Makšķerēšana jūrā

[quote=578833]urmaas [13:44]: Manā skatījumā primārais ir vieta. Tikai pēc tam sistēmu apgreids. Ja pa piekrasti klejo žorika brālēns, tad pat svarovsky nepalīdzēs. :)Urmas bumbiņām un luņkim ar ir mozīme. Ja pa labi tad uz copi, ja pa kreisi tas uz citiem medību laukiem:)) Tiko no Swe. Jaunedēļ salikumā ar centralačku būs laikam līdz Valērijam jaizripo. Ne asakas.

Valērijs priecājas par butēm patreiz
19.jūlijs 2019, 21:36 | links
 
Pāris gadus atpakaļ noprovēju starp pavadām uz pamatauklas nostiprināt spīgulīti un āķi bez dekora. Tīri labi bija, gan ķērās gan velkot pie krasta bija redzams tumsā kur sistēma nāk klāt.
19.jūlijs 2019, 20:44 | links
 
urmaas [19.07.19]: Manā skatījumā primārais ir vieta. Tikai pēc tam sistēmu apgreids. Ja pa piekrasti klejo žorika brālēns, tad pat svarovsky nepalīdzēs. :)
Urmas bumbiņām un luņkim ar ir mozīme. Ja pa labi tad uz copi, ja pa kreisi tas uz citiem medību laukiem:)) Tiko no Swe. Jaunedēļ salikumā ar centralačku būs laikam līdz Valērijam jaizripo. Ne asakas.
19.jūlijs 2019, 20:42 | links
 
Rīt arī būs pie krasta ? Sola karstumu....
19.jūlijs 2019, 20:07 | links
 
Zivis pašlaik pie krasta ir, gan plakanas gan lunkanas.
19.jūlijs 2019, 19:12 | links
 
Starp citu, vasaras beigās piesaista uzmanību pie āķa kātiņa piesietas nelielas ziemessvētku eglītes "lietutiņa" strēmelītes. Rokdarbu veikalos skaitās kā "eņģeļa" mati
19.jūlijs 2019, 17:39 | links
 
edzuss2 [19.07.19]: Arī es dodu priekšroku paštaisītajām sistēmām. Bumbas, krāsas, akmentiņi ir gaumes lieta! Pa vakariem kad naw ko darīt ir interesanti ķimerēties.
Lielu lomu spēlē āķi - tie ir svarīgāki par visiem spīdumiem (tas ir mans viedoklis). Domāju ka arī Diametrs man piekrītīs, jo daudz esam runājuši par āķiem.
Pagāšgad tak panesās runa par to ka jāmāk arī pareizi reņģi un brētliņu sagriest un salikt uz āķa :D :D
ieraksti pie kādiem āķiem palikāt..mēģinaju arī cirkulāķus ierij tāpat un vairāk tukšu copju
19.jūlijs 2019, 17:01 | links
 
Es taisu mormishkas no plastmas, kas paredzeta augļu uzdurshanai! Nolaužu gabalinu, uzlieku uz āķi un uz gāzes plīts pagrozu, sanak perfekta pilite UV, butes ka trakas uz tam mormishkam
19.jūlijs 2019, 16:11 | links
 
Ja nopietni, no bumbiņām man strādā divas kombinācijas - tumši pelēkas spīdīgas kopā ar laša krāsas (pamīšus), otrs variants - no AliExpress luminiscējošās kopā ar padomju laika sieviešu kaklarotu slīpētā stikla bumbiņas. Ir kas krastā par to pasmējušies, bet apklusa, kad rezultāts bija.
Pirmo strādājošu variantu ir redzējuši gan Pravietis, gan Leonīds.

diametrs, 19.jūlijs 2019, 14:32

Diametr,

Es tās sieviešu kaklarotu perlamutra krāsas pērlītes izmantoju jau sen. Viņas ir super, tādēļ arī vēl, ka krāsa nenāk nost. Man iet uz beigām, nāksies kādā komisijas veikalā meklēt. Gribētu uz to paskatīties, kas smējās par tavu sistēmu. Es lai neprovocētu liekas sarunas ar "lietpratējiem", kas uzmācās krastā, svešajiem tagad neko vairs nerādu.
19.jūlijs 2019, 14:46 | links
 
Man tas eksperts palika atmiņā ar to vairāk, ka viņš mūs maldināja ar saviem copes sasniegumiem, kamēr netika "izfiltrēts", ka copē nemaz nebija bijis. "Ķiploks" bija tikai nianse, kas lika aizdomāties, ka kaut kas neštimt......Zin, kā ir paļauties uz emocijām un nobraukt pa tukšo 440 km., tas nav te pat uz Babīti aizlaist.
19.jūlijs 2019, 14:37 | links
 
Ja nopietni, no bumbiņām man strādā divas kombinācijas - tumši pelēkas spīdīgas kopā ar laša krāsas (pamīšus), otrs variants - no AliExpress luminiscējošās kopā ar padomju laika sieviešu kaklarotu slīpētā stikla bumbiņas. Ir kas krastā par to pasmējušies, bet apklusa, kad rezultāts bija.
Pirmo strādājošu variantu ir redzējuši gan Pravietis, gan Leonīds.
19.jūlijs 2019, 14:32 | links
 
Katrs mēs ķēram kā mākam un kā uzskatām par pareizu. Cik makšķernieku tik viedokļu. Ar daudziem no jums esmu ticies jūras krastā un ne tikai. Vienojošais ir COPE! :)
19.jūlijs 2019, 14:26 | links
 
Atceries, ka p.g. bija lietpratējs ar niku " eksperts", kurš stāstīja, ka ķiploks jāgriež gareniski....un laikam jau jāsprauž uz āķa arī. :),:).
19.jūlijs 2019, 14:19 | links
 
Arī es dodu priekšroku paštaisītajām sistēmām. Bumbas, krāsas, akmentiņi ir gaumes lieta! Pa vakariem kad naw ko darīt ir interesanti ķimerēties.
Lielu lomu spēlē āķi - tie ir svarīgāki par visiem spīdumiem (tas ir mans viedoklis). Domāju ka arī Diametrs man piekrītīs, jo daudz esam runājuši par āķiem.
Pagāšgad tak panesās runa par to ka jāmāk arī pareizi reņģi un brētliņu sagriest un salikt uz āķa :D :D
19.jūlijs 2019, 14:11 | links
 
Nu Urmas droši vien atceries, ka līdzīgos copes apstākļos, man vismaz kādu brīdi loriņi strādāja, ja nemaldos, tas bija Jaunciemā, pēc tā, kad es četrrāpus neveiksmīgi centos noķert noāķējušos buti
19.jūlijs 2019, 14:10 | links
 
Pats zini, ja bute gaidot "brālēnu" aizgājusi uz laika maiņu prom no krasta, tad arī vairs vietas izvēlei nebūs nozīmes. Viss ir piedzīvots. :). Vari arī brist cik uziet, spļaus virsū pat pie Svensonu krasta, ja tik tālu aizbridīsi...... :).
19.jūlijs 2019, 13:56 | links
 
Manā skatījumā primārais ir vieta. Tikai pēc tam sistēmu apgreids. Ja pa piekrasti klejo žorika brālēns, tad pat svarovsky nepalīdzēs. :)
19.jūlijs 2019, 13:44 | links
 
Sveiki !
Kāds varētu pateikt vai parādīt rullīti jo esmu neziņā kāda ir sistēma bušu ķeršanai skatos youtube bet neko nevaru atrast.

Olcis, 19.jūlijs 2019, 10:48

Nopērc sākumam gatavās veikalā, pēc tam pats varēsi saķīmiķot.
Rāmā laikā vismaz es dodu priekšroku apaļīgiem sviniem.
A šeit pastu skatīji, ja kas? Ja atbilsti prasībām un ceļa virzienam, vari tikt paķerts līdz uz jūru.
19.jūlijs 2019, 13:40 | links
 
No pieredzes teikšu, ka ir brīži, ka pērlītes pat traucē, taču vairāk % gadījumos tomēr sekmē. Cik daudz un kādās krāsās gaumes lieta, ka arī droši vien ir atkarīgs no butes ziņkāres, tādēļ man līdzi vienmēr ir ap 20 paštaisītām dažādām sistēmām, un arī salaku. Patreiz ekspermentēju ar "Swarovski" stiklu komplektā ar fosforizējošām bumbiņām. Taisu pēc analoģijas ar tām sistēmām, kas apgadātas ar elektriskajiem mānekļiem, maksķerēšanai lielos dziļumos. Pāris reizes tādas sistēmas esmu redzējis pārdošanā. Var būt kāds ir mēģinājis....
19.jūlijs 2019, 13:20 | links
 
diametrs [13m]: Gruntene vulgaris!

urmaas, 19.jūlijs 2019, 11:09

Vulgārā gruntene ar vienu vai diviem āķiem, bet te trīs. 1.5 x gruntene vulgarisEs par to, ka ne vienmēr ir vajadzīgi kaut kādi bumbuļi utt uz pavadiņām. :)

urmaas, 19.jūlijs 2019, 12:49


Nu labi jau labi :)
Ja Tev paliek labāk, šogad vēl neesmu licis, ar izņēmumu - pirktās sistēmas
19.jūlijs 2019, 12:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager