Makšķerēšana jūrā

Labdien. Vai kads var padalities ar info kas notiek uz ziemelu mola vai var ko nokert. Paldies
9.augusts 2019, 07:22 | links
 
Tad paliksim pie tā, ka ieinteresēto nav.

Domaataajs, 8.augusts 2019, 22:31

Es tikai skaļi domāju un uzdodu jautājumu, Kāpēc makšķernieku biedrības tik inertas". Laikam jau tikai tāpēc, ka likumi neļauj šādiem sabiedriskām organizācijām ar saviem aktīvistiem nonākt pie varas. Kā tajā "dienesta romānā" tika teikts, ka "izbīdīja par arodbiedrības priekšsēdētāju, bet tagad nezin kā iebīdīt atpakaļ". :). Atvainojos par ētera piesārņošanu.....:).
8.augusts 2019, 22:42 | links
 
Tad paliksim pie tā, ka ieinteresēto nav.
8.augusts 2019, 22:31 | links
 
Domātāj :) sarkastisko smīnu uzdzen fakts, ka visā piekrastē šum un mudž no savoku militāro ceļu paliekām, dažādas laika zoba apgrauztas būves... Tas viss ir ekošmeko, bet svaiga šķemba un trīs konteineri lai mazinātu vēlmi tirzt mežā ir ekoloģiskā līdzsvara izjaukšana.

Drīzāk suns guļ citur... Lokālā vara gan jau negrib pārmaiņas un vietējie mohikāņi grib mieru. Sāksi kko darīt, kārtot, modernizēt, ierīkot - diez vai pārvēlēs...

Standarta storijs...

Odekoleonids, 8.augusts 2019, 15:41

Paldies, Tu manas cerības par šodienas stāvokli tēlaini aprakstīji un morāli atspoguļoji psiholoģisko vietējo aborigēnu attieksmi pret procesiem. Vēl tik biebildīšu pie tava teiktā, ka jaunlatviešu kungi, kas sacēluši savus brīvdabas tempļus arī grib nodrošināt savai relaksācijai vientulību. Un kur tad vēl potenciālie zagļi un nemiera cēlāji var sarasties. Tā kā mums tāda kolektīvā mutes vēdināšana, jau kuro gadu vien sanāk....." viss nāk un aiziet tālumā, bet viss sākas no gala....". Katras interešu grupas un šķiras eksistenciālisms ir neaizskarams, bet prevelē vienmēr tas, kam vairāk varas. :),:).
8.augusts 2019, 22:09 | links
 
Domātāj :) sarkastisko smīnu uzdzen fakts, ka visā piekrastē šum un mudž no savoku militāro ceļu paliekām, dažādas laika zoba apgrauztas būves... Tas viss ir ekošmeko, bet svaiga šķemba un trīs konteineri lai mazinātu vēlmi tirzt mežā ir ekoloģiskā līdzsvara izjaukšana.

Drīzāk suns guļ citur... Lokālā vara gan jau negrib pārmaiņas un vietējie mohikāņi grib mieru. Sāksi kko darīt, kārtot, modernizēt, ierīkot - diez vai pārvēlēs...

Standarta storijs...
8.augusts 2019, 15:41 | links
 
Tātad patreiz Miķelītī dziļums pienāk tuvāk pie krasta. Līdz nākamajam pūtienam apmēram.
Jā, stāvvietām jau obligāti asfaltu nevajadzētu ņemot vērā zonu, bet škembas vai normālu granti uzberot ekoloģijai diez ko kaitēt nevarētu.
Bet acīmredzot darītāju un ieinteresēto tur nav. Nu kaut kādas ES direktīvas tur aŗī laikam ir pa starpu, ne?
8.augusts 2019, 14:43 | links
 
Ja, piekrasti apsaimniekotāju gaišās galvas uztaisītu pietiekami daudz MAKSAS stāvvietas ar reģistrāciju caur telefonu, tad pietiktu naudas gan uzkopšanai, gan atjaunošanai, gan uzturēšanai. Plāksteru līmētājiem arī darba mazāk nebūtu, jo haļavas piekritēju arī uz asfalta vai šķembas plačiem netrūktu. Izbraukāju pārnedēļas atpakaļ daļu stāvvietas no miķeļa līdz kolkai un skats ir gauži nesmuks. Pārkrauti atkritumu konteineri kurus jau izkārpijuši lokālie dzīvnieķeļi, kārtīgs smakušonoks, kas nerada labāko iespaidu par novada ieinteresētību un labvēlību tūrismam & hobijiem konkrētajā lokācijā.
8.augusts 2019, 14:31 | links
 
sosalele [08.08.19]: Sveiki, 6dien braucu uz nedēļu uz Miķeļbāku , vai butes jau ir un vai ir jēga ņemt līdzi makšķeres? :)
Tad jau tiekamies sestdien, ne asakas :D
8.augusts 2019, 13:57 | links
 
Sveiki, 6dien braucu uz nedēļu uz Miķeļbāku , vai butes jau ir un vai ir jēga ņemt līdzi makšķeres? :)

sosalele, 8.augusts 2019, 12:50

Noteikti ir vērts. Attāli paziņas teica, ka tieši Miķeļbākā esot salasījuši pa vidējam spainītim. Butes tiešām jau tagad esot necerēti biezas.
8.augusts 2019, 12:56 | links
 
Sveiki, 6dien braucu uz nedēļu uz Miķeļbāku , vai butes jau ir un vai ir jēga ņemt līdzi makšķeres? :)
8.augusts 2019, 12:50 | links
 
dzosua [07.08.19]: Es biju svetdien saraiķies. Divus butes dabuju,bija ari tukšas copes. Mazas butes nebija, 2 ko noteru normala izmera. Labak nema bretlinju
Arī biju svetdien no 15:00 līdz kādiem 19:00 saraiķi. Cope ļoti laba. Pārsteidza izmērs. Kopā salasiju ap 25 butēm un viena vimba. Tikai vārīta garnele
8.augusts 2019, 12:40 | links
 
Es biju svetdien saraiķies. Divus butes dabuju,bija ari tukšas copes. Mazas butes nebija, 2 ko noteru normala izmera. Labak nema bretlinju
7.augusts 2019, 21:42 | links
 
Par Liepāju nav kādam info? Kas tur darās no mola vai Šķēdē?
7.augusts 2019, 15:46 | links
 
Pravietis [Vakar]: P.S. Esmu dzirdējis, ka Irbes pusē Jaunciemam esot stāvlaukums, bet es runāju par ceļu caur kara daļu pa labi.

skiperis, 6.augusts 2019, 21:54

Māris no Lūžņas teica, ka esot uzbūvēts. Tās kara daļas būdas jau kādu laiku iepriekš bija nostumtas. Un neesot makšķerniekiem vieta. Pilns ar atpūtniekiem

diametrs, 6.augusts 2019, 22:08
Tagad gan pasmiešos. Esam tik tālu nodzīvojušies, ka "zaļums" pārņēmis reālo saprātu un nevaram sadūšoties un atvēlēt vietas pat stāvvietām. Varbūt Kurlandes jūrmalu pārvērst par milzīgu eiropas nozīmes biotopu zonu, kurā varēs pārvietoties ar speciālām atļaujām. Otrs variants, vai eirolatvijai ir zemes trūkums šādām vajadzībām, varbūt tomēr trešais - valsts nabadzība, velētaju poh..isms un makšķernieku biedrību inertums. Bet par to esmu runājis jau pagājušo gadu.Zaļums ir viens, bet vietējie ne acīs negrib redzēt tūristus, svešos un cilvēkus vispār. Viss tiek pārsūdzēts. Bija plāns visā Kurzemes piekrastē uzbūvēt stāvietas... Tas pats, ja nopērc gatavu māju. Servitūta ceļi, utml, kašķi. Tas tāpat kā rupnīcas un fermas neviens negrib. Un pēc tam raud, ka darba nav...

kkas, 7.augusts 2019, 12:15

Tavs minētais arguments noteikti ir viens no svarīgākajiem, bet vai tiesvedība ir tādēļ,........tiešām informāciju precīzi neuztvēru. Tādām "Brandavu lietām" būtu jābūt bez sava skaita. Te redz, vietējie sēž klusu, kā aptaisījušies, nestučī. Bet mūsu mašīnām pat riepas sezonas laikā tika durtas, tā vīri rakstīja. Ceļojot pa Kurzemes piekrastes "aizliegtajiem ceļiem", daudz esmu redzējis. Varētu grāmatu jau sākt rakstīt. Bet tur jau ir iesaistītas arī bijušās goda personas, kuras, protams, ir uzbūvējušas savā laikā visu likumīgi. Tā kā jāpaliek gribot... Vakar "Bez Tabu" malači, nostrādāja perfekti.
7.augusts 2019, 12:42 | links
 
Pravietis [06.08.19]: P.S. Esmu dzirdējis, ka Irbes pusē Jaunciemam esot stāvlaukums, bet es runāju par ceļu caur kara daļu pa labi.

skiperis, 6.augusts 2019, 21:54

Māris no Lūžņas teica, ka esot uzbūvēts. Tās kara daļas būdas jau kādu laiku iepriekš bija nostumtas. Un neesot makšķerniekiem vieta. Pilns ar atpūtniekiem

diametrs, 6.augusts 2019, 22:08
Tagad gan pasmiešos. Esam tik tālu nodzīvojušies, ka "zaļums" pārņēmis reālo saprātu un nevaram sadūšoties un atvēlēt vietas pat stāvvietām. Varbūt Kurlandes jūrmalu pārvērst par milzīgu eiropas nozīmes biotopu zonu, kurā varēs pārvietoties ar speciālām atļaujām. Otrs variants, vai eirolatvijai ir zemes trūkums šādām vajadzībām, varbūt tomēr trešais - valsts nabadzība, velētaju poh..isms un makšķernieku biedrību inertums. Bet par to esmu runājis jau pagājušo gadu.
Zaļums ir viens, bet vietējie ne acīs negrib redzēt tūristus, svešos un cilvēkus vispār. Viss tiek pārsūdzēts. Bija plāns visā Kurzemes piekrastē uzbūvēt stāvietas... Tas pats, ja nopērc gatavu māju. Servitūta ceļi, utml, kašķi. Tas tāpat kā rupnīcas un fermas neviens negrib. Un pēc tam raud, ka darba nav...
7.augusts 2019, 12:15 | links
 
P.S. Esmu dzirdējis, ka Irbes pusē Jaunciemam esot stāvlaukums, bet es runāju par ceļu caur kara daļu pa labi.

skiperis, 6.augusts 2019, 21:54

Māris no Lūžņas teica, ka esot uzbūvēts. Tās kara daļas būdas jau kādu laiku iepriekš bija nostumtas. Un neesot makšķerniekiem vieta. Pilns ar atpūtniekiem

diametrs, 6.augusts 2019, 22:08
Tagad gan pasmiešos. Esam tik tālu nodzīvojušies, ka "zaļums" pārņēmis reālo saprātu un nevaram sadūšoties un atvēlēt vietas pat stāvvietām. Varbūt Kurlandes jūrmalu pārvērst par milzīgu eiropas nozīmes biotopu zonu, kurā varēs pārvietoties ar speciālām atļaujām. Otrs variants, vai eirolatvijai ir zemes trūkums šādām vajadzībām, varbūt tomēr trešais - valsts nabadzība, velētaju poh..isms un makšķernieku biedrību inertums. Bet par to esmu runājis jau pagājušo gadu.

Pravietis, 6.augusts 2019, 22:46



Praviti! Kā tev gāja jūras copē šajās dienās? Iemet kādu atskaiti! :)))))
Vai varbūt tu vēlies aitipsties atpakaļ uz politikas sadaļu ar savu demagoģiju, eirolatviju, poh....smu un citu sviestu!
Kārtējo reizi esi uzvilcies, aizsvilies un piesārņo ēteru!!
7.augusts 2019, 11:25 | links
 
Jaunciemā,cauri bijušajai karaspēka daļai ir norāde,,uz jūru,,.Tur ir nošķūrēts laukums,ļoti nepatīkams,mīksta smilts,autiņš nogrimst viensundivi.Zinātāji braucamos novieto kur citurun dabū pa biksēm.Abpus Irbes upei ir Latvijas valsts mežu iekārtoti laukumi.Ļoti plašs laukums ir braucot no Jaunciema puses.Abi laukumi vasaras laikā ir atpūtnieku pārbāzti.Līdz jūrai patālu.Par citām legālajām piekļuves vietām nezināšu teikt.Vēl vīri brauc Lielirbē cauri ,,zastāvai,,pa kreisi.Tā vieta ir privāta,ja saimnieks ir uz vietas,var sarunāt. Neesmu pārbaudījis.Šobrīd uz jūras ducina pērkons,dikti niez vakarā pārbaudīt,ko šis būs saducinājis.
7.augusts 2019, 11:01 | links
 
Vai gadījumā aprakstītā vieta nav Olmaņi? Slapjš purvs ar tetertaku pa vidu, un armijas angāriem?

brivkalns, 7.augusts 2019, 08:55


Jaunciems
7.augusts 2019, 09:33 | links
 
Vai gadījumā aprakstītā vieta nav Olmaņi? Slapjš purvs ar tetertaku pa vidu, un armijas angāriem?
7.augusts 2019, 08:55 | links
 
P.S. Esmu dzirdējis, ka Irbes pusē Jaunciemam esot stāvlaukums, bet es runāju par ceļu caur kara daļu pa labi.

skiperis, 6.augusts 2019, 21:54

Māris no Lūžņas teica, ka esot uzbūvēts. Tās kara daļas būdas jau kādu laiku iepriekš bija nostumtas. Un neesot makšķerniekiem vieta. Pilns ar atpūtniekiem

diametrs, 6.augusts 2019, 22:08
Vai tā nav tā vieta, kur bijām pagājušā gadā, un kur var izbraukt tikai ar džipu, jo baigās smiltis. Nevienas ceļa zīmes, atliek tikai pašam zīlēt, kur tu atrodies.....

Pravietis, 6.augusts 2019, 22:55

Tā varētu būt tā pati vieta.

diametrs, 6.augusts 2019, 23:00

Nu lūk, un cik vēl gadus un deputātu sasaukumus vajadzēs pārdzīvot, lai to vietu sakārtotu. Pat ķieģelim naudas trūkst, ja reiz tā ir kāpu zona (un tā tas varētu būt, jo līdz jūrai tur bija kādi 50 - 60 metri). Bet plaksterus lipinās un prēmijas sev maksās par ieguldījumu zaļuma uzturēšanā.
6.augusts 2019, 23:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager