Makšķerēšana jūrā

Sveiki kak notiek tagad jūriņā? Vai kada Vēja zive trāpās kas ar butem? planos brīvdienas doties aiz Kolkas aiz jūras līča
19.jūnijs 2019, 09:49 | links
 
leonids [18.06.19]: Ceru rītvakar pēc 2mēn. pārtraukuma tikt līdz savai slepenajai copes vietai liedagā.Ļoti ceru,ka nenoraušu uz mutes iemetiena brīdī.Brakari klusē kā partizāni,neko par lomiem nesaka.
Lai veicas Leonīd!!
Esi uzmanīgs!! Ne asakas!
19.jūnijs 2019, 02:46 | links
 
Ceru rītvakar pēc 2mēn. pārtraukuma tikt līdz savai slepenajai copes vietai liedagā.Ļoti ceru,ka nenoraušu uz mutes iemetiena brīdī.Brakari klusē kā partizāni,neko par lomiem nesaka.
18.jūnijs 2019, 21:50 | links
 
......... un ja vēl kādas padsmit varētu atlicināt kūpiņam un atgriezties ar iedegumu, tad, jau prieks kur tu rodies, man kā rīdziniekam tā būtu "absolūtā" cope vasaras vidū. Laika apstākļi arī stabilāki, nav jāburās pa meteo lapām.....
18.jūnijs 2019, 19:20 | links
 
mar4ello25 [18.06.19]: No z-mola kko vakar salasîjàm. Daudz lapiñas un plaukstiñas, bet tàs ko panemàm normàràla biezuma un lieluma. Cauri nespîd:))Bijàm no 1600-1940. 4n provèsim vèl. Zinu , zinu nav rudens. Bet kà Leonīds saka: butes uz Jàñiem viñam ir galdà. Pazïstu Leonîdu un viñš tukšu valodu nemał. Vesełojies vecozèn!!! Ne asakas vîri!
Super! Pirmā atskaite par butēm - un jau labā biezumā! :))
Vēl bik bik jānogaida un vārēs jau no krasta ķert un molu nevajadzēs!
18.jūnijs 2019, 19:00 | links
 
Naktstārpus ēd visas zivis,kas spēj tos dabūt mutē.

leonids, 17.jūnijs 2019, 19:07

Nu lai ēd, ja noteikumi ļauj, tad derēs arī tās citas:)
18.jūnijs 2019, 17:36 | links
 
No z-mola kko vakar salasîjàm. Daudz lapiñas un plaukstiñas, bet tàs ko panemàm normàràla biezuma un lieluma. Cauri nespîd:))Bijàm no 1600-1940. 4n provèsim vèl. Zinu , zinu nav rudens. Bet kà Leonīds saka: butes uz Jàñiem viñam ir galdà. Pazïstu Leonîdu un viñš tukšu valodu nemał. Vesełojies vecozèn!!! Ne asakas vîri!
18.jūnijs 2019, 16:46 | links
 
Naktstārpus ēd visas zivis,kas spēj tos dabūt mutē.
17.jūnijs 2019, 19:07 | links
 
A mēs pagaidām uz naktstārpiem;)
Tūbītes priekš ēsmas vēl neesam mēģinājuši ķerstīt.
Bet tām esot speciāls tīkls, tā vietējie ir teikuši.
16.jūnijs 2019, 16:52 | links
 
Ja silts ūdens,tad lieljūrā-jā.Brēča tiem negaršo.
16.jūnijs 2019, 11:16 | links
 
Leonīd, vai uz Jāņiem jau kāds lunkanais neparādās jūrā?
zirņi un cūkupupas jau zied. Citur jau to ražu vāc.
Jeb vēl tomēr kādu laiku jāpaciešas?
15.jūnijs 2019, 14:39 | links
 
Mļa.
14.jūnijs 2019, 23:14 | links
 
Jā, tā bute tāda kosmiska zivs brīžām šķiet.

Domaataajs, 14.jūnijs 2019, 11:58

Tas viss liecina par to, cik neizzināta ir māte daba un viss ap to dzīvais, kas ložņā, rāpo, peld un lido. Bute taču ir absolūts primāts, bet Nobela prēmiju neviens dabūt nevar, lai mums nevajadzētu copes periodā pētīt n - zinātnes un diskutēt, modelēt par tās paradumiem tuvāko stundu laikā pirms dodamies makšķerēt. Brīžam mēs šeit tiešām nonākam līdz tādam "kosmosam", ka zūd iekāriens braukt copēt.....:). Bet lasīt info līdzekļus tiešām vajag, tad paliek interesantāk dzīvot......vismaz pašam tad neliekas, ka esi tik nezinošs un nevarīgs :).
14.jūnijs 2019, 16:34 | links
 
Jā, tā bute tāda kosmiska zivs brīžām šķiet.
14.jūnijs 2019, 11:58 | links
 
Ar butēm savādāk.Vismaz man tā šķiet.Tajos tālajos gados,kad sākām copēt butes,ziemeļblāzma bija necopes brīdis.Pēdējās sezonas sprakšķošajam gaisam nav ne vainas.
14.jūnijs 2019, 10:32 | links
 
Te ir divas štelles:ko doks neiesaka,ko es pats nevaru.Pats svarīgākais:pērkona laikā butes ierokas gruntī tā pamatīgi,muti uz ēsmu vaļā never,nekustās.Uz šo brīdi un no plkst15 abās pusēs zvetē pērkons ar nelieliem atelpas brīžiem.Stihija nākamnedēļ atkāpsies,tad arī provēšu.

leonids, 13.jūnijs 2019, 21:42

Cik tomēr interesanta ir cope. Man Leonīd, ir bijuši divi gadījumi dzīvē, kad zibeņi un dārdoņa virs galvas un jāslēpjas gandrīz zem krūma, lai pašam jods neiesper pa galvu, bet "alkatība" un azarts neļauj to darīt, jo brekši un līņi paši ķeselē lec iekšā. Toreiz vēl varēja uz trīs pričendāļiem uzkabi kabināt uz āķa, bet bija tā, ka nespēju vilkt zivi un visi trīs bija krastā. Beidzās negaiss un viss dieva mierā un tīkliņš pilns. Viss tas notika kanāla Babītes ezerā no Kalnciema puses. Cik nesaprotama tomēr ir zivs.....
14.jūnijs 2019, 08:49 | links
 
Sveiciens jūriniekiem!!
Arī es jau sāku gatavoties jaunajai sezonai! Nevaru vairs mierā nosēdēt :D
Gatavojas jaunas sistēmas un papildināts copes inventārs!
Atkarīgs no laika, bet vēl aptuveni mēnesis un vārēs braukt uz liedegu! :)
Pagāš sezon tieši jūlija vidū bija viens no labākajiem rezultātiem zivju ziņā.
Tiekamies pavisam drīz pie jūras :)
14.jūnijs 2019, 00:46 | links
 
Te ir divas štelles:ko doks neiesaka,ko es pats nevaru.Pats svarīgākais:pērkona laikā butes ierokas gruntī tā pamatīgi,muti uz ēsmu vaļā never,nekustās.Uz šo brīdi un no plkst15 abās pusēs zvetē pērkons ar nelieliem atelpas brīžiem.Stihija nākamnedēļ atkāpsies,tad arī provēšu.
13.jūnijs 2019, 21:42 | links
 
otinjsh [13.06.19]: Ar šiem pēdējo dienu jaudīgajiem A vējiem butēm ir jābūt pie krasta. Pilnīgi tā, ka dodu 99%. :)
o.
Nevis pie krasta, bet kāpu priedēs! :)
13.jūnijs 2019, 19:51 | links
 
Tam braucamajam 155kg pašsvars.

leonids, 13.jūnijs 2019, 18:57

Ja es pareizi sapratu Leonīd, tad ārsti Tev neiesaka smagumus un slodzes.
13.jūnijs 2019, 19:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager