Makšķerēšana jūrā

Pravietis [23.07.19]: Domaataajs [9:13]: Ekspertu un padomdevēju saraksts ir sākumlapā kreisajā pusē.
Es pagaidām nevienam par ekspertu neesmu uzmeties. Slepkavošanas sacensības neatzīstu, man pietiek ar 3 kg zivju atšķirībā no daža laba cita, un savā pieredzē un idejās šeit dalīties nav aizliegts.
Cienīsim viens otra uzskatus.Domaataaj, iepazīsimies pie jūras. Jūtu esam viena gadagājuma, iespējams būs interesanti. Tagad jau šķiet saprotamies par "drēbi" . Domāju Diametrs, Leonīds un Edzons36, ja patiesu nodomu vadīts, lai pievienojās. Varbūt ar mums viņam būs interesanti, neskatoties uz gadu starpību. Tikai nedaudz vēlāk, kad sāks pa īstam kost.
Uz to vecumu kosšana jau jāmet pie malas, nevis jāsāk nopietni! :)
23.jūlijs 2019, 11:40 | links
 
Pravieti, kā šodien ķērās? Rakstīji, ka brauksi uz copi.
23.jūlijs 2019, 11:06 | links
 
Domaataajs [23.07.19]: Ekspertu un padomdevēju saraksts ir sākumlapā kreisajā pusē.
Es pagaidām nevienam par ekspertu neesmu uzmeties. Slepkavošanas sacensības neatzīstu, man pietiek ar 3 kg zivju atšķirībā no daža laba cita, un savā pieredzē un idejās šeit dalīties nav aizliegts.
Cienīsim viens otra uzskatus.
Domaataaj, iepazīsimies pie jūras. Jūtu esam viena gadagājuma, iespējams būs interesanti. Tagad jau šķiet saprotamies par "drēbi" . Domāju Diametrs, Leonīds un Edzons36, ja patiesu nodomu vadīts, lai pievienojās. Varbūt ar mums viņam būs interesanti, neskatoties uz gadu starpību. Tikai nedaudz vēlāk, kad sāks pa īstam kost.
23.jūlijs 2019, 10:50 | links
 
Domātāj, tiešām ekspertu viedoklis ir kreisajā pusē, bet ne gudro padomdevēju!!! Patin atpakaļ savu filmu, redzēsi cik Tu esi specs, un galvenais jebkuram. Es arī esmu cilvēks, kurš pabaro tikai savu ģimeni, man pietiek tikai ar nelielu daudzumu, nevis spaiņiem. Un batls nav slepkavošana, var taču sarunāt noteikumus. Tiekamies jūrā, ne asakas!
23.jūlijs 2019, 09:52 | links
 
Ekspertu un padomdevēju saraksts ir sākumlapā kreisajā pusē.
Es pagaidām nevienam par ekspertu neesmu uzmeties. Slepkavošanas sacensības neatzīstu, man pietiek ar 3 kg zivju atšķirībā no daža laba cita, un savā pieredzē un idejās šeit dalīties nav aizliegts.
Cienīsim viens otra uzskatus.
23.jūlijs 2019, 09:13 | links
 
Jūs taču abi šeit gudrinieki, visu padomdevēji!!! Labi Tu vari palikt malā.
23.jūlijs 2019, 08:47 | links
 
Pravietis, davaj uztaisām batlu jūras copē! Tu tāds specs, visu zini! Nosaki vietu, laiku, visi tavi apstākļi. Vari vēl paķert Domātāju! Būšu pagodināts!!!

edzons36, 22.jūlijs 2019, 23:58


Viņš mani neņems jo neesam pazīstami.
Un vispār - kādā sakarā mani te vēlies iepīt?
23.jūlijs 2019, 08:41 | links
 
cope71, pareizi teikts!!! Besī ārā, vienreiz ieliku atskaiti no copes,pateica ka es iršot, bet pats pa gadu neko nav atskaitījies, izņemot tukšu iršanu.
23.jūlijs 2019, 08:35 | links
 

Lūk ar kādiem āķiem brekšus ķer lietpratēji!:)))))))
23.jūlijs 2019, 01:25 | links
 
Copmanis [23.07.19]: Tak nobanojiet pilnīgi, galīgi, neatgriezeniski tos, kas piepļūtī te forumu.
Pravieti, neatbildi uz tādiem komentāriem, lai smird vienatnē.
Tu te pats reāli iesmirdinaji tiko, umņik!:)
Gribu es paskatīties kā tavs smalkais mentors un copes viszinātājs ar tiem mega āķiem velk atspēries brekšus, kad tie puikas ir kaprīzi vai vnk nav apetītes!:))
Un man ir pofig uz ko un kā viņš ķer vai cemmerē, bet ja viņš šitās muļķības sniedz kā padomu iesācējiem, tad bez apiršanas viņš neiztiks!
Tikai dīvaini, ka šis gudrinieks ar lomiem nevar palielīties. Līdz ar to viņa bezgalīgajai teorijai nav ne kāda seguma!
23.jūlijs 2019, 00:43 | links
 
Tak nobanojiet pilnīgi, galīgi, neatgriezeniski tos, kas piepļūtī te forumu.
Pravieti, neatbildi uz tādiem komentāriem, lai smird vienatnē.
23.jūlijs 2019, 00:15 | links
 
Pravietis, davaj uztaisām batlu jūras copē! Tu tāds specs, visu zini! Nosaki vietu, laiku, visi tavi apstākļi. Vari vēl paķert Domātāju! Būšu pagodināts!!!
22.jūlijs 2019, 23:58 | links
 
Archii13 [20:15]: Es gan te 10 gadus nesēžu, bet nesaprotu, ko jūs viņam te visu laiku piekasās. Cilvēkiem metodes ir dažādas un katrs lai lieto ko vēlas.Vo, cilvēks taisnību saka.

diametrs, 22.jūlijs 2019, 22:42


Tieši tā....., tagad visi portāla CL lasītāji varēs pārliecināties par OWNER Nr.2 āķi ar indeksu 53117, diametrs 0,68 PINT HOOK, ražots no Japānas materiāla Filipīnās. Āķi ir zilā krāsā, nevis melnā. Uzsveru, ievērojiet vārdu Pint, nevis Pin. Ir vai nav tas samu copei domāts āķis, kā to viens pataloģiski uzspiež, lai spriež nodaļas apmeklētāji. Kā es teicu, es varu uzmaukt aiz dibena balto tārpu. Man nav problēmu 2kg. brekšus un uz augšu rudenī ķert ar šo āķi. Iesaku arī pārējiem šo āķi, super plāns un ass. Uzrakstīju āķa nosaukumu vēlreiz, lai iespiežās atmiņā. Pirku Salmo veikalā pie Cenu kluba Rīgā, Pļavniekos, Rēzeknes ielā 3. Veiksmīgu copi.....
22.jūlijs 2019, 23:03 | links
 
Archii13 [22.07.19]: Es gan te 10 gadus nesēžu, bet nesaprotu, ko jūs viņam te visu laiku piekasās. Cilvēkiem metodes ir dažādas un katrs lai lieto ko vēlas.
Vo, cilvēks taisnību saka.
22.jūlijs 2019, 22:42 | links
 
Pravietis [20:06]: Pravietis [17:24]: Agresīviem cilvēkiem zivis slikti ķērās...)

keners, 22.jūlijs 2019, 13:15
Cilvēciņam ļoti lielas problēmas..... Tā vietā, lai turpat divu mēnešu laikā ieietu veikalā un vienreiz dzīvē iepazītu Powner Pint Hook , Nr.2,(konkrēti zilos, plānos),diametrs 0,68 āķus, kas ir vieni pēc numura Nr.2 vismazākie, no man zināmiem āķu, ražotājiem starp pasaules firmām, atkal kārtējo reizi garīgās veselības saasinājuma laikā nodarbojas ar kašķa meklēšanu. Cilvēciņš divu mēnēšu laikā nav sapratis, ka "samadurs" ir apzīmējums visdažādākajām konstrukcijām, kur pie barotavas kā klasika agrāk piestiprināja līdz pat 6 āķiem un pavadu vietā izmantoja pīto kaprona auklu. Ķīnas ražojumi. Šausmas. Neviens sevi cienošs makšķernieks ar tādu " mudžekli" nestrādā. Cilvēciņš nesaprot un nevar iedomāties, ka makšķernieki izgatavo savas konstrukcijas, kas tikai pēc apzīmējuma var būt pieskaitāmas pie "samaduriem". Es strādāju ar 2 āķiem, kas konstruktīvi viens ar otru nekad nevar saķerties. Ja nu vienīgi nelaimes gadījumā var aizķerties aiz pamatauklas, kamēr atrodas grimšanas procesā , vai stipras straumes gadījumā. Man ir divas sistēmas, kuras strādā teicami, proti labāk par visiem zināmo veikalā, fīdersistēmu ar barotavu. Rudenī, kad nāk portfeļi ( ap 2 kg. un uz augšu) ārā no Babītes ezera lietoju Nr. 2 āķus pēc situācijas, par ko tiku rakstījis. Bet šis cilvēciņš izrauj nelietīgi ārā no konteksta sev vajadzīgo informāciju un cenšas apņirgt. Pirmkārt, nepasaka āķu firmas nosaukumu, otrkārt, ņirdz par samaduriem un pilnīgi nepārzin to konstruktīvo dažādību. Treškārt, nepasaka, ka Nr. 2 lietoju atsevišķos gadījumos, par ko tiku rakstījis. Un tādi tipi te spieto no CL nodaļas uz nodaļu. Kopā ar tādiem Brenčiem iztrakojās politnodaļā, dabū pa purslām un dreifē tālāk.....Saki lūdzu gudriniek, kas tie ir par powner āķiem?:)
Tu kā parasti piepļūtī pus lapu ar demagoģiju, bet, bildē skaisti redzami tavi powner;) āķi! Tev laikam uz īpašu pasūtījumu tos taisa, jo veikala pieejamie tavi nummuri ir uz samiem! Bet daži cilvēciņi, kuriem stiprā puse ir gudra un gara iršana nevis cope reālā, šos izmato uz fīderi! Uzliek kušķi ar tārpiem un beigās vainīgi ir tīkli Buļļupē! :)))
Un par samaduriem....
Sanadurs arī Āfrikā ir samadurs! Un copē ar tādiem tikai unduki! Un tu cilvēciņ irs, ka liec uz samadura divus āķus. Zinu, ka rakstīji par trim, tikai slinkums meklēt kad un kurā sadaļā. Iespejams sadaļā "eholotes"!:)))
Aizej kadreiz arī uz copi, cilvēciņ!

cope71, 22.jūlijs 2019, 18:50
Netrako, iedzer tableti un beidz vienreiz mani regulāri terorizēt kopā ar brenci. Esmu tev 3 x vismaz teicis, ka nevēlos ar jums abiem runāt. Kas vēl nav skaidrs, un nerādi publikai kaut kādu savu herņu. Jā man ir tie paši Owner Nr.2 Pint hook , diametrā 0,68, indekss 53117. Tev ir indekss pilnīgi cits, proti, 50922, diametrs 0.54 un nosaukums Pin Hook Nr.8, nevis kā manējiem Pink Hook Nr.2. Tāda lūk, ir principiālā atšķirība. Šai firmai ir arī melnie āķi. Nezinu kādi ir tev. Nezinu Pin un Pint vārdu nozīmi. Mani ir ražoti no Japānas materiāla Filipīnās, tā stāv rakstīts otrā pusē. Neviens tev neliedz domāt, ka nēģeriem ir tikai samaduri. To, ka tev ir 1000 x taisnība. Es strādāju ar savu konstrukciju. Priekš tevis būtu pārāk liels gods, lai es bildētu savu paciņu ar āķiem un samaduru konstrukciju. 100 un pirmo reizi tev iesaku reiz pa visām reizēm aizvērties, un likt man mieru, tā kā es to daru. Atrisini savu smadzeņu problēmu....Un vispār kāda tev darīšana ar kādiem rīkiem un āķiem es copēju, inspektors hrenovs uzmeties.Pilsoni pravieti! Nav jautājums par drārts diametru bet gan par paša āķa izmēru! Tur tā fiška! Bet tu diezinvai to sapratīsi!
Un veidz vienreiz gvelzt sviestu, tad tev ne viens nepiekasīsies! Sarunā muļķības un tad brīnies ka kads tevi iekomentē!:)

cope71, 22.jūlijs 2019, 21:07

Es nekādu sviestu nekuļu, bļin, ieej vienreiz veikalā apskaties dabā šis firmas konkrēto āķi un man nevajadzēs ar tevi pa tukšo tagad sākt kult salmus par kāta garumu, izliekumu un izliekuma augstumu. Tagad sāc man drātēt smadzenes par āķa " drāts" biezumu. Tu saki, ka biezumam nav nozīme. Es saku, ka biezumam ir nozīme, jo es pēc taviem vārdiem " uz samu zvejai paredzētajiem āķiem" Nr. 2 aiz pakaļas varu balto tārpu uzkabināt. Par to bija stāsts arī šo zilo un plāno āķu sakarā. Par ko vēl man smadzenes čakarēsi. Nu uz kurieni, lai es tevi vēl aizsūtu.... liec taču man svētu mieru reiz, jau....100 un otro reizi saku. Nevaru es visu vakaru sēdēt pie kompja tevis dēļ, man 03.00 uz copi jāceļas. Atbrīvo mani no savas klātbūtnes ar brenci uz visiem laikiem.
22.jūlijs 2019, 21:39 | links
 
Pravietis [22.07.19]: Pravietis [17:24]: Agresīviem cilvēkiem zivis slikti ķērās...)

keners, 22.jūlijs 2019, 13:15
Cilvēciņam ļoti lielas problēmas..... Tā vietā, lai turpat divu mēnešu laikā ieietu veikalā un vienreiz dzīvē iepazītu Powner Pint Hook , Nr.2,(konkrēti zilos, plānos),diametrs 0,68 āķus, kas ir vieni pēc numura Nr.2 vismazākie, no man zināmiem āķu, ražotājiem starp pasaules firmām, atkal kārtējo reizi garīgās veselības saasinājuma laikā nodarbojas ar kašķa meklēšanu. Cilvēciņš divu mēnēšu laikā nav sapratis, ka "samadurs" ir apzīmējums visdažādākajām konstrukcijām, kur pie barotavas kā klasika agrāk piestiprināja līdz pat 6 āķiem un pavadu vietā izmantoja pīto kaprona auklu. Ķīnas ražojumi. Šausmas. Neviens sevi cienošs makšķernieks ar tādu " mudžekli" nestrādā. Cilvēciņš nesaprot un nevar iedomāties, ka makšķernieki izgatavo savas konstrukcijas, kas tikai pēc apzīmējuma var būt pieskaitāmas pie "samaduriem". Es strādāju ar 2 āķiem, kas konstruktīvi viens ar otru nekad nevar saķerties. Ja nu vienīgi nelaimes gadījumā var aizķerties aiz pamatauklas, kamēr atrodas grimšanas procesā , vai stipras straumes gadījumā. Man ir divas sistēmas, kuras strādā teicami, proti labāk par visiem zināmo veikalā, fīdersistēmu ar barotavu. Rudenī, kad nāk portfeļi ( ap 2 kg. un uz augšu) ārā no Babītes ezera lietoju Nr. 2 āķus pēc situācijas, par ko tiku rakstījis. Bet šis cilvēciņš izrauj nelietīgi ārā no konteksta sev vajadzīgo informāciju un cenšas apņirgt. Pirmkārt, nepasaka āķu firmas nosaukumu, otrkārt, ņirdz par samaduriem un pilnīgi nepārzin to konstruktīvo dažādību. Treškārt, nepasaka, ka Nr. 2 lietoju atsevišķos gadījumos, par ko tiku rakstījis. Un tādi tipi te spieto no CL nodaļas uz nodaļu. Kopā ar tādiem Brenčiem iztrakojās politnodaļā, dabū pa purslām un dreifē tālāk.....Saki lūdzu gudriniek, kas tie ir par powner āķiem?:)
Tu kā parasti piepļūtī pus lapu ar demagoģiju, bet, bildē skaisti redzami tavi powner;) āķi! Tev laikam uz īpašu pasūtījumu tos taisa, jo veikala pieejamie tavi nummuri ir uz samiem! Bet daži cilvēciņi, kuriem stiprā puse ir gudra un gara iršana nevis cope reālā, šos izmato uz fīderi! Uzliek kušķi ar tārpiem un beigās vainīgi ir tīkli Buļļupē! :)))
Un par samaduriem....
Sanadurs arī Āfrikā ir samadurs! Un copē ar tādiem tikai unduki! Un tu cilvēciņ irs, ka liec uz samadura divus āķus. Zinu, ka rakstīji par trim, tikai slinkums meklēt kad un kurā sadaļā. Iespejams sadaļā "eholotes"!:)))
Aizej kadreiz arī uz copi, cilvēciņ!

cope71, 22.jūlijs 2019, 18:50
Netrako, iedzer tableti un beidz vienreiz mani regulāri terorizēt kopā ar brenci. Esmu tev 3 x vismaz teicis, ka nevēlos ar jums abiem runāt. Kas vēl nav skaidrs, un nerādi publikai kaut kādu savu herņu. Jā man ir tie paši Owner Nr.2 Pint hook , diametrā 0,68, indekss 53117. Tev ir indekss pilnīgi cits, proti, 50922, diametrs 0.54 un nosaukums Pin Hook Nr.8, nevis kā manējiem Pink Hook Nr.2. Tāda lūk, ir principiālā atšķirība. Šai firmai ir arī melnie āķi. Nezinu kādi ir tev. Nezinu Pin un Pint vārdu nozīmi. Mani ir ražoti no Japānas materiāla Filipīnās, tā stāv rakstīts otrā pusē. Neviens tev neliedz domāt, ka nēģeriem ir tikai samaduri. To, ka tev ir 1000 x taisnība. Es strādāju ar savu konstrukciju. Priekš tevis būtu pārāk liels gods, lai es bildētu savu paciņu ar āķiem un samaduru konstrukciju. 100 un pirmo reizi tev iesaku reiz pa visām reizēm aizvērties, un likt man mieru, tā kā es to daru. Atrisini savu smadzeņu problēmu....Un vispār kāda tev darīšana ar kādiem rīkiem un āķiem es copēju, inspektors hrenovs uzmeties.
Pilsoni pravieti! Nav jautājums par drārts diametru bet gan par paša āķa izmēru! Tur tā fiška! Bet tu diezinvai to sapratīsi!
Un veidz vienreiz gvelzt sviestu, tad tev ne viens nepiekasīsies! Sarunā muļķības un tad brīnies ka kads tevi iekomentē!:)
22.jūlijs 2019, 21:07 | links
 
Es gan te 10 gadus nesēžu, bet nesaprotu, ko jūs viņam te visu laiku piekasās. Cilvēkiem metodes ir dažādas un katrs lai lieto ko vēlas.
22.jūlijs 2019, 20:15 | links
 
Pravietis [17:24]: Agresīviem cilvēkiem zivis slikti ķērās...)

keners, 22.jūlijs 2019, 13:15
Cilvēciņam ļoti lielas problēmas..... Tā vietā, lai turpat divu mēnešu laikā ieietu veikalā un vienreiz dzīvē iepazītu Powner Pint Hook , Nr.2,(konkrēti zilos, plānos),diametrs 0,68 āķus, kas ir vieni pēc numura Nr.2 vismazākie, no man zināmiem āķu, ražotājiem starp pasaules firmām, atkal kārtējo reizi garīgās veselības saasinājuma laikā nodarbojas ar kašķa meklēšanu. Cilvēciņš divu mēnēšu laikā nav sapratis, ka "samadurs" ir apzīmējums visdažādākajām konstrukcijām, kur pie barotavas kā klasika agrāk piestiprināja līdz pat 6 āķiem un pavadu vietā izmantoja pīto kaprona auklu. Ķīnas ražojumi. Šausmas. Neviens sevi cienošs makšķernieks ar tādu " mudžekli" nestrādā. Cilvēciņš nesaprot un nevar iedomāties, ka makšķernieki izgatavo savas konstrukcijas, kas tikai pēc apzīmējuma var būt pieskaitāmas pie "samaduriem". Es strādāju ar 2 āķiem, kas konstruktīvi viens ar otru nekad nevar saķerties. Ja nu vienīgi nelaimes gadījumā var aizķerties aiz pamatauklas, kamēr atrodas grimšanas procesā , vai stipras straumes gadījumā. Man ir divas sistēmas, kuras strādā teicami, proti labāk par visiem zināmo veikalā, fīdersistēmu ar barotavu. Rudenī, kad nāk portfeļi ( ap 2 kg. un uz augšu) ārā no Babītes ezera lietoju Nr. 2 āķus pēc situācijas, par ko tiku rakstījis. Bet šis cilvēciņš izrauj nelietīgi ārā no konteksta sev vajadzīgo informāciju un cenšas apņirgt. Pirmkārt, nepasaka āķu firmas nosaukumu, otrkārt, ņirdz par samaduriem un pilnīgi nepārzin to konstruktīvo dažādību. Treškārt, nepasaka, ka Nr. 2 lietoju atsevišķos gadījumos, par ko tiku rakstījis. Un tādi tipi te spieto no CL nodaļas uz nodaļu. Kopā ar tādiem Brenčiem iztrakojās politnodaļā, dabū pa purslām un dreifē tālāk.....Saki lūdzu gudriniek, kas tie ir par powner āķiem?:)
Tu kā parasti piepļūtī pus lapu ar demagoģiju, bet, bildē skaisti redzami tavi powner;) āķi! Tev laikam uz īpašu pasūtījumu tos taisa, jo veikala pieejamie tavi nummuri ir uz samiem! Bet daži cilvēciņi, kuriem stiprā puse ir gudra un gara iršana nevis cope reālā, šos izmato uz fīderi! Uzliek kušķi ar tārpiem un beigās vainīgi ir tīkli Buļļupē! :)))
Un par samaduriem....
Sanadurs arī Āfrikā ir samadurs! Un copē ar tādiem tikai unduki! Un tu cilvēciņ irs, ka liec uz samadura divus āķus. Zinu, ka rakstīji par trim, tikai slinkums meklēt kad un kurā sadaļā. Iespejams sadaļā "eholotes"!:)))
Aizej kadreiz arī uz copi, cilvēciņ!

cope71, 22.jūlijs 2019, 18:50

Netrako, iedzer tableti un beidz vienreiz mani regulāri terorizēt kopā ar brenci. Esmu tev 3 x vismaz teicis, ka nevēlos ar jums abiem runāt. Kas vēl nav skaidrs, un nerādi publikai kaut kādu savu herņu. Jā man ir tie paši Owner Nr.2 Pint hook , diametrā 0,68, indekss 53117. Tev ir indekss pilnīgi cits, proti, 50922, diametrs 0.54 un nosaukums Pin Hook Nr.8, nevis kā manējiem Pink Hook Nr.2. Tāda lūk, ir principiālā atšķirība. Šai firmai ir arī melnie āķi. Nezinu kādi ir tev. Nezinu Pin un Pint vārdu nozīmi. Mani ir ražoti no Japānas materiāla Filipīnās, tā stāv rakstīts otrā pusē. Neviens tev neliedz domāt, ka nēģeriem ir tikai samaduri. To, ka tev ir 1000 x taisnība. Es strādāju ar savu konstrukciju. Priekš tevis būtu pārāk liels gods, lai es bildētu savu paciņu ar āķiem un samaduru konstrukciju. 100 un pirmo reizi tev iesaku reiz pa visām reizēm aizvērties, un likt man mieru, tā kā es to daru. Atrisini savu smadzeņu problēmu....Un vispār kāda tev darīšana ar kādiem rīkiem un āķiem es copēju, inspektors hrenovs uzmeties.
22.jūlijs 2019, 20:06 | links
 
cope71 [22.07.19]: Pravietis [17:24]: Agresīviem cilvēkiem zivis slikti ķērās...)

keners, 22.jūlijs 2019, 13:15
Cilvēciņam ļoti lielas problēmas..... Tā vietā, lai turpat divu mēnešu laikā ieietu veikalā un vienreiz dzīvē iepazītu Powner Pint Hook , Nr.2,(konkrēti zilos, plānos),diametrs 0,68 āķus, kas ir vieni pēc numura Nr.2 vismazākie, no man zināmiem āķu, ražotājiem starp pasaules firmām, atkal kārtējo reizi garīgās veselības saasinājuma laikā nodarbojas ar kašķa meklēšanu. Cilvēciņš divu mēnēšu laikā nav sapratis, ka "samadurs" ir apzīmējums visdažādākajām konstrukcijām, kur pie barotavas kā klasika agrāk piestiprināja līdz pat 6 āķiem un pavadu vietā izmantoja pīto kaprona auklu. Ķīnas ražojumi. Šausmas. Neviens sevi cienošs makšķernieks ar tādu " mudžekli" nestrādā. Cilvēciņš nesaprot un nevar iedomāties, ka makšķernieki izgatavo savas konstrukcijas, kas tikai pēc apzīmējuma var būt pieskaitāmas pie "samaduriem". Es strādāju ar 2 āķiem, kas konstruktīvi viens ar otru nekad nevar saķerties. Ja nu vienīgi nelaimes gadījumā var aizķerties aiz pamatauklas, kamēr atrodas grimšanas procesā , vai stipras straumes gadījumā. Man ir divas sistēmas, kuras strādā teicami, proti labāk par visiem zināmo veikalā, fīdersistēmu ar barotavu. Rudenī, kad nāk portfeļi ( ap 2 kg. un uz augšu) ārā no Babītes ezera lietoju Nr. 2 āķus pēc situācijas, par ko tiku rakstījis. Bet šis cilvēciņš izrauj nelietīgi ārā no konteksta sev vajadzīgo informāciju un cenšas apņirgt. Pirmkārt, nepasaka āķu firmas nosaukumu, otrkārt, ņirdz par samaduriem un pilnīgi nepārzin to konstruktīvo dažādību. Treškārt, nepasaka, ka Nr. 2 lietoju atsevišķos gadījumos, par ko tiku rakstījis. Un tādi tipi te spieto no CL nodaļas uz nodaļu. Kopā ar tādiem Brenčiem iztrakojās politnodaļā, dabū pa purslām un dreifē tālāk.....Saki lūdzu gudriniek, kas tie ir par powner āķiem?:)
Tu kā parasti piepļūtī pus lapu ar demagoģiju, bet, bildē skaisti redzami tavi powner;) āķi! Tev laikam uz īpašu pasūtījumu tos taisa, jo veikala pieejamie tavi nummuri ir uz samiem! Bet daži cilvēciņi, kuriem stiprā puse ir gudra un gara iršana nevis cope reālā, šos izmato uz fīderi! Uzliek kušķi ar tārpiem un beigās vainīgi ir tīkli Buļļupē! :)))
Un par samaduriem....
Sanadurs arī Āfrikā ir samadurs! Un copē ar tādiem tikai unduki! Un tu cilvēciņ irs, ka liec uz samadura divus āķus. Zinu, ka rakstīji par trim, tikai slinkums meklēt kad un kurā sadaļā. Iespejams sadaļā "eholotes"!:)))
Aizej kadreiz arī uz copi, cilvēciņ!
A varbūt viņam ar pOWNER āķiem it tāpat, kā tev ar saNaduru?
22.jūlijs 2019, 19:47 | links
 
Pravietis [22.07.19]: Agresīviem cilvēkiem zivis slikti ķērās...)

keners, 22.jūlijs 2019, 13:15
Cilvēciņam ļoti lielas problēmas..... Tā vietā, lai turpat divu mēnešu laikā ieietu veikalā un vienreiz dzīvē iepazītu Powner Pint Hook , Nr.2,(konkrēti zilos, plānos),diametrs 0,68 āķus, kas ir vieni pēc numura Nr.2 vismazākie, no man zināmiem āķu, ražotājiem starp pasaules firmām, atkal kārtējo reizi garīgās veselības saasinājuma laikā nodarbojas ar kašķa meklēšanu. Cilvēciņš divu mēnēšu laikā nav sapratis, ka "samadurs" ir apzīmējums visdažādākajām konstrukcijām, kur pie barotavas kā klasika agrāk piestiprināja līdz pat 6 āķiem un pavadu vietā izmantoja pīto kaprona auklu. Ķīnas ražojumi. Šausmas. Neviens sevi cienošs makšķernieks ar tādu " mudžekli" nestrādā. Cilvēciņš nesaprot un nevar iedomāties, ka makšķernieki izgatavo savas konstrukcijas, kas tikai pēc apzīmējuma var būt pieskaitāmas pie "samaduriem". Es strādāju ar 2 āķiem, kas konstruktīvi viens ar otru nekad nevar saķerties. Ja nu vienīgi nelaimes gadījumā var aizķerties aiz pamatauklas, kamēr atrodas grimšanas procesā , vai stipras straumes gadījumā. Man ir divas sistēmas, kuras strādā teicami, proti labāk par visiem zināmo veikalā, fīdersistēmu ar barotavu. Rudenī, kad nāk portfeļi ( ap 2 kg. un uz augšu) ārā no Babītes ezera lietoju Nr. 2 āķus pēc situācijas, par ko tiku rakstījis. Bet šis cilvēciņš izrauj nelietīgi ārā no konteksta sev vajadzīgo informāciju un cenšas apņirgt. Pirmkārt, nepasaka āķu firmas nosaukumu, otrkārt, ņirdz par samaduriem un pilnīgi nepārzin to konstruktīvo dažādību. Treškārt, nepasaka, ka Nr. 2 lietoju atsevišķos gadījumos, par ko tiku rakstījis. Un tādi tipi te spieto no CL nodaļas uz nodaļu. Kopā ar tādiem Brenčiem iztrakojās politnodaļā, dabū pa purslām un dreifē tālāk.....

Saki lūdzu gudriniek, kas tie ir par powner āķiem?:)
Tu kā parasti piepļūtī pus lapu ar demagoģiju, bet, bildē skaisti redzami tavi powner;) āķi! Tev laikam uz īpašu pasūtījumu tos taisa, jo veikala pieejamie tavi nummuri ir uz samiem! Bet daži cilvēciņi, kuriem stiprā puse ir gudra un gara iršana nevis cope reālā, šos izmato uz fīderi! Uzliek kušķi ar tārpiem un beigās vainīgi ir tīkli Buļļupē! :)))
Un par samaduriem....
Sanadurs arī Āfrikā ir samadurs! Un copē ar tādiem tikai unduki! Un tu cilvēciņ irs, ka liec uz samadura divus āķus. Zinu, ka rakstīji par trim, tikai slinkums meklēt kad un kurā sadaļā. Iespejams sadaļā "eholotes"!:)))
Aizej kadreiz arī uz copi, cilvēciņ!
22.jūlijs 2019, 18:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager