Makšķerēšana jūrā

Nu kā ar vējzivīm?
5.maijs 2019, 14:53 | links
 
Kā ar vējenēm?
4.maijs 2019, 21:20 | links
 
Izskatās, ka dažam labam nav pilns pulkstenis.
4.maijs 2019, 08:54 | links
 
Zeļenskis man atgādina tipisku Odesas "žīdīņu", kuŗš plēš jokus un forši melo, tā ka neviens uz viņu nevar apvainoties par sīkiem meliņiem. Interesanti, ko domā politpatversmes dalībnieki, vai viņš iemācīsies zagt " по крупному ", vai paliks tāds sīks, jauks joku plēsējs kā "čigānzēns".
https://jauns.lv/raksts/arzemes/329531-ukrainas-jaunais-prezidents-zelenskis-naudu-glaba-latvija-sapinas-melos-un-mak-pateikt-pieklajibas-frazes-latviski

Pravietis, 3.maijs 2019, 13:57

Atvainojos par sagādātajām neertībām..... :)....
3.maijs 2019, 13:58 | links
 
Zeļenskis man atgādina tipisku Odesas "žīdīņu", kuŗš plēš jokus un forši melo, tā ka neviens uz viņu nevar apvainoties par sīkiem meliņiem. Interesanti, ko domā politpatversmes dalībnieki, vai viņš iemācīsies zagt " по крупному ", vai paliks tāds sīks, jauks joku plēsējs kā "čigānzēns".
https://jauns.lv/raksts/arzemes/329531-ukrainas-jaunais-prezidents-zelenskis-naudu-glaba-latvija-sapinas-melos-un-mak-pateikt-pieklajibas-frazes-latviski
3.maijs 2019, 13:57 | links
 
Par cik, uz reņģi un grunduli neeju, tad draugi, mani "sliņķi" jau cienāja ar pirmajām " jaunās ražas" žāvētajam reņģēm. Paziņa uz Bolderāja mola piesmēla pilnu spaini.
3.maijs 2019, 13:01 | links
 
Noteikti ka ķerās, grunduļi un reņģes ir pie moliem.
3.maijs 2019, 08:36 | links
 
Bet jūrā šobrīd jaut kas kožas arī? Es domāju no krasta vai mola?:)
3.maijs 2019, 08:13 | links
 
urmaas, kutis, sorry, sapratu :)). Tie Mini_me lauciņi, neesmu bijis.
2.maijs 2019, 23:39 | links
 
Es pirku Rīgā pie Vidzemes tirgus.
2.maijs 2019, 23:34 | links
 
Ventiņos nav ne vainas, protams copmaņi būs vairāk bet arī točkas ir vairāk. :)
2.maijs 2019, 22:24 | links
 
cope71 [02.05.19]: Labdien!
Interesē mencu cope! Populārākās vietas ir Pāvilosta un Akmensrags? Ja pareizi saprotu, tad jābrauc jūrā kadi 3-5 km un jāmeklē akmens krāvumi un tur šīs var meklēt?
Vējenēs braucu regulāri, bet līdz mencām nēsu ticis, jo pietrūkst zināšanu un info par šīs zivs meklēšanu. Par pašu copi daudz maz skaidrs, video daudz skatīti.
Ventspilī arī nav ne vainas.
2.maijs 2019, 22:08 | links
 
skiperis [02.05.19]: Būs grūti. Esmu izmantojis Dipsy Diver ar labiem rezultātiem, tikai līdz 20 m dziļumam. Pameklē mammā googlē.
Vai tos Dipsy Diver var arī kādā LV copes veikalā nopirkt? Amazon un ebay atradu.
2.maijs 2019, 21:53 | links
 
Būs grūti. Esmu izmantojis Dipsy Diver ar labiem rezultātiem, tikai līdz 20 m dziļumam. Pameklē mammā googlē.
2.maijs 2019, 21:42 | links
 
Ar kaut ko jāsāk, jo šī tēma mani jau vairākus gadus uzrunā, tikai nav bijusi izdevība piestrādāt.
Jautājums... Ja nav downrigera, var mēģināt ar parasto velci ar smagāku džigu?
2.maijs 2019, 21:20 | links
 
Par copi urmaas un kutis jau atskaitījās, es nebiju, bet tie vīri tukšus salmus nekuļ (kā daži), ja cope bija, ta bija (ģīmja grāmatā ir bildes). Pāvilostā mēs ejam līdz 10-tajam km, Akmensragā - tuvāk. Ja tiesības līdz 3 km, tad pie Pāvilostas ir ''mazais vraks'' ap 2 km no vārtiem un tur vējeņu laikā ir dorša vilkta, arī netālu no pieņemšanas bojas var meklēt. Labs variants ir downrigers (ja ir 2, vēl labāk), velcējot, ja uz abiem ir cope, stājies nost un strādā. :)). Iesācējiem būs pagrūti, bet pēc pirmās smagās celšanas būs ''āķis lūpā'', ko nevar salīdzināt ne arko. Pārāk daudz sarakstīju - neraksturīgi, ceru atvainosiet. Ne asakas!
2.maijs 2019, 21:13 | links
 
copeetaaja [02.05.19]: Eu, nu šitas vairs nav forši!.... Piekrītu skiperim. Citādi rodas sajūta, ka te, nevis ir jūras copes forums, bet lecīgi gaiļi mērās krāniņiem.. Kauns! Domāju , varam iztikt bez apvainojumiem un uzbraucieniem! Ja ne, tad jāveido tam paredzēta sadaļa!

Ne asakas!

P.s. Labprāt uzzinātu, kas labs jūrā notiek?
Murgs te notiek,ne cope jūra!
2.maijs 2019, 21:01 | links
 
Eu, nu šitas vairs nav forši!.... Piekrītu skiperim. Citādi rodas sajūta, ka te, nevis ir jūras copes forums, bet lecīgi gaiļi mērās krāniņiem.. Kauns! Domāju , varam iztikt bez apvainojumiem un uzbraucieniem! Ja ne, tad jāveido tam paredzēta sadaļa!

Ne asakas!

P.s. Labprāt uzzinātu, kas labs jūrā notiek?
2.maijs 2019, 20:37 | links
 
Labdien!
Interesē mencu cope! Populārākās vietas ir Pāvilosta un Akmensrags? Ja pareizi saprotu, tad jābrauc jūrā kadi 3-5 km un jāmeklē akmens krāvumi un tur šīs var meklēt?
Vējenēs braucu regulāri, bet līdz mencām nēsu ticis, jo pietrūkst zināšanu un info par šīs zivs meklēšanu. Par pašu copi daudz maz skaidrs, video daudz skatīti.
2.maijs 2019, 20:02 | links
 
Cope jūrā ir forša. Loms ir tikai patīkamā pievienotā vērtība. Šogad jau 4x biju. 2x reņģēs un 2x doršās. Par lomiem grēks būtu sūdzēties. Līdz saulgriežiem jāiepauzē-šept ir šept.
2.maijs 2019, 19:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager