Makšķerēšana jūrā

Lūžņā jau otrā butes. pirmā uz tīģereni, otrā uz reņģes fileju
20.jūlijs 2019, 21:38 | links
 
[quote=578872]Pravietis [48m]: Par zušu āķu izmēru nerunāšu, jo katrai firmai ir savi. Bet neesmu redzējis ar mazu ieliekumu zušu āķus. Ja būtu tādi ar 4 - 5 cm. garu kātu un izliekumu kā murmišku 2 izmēra āķi, kas ir tirzniecībā lielākie pieejamie āķi.https://s.click.aliexpress.com/e/cYYyqvrE

olegs69, 20.jūlijs 2019, 13:10
Konkrēti šito adresi neatrod.

Varbūt šādi. Ali

olegs69, 20.jūlijs 2019, 13:58

Paldies,

Derēs, super.
20.jūlijs 2019, 20:02 | links
 
Toreiz bija cobra Nr2.āķi.Tie ir lieli.
20.jūlijs 2019, 18:27 | links
 
Pravietis [20.07.19]: Interesanti, vai bute ņemtu, ja āķiem būtu vēl 2 - 3x garāki kāti....:). Laikam tādus neražo. Tad varētu arī mazāku izmēru, ka tikai kāts garš. Ar tiem mazajiem āķiem ir tā kā stāstīja mans paziņa, ka noķēris buti, kurai no anālās atveres esot bijis jau iznācis laukā āķis, tikai pavadiņa esot bijusi vēl aizķērusies....
Man ir tādi āķi! Kādi 4cm gari un ja nemaldos 4 izmers! Amerikāņu ražojums priekš zivis Crapi, pirku zoļikā Zoo preču veikala! Āķi loti labi, taisiti no plāna materiala, raujot butri ārā no mutes, citreiz var pat iztaisnot...
20.jūlijs 2019, 15:08 | links
 
[quote=578872]Pravietis [48m]: Par zušu āķu izmēru nerunāšu, jo katrai firmai ir savi. Bet neesmu redzējis ar mazu ieliekumu zušu āķus. Ja būtu tādi ar 4 - 5 cm. garu kātu un izliekumu kā murmišku 2 izmēra āķi, kas ir tirzniecībā lielākie pieejamie āķi.https://s.click.aliexpress.com/e/cYYyqvrE

olegs69, 20.jūlijs 2019, 13:10
Konkrēti šito adresi neatrod.

Varbūt šādi. Ali
20.jūlijs 2019, 13:58 | links
 
Pravietis [48m]: Par zušu āķu izmēru nerunāšu, jo katrai firmai ir savi. Bet neesmu redzējis ar mazu ieliekumu zušu āķus. Ja būtu tādi ar 4 - 5 cm. garu kātu un izliekumu kā murmišku 2 izmēra āķi, kas ir tirzniecībā lielākie pieejamie āķi.https://s.click.aliexpress.com/e/cYYyqvrE

olegs69, 20.jūlijs 2019, 13:10

Konkrēti šito adresi neatrod.
20.jūlijs 2019, 13:23 | links
 
Palielīšos:ir gadījies meistarstiķis ,kur uz trīs āķiem 4 sīkas butītes.Uz 3 āķiem normāli uzkabinājušās,apakšējais izdūries cauri lūpai un aizkabinājis aiz žaunu vāka 4.Zviedzām vēderus turēdami,toreiz vēl nebija mobilo ar foto funkciju.

leonids, 20.jūlijs 2019, 13:11


Par to jau stāsts, ka augoši bērni negausīgi daudz ēd.......:). Kā lai šo problēmu atrisina.
20.jūlijs 2019, 13:16 | links
 
Palielīšos:ir gadījies meistarstiķis ,kur uz trīs āķiem 4 sīkas butītes.Uz 3 āķiem normāli uzkabinājušās,apakšējais izdūries cauri lūpai un aizkabinājis aiz žaunu vāka 4.Zviedzām vēderus turēdami,toreiz vēl nebija mobilo ar foto funkciju.
20.jūlijs 2019, 13:11 | links
 
Pravietis [20.07.19]: Par zušu āķu izmēru nerunāšu, jo katrai firmai ir savi. Bet neesmu redzējis ar mazu ieliekumu zušu āķus. Ja būtu tādi ar 4 - 5 cm. garu kātu un izliekumu kā murmišku 2 izmēra āķi, kas ir tirzniecībā lielākie pieejamie āķi.
https://s.click.aliexpress.com/e/cYYyqvrE
20.jūlijs 2019, 13:10 | links
 
Pirmās sistēmas,ko pats sēju bija ar cobraNr.1.āķiem.Tāpat ierija līdz bezgalībai.Tagad lietoju cobraNr.4 un Nr.6,tāpat žauna jāplēš.Sienu sistēmas pats ar maksimālo pavadiņu garumu līdz 10cm.Uz vienas vai divām pavadiņām uzveru fosforizējušu vidēja lieluma pērlīti.Tumsā pirms iemetiena uzspīdinu pērlītei gaismu.Ēsmu lieku mazus kumosiņus,lai bute neknakstās bet paņem vienā piegājienā.

leonids, 20.jūlijs 2019, 12:22

Zinu dabā tavas sistēmas, kas ir minimālisma un vienkāršības paraugs, un zinu, ka strādā labi. Viss sabalansēts, tā lai var uztaisīt arī supertālos iemetienus, jo sistēmai ir ļoti mazs gaisa pretestības koeficents. Tikai es Tev ieteiktu uztaisīt arī tādas pašas sistēmas ar lielajiem āķiem, jo manuprāt, pie mazo lapiņu invāzijas, tās tik ātri netiktu galā ar ēsmu un āķi. Pats zini, kad uznāk lapiņas, tad ir gandrīz vai jābēg, žēl taču bezgalīgi bendēt dzīvībiņas. Zinu, ka teiksi, ka zini savu piekrasti kā savus piecus pirkstus, tādēļ Tev tas nav vajadzīgs, bet varbūt Tev tomēr ir vēl kāds cits savs viedoklis.
20.jūlijs 2019, 12:43 | links
 
Par zušu āķu izmēru nerunāšu, jo katrai firmai ir savi. Bet neesmu redzējis ar mazu ieliekumu zušu āķus. Ja būtu tādi ar 4 - 5 cm. garu kātu un izliekumu kā murmišku 2 izmēra āķi, kas ir tirzniecībā lielākie pieejamie āķi.
20.jūlijs 2019, 12:28 | links
 
Pirmās sistēmas,ko pats sēju bija ar cobraNr.1.āķiem.Tāpat ierija līdz bezgalībai.Tagad lietoju cobraNr.4 un Nr.6,tāpat žauna jāplēš.Sienu sistēmas pats ar maksimālo pavadiņu garumu līdz 10cm.Uz vienas vai divām pavadiņām uzveru fosforizējušu vidēja lieluma pērlīti.Tumsā pirms iemetiena uzspīdinu pērlītei gaismu.Ēsmu lieku mazus kumosiņus,lai bute neknakstās bet paņem vienā piegājienā.
20.jūlijs 2019, 12:22 | links
 
Ar garu kātu ir zušu āķi.
20.jūlijs 2019, 12:16 | links
 
Interesanti, vai bute ņemtu, ja āķiem būtu vēl 2 - 3x garāki kāti....:). Laikam tādus neražo. Tad varētu arī mazāku izmēru, ka tikai kāts garš. Ar tiem mazajiem āķiem ir tā kā stāstīja mans paziņa, ka noķēris buti, kurai no anālās atveres esot bijis jau iznācis laukā āķis, tikai pavadiņa esot bijusi vēl aizķērusies....
20.jūlijs 2019, 11:50 | links
 
Neesmu mēģinājis mormiškas.
20.jūlijs 2019, 11:16 | links
 
Domaataajs [6:55]: ieraksti pie kādiem āķiem palikāt..mēģinaju arī cirkulāķus ierij tāpat un vairāk tukšu copju

dadyboy, 19.jūlijs 2019, 17:01

Cobra, tievi un spīdīgi. 4N. skaitās apaļie. Vai arī lielākus vai mazākus.
gaiši brūni- dzeltens iepakojums.
un tā zivs var pašu velnu ieŗīt.esmu paar pie tiem esmu palicis pēdējos pāris gadus ,nekas labāks nav patrāpījies,ļoti gan cerēju uz cirkulāķiem, bet tas ierīšanu neatrisināja:(

dadyboy, 20.jūlijs 2019, 10:07


Man liekas, ka mazāk ierij mormiškas
20.jūlijs 2019, 10:29 | links
 
Domaataajs [20.07.19]: ieraksti pie kādiem āķiem palikāt..mēģinaju arī cirkulāķus ierij tāpat un vairāk tukšu copju

dadyboy, 19.jūlijs 2019, 17:01

Cobra, tievi un spīdīgi. 4N. skaitās apaļie. Vai arī lielākus vai mazākus.
gaiši brūni- dzeltens iepakojums.
un tā zivs var pašu velnu ieŗīt.esmu pa
ar pie tiem esmu palicis pēdējos pāris gadus ,nekas labāks nav patrāpījies,ļoti gan cerēju uz cirkulāķiem, bet tas ierīšanu neatrisināja:(
20.jūlijs 2019, 10:07 | links
 
ieraksti pie kādiem āķiem palikāt..mēģinaju arī cirkulāķus ierij tāpat un vairāk tukšu copju

dadyboy, 19.jūlijs 2019, 17:01


Cobra, tievi un spīdīgi. 4N. skaitās apaļie. Vai arī lielākus vai mazākus.
gaiši brūni- dzeltens iepakojums.
un tā zivs var pašu velnu ieŗīt.
20.jūlijs 2019, 06:55 | links
 
Pirmais nosacījums, lai tā zivs tur būtu.
Užavas pusē no kādiem pusastoņiem vakarā līdz pustrijiem rītā, divās točkās kopā 7 butes vidējā kondīcijā. aktivitāte īsi pēc saulrieta un līdz laikam, kad čigānu saule pakāpās virs horizonta. Pamatā uz zaļo garneli. Pie Pelēkās kāpas uz grunts daudz akmeņu, dēļ tā arī varbūt tukšums.
Ūdens bradājams, bet par ļoti siltu nenosauksi.
Vistām būs kaifs dēļ jūras grants.
Aizlaidīs tagad pēc kāda mēneša, kad būs apkūlies.
A vispirms liksies bik pagulēt.
20.jūlijs 2019, 06:49 | links
 
seedoo [19.07.19]: urmaas [13:44]: Manā skatījumā primārais ir vieta. Tikai pēc tam sistēmu apgreids. Ja pa piekrasti klejo žorika brālēns, tad pat svarovsky nepalīdzēs. :)Urmas bumbiņām un luņkim ar ir mozīme. Ja pa labi tad uz copi, ja pa kreisi tas uz citiem medību laukiem:)) Tiko no Swe. Jaunedēļ salikumā ar centralačku būs laikam līdz Valērijam jaizripo. Ne asakas.
Es tikko no Norwey. Vēl uz copi nevelk! :)
Ne asakas! :)
19.jūlijs 2019, 22:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager