Makšķerēšana jūrā

Agresīviem cilvēkiem zivis slikti ķērās...)

keners, 22.jūlijs 2019, 13:15

Cilvēciņam ļoti lielas problēmas..... Tā vietā, lai turpat divu mēnešu laikā ieietu veikalā un vienreiz dzīvē iepazītu Powner Pint Hook , Nr.2,(konkrēti zilos, plānos),diametrs 0,68 āķus, kas ir vieni pēc numura Nr.2 vismazākie, no man zināmiem āķu, ražotājiem starp pasaules firmām, atkal kārtējo reizi garīgās veselības saasinājuma laikā nodarbojas ar kašķa meklēšanu. Cilvēciņš divu mēnēšu laikā nav sapratis, ka "samadurs" ir apzīmējums visdažādākajām konstrukcijām, kur pie barotavas kā klasika agrāk piestiprināja līdz pat 6 āķiem un pavadu vietā izmantoja pīto kaprona auklu. Ķīnas ražojumi. Šausmas. Neviens sevi cienošs makšķernieks ar tādu " mudžekli" nestrādā. Cilvēciņš nesaprot un nevar iedomāties, ka makšķernieki izgatavo savas konstrukcijas, kas tikai pēc apzīmējuma var būt pieskaitāmas pie "samaduriem". Es strādāju ar 2 āķiem, kas konstruktīvi viens ar otru nekad nevar saķerties. Ja nu vienīgi nelaimes gadījumā var aizķerties aiz pamatauklas, kamēr atrodas grimšanas procesā , vai stipras straumes gadījumā. Man ir divas sistēmas, kuras strādā teicami, proti labāk par visiem zināmo veikalā, fīdersistēmu ar barotavu. Rudenī, kad nāk portfeļi ( ap 2 kg. un uz augšu) ārā no Babītes ezera lietoju Nr. 2 āķus pēc situācijas, par ko tiku rakstījis. Bet šis cilvēciņš izrauj nelietīgi ārā no konteksta sev vajadzīgo informāciju un cenšas apņirgt. Pirmkārt, nepasaka āķu firmas nosaukumu, otrkārt, ņirdz par samaduriem un pilnīgi nepārzin to konstruktīvo dažādību. Treškārt, nepasaka, ka Nr. 2 lietoju atsevišķos gadījumos, par ko tiku rakstījis. Un tādi tipi te spieto no CL nodaļas uz nodaļu. Kopā ar tādiem Brenčiem iztrakojās politnodaļā, dabū pa purslām un dreifē tālāk.....
22.jūlijs 2019, 17:24 | links
 
Agresīviem cilvēkiem zivis slikti ķērās...)
22.jūlijs 2019, 13:15 | links
 
Jā, patavieti! Un tādus navasalus demagogus un brakarus, kā tu, mēģinam izārstēt vai vis maz ierobežot, ja neizmūk! :)))
Tiksimies Varkalī! Pamācīšos no tevi tās gadiem izslīpētās fiškas un nianses!:)))
22.jūlijs 2019, 13:13 | links
 
Tikai nasāciet atkal... ;))

skiperis, 22.jūlijs 2019, 12:29

Tas nav vienīgais, vēl ir pāris tādu........kas "strādā" palatā.
22.jūlijs 2019, 12:58 | links
 
Tikai nasāciet atkal... ;))
22.jūlijs 2019, 12:29 | links
 
Pravieti! "Kā vienmēr esmu teicis, ka mani interesē makšķerēšanas fīškas, process un nianses"
Saki lūdzu, vai tādas fiškas, kā fidermakšķerēšana ar #2 āķiem un makšķerēšana ar samaduriem tev ir kāda nesen atklāta fiška un nianse, vai ari tas tev jau no bērnības ierasta un izkosta metode?
22.jūlijs 2019, 12:05 | links
 
Galīgi neredzu jēgu tādai grupai. Pazīstamie jau sazinās savā starpā kā arī šeit ieliek ziņas kā kur gājis. :))

edzuss2, 21.jūlijs 2019, 20:24

Pareizi ir - tie kas vēlās ļoti, ļoti - var gan tur, gan šeit. Meitenes un zēni var viens otru "pieburt" ar savu ārišķo. Večiem, jau vajag ticamu informāciju par vakardienu, laika prognozi par rītdienu, līdzi ņemamo zaceni un kodiena vietu. :). Lai veiksmīgs "plezīrs".
22.jūlijs 2019, 11:28 | links
 
Nevar pievienoties
21.jūlijs 2019, 20:32 | links
 
 
Kuram ir doma braukt 5dienas vakarā?
21.jūlijs 2019, 20:31 | links
 
Vatsapā jau ir ;Jūras makšķerēšana;
21.jūlijs 2019, 20:28 | links
 
Galīgi neredzu jēgu tādai grupai. Pazīstamie jau sazinās savā starpā kā arī šeit ieliek ziņas kā kur gājis. :))
21.jūlijs 2019, 20:24 | links
 
Nu tad jāuztaisa pašiem!
21.jūlijs 2019, 20:20 | links
 
Žēl ka nevar atrast

Tikijs, 21.jūlijs 2019, 20:09


Jēga ?
21.jūlijs 2019, 20:19 | links
 
Žēl ka nevar atrast
21.jūlijs 2019, 20:09 | links
 
Speciāli priekš jūras makšķerēšanu?

Tikijs, 21.jūlijs 2019, 20:02


Man liekas, ka bija
21.jūlijs 2019, 20:08 | links
 
Speciāli priekš jūras makšķerēšanu?
21.jūlijs 2019, 20:02 | links
 
Varētu kāds uztaisīt whatsapp grupu, tur būtu ertak

Tikijs, 21.jūlijs 2019, 19:54


Man liekas, ka ir tāda grupa, es tur nepievienojos, jo simtiem ziņojumu ienāk
21.jūlijs 2019, 20:00 | links
 
Varētu kāds uztaisīt whatsapp grupu, tur būtu ertak
21.jūlijs 2019, 19:54 | links
 
Pravietis [37m]: Pravietis [10:36]: Kener, Busli.

Iemetiet kādu atskaiti kā beidzās copes maratons.Sēdējām līdz 7iem rītā, 10 butes uz 6 kātiem, ķērās gan uz vārīto, gan uz reņģi! Tiem, kuri dzivo tālu, vēl neiesaku braukt, vēl kādas 2 nedēļas janogaida...

keners, 21.jūlijs 2019, 16:04
Taisnība jau ir......., bet , ja iepūtīs pāris dienas kaut vai noturīgs Rietums bez spiediena maiņām un viss var notikt.......800km un 17 butes, tas pa 2 copes reizēm

keners, 21.jūlijs 2019, 19:08

Tāpēc jau mēs šajā nodaļā laikam droši vien "īpatnējāki" esam nolasījušies, cenšamies uzticēties viens otram, sadzirdēt atklāsmes, dalīties pieredzē, bet ne mērīties ar garumiem un kilogramiem, kas notiek pārsvarā starp lielāko daļu dalībniekiem citās nodaļās. Kā vienmēr esmu teicis, ka mani interesē makšķerēšanas fīškas, process un nianses. Pie tam, mums vēl jāprot sadzirdēt māti dabu un prognozēt viņas untumus, lai sasniegtu mērķi. Ne asakas.
21.jūlijs 2019, 19:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager