Makšķerēšana jūrā

Satikāmies 3 vīri vienā vietā.Man 0,apaļš cipars.Kolēģi vienu smuku buti piekrāpa.Viņi vēl palika,nezinu nobeigumu.
24.jūlijs 2019, 10:36 | links
 
tiem kas te nepārtraukti met pūku-z-ļi,atveriet sadaļu lecam viens otram virsū un plūcaties līdz nelabumam.gribas lasīt par lomiem,jo kā teica Leonīds šobrīd neesmu ne p... ne karognesējs,gribas papriecāties par citu veiksmi
24.jūlijs 2019, 10:27 | links
 
Domatāju pazīstu, neteikšu, kurā vecuma grupā, bet to, kā cilvēks ar savu es, attieksmi pret copi un citiem cilvēkiem. Un doma tāda, kā nav visiem jādzied līdzi, ir arī savs solo
24.jūlijs 2019, 00:03 | links
 
Udele, ha ha paripini skrīnu. Pagriez gadu atpakaļ!!!
23.jūlijs 2019, 20:31 | links
 
Leonīdu, Tev visa cieņa!!! Pastāsti kad būs cope līcī, lai var noslēpties no jūras. Paldies
23.jūlijs 2019, 20:22 | links
 
Pacieties,atskaite būs rīt.Šovakar mēģināšu pārvarēt savu slinkumu.
23.jūlijs 2019, 19:45 | links
 
Udele [23.07.19]: Kaut vai piemērs :"Es tagad vēlos aizbraukt butēs, kas man būtu vajadzīgs? Vai ir vērts?" Tu un vēl Tavi līdzīgie "P" mani notirsīs!!! Pasaki, ka vēl tā nav taisnība?
edzons36, 23.jūlijs 2019, 12:54

Līdz šim izmantoju iespēju paklusēt,bet...
vienmēr apbrīnoju šos cilvēkus, kuri vienkārši iespiežas diskusijā un pilnīgi nedomā, ka varbūt vispirms jāpaskatās, kas ir teikts iepriekš. Saprotu, ka ir aktuālas lietas, par ko parunāt. Īpaši par to, kā butes uzvedas tieši šobrīd, kādas prognozes, bet pajautāt, ko man vilkt mugurā, dodoties butēs...
Var jau būt, var jau būt... nonotirsīšu publiski, bet arī es domās nodomāšu, ja nespēj pakustināt pirkstus un palasīt vēsturi, tad varbūt nebrauc.
Bija vērts speciāli piereģistrēties, lai te ieklepotu?:)))
23.jūlijs 2019, 18:58 | links
 
Kaut vai piemērs :"Es tagad vēlos aizbraukt butēs, kas man būtu vajadzīgs? Vai ir vērts?" Tu un vēl Tavi līdzīgie "P" mani notirsīs!!! Pasaki, ka vēl tā nav taisnība?
edzons36, 23.jūlijs 2019, 12:54


Līdz šim izmantoju iespēju paklusēt,bet...
vienmēr apbrīnoju šos cilvēkus, kuri vienkārši iespiežas diskusijā un pilnīgi nedomā, ka varbūt vispirms jāpaskatās, kas ir teikts iepriekš. Saprotu, ka ir aktuālas lietas, par ko parunāt. Īpaši par to, kā butes uzvedas tieši šobrīd, kādas prognozes, bet pajautāt, ko man vilkt mugurā, dodoties butēs...
Var jau būt, var jau būt... nonotirsīšu publiski, bet arī es domās nodomāšu, ja nespēj pakustināt pirkstus un palasīt vēsturi, tad varbūt nebrauc.
23.jūlijs 2019, 18:47 | links
 
Aha, tātad tas nebiju es, kurš to teica.
23.jūlijs 2019, 17:46 | links
 
Malacis, pašķirtsti vēl lapas, varbūt vēl ieraudzīsi
23.jūlijs 2019, 13:55 | links
 
Super, ne asakas! Beigās ieliec atskaiti pareizajā sadaļā!
23.jūlijs 2019, 13:29 | links
 
Terauds [23.07.19]: Pravieti, kā šodien ķērās? Rakstīji, ka brauksi uz copi.
Tā ir. Vēl nav vakars. Pagaidām tīkliņa līnis uz 1400 un breksis uz 1500. Aizgāja krim. zandarts un breksis līdz 1800. Skaists portfelis. Plicu šodien nav vispār un citu sīkumu arī nav. Fīders un mānekļi. Bet vai jūrniekus tas interesē.
23.jūlijs 2019, 13:18 | links
 
Pag, draugs, ja Tu man šito adresē, tad es par to gribu pārliecināties, kura datumā (os) tas ir bijis, kad es to esmu teicis, jo es vairumā gadījumu saku, ka uz jūru vērts braukt ir vienmēr, tikai vai būs makšķerēšanai piemēroti apstākļi un vai būs zivs pie krasta.
Vismaz pēdējās 10 lapās es neko tādu neatrodu.

M???
23.jūlijs 2019, 13:07 | links
 
Kaut vai piemērs :"Es tagad vēlos aizbraukt butēs, kas man būtu vajadzīgs? Vai ir vērts?" Tu un vēl Tavi līdzīgie "P" mani notirsīs!!! Pasaki, ka vēl tā nav taisnība?
23.jūlijs 2019, 12:54 | links
 
Par domām respekts! Idejas un pieredze notirst citus "fuj".
23.jūlijs 2019, 12:48 | links
 
Domātāj, tiešām ekspertu viedoklis ir kreisajā pusē, bet ne gudro padomdevēju!!! Patin atpakaļ savu filmu, redzēsi cik Tu esi specs, un galvenais jebkuram. Es arī esmu cilvēks, kurš pabaro tikai savu ģimeni, man pietiek tikai ar nelielu daudzumu, nevis spaiņiem. Un batls nav slepkavošana, var taču sarunāt noteikumus. Tiekamies jūrā, ne asakas!

edzons36, 23.jūlijs 2019, 09:52


Kā jau teicu, šeit nevienam nav liegts izteikt savas domas un idejas. Un līdzšinējo pieredzi.
Ne asakas.
23.jūlijs 2019, 12:39 | links
 
Sorry, negribu mērīties, bet citreiz sāk besīt ārā. Esmu ļoti noturīgs
23.jūlijs 2019, 11:51 | links
 
Nu gan panesās!Veči beidziet mērīties ar...
23.jūlijs 2019, 11:48 | links
 
Pravietis, Es,Tevi uzaicinu uz jūras copi viens pret vienu! Diametru un Leonīdu es pazīstu personīgu, un mans niks nenozīmē vecumu, Tev taču visu gudrajām bija jāsaprot! Esmu pietiekami pieaudzis, un par saviem vārdiem atbildošs cilvēks. Palasi savas replikas nesen atpakaļ, kad cilvēki jautā par copi. Un varam tikties kaut rīt, ne tikai spaiņus laikā!! Ha ha ha "pravietis"
23.jūlijs 2019, 11:44 | links
 
Pravietis, Es,Tevi uzaicinu uz jūras copi viens pret vienu! Diametru un Leonīdu es pazīstu personīgu, un mans niks nenozīmē vecumu, Tev taču visu gudrajām bija jāsaprot! Esmu pietiekami pieaudzis, un par saviem vārdiem atbildošs cilvēks. Palasi savas replikas nesen atpakaļ, kad cilvēki jautā par copi. Un varam tikties kaut rīt, ne tikai spaiņus laikā!! Ha ha ha "pravietis"
23.jūlijs 2019, 11:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager