Makšķerēšana jūrā

Te ir vietējo makšķernieu lapa.. ne darada
30.jūlijs 2019, 21:00 | links
 
[img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d2/Coryphaena_hippurus.png[/img
Interesē vai kāds var ieteikt kādu speciālu vizuli ar kuru iespējams ķert šīs zivis. No interneta nav laiks sūtīt.

zobgrauzis, 30.jūlijs 2019, 12:52[/quote]

Šīs ķērām vnk uz beigtu sardīni,bet pavada nedrīkst būt rupja.
Ir tā,ka pārsvarā iet pa pāriem vai 3-4.Reti,kad tikai viena.
Citreiz ņem uzreiz kā iemet šai priekšā.Ir,kad met un met,bet vina neņem.Tad strauji metas uz ēsmu un ir ko turēt pirmajā brìdì.
Ūdenī zivs ir smuka.Izvelkot,pēc brīža maina krāsu.
Laba,kad pagatavo svaigà veidà.Cepta-sausa.Bet cept jau var daźàdi....
Us vizuĺiem neķèràm,no tajà laikà nebija stipru àķu.
Tunçiem kalu āķus no dzinēja vārstu atsperēm.
30.jūlijs 2019, 16:36 | links
 
Sveiki,

Drīzumā došos strādāt uz kuģa. Kuģošu pa visu pasauli (galvenokārt gan ekvatora tuvumā). Manā rīcībā ir viss nepieciešamais copei. Atlikuši tikai vizuļi. Ir plānots ķert zivis ar anglisko nosaukumu mahi mahi (latviski korifēna, veikalos vēl tās tiek sauktas pa daradām)
[img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d2/Coryphaena_hippurus.png[/img
Interesē vai kāds var ieteikt kādu speciālu vizuli ar kuru iespējams ķert šīs zivis. No interneta nav laiks sūtīt.
30.jūlijs 2019, 12:52 | links
 
Kad asars ir pienācis pie krasta, tad ļoti labi ir ķerts tais pašos Saulkrastos. Koklītēs.
30.jūlijs 2019, 11:28 | links
 
Nav jāzvana. Tik tālu jau nav no krasta iekšā jābrauc pēc asariem, varbūt pāris km. Citu reizi vispār ķeras pāris simtu metru no krasta. Gps man vienmēr līdzi - telefonā. Galvenais lai pie krasta ir sadzīts siltais ūdens, tad ir cope. Ja vējš silto ūdeni izpūš no līča, tad asari neredzēt kā savas ausis.
30.jūlijs 2019, 10:10 | links
 
Paldies par info.
Bet kas ar noteikumiem? Kaut kam ir jazvana jasaka ka esmu izbraucis? Vai gps jabut lidzi? Ka tas Latvija notiek?
30.jūlijs 2019, 08:28 | links
 
genius10 [29.07.19]: Sveiki. Gribēju painteresēties par asaru makšķerēšanu saulkrastos ar laivu. Man stāstīja kā agrāk varēja ar laivām braukt iekšā un saķert smukus asarēnus. Kā tagad notiek? Vai mainījās kādi noteikumi?
Īstā cope būs augusta sākums vai pirmā nedēļa. Saulkrasti nebūs īstā vieta. Labas vietas ir pret Meleku līci vai tur kur akmeņi, bet precīzas vietas nepateikšu, tad jāskatās gps kartē. Saulkrastos nekas prātīgs nav īsti bijis. Veiksmi copē!
30.jūlijs 2019, 01:23 | links
 
Sveiki. Gribēju painteresēties par asaru makšķerēšanu saulkrastos ar laivu. Man stāstīja kā agrāk varēja ar laivām braukt iekšā un saķert smukus asarēnus. Kā tagad notiek? Vai mainījās kādi noteikumi?

genius10, 29.jūlijs 2019, 21:43

Par šo tēmu labāk jautāt sadaļā - Rīgas jūras līcis
29.jūlijs 2019, 22:55 | links
 
Sveiki. Gribēju painteresēties par asaru makšķerēšanu saulkrastos ar laivu. Man stāstīja kā agrāk varēja ar laivām braukt iekšā un saķert smukus asarēnus. Kā tagad notiek? Vai mainījās kādi noteikumi?
29.jūlijs 2019, 21:43 | links
 

No piektdienas vakara līdz sestdienas rītam,54gb.netālu no Irbes
29.jūlijs 2019, 20:42 | links
 
26.07 no pl18.00-27.07. 7.00 10.butes uz trijiem. Izmeers pamazs.Tas viss Lūžņā.
29.jūlijs 2019, 18:10 | links
 
Jautājums - vai tajā vietā drīkst makšķerēt, saskaņā ar noteikumiem

diametrs, 28.jūlijs 2019, 22:25
īsti jau nē, bet ja neest cepumus, nemest izsmēķus, negrauzt sēmenes, pašvaldības policija tevi liks mierā, un zivju uzraugi tā pat ;)

chaips, 29.jūlijs 2019, 11:44


Varbūt es kļūdos - osta vai kanāls, kur it kā varbūt nevar ... Ventspilī laiku pa laikam makšķerē iekšpusē, dažreiz tomēr padzen nost
29.jūlijs 2019, 13:08 | links
 
Jautājums - vai tajā vietā drīkst makšķerēt, saskaņā ar noteikumiem

diametrs, 28.jūlijs 2019, 22:25

īsti jau nē, bet ja neest cepumus, nemest izsmēķus, negrauzt sēmenes, pašvaldības policija tevi liks mierā, un zivju uzraugi tā pat ;)
29.jūlijs 2019, 11:44 | links
 
Ūdens nebija nokrities?

Domaataajs, 29.jūlijs 2019, 09:28
It kā ūdens nebija nokritis! Vaidē vēl nebiju bijis! bet nu ūdens bija ļoti silts! Svētdien vējš sagriezās un aiz 2-rā sēkļa jau sala kājas, bet...parādījās toties mazo zivtiņu bari (nepētīju kas, kādas un ko) un arī pa kādai butei jau varēja pamanīt pa grunti dzīvojot un virsū uzkāpjot!!! varbūt sagadīšanās, bet man šķiet ka ūdens tomēr ir par siltu, jo Vaidē tomēr ir diezgan pasekls!

erzelis5, 29.jūlijs 2019, 11:32

Kāpēc nebrauci citur ? Ovīši, Lūžņa, utt

diametrs, 29.jūlijs 2019, 11:37

Šoreiz galvenā bija atpūta jauniegūtā vietā un apkārtnes izpētīšana!!! Viss pārējais bija otrajā plānā!!!
29.jūlijs 2019, 11:40 | links
 
Ūdens nebija nokrities?

Domaataajs, 29.jūlijs 2019, 09:28
It kā ūdens nebija nokritis! Vaidē vēl nebiju bijis! bet nu ūdens bija ļoti silts! Svētdien vējš sagriezās un aiz 2-rā sēkļa jau sala kājas, bet...parādījās toties mazo zivtiņu bari (nepētīju kas, kādas un ko) un arī pa kādai butei jau varēja pamanīt pa grunti dzīvojot un virsū uzkāpjot!!! varbūt sagadīšanās, bet man šķiet ka ūdens tomēr ir par siltu, jo Vaidē tomēr ir diezgan pasekls!

erzelis5, 29.jūlijs 2019, 11:32


Kāpēc nebrauci citur ? Ovīši, Lūžņa, utt
29.jūlijs 2019, 11:37 | links
 
Ūdens nebija nokrities?

Domaataajs, 29.jūlijs 2019, 09:28

It kā ūdens nebija nokritis! Vaidē vēl nebiju bijis! bet nu ūdens bija ļoti silts! Svētdien vējš sagriezās un aiz 2-rā sēkļa jau sala kājas, bet...parādījās toties mazo zivtiņu bari (nepētīju kas, kādas un ko) un arī pa kādai butei jau varēja pamanīt pa grunti dzīvojot un virsū uzkāpjot!!! varbūt sagadīšanās, bet man šķiet ka ūdens tomēr ir par siltu, jo Vaidē tomēr ir diezgan pasekls!
29.jūlijs 2019, 11:32 | links
 
Moins vīri!
Nu netieku es līdz jūrai dēļ darba, bet kaut kā neticās, ka ir mazumpiegarša:)))))
Varbūt pameklējiet vietas kur pirmajā sēklī ir bedres.....Varbūt jābrien un tas vislabāk sanāktu ap Miķeļtorni, bet bedres ir ap Jūrkalni.
Pats būšu jūrā precīzi 21. 07. un trīs dienas. Noteikti iemetīšu atskaiti, bet, jopcik, nu butes taču pie krasta ir.....:))) Vienkārši jāpastaigā un jāpameklē.

einis, 21.jūnijs 2019, 19:11


Eu, nu 21.07 un trīs dienas ir pagājušas kādu laiku. Turam pie vārda. Viss process nobiris, jeb lielā zušu ēšana turpinās? :)
29.jūlijs 2019, 09:36 | links
 
Ūdens nebija nokrities?
29.jūlijs 2019, 09:28 | links
 
No piektdienas uz sestdienu pa nakti (23:00-5:30)! Viena cope!!! 3 kāti! Pa 0(nullēm). Esma garnele un reņģe! Vieta -Vaide!
29.jūlijs 2019, 00:10 | links
 
Jautājums - vai tajā vietā drīkst makšķerēt, saskaņā ar noteikumiem
28.jūlijs 2019, 22:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager