Makšķerēšana jūrā

Pravietis [45m]: Es vejenes makskereju tikaj ar spinu un ejot pa juru.Man viss interesantaka cope. A ar pludu un no laivas-galinieki....

Tomas, 15.maijs 2019, 20:45

Viss jau būtu labi, bet tad vajag silto kombinzonu, jo parastajā, cik tad ilgi tu nostāvēsi aukstajā ūdenī. Siltajā arī ilgāk par 30 - 40 min. neizturēsi. Ar makšķeri var tad, kad zivs pienākusi tuvu pie krasta, un arī cik tad ilgi nostāvēsi aukstajā ūdenī. Tā kā bez gumijas pūslīša, nu nekā. No krasta var tikai mēģināt šobrīd ķert ķemmes ādā. :).

Pravietis, 15.maijs 2019, 21:07

Nejau pliku pakaļu lien kombī!:)))

seedoo, 15.maijs 2019, 21:45

Te viens mūsu sadaļā " Политически озабоченный " makšerē jūrā vējenes šobrīd un iesaka citiem pie gaisa temperatūras +20 un ūdens temperatūras, atkarībā no straumes, pie + 5 *C, ziemas termoveļā, ziemas biksēs un "neoprēna kombinācijā". Par gaumi nestrīdās, bet es labāk tomēr piepūstu savu gumijas pūsli un tādēļ tālāk tiktu, rezultatīvāk sacopētos ar visiem iespējamiem rīkiem........ :). Ja dzīvo lieljūras akvatorijā, tad jau katru dienu var mēģināt "ловить " laimi, bet ja nē, tad tomēr, manuprāt, racionāli ir doties ar laiviņu.Kaut ko jaunu pateici? Es ar kombi visu rudeni gondonēju pa jūru, un vēl nekas...stāv.! Tamdēļ ja nazini tad nemutjī ūdeni. Mauc tik ar savu pūsli! Vējenes ir. Apstiprināta inf no vietējiem Pāvilostniekiem. Ne asakas.

seedoo, 17.maijs 2019, 12:59

Pieļauju, ka , ja iemet semeikās iekšā divus roku sildītājus no priekšas un pakaļas, tad droši vien, ka tas..... stāvēs un lietas notiksies. :).
https://lv1.pigugroup.eu/colours/652/222/7/6522227/2dc698b47fc77e5aaab56003523aa236_reference.jpg
17.maijs 2019, 13:25 | links
 
Lai pūšļos pa viļņiem zvalstās mazie lembjveidīgie knariņi, kuriem jau 1m dziļumā viļni smeļas mutē :-D vai rešņuki kuri ilgi nespēj nostāvēt uz savām divām. Kārtīga auguma vīri var bradāt visu dienu bez problēmām. Tikai neaizmirstiet par drošību, glābšanas veste vēlama. Ir jau noslīkuši bradātāji kombī ne tikai upēs bet arī jūrā, paslīd vai spēcīgāks vilnis apgāž, kājas kā pludi gaisā, galva apakšā, un ja vēl krasta vējš dzen jūrā tālāk tad čau ardievu. Man čoms knapi izglābās, noveicās ka viļņi ātri pašu iznesa uz sēkļa kur varēja jau gultni aizsniegt ar rokām, bija jau sarijies ūdeni. Kopš tās reizes bez vestes vairs nebradā ne jūrā ne lielajās upēs.
17.maijs 2019, 13:24 | links
 
winstons [17.05.19]: sveiki.. kāds var pāris vārdos izstāstīt,kā labāk pamēģināt noķert kādu vējeni no krasta..ar spini vai pludiņu?
Lielu pludu, metru zem pluda āķis ar garneli.

Spiningam nelielu vizuli. Āķi ~5 cm ķēdītē aiz vizuļa
17.maijs 2019, 13:01 | links
 
Pravietis [17.05.19]: Es vejenes makskereju tikaj ar spinu un ejot pa juru.Man viss interesantaka cope. A ar pludu un no laivas-galinieki....

Tomas, 15.maijs 2019, 20:45

Viss jau būtu labi, bet tad vajag silto kombinzonu, jo parastajā, cik tad ilgi tu nostāvēsi aukstajā ūdenī. Siltajā arī ilgāk par 30 - 40 min. neizturēsi. Ar makšķeri var tad, kad zivs pienākusi tuvu pie krasta, un arī cik tad ilgi nostāvēsi aukstajā ūdenī. Tā kā bez gumijas pūslīša, nu nekā. No krasta var tikai mēģināt šobrīd ķert ķemmes ādā. :).

Pravietis, 15.maijs 2019, 21:07

Nejau pliku pakaļu lien kombī!:)))

seedoo, 15.maijs 2019, 21:45

Te viens mūsu sadaļā " Политически озабоченный " makšerē jūrā vējenes šobrīd un iesaka citiem pie gaisa temperatūras +20 un ūdens temperatūras, atkarībā no straumes, pie + 5 *C, ziemas termoveļā, ziemas biksēs un "neoprēna kombinācijā". Par gaumi nestrīdās, bet es labāk tomēr piepūstu savu gumijas pūsli un tādēļ tālāk tiktu, rezultatīvāk sacopētos ar visiem iespējamiem rīkiem........ :). Ja dzīvo lieljūras akvatorijā, tad jau katru dienu var mēģināt "ловить " laimi, bet ja nē, tad tomēr, manuprāt, racionāli ir doties ar laiviņu.
Kaut ko jaunu pateici? Es ar kombi visu rudeni gondonēju pa jūru, un vēl nekas...stāv.! Tamdēļ ja nazini tad nemutjī ūdeni. Mauc tik ar savu pūsli! Vējenes ir. Apstiprināta inf no vietējiem Pāvilostniekiem. Ne asakas.
17.maijs 2019, 12:59 | links
 
Es vejenes makskereju tikaj ar spinu un ejot pa juru.Man viss interesantaka cope. A ar pludu un no laivas-galinieki....

Tomas, 15.maijs 2019, 20:45

Viss jau būtu labi, bet tad vajag silto kombinzonu, jo parastajā, cik tad ilgi tu nostāvēsi aukstajā ūdenī. Siltajā arī ilgāk par 30 - 40 min. neizturēsi. Ar makšķeri var tad, kad zivs pienākusi tuvu pie krasta, un arī cik tad ilgi nostāvēsi aukstajā ūdenī. Tā kā bez gumijas pūslīša, nu nekā. No krasta var tikai mēģināt šobrīd ķert ķemmes ādā. :).

Pravietis, 15.maijs 2019, 21:07

Nejau pliku pakaļu lien kombī!:)))

seedoo, 15.maijs 2019, 21:45


Te viens mūsu sadaļā " Политически озабоченный " makšerē jūrā vējenes šobrīd un iesaka citiem pie gaisa temperatūras +20 un ūdens temperatūras, atkarībā no straumes, pie + 5 *C, ziemas termoveļā, ziemas biksēs un "neoprēna kombinācijā". Par gaumi nestrīdās, bet es labāk tomēr piepūstu savu gumijas pūsli un tādēļ tālāk tiktu, rezultatīvāk sacopētos ar visiem iespējamiem rīkiem........ :). Ja dzīvo lieljūras akvatorijā, tad jau katru dienu var mēģināt "ловить " laimi, bet ja nē, tad tomēr, manuprāt, racionāli ir doties ar laiviņu.
17.maijs 2019, 12:34 | links
 
sveiki.. kāds var pāris vārdos izstāstīt,kā labāk pamēģināt noķert kādu vējeni no krasta..ar spini vai pludiņu?
17.maijs 2019, 12:07 | links
 
Viļņu jau nebūs, tikai šausmīgu lietu sola sestdien un svētdien.
17.maijs 2019, 10:02 | links
 
Sveiki, kur Ventspilī var bullisus ķert?
17.maijs 2019, 09:47 | links
 
Labs rits.Tas ka vejenes bus tikai neilgu laiku,tas man ir zinams.Es tikai gribeju pateikt ka pirmdien busot mazak tautas un merigaka jura.Bet nav speka gaidit,laikam skriesim tomer svetdien.
17.maijs 2019, 08:43 | links
 
kā ir ar buļliem,vēl neņem,jau ņem vai jau ņēma?

limola, 16.maijs 2019, 17:47


ņēma, ņem un vēl ņems līdz rudenim.
Bet uz rudens pusi varētu būt švakāk.
16.maijs 2019, 22:56 | links
 
Tomas [16.05.19]: Svetdien uz vejenem labs laiks,bet bus daudz cilvelu-ka Uzvaras parka uz dziesmu svetkiem.
Pat nezinu ko un darit.
Vējenes te ir tikai trīs nedēļas! To dienu nav daudz, kad laika apstākļi sakrīt ar iespēju aizbraukt!
16.maijs 2019, 22:28 | links
 
Svetdien uz vejenem labs laiks,bet bus daudz cilvelu-ka Uzvaras parka uz dziesmu svetkiem.
Pat nezinu ko un darit.
16.maijs 2019, 22:10 | links
 
Armisxxx [16.05.19]: Man ar bij tāda doma brīvdienās aizlaist uz Akmeņragu, bet aplauza laika ziņas. Ja rīt nesamainīs, tad nebraukšu.
Nav tās prognozes tik sliktas! Piem., sestdienai, neliels austrums un krasta zonā ciešama viļņošanās. Manuprāt ņemams.
16.maijs 2019, 21:10 | links
 
Man ar bij tāda doma brīvdienās aizlaist uz Akmeņragu, bet aplauza laika ziņas. Ja rīt nesamainīs, tad nebraukšu.
16.maijs 2019, 20:00 | links
 
Kads gadijuma neizire laivu liepaja,akmenraga baka. Velos brivdienas uz vejenem aizbraukt
16.maijs 2019, 18:02 | links
 
kā ir ar buļliem,vēl neņem,jau ņem vai jau ņēma?
16.maijs 2019, 17:47 | links
 
Var ķert no krasta gan ar spini, gan uz pluda . Tik jāzin vietas un jātrāpa īstajā laikā, kad zivis ir aizsniedzamā attālumā.
15.maijs 2019, 23:24 | links
 
Es vejenes braucu jau kadus 20 gadus.MAkskereju vinus tikai brienot neoprena zabakos ar spinu. Forsak par tadu copi nekas nav.Kam interese varat pajautat Tatjanai no Akmensraga ka mums sanak,un cik mes makskerejam.Esmu no Jelgavas.
15.maijs 2019, 22:26 | links
 
Kad vējenem ir īstais "dipadu-dapadu" laiks un jūrā ir labvēlīgi laika apstākļi, tad ne maz tik dziļi nau jābrien. Vējenes stipri tuvu krastam veic savus mīlas rituālus! Esmu redzējis, ka veči arī no pirmā sēkļa startē ar nesliktiem rezultātiem.
15.maijs 2019, 22:22 | links
 
Neklausās to vataino trolli, atkal muld bez sajēgas. Esmu pusdienu pa jūru bradājis neoprēnā ziemā vai pavasarī, kad ūdens tuvu 0. Un neko dzīvs, vajag kājās silto termoveļu un kādas siltās ziemas bikses ar oderējumu.
15.maijs 2019, 21:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager