Makšķerēšana jūrā

Pravietis [47m]: Pravietis [16:31]: Brenci21,

No ko tu kacinies kā bērns. Ja Tev kaut ko no manis vajag uzraksti privāti. Mēra sajūtu esi zaudējis vai.Uzjautrinos par taviem ,, pārgudrajām vārsmām,, kurās pamanies parunāt par visu tikai bezjēdzīgi un ,, pievienotās vērtības,, . Kaut vai vakardienas posts sadaļā : atskaite par copi. Kurā raksti par kaut kādu copi rudenī. A sadaļa ir atskaite par šobrīd ķerto. Par vējenēm arī jau atbildēju un līņiem tāpat.

Brencis21, 13.jūnijs 2019, 17:49
Tu uzvedies kā apkakājies nenovīdīgs bērns. Pats jau pļūta, bet citam nedos... gribi taisīt pļāpātavā kašķi un citiem uz nerviem spēlēt. Ko tu gribi no manis austrumu gudriniek, vai tikai tu māki copēt, pārējie kātus nav rokās turējuši ? Ko tu gribi man aizliegt dalīties pieredzē. Kaut kādus tualetes podus ar zelta rokturiem man un tautai rādi. Atsienies vienreiz pa visām reizēm. Katram ir tiesības jebkura sniegto analizēt, bet nepārvērst par iemeslu otra ķengāšanai. Ej uz politplāpātavu un tur atrodi izlādēšanās objektu un netaisi jūras sadaļā smirdētavu. Pacenties turpmāk mani ignorēt......Tieši to arī daru, norādu uz tavām dumīnām ar kurām ,, māci nepieredzējušos,, jaunos makšķerniekus. Jo tie kuri tevi nezin, var padomāt, ka tās muļķības ko raksti ir vajadzīgās zināšanas makšķerēšanā. Un ne jau tu man norādīsi kur iet, ja raksti sviestu to arī uzrakstu, lai lasītājs pats izlemj kam ticēt.

Brencis21, 13.jūnijs 2019, 18:54

Paliksim pie tā, ka ne tu pirmais, ne pēdējais "eksperts". Tādi te ir nākuši un aizgājuši.......un to zin visi portāla pastāvīgie apmeklētāji. Un beigsim ar to, visu parāda laiks.....
13.jūnijs 2019, 19:12 | links
 
Tam braucamajam 155kg pašsvars.
13.jūnijs 2019, 18:57 | links
 
Pravietis [13.06.19]: Pravietis [16:31]: Brenci21,

No ko tu kacinies kā bērns. Ja Tev kaut ko no manis vajag uzraksti privāti. Mēra sajūtu esi zaudējis vai.Uzjautrinos par taviem ,, pārgudrajām vārsmām,, kurās pamanies parunāt par visu tikai bezjēdzīgi un ,, pievienotās vērtības,, . Kaut vai vakardienas posts sadaļā : atskaite par copi. Kurā raksti par kaut kādu copi rudenī. A sadaļa ir atskaite par šobrīd ķerto. Par vējenēm arī jau atbildēju un līņiem tāpat.

Brencis21, 13.jūnijs 2019, 17:49
Tu uzvedies kā apkakājies nenovīdīgs bērns. Pats jau pļūta, bet citam nedos... gribi taisīt pļāpātavā kašķi un citiem uz nerviem spēlēt. Ko tu gribi no manis austrumu gudriniek, vai tikai tu māki copēt, pārējie kātus nav rokās turējuši ? Ko tu gribi man aizliegt dalīties pieredzē. Kaut kādus tualetes podus ar zelta rokturiem man un tautai rādi. Atsienies vienreiz pa visām reizēm. Katram ir tiesības jebkura sniegto analizēt, bet nepārvērst par iemeslu otra ķengāšanai. Ej uz politplāpātavu un tur atrodi izlādēšanās objektu un netaisi jūras sadaļā smirdētavu. Pacenties turpmāk mani ignorēt......
Tieši to arī daru, norādu uz tavām dumīnām ar kurām ,, māci nepieredzējušos,, jaunos makšķerniekus. Jo tie kuri tevi nezin, var padomāt, ka tās muļķības ko raksti ir vajadzīgās zināšanas makšķerēšanā. Un ne jau tu man norādīsi kur iet, ja raksti sviestu to arī uzrakstu, lai lasītājs pats izlemj kam ticēt.
13.jūnijs 2019, 18:54 | links
 
Pravietis [16:31]: Brenci21,

No ko tu kacinies kā bērns. Ja Tev kaut ko no manis vajag uzraksti privāti. Mēra sajūtu esi zaudējis vai.Uzjautrinos par taviem ,, pārgudrajām vārsmām,, kurās pamanies parunāt par visu tikai bezjēdzīgi un ,, pievienotās vērtības,, . Kaut vai vakardienas posts sadaļā : atskaite par copi. Kurā raksti par kaut kādu copi rudenī. A sadaļa ir atskaite par šobrīd ķerto. Par vējenēm arī jau atbildēju un līņiem tāpat.

Brencis21, 13.jūnijs 2019, 17:49

Tu uzvedies kā apkakājies nenovīdīgs bērns. Pats jau pļūta, bet citam nedos... gribi taisīt pļāpātavā kašķi un citiem uz nerviem spēlēt. Ko tu gribi no manis austrumu gudriniek, vai tikai tu māki copēt, pārējie kātus nav rokās turējuši ? Ko tu gribi man aizliegt dalīties pieredzē. Kaut kādus tualetes podus ar zelta rokturiem man un tautai rādi. Atsienies vienreiz pa visām reizēm. Katram ir tiesības jebkura sniegto analizēt, bet nepārvērst par iemeslu otra ķengāšanai. Ej uz politplāpātavu un tur atrodi izlādēšanās objektu un netaisi jūras sadaļā smirdētavu. Pacenties turpmāk mani ignorēt......
13.jūnijs 2019, 18:23 | links
 
Ar šiem pēdējo dienu jaudīgajiem A vējiem butēm ir jābūt pie krasta. Pilnīgi tā, ka dodu 99%. :)
o.
13.jūnijs 2019, 17:52 | links
 
Pravietis [13.06.19]: Brenci21,

No ko tu kacinies kā bērns. Ja Tev kaut ko no manis vajag uzraksti privāti. Mēra sajūtu esi zaudējis vai.
Uzjautrinos par taviem ,, pārgudrajām vārsmām,, kurās pamanies parunāt par visu tikai bezjēdzīgi un ,, pievienotās vērtības,, . Kaut vai vakardienas posts sadaļā : atskaite par copi. Kurā raksti par kaut kādu copi rudenī. A sadaļa ir atskaite par šobrīd ķerto. Par vējenēm arī jau atbildēju un līņiem tāpat.
13.jūnijs 2019, 17:49 | links
 
Vēl jau tas stingri nosacīti.Ar ričuku vēl nevaru.Ļoti gribās pirms ūdens ir pārkarsis butes uz Jāņiem sadabūt.Pagājušo gadu uz Jāņiem nebija.

leonids, 13.jūnijs 2019, 17:18

Tev tak aprīkots makšķernieka mocis.....
13.jūnijs 2019, 17:43 | links
 
Vēl jau tas stingri nosacīti.Ar ričuku vēl nevaru.Ļoti gribās pirms ūdens ir pārkarsis butes uz Jāņiem sadabūt.Pagājušo gadu uz Jāņiem nebija.
13.jūnijs 2019, 17:18 | links
 
Brenci21,

No ko tu kacinies kā bērns. Ja Tev kaut ko no manis vajag uzraksti privāti. Mēra sajūtu esi zaudējis vai.
13.jūnijs 2019, 16:31 | links
 
Pacieties kādu nedēļu,cerams,ka būšu spējīgs copeni dabūt ūdenī.Šitais negaiss sajauca visu būšanu.

leonids, 13.jūnijs 2019, 15:46

Apsveicu, Leonīd ar atgriešanos. Uz tikšanos.
13.jūnijs 2019, 16:29 | links
 
Pravietis [13.06.19]: Pastāsta kāds, kas notiek "sālītajos" ūdeņos gan tiešā, gan pārnestā nozīmē :). Vai nu ir tā ka neviens neko nedara, kas tuvāk lieljūrai. Ņemot vērā karstumu, un kā saprotu "baltās" zivs necopi saldajos ūdeņos, tad šobrīd pazuduši orientieri. Cik var asināt sarkanos āķus........
Tev taču ir pašam savi ,, ziņu avoti pareizie,, kuri zin kas notiek aiz apvāršņa! :))))))
13.jūnijs 2019, 16:26 | links
 
Urā ! Leonīds būs uz strīpas
13.jūnijs 2019, 15:58 | links
 
Pacieties kādu nedēļu,cerams,ka būšu spējīgs copeni dabūt ūdenī.Šitais negaiss sajauca visu būšanu.
13.jūnijs 2019, 15:46 | links
 
Pastāsta kāds, kas notiek "sālītajos" ūdeņos gan tiešā, gan pārnestā nozīmē :). Vai nu ir tā ka neviens neko nedara, kas tuvāk lieljūrai. Ņemot vērā karstumu, un kā saprotu "baltās" zivs necopi saldajos ūdeņos, tad šobrīd pazuduši orientieri. Cik var asināt sarkanos āķus........
13.jūnijs 2019, 14:57 | links
 
 
Kā tajā zinātnieces rakstā stāv rakstīts, tad ir vietas, kur zivju (mencu) saslimšana sasniedz lidz 50%. Galvenais tas, ka spriežot no raksta satura, šī " čūlu slimība" šķiet nav bīstama cilvēka veselībai. Nav nekur rakstīts par to. Kā norādīts rakstā, tad pēc termiskās apstrādes tā tiek atdota uzturā dzīvniekiem. Par cik neesmu mencu mednieks, noķeru to reizi 4 gados, bet kā to ēdājs teikšu, ka ne mūsu, ne importa mencām tādas neestētiskas čulas kā foto līdz šim neesmu redzējis. Noteikti, ka uztaisa pārstrādes uzņēmumi filejas un laiž un eiropas svienību pa lielu piķi.
9.jūnijs 2019, 19:55 | links
 
Par tām baktērijām lasīju jau laiciņu atpakaļ Kaļiņingradas forumā. Tur to mencu ar bojājumiem ir krietni vairāk. Arī pie viņiem pavīdēja variants par nēģiem, bet zinātniekiem vairāk ticības.
9.jūnijs 2019, 19:22 | links
 
Starp citu.......
https://www.tvnet.lv/6271791/baltijas-jura-nogremdeta-nave
9.jūnijs 2019, 13:14 | links
 
Pagaidām nav pierādījumu tam, ka vainīgas fosfora, fosgēna un iprīta noslīcinātās bumbas, un nezin vēl kāds tur Mendeļējevs, bet tas , ka Baltijas jūra ir inficēta ar bakterioloģisko piesārņojumu, kas daudzām zivīm izraisa slimības. Menca ir viena no visjūtīgākajām zivīm pret šo piesārņojumu. Labs raksts.
https://cyberleninka.ru/article/v/etiologicheskaya-rol-bakteriy-semeystva-vibrionaceae-v-razvitii-yazvennyh-porazheniy-kozhi-treski-gadusmorhua-baltiyskogo-morya
9.jūnijs 2019, 13:02 | links
 
Es domaju ka tas retas uz mencos ir negu darbs.
9.jūnijs 2019, 09:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager