Makšķerēšana jūrā

P.S. Esmu dzirdējis, ka Irbes pusē Jaunciemam esot stāvlaukums, bet es runāju par ceļu caur kara daļu pa labi.

skiperis, 6.augusts 2019, 21:54

Māris no Lūžņas teica, ka esot uzbūvēts. Tās kara daļas būdas jau kādu laiku iepriekš bija nostumtas. Un neesot makšķerniekiem vieta. Pilns ar atpūtniekiem

diametrs, 6.augusts 2019, 22:08
Vai tā nav tā vieta, kur bijām pagājušā gadā, un kur var izbraukt tikai ar džipu, jo baigās smiltis. Nevienas ceļa zīmes, atliek tikai pašam zīlēt, kur tu atrodies.....

Pravietis, 6.augusts 2019, 22:55


Tā varētu būt tā pati vieta.
6.augusts 2019, 23:00 | links
 
P.S. Esmu dzirdējis, ka Irbes pusē Jaunciemam esot stāvlaukums, bet es runāju par ceļu caur kara daļu pa labi.

skiperis, 6.augusts 2019, 21:54

Māris no Lūžņas teica, ka esot uzbūvēts. Tās kara daļas būdas jau kādu laiku iepriekš bija nostumtas. Un neesot makšķerniekiem vieta. Pilns ar atpūtniekiem

diametrs, 6.augusts 2019, 22:08

Vai tā nav tā vieta, kur bijām pagājušā gadā, un kur var izbraukt tikai ar džipu, jo baigās smiltis. Nevienas ceļa zīmes, atliek tikai pašam zīlēt, kur tu atrodies.....
6.augusts 2019, 22:55 | links
 
P.S. Esmu dzirdējis, ka Irbes pusē Jaunciemam esot stāvlaukums, bet es runāju par ceļu caur kara daļu pa labi.

skiperis, 6.augusts 2019, 21:54

Māris no Lūžņas teica, ka esot uzbūvēts. Tās kara daļas būdas jau kādu laiku iepriekš bija nostumtas. Un neesot makšķerniekiem vieta. Pilns ar atpūtniekiem

diametrs, 6.augusts 2019, 22:08

Tagad gan pasmiešos. Esam tik tālu nodzīvojušies, ka "zaļums" pārņēmis reālo saprātu un nevaram sadūšoties un atvēlēt vietas pat stāvvietām. Varbūt Kurlandes jūrmalu pārvērst par milzīgu eiropas nozīmes biotopu zonu, kurā varēs pārvietoties ar speciālām atļaujām. Otrs variants, vai eirolatvijai ir zemes trūkums šādām vajadzībām, varbūt tomēr trešais - valsts nabadzība, velētaju poh..isms un makšķernieku biedrību inertums. Bet par to esmu runājis jau pagājušo gadu.
6.augusts 2019, 22:46 | links
 
Tāda opcija (ekstra) kā jaunu stāvlaukumu ierīkošana makšķerniekiem manos failos atlikušajā dzīves daļā nav paredzēta. Tieši pretēji, pedējā pusgada laikā atceros no masu info līdzekļiem, kurā gāja runa par to, ka kāda no Kurzemes piejūras pašvaldībām esot nelikumīgi iekārtojusi stāvvietu. Kāds ir apstrīdējis būvniecību un notiekot tiesu darbi par tās atzīšanu kā nelikumīgo celtniecību. Tā kā to vēl var nojaukt. Varbūt par to pašu runā Skiperis :),,:). Īstenībā nezinu, vai ir jāsmejas. Ir tāds teiciens tautā "bagātais dzīvo kā grib, nabagais kā prot". Nu tad lūdzu, vai esat izdarījuši izvēli....
6.augusts 2019, 22:34 | links
 
P.S. Esmu dzirdējis, ka Irbes pusē Jaunciemam esot stāvlaukums, bet es runāju par ceļu caur kara daļu pa labi.

skiperis, 6.augusts 2019, 21:54


Māris no Lūžņas teica, ka esot uzbūvēts. Tās kara daļas būdas jau kādu laiku iepriekš bija nostumtas. Un neesot makšķerniekiem vieta. Pilns ar atpūtniekiem
6.augusts 2019, 22:08 | links
 
P.S. Esmu dzirdējis, ka Irbes pusē Jaunciemam esot stāvlaukums, bet es runāju par ceļu caur kara daļu pa labi.
6.augusts 2019, 21:54 | links
 
Nē, Jaunciemā nav kur nolikt auto. Tur ir taisna stiga līdz jūrai ar robezsargu mājeli krastā, pie kuras vīri liek autiņus, bet tā ir ideāla vieta plāksteru līmētājiem. Ceļš ir tik šaurs, ka viņa malā auto atstāt nevar, bet to mājeli noārdot, būtu laba vieta stāvlaukumam.
6.augusts 2019, 21:50 | links
 
Domāju, ka te daudzi copmaņi atceras lielo "haju" SMI, ka Sīkragā rok nost kāpu, kaut patiesībā tur bija purvains krūmājs. Tagad tur ir, kaut neliels, bet labiekārtots stāvlaukums. Cepuri nost pašvaldībai! Citas piekrastes valdītājas labāk sūta municipāļus līmēt "plāksterus" neuzmanīgiem copmaņiem, kuru autiņi novietoti par tuvu jūrai. Labs bizness - nekādu izdevumu, tikai ienākumi!!!

skiperis, 6.augusts 2019, 21:07


Pag tas nebija Jaunciemā ? Esot Jaunciemā iekārtots stāvlaukums
6.augusts 2019, 21:19 | links
 
Domāju, ka te daudzi copmaņi atceras lielo "haju" SMI, ka Sīkragā rok nost kāpu, kaut patiesībā tur bija purvains krūmājs. Tagad tur ir, kaut neliels, bet labiekārtots stāvlaukums. Cepuri nost pašvaldībai! Citas piekrastes valdītājas labāk sūta municipāļus līmēt "plāksterus" neuzmanīgiem copmaņiem, kuru autiņi novietoti par tuvu jūrai. Labs bizness - nekādu izdevumu, tikai ienākumi!!!

skiperis, 6.augusts 2019, 21:07


Pag tas nebija Jaunciemā ? Esot Jaunciemā iekārtots stāvlaukums
6.augusts 2019, 21:19 | links
 
Domāju, ka te daudzi copmaņi atceras lielo "haju" SMI, ka Sīkragā rok nost kāpu, kaut patiesībā tur bija purvains krūmājs. Tagad tur ir, kaut neliels, bet labiekārtots stāvlaukums. Cepuri nost pašvaldībai! Citas piekrastes valdītājas labāk sūta municipāļus līmēt "plāksterus" neuzmanīgiem copmaņiem, kuru autiņi novietoti par tuvu jūrai. Labs bizness - nekādu izdevumu, tikai ienākumi!!!
6.augusts 2019, 21:07 | links
 
Pravieti Pie jūras var netraucēti tikt tikai izredzētie.Un arī vietējie nevienam nesūdzas;

https://jauns.lv/raksts/izklaide/343134-skandals-pec-skandala-rigas-satiksmes-funkcionara-aleksandra-brandava-buvesanos-aptur-arests

Brusis, 6.augusts 2019, 14:25
Tikt pie jūras var 99% gadījumos visur. Vajag tikai nedaudz izdomas, atjautības un kādreiz vēl šo to...... Bet par būvēšanos dabas parkos un lieguma zonās , vai jaunlatvieši ņem, dod kukuļus un var, vai nevar atrasties "koruptīvā stāvoklī, to Tev vislabāk izstāstīs sadaļā "ekonomika un politika". Nekā personīga.:)

Pravietis, 6.augusts 2019, 17:36
brusi sadaļā ekonamika un politika nelien apd-irsīs vienos vārtos tur ir tikai trīs donžuani.
6.augusts 2019, 20:34 | links
 
Redzam jau lielās lietas. Bet ir arī mazās - cigarešu gali. Šodien izlasīju, ka viens cigarešu gals piesārņo vairākus kubikmetrus ūdens. Tātad - cik vienā copes reizē piesārņo pīpējoša kompānija ? Man ir viens copmanis, kurš pa ceļam nopērk benzīntankā kafiju un tur visu dienu met cigarešu galus. Šeit forumā ir viens otrs, kas met pie jūras smiltīs
6.augusts 2019, 20:03 | links
 
Brusi,visos lieljūras ciemos ir skaistas norādes ,,uz jūru,,.Laukumu kapacitāte ir neliela,kāda nebūt ir.

leonids, 6.augusts 2019, 17:52

Leonīd, skaidrs, ka Brusim jautājum(i)s ir ar rozīnīti. Esam runājuši gadu atpakaļ par šo tēmu. Bet te ir kā tai dziesmā "gadi nāk un skrien kā stirnas"......., bet nekas jau nemainās, tik paši paliekam vecāki. Paskatīšos šogad, varbūt, ka vismaz kādu lieku konteineru būs uzlikuši uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmajās stāvvietās. Uzaicinu uz akciju taisīsim katrs foto "Misene kā dabas sargs" un ievietosim CL kā uzskates līdzekli.... Protams, ka es uztraucos, ka stāvvietu, pēkšņi, nepaliek vēl mazāk kā šobrīd ir. Bet personīgi mani tas vairs neuztrauc......jo es dzīvoju pēc savas lietu izpratnes.
6.augusts 2019, 18:37 | links
 
Brusi,visos lieljūras ciemos ir skaistas norādes ,,uz jūru,,.Laukumu kapacitāte ir neliela,kāda nebūt ir.
6.augusts 2019, 17:52 | links
 
Pravieti Pie jūras var netraucēti tikt tikai izredzētie.Un arī vietējie nevienam nesūdzas;

https://jauns.lv/raksts/izklaide/343134-skandals-pec-skandala-rigas-satiksmes-funkcionara-aleksandra-brandava-buvesanos-aptur-arests

Brusis, 6.augusts 2019, 14:25

Tikt pie jūras var 99% gadījumos visur. Vajag tikai nedaudz izdomas, atjautības un kādreiz vēl šo to...... Bet par būvēšanos dabas parkos un lieguma zonās , vai jaunlatvieši ņem, dod kukuļus un var, vai nevar atrasties "koruptīvā stāvoklī, to Tev vislabāk izstāstīs sadaļā "ekonomika un politika". Nekā personīga.:)
6.augusts 2019, 17:36 | links
 
Pravieti Pie jūras var netraucēti tikt tikai izredzētie.Un arī vietējie nevienam nesūdzas;

https://jauns.lv/raksts/izklaide/343134-skandals-pec-skandala-rigas-satiksmes-funkcionara-aleksandra-brandava-buvesanos-aptur-arests
6.augusts 2019, 14:25 | links
 
Grauza [06.08.19]: Nu ko vakardiena un šī nakts uz diviem Miķelī savu devu atnesa . Izmērs vidējs , bet vasarai neraksturīgi biezs, bails pat iedomāties kas būs rudenī

Viss tālajā distancē ēsma gan garneles visos to veidos gan reņģe. Kāti visu laiku atradās uz 1. Sēkļa
6.augusts 2019, 12:19 | links
 

Nu ko vakardiena un šī nakts uz diviem Miķelī savu devu atnesa . Izmērs vidējs , bet vasarai neraksturīgi biezs, bails pat iedomāties kas būs rudenī
6.augusts 2019, 12:16 | links
 
Galvenais, lai šitas neatkārtotos un riepas neviens vēlāk nedurtu. Starp citu, varbūt kāds kaut ko ir dzirdējis par seno " riepu dūrēja lietu". Zemāk neliels pagājušā gada atgādinājums par ko rakstīja šī kundze zemāk;
Olderupe
Sveicināti.
daži vārdi par redzēto Ovišos šajās dienās. Jau ceturtdien sākās. Radās sajūta ka LV ir kāds bads iemeties vērojot tos izbadējušos pūļus kuri sagāzās ciemā. Pīķa momentā saskaitīju 78 vīriņi. Dažam 3 kāti dažam daudzi. Paņemu binokli un dienas laikā papētīju - dažam 3 āķi sistēmā dažam 4. Un kur tad vēl slavenā anglijas siļķu sistēma ar 6 āķiem. Da fak, tiešām tāds bads? Un tie divi, kuri divatā apskrēja savus 12 kātus? Tas Jums kas? Fetišs - visiem saskriet vienā ciemā un ar kātiem cits citam pakaļā bakstīt? Apzvanīju blakus ciemus, tur bija pa vienam, diviem, bet mūsu ciemā tāds pūlis ar varoņiem. Malači.
Un tagad par medaļas otro pusi. Tieši nedēļu atpakaļ tika nolauzta ceļa zīme, kura neļauj braukāt pa kāpām. Vai Jūs, kas tur mīcījās pa kāpu aizmirsuši ka atšķirībā no citām vietām tur ir rezervāts? Un vēl tik lepni - man ir atļauja nobraukt pie ūdens. Jā, jā bet tikai pa ceļu, nevis pa kāpām. Man tik daudzi tā vienkārši iebrauc sētā prasīt nolikt mašīnu, jo ciems esot pārpildīts. Forši. Un kas pretim? Mana taciņa no mājas uz jūru tika tā vienkārši piedirsta. Nu tā tieši pa vidu. Nu kretīni! Pietiek jau ka kāpās pat sarkanas libreses mētājās. Tas ko - no večiem izbiris? Ko? - tāds tizlums ka pat smiltis ar zābaku nevar uzspert virsū lai nerēgojas?
Tāda arī ir tā sajūta - "krietno vīru " pulciņš piesmēja Ovišu pludmali. Malači.
15.oktobris 2018, 22:21 | citēt | ziņot | links
5.augusts 2019, 16:21 | links
 
Ventspilī butes laikam no bijušās no vakardienas svētku salūta ventmalā- šovakar tik 5 gb.

vita, 4.augusts 2019, 23:23

Tiešām turpat ostā ? Vai tad tas atļautais kilometrs vai cik no ietekas ?

diametrs, 4.augusts 2019, 23:28
diametr, var var, kā jau teicu, tikai neatstāj šmuci un viss būs bumbās ;)

chaips, 5.augusts 2019, 11:50

Es parasti katrā reizē aiznesu maisu ar svešiem atkritumiem līdz 5 kg un tā jau padsmit gadus. Tā ka man aizrādījums nav vietā. Lūžņā man vienreiz Māris zvanīja un prasīja, kur palikuši atkritumi, abi ar kompanjonu bija devušies savākt. Bija gan pudeles, gan salauzta makšķere, utt. Es aiznesu uz viņa konteineru nieka 600m + savas mantas, kā parasti

diametrs, 5.augusts 2019, 13:15

Es tak nesak ka tu šmucē!!! :) vienkārš ja to nedar ta tev liek mierā!!
5.augusts 2019, 16:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager