Makšķerēšana jūrā

Kad dzīvoju Liepājā, copēju tikai uz dienvidu mola, tiesa gan netiku skaidrībā vai drīkst uz kanāla pusi ķert, kaut citi ķēra. Bullīšus daudz foršāk ķert,jo tu katru no viņiem redzi nevis mini kur ir, butes arī esmu vilcis tikai siltajā laikā, tik plānas,ka cauri spīd.
9.maijs 2019, 14:10 | links
 
Centrāltirgū jau pirmās vējenes parādījušās! 4.90 eur/kg
Tas nozīmē, ka viņas tuvojas!!!
9.maijs 2019, 13:50 | links
 
cupix [09.05.19]: Jūras iesācēja jautājums, ar kādu kātu, parametriem, garumu, vislabāk sākt nodarboties ar jūras makšķerēšanu no krasta, gribētos universālu, būtēm, bulīšiem, vējenēm, ja tas maz ir iespējams.

Crazycat, 9.maijs 2019, 12:32
Neesmu jūras copes guru , bet manuprāt tu nosauci 3 dažādus kātus....

Butēm man personīgi ir divi kāti 6m no psrs laikiem veca linoleja krāsā ... kad ķeras tad ar slapju muguru abus nepaspēsi tik un tā savākt.

Bullīšus pie Ventspils mola es ķeru ar 2.7m garu spininga kātu 10-30 grami. Galā skrūve vai vienalga kāds svariņš + garnele uz atvada pavadiņas vai uz drop shot principa. (Pa pus stundu uzreiz aiz akmeņiem salasu gabalus 20+)
Pēc pāris copēm sapratu ka nav jēgas likt dārgus svinus , jo bieži vien bullīts uzreiz ielec starp akmeņiem un līdz ar to vai pazaudē visu sistēmu vai svinu.

Vējenes te jau ir gaumes jautājums , sākot no pluda un spininga , beidzot ar MM, jautājums vairāk cik bieži gribi vicināt savu kātu.

Ja tā pa nopietno nolēmi pie tā visa pienākt , domāju ka domataajs vai Leonids tev palidzēs.
Izcila un pareiza atbilde +++
Visam uzraxtiitajam piekriitu!
9.maijs 2019, 13:27 | links
 
Crazycat [09.05.19]: Paldies, apmēram uzķeeru domu.!
Patin atpakal forumu liidz pagajusaa vai aizpagaajusaa gada rudenim un tur viiri raxta ar kaadiem kaatiem copee un daudz citu noderiigu info uzzinaasi :)
9.maijs 2019, 13:22 | links
 
Jūras iesācēja jautājums, ar kādu kātu, parametriem, garumu, vislabāk sākt nodarboties ar jūras makšķerēšanu no krasta, gribētos universālu, būtēm, bulīšiem, vējenēm, ja tas maz ir iespējams.

Crazycat, 9.maijs 2019, 12:32

Neesmu jūras copes guru , bet manuprāt tu nosauci 3 dažādus kātus....

Butēm man personīgi ir divi kāti 6m no psrs laikiem veca linoleja krāsā ... kad ķeras tad ar slapju muguru abus nepaspēsi tik un tā savākt.

Bullīšus pie Ventspils mola es ķeru ar 2.7m garu spininga kātu 10-30 grami. Galā skrūve vai vienalga kāds svariņš + garnele uz atvada pavadiņas vai uz drop shot principa. (Pa pus stundu uzreiz aiz akmeņiem salasu gabalus 20+)
Pēc pāris copēm sapratu ka nav jēgas likt dārgus svinus , jo bieži vien bullīts uzreiz ielec starp akmeņiem un līdz ar to vai pazaudē visu sistēmu vai svinu.

Vējenes te jau ir gaumes jautājums , sākot no pluda un spininga , beidzot ar MM, jautājums vairāk cik bieži gribi vicināt savu kātu.

Ja tā pa nopietno nolēmi pie tā visa pienākt , domāju ka domataajs vai Leonids tev palidzēs.
9.maijs 2019, 13:18 | links
 
Butēm izmantoju 4,5m feeder kātus ar testu 180gr. Vējenēm 2.7m spinings fast akcija 30gr tests. Jo mētāju 24gr vizuļus un vējenei vajag asu piecirtienu. Knābis tā ciets.
9.maijs 2019, 13:17 | links
 
Paldies, apmēram uzķeeru domu.!
9.maijs 2019, 13:16 | links
 
edzuss2 [09.05.19]: Arii es bulliem izmantoju spiningu un personiigi man ir eerti ar vinu darboties kaa arii labi copes var just!
Buteem man ir fiideri liidz 150g! Met labi un jutiiba laba - var copes redzeet!
Visam izmantoju mono auklu.
Man ir divi 3.9m un viens 4.2m kaati!
9.maijs 2019, 13:10 | links
 
Arii es bulliem izmantoju spiningu un personiigi man ir eerti ar vinu darboties kaa arii labi copes var just!
Buteem man ir fiideri liidz 150g! Met labi un jutiiba laba - var copes redzeet!
Visam izmantoju mono auklu.
9.maijs 2019, 13:09 | links
 
Jūras iesācēja jautājums, ar kādu kātu, parametriem, garumu, vislabāk sākt nodarboties ar jūras makšķerēšanu no krasta, gribētos universālu, būtēm, bulīšiem, vējenēm, ja tas maz ir iespējams.

Crazycat, 9.maijs 2019, 12:32

Optimālais garums 4-5 metri.
9.maijs 2019, 13:02 | links
 
Jūras iesācēja jautājums, ar kādu kātu, parametriem, garumu, vislabāk sākt nodarboties ar jūras makšķerēšanu no krasta, gribētos universālu, būtēm, bulīšiem, vējenēm, ja tas maz ir iespējams.

Crazycat, 9.maijs 2019, 12:32


Bullīšiem / grunduļiem labāk vecu, ne visai garu kātu, var vecu spiningu. Lai nav žēl pa akmeņiem dzīvoties. Neiesaku uz grunduļiem pīto auklu - ja aizķeras, grūti noraut. Butēm kāti 4 - 5 m, kam labs tests virs 100g. Ir speciāli kāti jūrai, rakstīts virsū, ne vienmēr dārgi. Īsākus kātus grūtāk izmantot tālmetienā, viļņu muguras vairāk rausta auklu, zāles vairāk uzkabinās. Par vējnēm nekomentēšu, nezinu.
9.maijs 2019, 13:00 | links
 
Jūras iesācēja jautājums, ar kādu kātu, parametriem, garumu, vislabāk sākt nodarboties ar jūras makšķerēšanu no krasta, gribētos universālu, būtēm, bulīšiem, vējenēm, ja tas maz ir iespējams.
9.maijs 2019, 12:32 | links
 
Somnabuls [05.05.19]: Jautājums - vai vispār drīkst un ko var copēt no Liepājas dienvidu mola? Uz ziemeļu mola vienmēr copmaņu biezs, bet uz dienvidu nevienu neesmu redzejis....
Uz dienvidu mola ir maz copmaņu tapec ka tur nevar ar mašinu piebraukt pie paša mola- nav ērtību
6.maijs 2019, 10:17 | links
 
Ok. Iebraukšu pēcpusdien Lielupē kādu siļķi izcelt un tad ar karti ielūrēšu. Ne asakas!
6.maijs 2019, 09:35 | links
 
Vakar nedaudz papētīju kas darās ar copi jūrā. Tauta velk reņģes pilnā sparā. Neadudz var apskatīt šeit
https://youtu.be/cP4j5bWukYw
6.maijs 2019, 04:23 | links
 
Robiņiem tādas pat tiesības kā Tev, tādē arī tālāk neskrien. Pāvilostā jāpiesaka iziešana jūrā robežsargiem un krasta apsardzei - Riga Resqu radio. Navionikā koordinātes atradīsi. Ne asakas!ļ
6.maijs 2019, 00:23 | links
 
Apskaties kartè, tur visi iezìmèti.
6.maijs 2019, 00:13 | links
 
Skiperi, man tā kā tiesības pagaidām ir tik līdz 3 km, negribi nomest man tā tuvā vraka koordinātes? Satikšu, uzsaukšu pa kādam alēnam. Pagājušo gadu provēju izraut kādu doršu un tā ar neizdevās, kaut gan meklējoties pie akmensraga biju iebraucis kādus 6 km un robiņi pakaļ neskrēja.
6.maijs 2019, 00:03 | links
 
Jautājums - vai vispār drīkst un ko var copēt no Liepājas dienvidu mola? Uz ziemeļu mola vienmēr copmaņu biezs, bet uz dienvidu nevienu neesmu redzejis....
5.maijs 2019, 17:14 | links
 
Trakays22 [05.05.19]: Nu kā ar vējzivīm?
Ņemot vērā pēdējo n-gadu statistiku, pāris nedēļas uz vējenēm var vēl baigi necerēt!
5.maijs 2019, 14:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager