Makšķerēšana jūrā

urmas. Tu jau varēsi mūs ar paltusu pacienāt ;)))
3.jūlijs 2019, 21:59 | links
 
diametrs [03.07.19]: Ar Urmas esam tikušies Jaunciemā :) Ne vainas :)
Bij forši. :)
3.jūlijs 2019, 21:51 | links
 
Te tikai bans izārstēs :(

irseejs, 3.jūlijs 2019, 20:13

atvainojos,ka iepriekš pāršāvu pār strīpu un nekorekti izteicos par tavu spēju domāt.Izrādās tu pat vari izdomāt kā sevi izārstēt!bravo!tas tomēr liecina par tavu intelektu!lai nav jāgaida palīdzība no malas,vari taču pats pamest forumu!
3.jūlijs 2019, 21:50 | links
 
kutis [03.07.19]: Andri kad parādīsies doršas padod ziņu.
Boriss jau taisās okeānu vagot. :))
Atstājiet man ar kautko! :)
3.jūlijs 2019, 21:49 | links
 
Ar Urmas esam tikušies Jaunciemā :) Ne vainas :)
3.jūlijs 2019, 21:20 | links
 
Andri kad parādīsies doršas padod ziņu.
Boriss jau taisās okeānu vagot. :))
3.jūlijs 2019, 21:09 | links
 
Tas bija Andrim domāts :))
3.jūlijs 2019, 21:02 | links
 
skiperis [17m]: Manis visvairāk lasīto un atbalstīto foruma tēmu nu galīgi sabojājuši (lai neteiktu rupjības). Saprotu, ka copes jūrā vēl nav - butēm mazliet par agru, doršām - vēji par lielu, bet tas nav iemesls sataisīt tādu šmuci forumā. Vīri beidzam šo kašķi, rakstam par copi. Pēc maniem pierakstiem, Doršas tūlīt būs atgriezušās no ''mīlas priekiem'' un sāks copēt. Mani labākie lomi bijuši tieši jūlijā. Normālas butes ir no augusta. Ne asakas un MIERS mājās!Andri. Braucam BUTĒS! :)

urmaas, 3.jūlijs 2019, 20:44


Es neesmu Andris :)
3.jūlijs 2019, 20:58 | links
 
skiperis [03.07.19]: Manis visvairāk lasīto un atbalstīto foruma tēmu nu galīgi sabojājuši (lai neteiktu rupjības). Saprotu, ka copes jūrā vēl nav - butēm mazliet par agru, doršām - vēji par lielu, bet tas nav iemesls sataisīt tādu šmuci forumā. Vīri beidzam šo kašķi, rakstam par copi. Pēc maniem pierakstiem, Doršas tūlīt būs atgriezušās no ''mīlas priekiem'' un sāks copēt. Mani labākie lomi bijuši tieši jūlijā. Normālas butes ir no augusta. Ne asakas un MIERS mājās!
Andri. Braucam BUTĒS! :)
3.jūlijs 2019, 20:44 | links
 
Manis visvairāk lasīto un atbalstīto foruma tēmu nu galīgi sabojājuši (lai neteiktu rupjības). Saprotu, ka copes jūrā vēl nav - butēm mazliet par agru, doršām - vēji par lielu, bet tas nav iemesls sataisīt tādu šmuci forumā. Vīri beidzam šo kašķi, rakstam par copi. Pēc maniem pierakstiem, Doršas tūlīt būs atgriezušās no ''mīlas priekiem'' un sāks copēt. Mani labākie lomi bijuši tieši jūlijā. Normālas butes ir no augusta. Ne asakas un MIERS mājās!

skiperis, 3.jūlijs 2019, 20:42


Nav par agru butēm. Butes jau krasta tuvumā vazājas, bet vēji ne tie, zāles tīklos un gaida makšķerauklas. Tu taču zini, ka es nevaru mierīgi nosēdēt, neaizbraucis, kā Seedoo saka, uz soļanku
3.jūlijs 2019, 20:44 | links
 
Manis visvairāk lasīto un atbalstīto foruma tēmu nu galīgi sabojājuši (lai neteiktu rupjības). Saprotu, ka copes jūrā vēl nav - butēm mazliet par agru, doršām - vēji par lielu, bet tas nav iemesls sataisīt tādu šmuci forumā. Vīri beidzam šo kašķi, rakstam par copi. Pēc maniem pierakstiem, Doršas tūlīt būs atgriezušās no ''mīlas priekiem'' un sāks copēt. Mani labākie lomi bijuši tieši jūlijā. Normālas butes ir no augusta. Ne asakas un MIERS mājās!
3.jūlijs 2019, 20:42 | links
 
Te tikai bans izārstēs :(
3.jūlijs 2019, 20:13 | links
 
Pravietis [03.07.19]: Foruma tēma - Makšķerēšana jūrā! Daudzi savus komentārus, kas neatbilst tēmai neatradīs - dzēsti!
CL

CopesLietas.lv, 3.jūlijs 2019, 15:18
Administrātoram.
Un pareizi dara administrātors, ka divu sociopātu personālmurgus, personu aizskarošos izteikumus kā arī latviešu gramatikas "skolotāju" morālo caureju dzēsa, Bet viss jau turpinās....Tādēļ es personīgi un publiski griežos pie CL administrātora ar lūgumu arī turpmāk piekopt šādu praksi, lai personas, kas nepārtraukti kultivē sarkasmu, provocē uz rupjību, apmelo un izcauc pārējos dalībniekos negatīvas emocijas, tiktu izslēgtas no CL dalībnieku sastāva un viņu komentāri dzēsti. Nolūkā atbrīvot pārējos dalībniekus no sociopātu uzbāzības, vajāšanas un murgu invāzijas CL esošajās sadaļās, ka arī mazohisma, jeb pēc morālās sakropļošanās psihozes brīdi, lūdzu izskatīt administrācijai iespēju atvērt atsevišku kodētu (slēgtu) intratelpu, lai šīs personas pēc vajadzības varētu tur pašapmierināties visos iespējamos veidos.
Pravieti tu pats apjaut,ko te tagad sarakstiji? Vai domā ja tavs komentārs pēdējais nav dzēsts esi no ,, adminu svētīts,,!?
Vai pats esi aizmirsis savus komentārus, pievienošu tik dažus no vienas sadaļas:
Pravietis:
Pastāvīgie tavi smaidiņi neliecina par erudīciju, gudrību un spēju veidot dialogu, bet gan gara vājumu. Starp citu Freids nodarbojās savā praksē ar neiroloģiju un psihiatriju. Pētīja speciālista (ārsta) dialoga veidošanu ar pacientu (slimnieku). Cik ilgi tu piesārņosi ēteru un kā skabarga pūžņosi uz manas "pusmēnesnīcas"
N2
Pravietis:
Turpini "apsēklot" līņus un neapgrūtini lūdzu mani vairāk ar jautājumiem uz kuriem es tev neatbildēšu un neuzprasies.....Tu nebūsi arī tas, kas man likumus mācīs ievērot, iemācies vispirms dialoga vešanas ābeci.
N3
Un tavs nievājošais komentārs , ka kaut kādā bedrē tikai līņi ar karūsām iespējams dzīvo kurā kāds lauķis ķer, bet Pravietis Lielupē kur nav šādu anomāliju. / vai šis viss nav necieņa pret foruma dalībniekiem, augstprātība un sarkasms!?????/.
3.jūlijs 2019, 19:58 | links
 
nu nez!ir ubsurdi,lieki un aizskaroši komentāri.ir arī komentāri pa tēmu.vismaz man liekas ,ka forums ir dzīvs.kādā sadaļā runā par tēmu ,kādā sadāļā kāds "diršās".viss tieši tāpat kā dzīvē.Katrs piedalās tur,kur uzskata par pareizu un paņem to ko vajag.kaut kas nepatīk,var uz to nereaģēt.elementāri!ir citi makškernieku forumi,kuros atverot nāves smaka sit degunā.Te tā nav,ir gan pa kādai bildei,pa kādai atskaitei utt...
3.jūlijs 2019, 19:40 | links
 
Komentāri Copes lietās ir iegājuši absurdā ... Gandrīz jāsaka - dzēšam forumu, dzēšam Copes lietas ... Lai visi pareizie un krutie paliek kruti, lai visi gramatiskie, paliek gramatiski ... Visi vispareizāk ķerošie paliek ķeroši ... Miers pāri visam, paliekam katrs ar sevi ... Kā zirgiem, kam pie acīm ir speciāli aizsegi, lai neierauga kaut ko kaitinošo ... Paliekam katrs savā ārprātā, pašapmierinātībā, vispareizībā un citādākā pārākuma izpausmē. No bērnības ieaudzinātā pārākuma apziņā. Patiesība nav ārā, bet mūsos. Visi citi ir nepareizi un kļūdās...
3.jūlijs 2019, 19:20 | links
 
Pravieti!
Šīs sadaļas tēma ir Makšķerēšana jūrā! Tu esi nevesals ar redzi? Atver savu sadaļu un irs tur cik vēlies! Ja vēlējies ko adminam teikt, tad viņam var rakstīt arī ne publiski! Bet tev vajadzīga auditorija un provocēt uz kašķi!

Administrator!
Lūdzu dzēs šī naida kurinošā un muļķības sludinošā subjekta prifilu!
3.jūlijs 2019, 19:16 | links
 
Komentāri Copes lietās ir iegājuši absurdā ... Gandrīz jāsaka - dzēšam forumu, dzēšam Copes lietas ... Lai visi pareizie un krutie paliek kruti, lai visi gramatiskie, paliek gramatiski ... Visi vispareizāk ķerošie paliek ķeroši ... Miers pāri visam, paliekam katrs ar sevi ... Kā zirgiem, kam pie acīm ir speciāli aizsegi, lai neierauga kaut ko kaitinošo ... Paliekam katrs savā ārprātā, pašapmierinātībā, vispareizībā un citādākā pārākuma izpausmē. No bērnības ieaudzinātā pārākuma apziņā. Patiesība nav ārā, bet mūsos. Visi citi ir nepareizi un kļūdās...
3.jūlijs 2019, 19:16 | links
 
Foruma tēma - Makšķerēšana jūrā! Daudzi savus komentārus, kas neatbilst tēmai neatradīs - dzēsti!
CL

CopesLietas.lv, 3.jūlijs 2019, 15:18

Administrātoram.
Un pareizi dara administrātors, ka divu sociopātu personālmurgus, personu aizskarošos izteikumus kā arī latviešu gramatikas "skolotāju" morālo caureju dzēsa, Bet viss jau turpinās....Tādēļ es personīgi un publiski griežos pie CL administrātora ar lūgumu arī turpmāk piekopt šādu praksi, lai personas, kas nepārtraukti kultivē sarkasmu, provocē uz rupjību, apmelo un izcauc pārējos dalībniekos negatīvas emocijas, tiktu izslēgtas no CL dalībnieku sastāva un viņu komentāri dzēsti. Nolūkā atbrīvot pārējos dalībniekus no sociopātu uzbāzības, vajāšanas un murgu invāzijas CL esošajās sadaļās, ka arī mazohisma, jeb pēc morālās sakropļošanās psihozes brīdi, lūdzu izskatīt administrācijai iespēju atvērt atsevišku kodētu (slēgtu) intratelpu, lai šīs personas pēc vajadzības varētu tur pašapmierināties visos iespējamos veidos.
3.jūlijs 2019, 19:01 | links
 
Pravietis [02.07.19]: elgreko [Vakar]: Pravieti - tev taisnība parunāsim labāk par jūras copi:), ja kāds ar varu "nepaņems" un neaizvedīs, diezin, vai ātrāk butes par augustu pats salasisos. Man gaļas instinkts nedaudz vairāk prevalē virs tūrisma. :). Bet gribās jau pabradāt pa jūru basām kājām.... Bet kreņķu nav, priekšā lielie Varkalu brekši un babītes līņi...
Šim komentāram arī maz kopīga ar - copi jūrā.
Galvenais jābūt tai pieminētai un poh..... ka tekst ir pilnīgs sviests.
Ak jā, kā man patīk cope jūrā un pabradāt gar krastu.
:))))))
3.jūlijs 2019, 18:04 | links
 
Foruma tēma - Makšķerēšana jūrā! Daudzi savus komentārus, kas neatbilst tēmai neatradīs - dzēsti!
CL

CopesLietas.lv, 3.jūlijs 2019, 15:18

Sveiki,copes lietas!Paldies par komentāru pielabošanu,bet palasu biškus zemāk un redzu ,ka tiek runāts par paaudzēm un viņu vērtībām.Par psrs un es....Sakiet,kāpēc tie komentāri nav dzēsti?:)Tā taču nav cope jūrā!:)Tad nu pieejat tai lietai nedaudz nopietnāk,vai nu dzēšat VISU kas nav pa tēmu,vai arī nedzēšat neko.Savādāk sanāk tā,ka tiek dzēsts tikai tas,kas nepatīk adminam,nevis viss tas ,kas neatbilst tēmai:)
3.jūlijs 2019, 15:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager