Makšķerēšana jūrā

Statistikai.
https://www.la.lv/latvijas-juras-piekrasti-visvairak-piesarno-plastmasas-atkritumi-kura-ir-visnetiraka-pludmale

Es domāju, kungi un dāmas, ka lietas un vietas ir jāsauc īstajos vārdos, vismaz publiskajā telpā. Tas vienkārši ir pieklājīgi.

Domaataajs, 26.augusts 2019, 22:41

Daudz bīstamāk un sekas var būt katastrofālas tepat pie mūsu krastiem. Tā nu es noticēju, ka tik liels naftas plankums acumirklīgi iztvaikoja, bet, zināmu iemeslu dēļ, lai nu paliek........
http://www.la.lv/baltijas-jura-lietuvas-ekonomiskaja-zona-un-latvijas-udenos-noverots-liels-naftas-plankums
27.augusts 2019, 00:01 | links
 
Pravietis [18m]: Statistikai.
https://www.la.lv/latvijas-juras-piekrasti-visvairak-piesarno-plastmasas-atkritumi-kura-ir-visnetiraka-pludmale

Es domāju, kungi un dāmas, ka lietas un vietas ir jāsauc īstajos vārdos, vismaz publiskajā telpā. Tas vienkārši ir pieklājīgi.

Domaataajs, 26.augusts 2019, 22:41
Atzīšos, ka necopes brīžos esmu papētījis arī par atkritumu izcelsmi. Lieljūra izskalo ļoti daudz importa mēslu, t.sk. arī tukšās ķīniešu stikla alus pudeles. Tā kā bail pat ar mašīnu pa pludmali braukt, ka nesagriež riepas. Un par citām jūrnieku un ceļotāju drazām nerunāsim. Tā ir gadsimta fobija atkritumus mest pār bortu visiem, jo tie tomēr nav mēsli (drazas), kas nonākuši jūrā caur kontinentu valstu klozetpodiem.Kurā pludmalē ir atļauts pārvietoties ar auto?

urmaas, 26.augusts 2019, 23:21

Taja pašā Kolkas, lai ieliktu tīklus....
26.augusts 2019, 23:24 | links
 
Kāda izskatās ķīniešu stikla alus pudele? Kaut kā pudeles vairāk tik no plastmasas esmu redzējis pludmalē. Stikla pudeles visbiežāk saplīst kad viļni tās triec pret krasta akmeņiem un tad sanāk tik skaisti noslīpēti akmentiņi.

Domaataajs, 26.augusts 2019, 23:10

Pētīju, un Ķīnu caur visiem hieroglifiem izfiltrēju, Atceros teksts garš, ka lietošanas pamācība.:). Pudele pēc formas gandrīz tāda pati, kā mūsēja. Atradu pēdējā "reisā" p.g. rudenī Kolkas pludmalē. Akmeņu nostenāk no raga faktiski kā nav, tādēļ bija vesela ar visu papīra etiķeti. Tā kā cūku ir pilna pasaule. Iespējams latvieši ir vieni no zaļākajiem.
26.augusts 2019, 23:23 | links
 
Pravietis [26.08.19]: Statistikai.
https://www.la.lv/latvijas-juras-piekrasti-visvairak-piesarno-plastmasas-atkritumi-kura-ir-visnetiraka-pludmale

Es domāju, kungi un dāmas, ka lietas un vietas ir jāsauc īstajos vārdos, vismaz publiskajā telpā. Tas vienkārši ir pieklājīgi.

Domaataajs, 26.augusts 2019, 22:41
Atzīšos, ka necopes brīžos esmu papētījis arī par atkritumu izcelsmi. Lieljūra izskalo ļoti daudz importa mēslu, t.sk. arī tukšās ķīniešu stikla alus pudeles. Tā kā bail pat ar mašīnu pa pludmali braukt, ka nesagriež riepas. Un par citām jūrnieku un ceļotāju drazām nerunāsim. Tā ir gadsimta fobija atkritumus mest pār bortu visiem, jo tie tomēr nav mēsli (drazas), kas nonākuši jūrā caur kontinentu valstu klozetpodiem.
Kurā pludmalē ir atļauts pārvietoties ar auto?
26.augusts 2019, 23:21 | links
 
Kāda izskatās ķīniešu stikla alus pudele? Kaut kā pudeles vairāk tik no plastmasas esmu redzējis pludmalē. Stikla pudeles visbiežāk saplīst kad viļni tās triec pret krasta akmeņiem un tad sanāk tik skaisti noslīpēti akmentiņi.
26.augusts 2019, 23:10 | links
 
Statistikai.
https://www.la.lv/latvijas-juras-piekrasti-visvairak-piesarno-plastmasas-atkritumi-kura-ir-visnetiraka-pludmale

Es domāju, kungi un dāmas, ka lietas un vietas ir jāsauc īstajos vārdos, vismaz publiskajā telpā. Tas vienkārši ir pieklājīgi.

Domaataajs, 26.augusts 2019, 22:41

Atzīšos, ka necopes brīžos esmu papētījis arī par atkritumu izcelsmi. Lieljūra izskalo ļoti daudz importa mēslu, t.sk. arī tukšās ķīniešu stikla alus pudeles. Tā kā bail pat ar mašīnu pa pludmali braukt, ka nesagriež riepas. Un par citām jūrnieku un ceļotāju drazām nerunāsim. Tā ir gadsimta fobija atkritumus mest pār bortu visiem, jo tie tomēr nav mēsli (drazas), kas nonākuši jūrā caur kontinentu valstu klozetpodiem.
26.augusts 2019, 23:06 | links
 
Statistikai.
https://www.la.lv/latvijas-juras-piekrasti-visvairak-piesarno-plastmasas-atkritumi-kura-ir-visnetiraka-pludmale

Es domāju, kungi un dāmas, ka lietas un vietas ir jāsauc īstajos vārdos, vismaz publiskajā telpā. Tas vienkārši ir pieklājīgi.
26.augusts 2019, 22:41 | links
 
diametrs [20:48]: Paldies, ka atgādināji ... Ja kāds noķengā apdzīvotas nosaukumu, tad OK ? Ja Tevi nosauktu Jančuka vietā kā citādi ? Ko Tu ? Priecātos ?Patiesībā man ir dziļi pie ... Ko tieši par mani domā.
Process ir galvenais, process!

J-anchuks, 26.augusts 2019, 21:37

Drīz neviena sadaļa nebūs, kur kāds izcilais spečuks būtu savas zarnas iztīrījis.

diametrs, 26.augusts 2019, 22:23

Kamēr admins šitos pļūtītājus nemetīs pa taisno ārā, te nekas nemainīsies. Ir citas iespējas ar nomāliem copmaņiem komunicēt attālināti, bet ne jau te, vienīgi privātās vēstulēs.
26.augusts 2019, 22:32 | links
 
diametrs [20:48]: Paldies, ka atgādināji ... Ja kāds noķengā apdzīvotas nosaukumu, tad OK ? Ja Tevi nosauktu Jančuka vietā kā citādi ? Ko Tu ? Priecātos ?Patiesībā man ir dziļi pie ... Ko tieši par mani domā.
Process ir galvenais, process!

J-anchuks, 26.augusts 2019, 21:37


Drīz neviena sadaļa nebūs, kur kāds izcilais spečuks būtu savas zarnas iztīrījis.
26.augusts 2019, 22:23 | links
 
diametrs [26.08.19]: Paldies, ka atgādināji ... Ja kāds noķengā apdzīvotas nosaukumu, tad OK ? Ja Tevi nosauktu Jančuka vietā kā citādi ? Ko Tu ? Priecātos ?
Patiesībā man ir dziļi pie ... Ko tieši par mani domā.
Process ir galvenais, process!
26.augusts 2019, 21:37 | links
 
Kā ar copi līča iekšienē pie raga? Plānots būt Mensilā, vai ir jēga kātus paņemt līdz?

kaspi45, 26.augusts 2019, 13:42
Melnsilā

kaspi45, 26.augusts 2019, 13:43

Ja esi copmanis, un negribi ķert tikai vasaras raibumus, tad kātus ņemt līdzi noteikti vajag. :). Vienīgais pie šāda silta laika un ūdens uz buti cerēt laikam nav jēga. Bet vai Melnsilā šobrīd Tu noķersi ko citu, tas ir liels jautājums. Līdz lieljūrai taču viens" pūtiens ", tomēr izredzes lielākas, ja jau vaļas brīdis tā iekritis.
26.augusts 2019, 21:09 | links
 
diametrs [11:12]: Kā var atļauties nosaukumu izķēmot cienījamai apdzīvotai vietai. Laikam pats skolā apsaukāts un izķēmots.Vēl tev nav miera?
Palūgšu savu žulti izgāzt privāti. Nevis pietaisīt sadaļu, kur tauta last citu sev interesējošu info.

J-anchuks, 26.augusts 2019, 20:27


Paldies, ka atgādināji ... Ja kāds noķengā apdzīvotas nosaukumu, tad OK ? Ja Tevi nosauktu Jančuka vietā kā citādi ? Ko Tu ? Priecātos ?
26.augusts 2019, 20:48 | links
 
diametrs [26.08.19]: Kā var atļauties nosaukumu izķēmot cienījamai apdzīvotai vietai. Laikam pats skolā apsaukāts un izķēmots.
Vēl tev nav miera?
Palūgšu savu žulti izgāzt privāti. Nevis pietaisīt sadaļu, kur tauta last citu sev interesējošu info.
26.augusts 2019, 20:27 | links
 
Sveiki,
Vai kāds ir mēģinājis rudenī copēt butes Engurē no mola ? kādi rezultati ?

mikucis15, 26.augusts 2019, 18:56

Man gan liekas, ka šo jautājumu lietderīgāk uzdot sadaļā Rīgas jūras līcis.......
26.augusts 2019, 20:17 | links
 
Sveiki,
Vai kāds ir mēģinājis rudenī copēt butes Engurē no mola ? kādi rezultati ?
26.augusts 2019, 18:56 | links
 
keners [26.08.19]: edzuss2 [15:03]: Melnsilā var tikai labi atpūsties un noķert pigmentu, ne butes!
Bet kas zin...varbūt paveicās!Nepiekrītu! Zinu čaļus, kuri katru rudeni ķer tieši Melnsilā! Nav jau, kā lieljūrā, pa 50 būtēm, pa dienu, kādas 20 salasa... :)
Vēlā rudenī protams ka var mēģināt ķert arī tur, bet ne tagad!
Tas mans personigais viedoklis!
26.augusts 2019, 16:21 | links
 
Augusta sākumā sanāca 3 dienas pastrādāt Pūrciemā ( apmēram 20km no Melnsila). Ja neņemt vērā ka līdzi bija tikai viens fīdera kāts ar 40gr barotavu , paciņa ar garnalēm no vietējā veikala un ka nācās ar nedaudz iebrist , tad pa 2h sanāca katru vakaru 5 butes pierunāt. Vidēji 2 lapiņas un 3 normālas. Nebija biezas kā rudenī , bet man uz nākamo dienu pusdienām pietika =)

Atpakaļceļā iebraucu Apšuciemā pie radiem , ar atļauju liek tīklu. Trāpās breksis un bute , retāk arī kāds Zutis tieši aiz trešā sēkļa. Vietējie no krasta pa kreisi no Villa Anna dažreiz sēž uz zuti uz naksts pusi.

Domāju ka Melnsilā jau noteikti var kaut ko salasīt.
26.augusts 2019, 15:32 | links
 
edzuss2 [26.08.19]: Melnsilā var tikai labi atpūsties un noķert pigmentu, ne butes!
Bet kas zin...varbūt paveicās!
Nepiekrītu! Zinu čaļus, kuri katru rudeni ķer tieši Melnsilā! Nav jau, kā lieljūrā, pa 50 būtēm, pa dienu, kādas 20 salasa... :)
26.augusts 2019, 15:06 | links
 
Melnsilā var tikai labi atpūsties un noķert pigmentu, ne butes!
Bet kas zin...varbūt paveicās!
26.augusts 2019, 15:03 | links
 
Baloo [26.08.19]: Kā ar copi līča iekšienē pie raga? Plānots būt Mensilā, vai ir jēga kātus paņemt līdz?

kaspi45, 26.augusts 2019, 13:42
Melnsilā

kaspi45, 26.augusts 2019, 13:43

Tur ilgi ir sekls.. Bet tā, ka tas ir viens no senajiem makšķernieku ciemiem - zivīm tur ir jābūt :D
Nezināju, ka Melnsils ir makšķernieku ciemats. :)
Zvejnieku, jā. Un nezinu ko nozīmē ilgi, bet sekls ir un līdz dziļumam, tālu.
26.augusts 2019, 14:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager