīvo pārsimt metrus no jūras. Ne asakas.
31.augusts 2019, 11:35 | links
 
seedoo [37m]: Pateikšu Jums priekšà kaut ko jaunu. Ir jãgaida vèsàks laiks un lai véjš pregulè krastu tad būs verņaks. Bet nu labu darbinju jau tapat darat. Paravêjat dãrzinju . Ne asakas.Kāpēc kādam kko jāgaida, cilvēki grib tagad un brauc tagad

Zukoo, 31.augusts 2019, 11:13

Neesmu pret klasisko tūrismu teltīs, kempingos, bet šķiet makšķerniekiem labāk par ceptām desiņām uz iesma, tomēr "garšo" zivis ar adrenalīna piedevu , vēlams bez jūras salātiem, un viss pārējais paliek otrā plānā. Katram vecumam ,protams, vēl klāt sava gribēšana un varēšana. :),:).
31.augusts 2019, 11:33 | links
 
Zukoo [31.08.19]: seedoo [39m]: Pateikšu Jums priekšà kaut ko jaunu. Ir jãgaida vèsàks laiks un lai véjš pregulè krastu tad būs verņaks. Bet nu labu darbinju jau tapat darat. Paravêjat dãrzinju . Ne asakas.Kāpēc kādam kko jāgaida, cilvēki grib tagad un brauc tagad
:)))
31.augusts 2019, 11:21 | links
 
seedoo [31.08.19]: Pateikšu Jums priekšà kaut ko jaunu. Ir jãgaida vèsàks laiks un lai véjš pregulè krastu tad būs verņaks. Bet nu labu darbinju jau tapat darat. Paravêjat dãrzinju . Ne asakas.
Kāpēc kādam kko jāgaida, cilvēki grib tagad un brauc tagad
31.augusts 2019, 11:13 | links
 
elgreko [31.08.19]: Edzuss2-aizmirsu jautāt kurā vietā biji
Irbes pusē biju :)
31.augusts 2019, 10:55 | links
 

Čomam pirmās butes un uzreiz duplets!
31.augusts 2019, 10:52 | links
 
Pateikšu Jums priekšà kaut ko jaunu. Ir jãgaida vèsàks laiks un lai véjš pregulè krastu tad būs verņaks. Bet nu labu darbinju jau tapat darat. Paravêjat dãrzinju . Ne asakas.
31.augusts 2019, 10:42 | links
 
Vakar Irbē 2gab butes un 3gab vimbas.Zaļais daudz.Ap pusnakti vējš pagriezās un klusums.Nosacīti bailīgs kūmiņš ložņāja riņķī apkārt,ar katru soli tuvāk un tuvāk.

leonids, 31.augusts 2019, 10:04

Liepenē tāda kūmiņa ģimene ir vietējā kempinga saimnieces aizgādībā. Gadus 3 atpakaļ tā veiksmīgi mani apzaga, lai kā es vaktēju savas mantas. Izvilka no somas un aizstiepa kuļķeni ar pārtikas pārpalikumiem. :). Man bija telts, aiz kuras viņa varēja noslēpties.
31.augusts 2019, 10:41 | links
 
Laikam šoreiz japiekrīt Pravietim,pagaidat pāris nedēļas un nebūs jasēž deļ divām butēm visu nakti...
31.augusts 2019, 10:18 | links
 
Vakar Irbē 2gab butes un 3gab vimbas.Zaļais daudz.Ap pusnakti vējš pagriezās un klusums.Nosacīti bailīgs kūmiņš ložņāja riņķī apkārt,ar katru soli tuvāk un tuvāk.
31.augusts 2019, 10:04 | links
 
dziivniex [30.08.19]: Ovīšos arī straume un zāle....
Jūras viļņu augstumu, garumu un virzienu vislabāk parāda somi vai meteo lv. Windy neko no tā neatradu. Turklāt somiem katru ziemu ir perfekta jūras ledus karte.
31.augusts 2019, 09:21 | links
 
Edzuss2-aizmirsu jautāt kurā vietā biji
31.augusts 2019, 09:18 | links
 
edzuss2 [30.08.19]: Tā tad - vakar nakts pavadīta pie jūras. Pa nakti 6gb! 2 mazakās peld talālāk un 4 atbrauca mājās :) butes lielas un treknas! Visas uz svaigo tīģereni! Cope tuvajā sektorā. 5:00 no rīta iegriezās krasta vējš un labi iepūta - zāle un straume parādijās.
Sezonas atklāšana notika Irbes tuvumā! Kaifīgi copēt kad naktī ārā ir +20 grādi. Atpūta superīga un rīt braucu atkal :))
Omlete un cepts šķiņķīts tik garšīgs pašā jūras krastā :))
Bildes pie bildēm!
Eh... Laimigie! Man tik atliks lasīt tādas atskaites šosezon, man sezona beidzās ne sākoties...
30.augusts 2019, 23:25 | links
 
Ovīšos arī straume un zāle....
30.augusts 2019, 22:43 | links
 
Tagad Lūžņā tikai zāle un sānu straume visās distancēs! Bet vienalga baigi ok!
30.augusts 2019, 21:27 | links
 
Pravietis [58m]: Tā tad - vakar nakts pavadīta pie jūras. Pa nakti 6gb! 2 mazakās peld talālāk un 4 atbrauca mājās :) butes lielas un treknas! Visas uz svaigo tīģereni! Cope tuvajā sektorā. 5:00 no rīta iegriezās krasta vējš un labi iepūta - zāle un straume parādijās.
Sezonas atklāšana notika Irbes tuvumā! Kaifīgi copēt kad naktī ārā ir +20 grādi. Atpūta superīga un rīt braucu atkal :))
Omlete un cepts šķiņķīts tik garšīgs pašā jūras krastā :))
Bildes pie bildēm!

edzuss2, 30.augusts 2019, 18:49
Vēl kaifīgāk ir baudīt visu to par ko runā un vēl šo to klāt....., kad naktī ir + 10*C, un garastāvoklis vēl pacilātāks, ja spainītis nāk pilns un esi nostrādājies ar slapju muguru. :),:). Es pietaupos, lai visu par ko rakstu izbaudītu pēc pilnas programmas, kad nāks lielais kļovs.Gaidi lielo kļovu un velc spaiņiem butes, bet bieži tie gaidītāji daudz ko nokavē :D
Pienāks arī rudens kļovs, bet es rīt atkal uz jūru :)

edzuss2, 30.augusts 2019, 20:31

Piekrītu, ka nokavējam kādreiz brīnīšķīgo laiku, bet jūra katreiz ir neatkārtojama un kā sacīt jāsaka, " neesot slikta laika, esot tikai nepiemērots apģerbs" :). Lai Tev pozitīvas emocijas....
30.augusts 2019, 20:44 | links
 
Pravietis [30.08.19]: Tā tad - vakar nakts pavadīta pie jūras. Pa nakti 6gb! 2 mazakās peld talālāk un 4 atbrauca mājās :) butes lielas un treknas! Visas uz svaigo tīģereni! Cope tuvajā sektorā. 5:00 no rīta iegriezās krasta vējš un labi iepūta - zāle un straume parādijās.
Sezonas atklāšana notika Irbes tuvumā! Kaifīgi copēt kad naktī ārā ir +20 grādi. Atpūta superīga un rīt braucu atkal :))
Omlete un cepts šķiņķīts tik garšīgs pašā jūras krastā :))
Bildes pie bildēm!

edzuss2, 30.augusts 2019, 18:49
Vēl kaifīgāk ir baudīt visu to par ko runā un vēl šo to klāt....., kad naktī ir + 10*C, un garastāvoklis vēl pacilātāks, ja spainītis nāk pilns un esi nostrādājies ar slapju muguru. :),:). Es pietaupos, lai visu par ko rakstu izbaudītu pēc pilnas programmas, kad nāks lielais kļovs.
Gaidi lielo kļovu un velc spaiņiem butes, bet bieži tie gaidītāji daudz ko nokavē :D
Pienāks arī rudens kļovs, bet es rīt atkal uz jūru :)
30.augusts 2019, 20:31 | links
 
elgreko [30.08.19]: Edzuss2-skaista bilde un butes smukas
Paldies!!
30.augusts 2019, 20:28 | links
 
Tā tad - vakar nakts pavadīta pie jūras. Pa nakti 6gb! 2 mazakās peld talālāk un 4 atbrauca mājās :) butes lielas un treknas! Visas uz svaigo tīģereni! Cope tuvajā sektorā. 5:00 no rīta iegriezās krasta vējš un labi iepūta - zāle un straume parādijās.
Sezonas atklāšana notika Irbes tuvumā! Kaifīgi copēt kad naktī ārā ir +20 grādi. Atpūta superīga un rīt braucu atkal :))
Omlete un cepts šķiņķīts tik garšīgs pašā jūras krastā :))
Bildes pie bildēm!

edzuss2, 30.augusts 2019, 18:49

Vēl kaifīgāk ir baudīt visu to par ko runā un vēl šo to klāt....., kad naktī ir + 10*C, un garastāvoklis vēl pacilātāks, ja spainītis nāk pilns un esi nostrādājies ar slapju muguru. :),:). Es pietaupos, lai visu par ko rakstu izbaudītu pēc pilnas programmas, kad nāks lielais kļovs.
30.augusts 2019, 19:38 | links
 
Edzuss2-skaista bilde un butes smukas
30.augusts 2019, 19:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager