Makšķerēšana jūrā

Un kā no ziemeļmola....?
18.maijs 2019, 22:08 | links
 
Čomi Pīļostas akvatorijā bij.
18.maijs 2019, 22:05 | links
 
Enijs [18.05.19]: Enijs [5m]: urmaas [12m]: Vējenes ne nu uz metienu, bet čomi pavilkuši labi.Kurā vietā? Pldies. Pacēlās jautājums, vai vējenes ķeras arī Kolkā? Vai tikai Pāvilostā?Lūgums ielikt infu, kur un kā šodien gāja ar vējenēm. Pldies.
Šodien vējenes ļoti labi ņēma gan Pāvilostā, gan Akmeņragā! Iemetu bildi albūmā.
18.maijs 2019, 21:00 | links
 
Enijs [18.05.19]: urmaas [12m]: Vējenes ne nu uz metienu, bet čomi pavilkuši labi.Kurā vietā? Pldies. Pacēlās jautājums, vai vējenes ķeras arī Kolkā? Vai tikai Pāvilostā?
Lūgums ielikt infu, kur un kā šodien gāja ar vējenēm. Pldies.
18.maijs 2019, 20:56 | links
 
urmaas [18.05.19]: Vējenes ne nu uz metienu, bet čomi pavilkuši labi.
Kurā vietā? Pldies.
18.maijs 2019, 20:54 | links
 
Vējenes ne nu uz metienu, bet čomi pavilkuši labi.
18.maijs 2019, 20:42 | links
 
irganviens [18.05.19]: cope71 [11:27]: Pāvilostā laiks ideāls, jūra mierīga! Vējanes uz metienu!!!Dirš
Lūgums ielikt infu, kur un kā šodien gāja ar vējenēm. Pldies.
18.maijs 2019, 20:06 | links
 
cope71 [18.05.19]: Pāvilostā laiks ideāls, jūra mierīga! Vējanes uz metienu!!!
Dirš
18.maijs 2019, 18:51 | links
 
Pāvilostā laiks ideāls, jūra mierīga! Vējanes uz metienu!!!
18.maijs 2019, 11:27 | links
 
Man gan šķiet, ka cope bez mazohisma "piesitiena" ir grūti iedomājama, par cik mēs esam pakļauti visu dabas spēku untumiem. Agrāk bērnībā bija spēle bērniem, kurā ar kociņu, domāta makškere, kuras galā diedziņā bija piesiets magnētiņš vajadzēja no akvārija vilkt aŗā kartona zivtiņas, kurām pie lūpām bija piestiptināts metāls. Tā bija ideāla cope....:),:).:). Paši saprotam, ka ar pūsli, pat ja kravnesība ir līdz 400 kg., kā man, nemaz tik omulīgi jūrā nav. Jaunībā baiļu slieksnis zemāks, vēlāk sāku domāt. Visiem jau nav stabilas laivas, tādēļ kā nu kurš sava gara un materiālo spēju robežās apmierina savas vajadzības. Negribētos arī nonākt ūdeni, ja tur tevi sagaida 5 *C.
17.maijs 2019, 20:13 | links
 
Juris_O [17.05.19]: Kas jūtas vecs un savārdzis lai copē sēžot! :-) Laivas man ir 3, pūšļi un smaile upju ekspedīcijām. Jūrā ciest nevaru mētāties pa viļņiem laiviņās, ir mēģināts. Cita štelle kārtīgā jūras kuterī kur var normāli kājās stāvēt, bet pie jūras nedzīvoju un tik bieži tajā necopēju lai tādu iegādātu.
Cope nav mazohisma paveids! :)
Copēt ir jābrauc normālos laikā apstākļos, lai to var izbaudīt! :)
Es arī galīgi pie jūras nedzīvoju. Bet neesmu slinks laivu aizvilkt. Nu nepatīk man tā bradāšana. :)
17.maijs 2019, 19:39 | links
 
Dienas jautājums ekspertiem studijā. Copējot uz vēja zivīm. Kāda izmēra āķis jāliek? Kāda diametra pamataukla? Vai pludiņš slīdošais? Kādā dziļumā barojas? Paldies jau iepriekš.

Enijs, 17.maijs 2019, 15:29


Pie visa tā, ko Kutis teica pamēģini arī to pašu, tikai ar tālmetiena 5m makšķeri ar testu sākot no 150 gr. un ar max. lielu pludiņu un svinu ap 40 gr., lai no krasta var saredzēt, bet ar pīto auklu, lai var maksimāli tālu iemest, cik nu lielais pludiņš(gaisa un vēja pretestība) tev atļaus. Garā makšķere ar pīto auklu (kā zini mazāk stiepjas) tev ļaus strauji un asi piecirst. Tad var iznākt arī ārā no ūdens un pasildīties. Es vēl šad tad esmu pīto iesmerējis ar pretsaldēšanas līdzekli, tāda sajūta, ka tad aukla mazāk grimst. Esot pārdošanā arī līdzekļi, kas samazina auklas grimšanu.
17.maijs 2019, 19:11 | links
 
Dienas jautājums ekspertiem studijā. Copējot uz vēja zivīm. Kāda izmēra āķis jāliek? Kāda diametra pamataukla? Vai pludiņš slīdošais? Kādā dziļumā barojas? Paldies jau iepriekš.

Enijs, 17.maijs 2019, 15:29

Aukla 0,3, āķi viss labāk mazu trīsžuburi, svins un pluds var būt gan slīdošais vai arī nē. Dziļumu iestāda metru un pludu lielu lai viļņos var labi redzēt. Pavada nav nepieciešama un jāpiecērt no sirds jo knābis ir ciets. :)
17.maijs 2019, 17:44 | links
 
Noris [17.05.19]: Paskaties vēja prognozi! Kāda jūra? Viļņi, Austrums arī silto ūdeni būs nodzinis no krasta! Ar garantiju bez zivīm! Toties svaigs gaiss! :D
Viļņi sestdien un svētdien Pāvilostā, Akmeņragā būs ok!
Ūdens temperatūru arī rāda ok. Ta kā garantijas nav ne kādas, ka bez zivīm!
17.maijs 2019, 17:42 | links
 
P.S Pašlaik Ventspilī vēja brāzmas ~15 m /s
17.maijs 2019, 17:32 | links
 
Paskaties vēja prognozi! Kāda jūra? Viļņi, Austrums arī silto ūdeni būs nodzinis no krasta! Ar garantiju bez zivīm! Toties svaigs gaiss! :D
17.maijs 2019, 17:31 | links
 
seedoo [17.05.19]: Pravietis [12:34]: Es vejenes makskereju tikaj ar spinu un ejot pa juru.Man viss interesantaka cope. A ar pludu un no laivas-galinieki....

Tomas, 15.maijs 2019, 20:45

Viss jau būtu labi, bet tad vajag silto kombinzonu, jo parastajā, cik tad ilgi tu nostāvēsi aukstajā ūdenī. Siltajā arī ilgāk par 30 - 40 min. neizturēsi. Ar makšķeri var tad, kad zivs pienākusi tuvu pie krasta, un arī cik tad ilgi nostāvēsi aukstajā ūdenī. Tā kā bez gumijas pūslīša, nu nekā. No krasta var tikai mēģināt šobrīd ķert ķemmes ādā. :).

Pravietis, 15.maijs 2019, 21:07

Nejau pliku pakaļu lien kombī!:)))

seedoo, 15.maijs 2019, 21:45

Te viens mūsu sadaļā " Политически озабоченный " makšerē jūrā vējenes šobrīd un iesaka citiem pie gaisa temperatūras +20 un ūdens temperatūras, atkarībā no straumes, pie + 5 *C, ziemas termoveļā, ziemas biksēs un "neoprēna kombinācijā". Par gaumi nestrīdās, bet es labāk tomēr piepūstu savu gumijas pūsli un tādēļ tālāk tiktu, rezultatīvāk sacopētos ar visiem iespējamiem rīkiem........ :). Ja dzīvo lieljūras akvatorijā, tad jau katru dienu var mēģināt "ловить " laimi, bet ja nē, tad tomēr, manuprāt, racionāli ir doties ar laiviņu.Kaut ko jaunu pateici? Es ar kombi visu rudeni gondonēju pa jūru, un vēl nekas...stāv.! Tamdēļ ja nazini tad nemutjī ūdeni. Mauc tik ar savu pūsli! Vējenes ir. Apstiprināta inf no vietējiem Pāvilostniekiem. Ne asakas.
Tev ir info par Pāvilostu? Rīt braucam, bet nevaram izlemt vai uz Akmeņragu vai Pāvilostu. Par pirmo info ir, bet Pāvilostā vieglāk ar laivas ielaišanu, tā pēc vilina vairāk.
17.maijs 2019, 16:27 | links
 
Dienas jautājums ekspertiem studijā. Copējot uz vēja zivīm. Kāda izmēra āķis jāliek? Kāda diametra pamataukla? Vai pludiņš slīdošais? Kādā dziļumā barojas? Paldies jau iepriekš.
17.maijs 2019, 15:29 | links
 
Kas jūtas vecs un savārdzis lai copē sēžot! :-) Laivas man ir 3, pūšļi un smaile upju ekspedīcijām. Jūrā ciest nevaru mētāties pa viļņiem laiviņās, ir mēģināts. Cita štelle kārtīgā jūras kuterī kur var normāli kājās stāvēt, bet pie jūras nedzīvoju un tik bieži tajā necopēju lai tādu iegādātu.
17.maijs 2019, 14:28 | links
 
Bradā knauzeri mazohisti. Normāli džeki iet jūrā ar laivām! :)
17.maijs 2019, 14:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager