Makšķerēšana jūrā

Janisardiviems [02.05.19]: Pravieti neapvainojies, bet no copes jūrā tev maza saprašana.
Ar Lielupi ir līdzīgi! :(
2.maijs 2019, 19:28 | links
 
Pravieti neapvainojies, bet no copes jūrā tev maza saprašana.
2.maijs 2019, 19:26 | links
 
Abavnieks [02.05.19]: Fishmens [5m]: Abavnieks [23m]: Un man tak vienā brīdī likās, ka Fishmens joko un tomēr ir adekvāts cilvēks....

Palasu un atkal nākas secināt pretējo.. Eh..
Bet vēl trakāk par to ir tas, ka ir līdzīgi domājošie...Man, protams ir neizsakāmi žēl, ka esmu licis tev vilties, bet visiem izpatijt nav man mērķis. It sevišķi pilsoņiem, no kuriem ne kādas pievienotās vērtības nav sagaidāmas
Bet, jaa tu, adekvātais, bāz kaut kur savu mazo snuķīti, tad pacenties iedziļināties tēmā un tās saturā! Bet ja tas tev ir par sarežģītu, tad ej nodarboties ar savu nopietno copi un neklepo šeit!
Par tavu adekvātumu mēs jau reizi izrunājām un šķiet ka tu jau nomierinājies, bet izskatās, ka tomēr kuņģītī vēl kņudina! Tā tad tā jau ir diagnoze un palīdzēt tev nevaru! :)))Starp citu, man jauna bilde. Bet Tu jau to zini okšķerīt :)
Es ļoti priecājos par tavu bildi! Ne ko tadu vēl pat redzējis nebiju! :) Malacītis!
Cik saprotu, tad bildes tiek liktas, lai tās kādam parādītu, ne? :)
Es iemetu acis visās bildēs, un nēesi tu ne kāds izņēmums. Ir tak interesanti apskatīt ko kurš māk un kā kuram veicas!
Ja tev šķiet, ka tevi kāds izseko un kāds ir ieciklējies tieši uz tevi, tad vecīt ar tevi galīgi nav labi!
Un atsipies no šejienes. Ja tu un citi apbižotie vēlas ko teikt, vai nav ko sapratuši, tad rakstat privāti! Nu nevaru es uz tupumu vai personīgiem uzbraucieniem šeit neatbildēt. Rezultātā tiek baigi piedrazota sadaļa!
2.maijs 2019, 19:23 | links
 
Atsaucās un nokaunās šī foruma dalībnieku daļa: (pēc Pravieša) " .. Es jau nerunāju par to daļu dalībnieku, kuriem daba nav devusi , lai viņi spētu izteikt viedokli un paust argumentētu domu, bet spēj vienīgi apsaukāties."
Pravieti, nu traki ir!
2.maijs 2019, 19:12 | links
 
Fishmens [02.05.19]: Abavnieks [23m]: Un man tak vienā brīdī likās, ka Fishmens joko un tomēr ir adekvāts cilvēks....

Palasu un atkal nākas secināt pretējo.. Eh..
Bet vēl trakāk par to ir tas, ka ir līdzīgi domājošie...Man, protams ir neizsakāmi žēl, ka esmu licis tev vilties, bet visiem izpatijt nav man mērķis. It sevišķi pilsoņiem, no kuriem ne kādas pievienotās vērtības nav sagaidāmas
Bet, jaa tu, adekvātais, bāz kaut kur savu mazo snuķīti, tad pacenties iedziļināties tēmā un tās saturā! Bet ja tas tev ir par sarežģītu, tad ej nodarboties ar savu nopietno copi un neklepo šeit!
Par tavu adekvātumu mēs jau reizi izrunājām un šķiet ka tu jau nomierinājies, bet izskatās, ka tomēr kuņģītī vēl kņudina! Tā tad tā jau ir diagnoze un palīdzēt tev nevaru! :)))
Starp citu, man jauna bilde. Bet Tu jau to zini okšķerīt :)
2.maijs 2019, 19:10 | links
 
Abavnieks [02.05.19]: Un man tak vienā brīdī likās, ka Fishmens joko un tomēr ir adekvāts cilvēks....

Palasu un atkal nākas secināt pretējo.. Eh..
Bet vēl trakāk par to ir tas, ka ir līdzīgi domājošie...
Man, protams ir neizsakāmi žēl, ka esmu licis tev vilties, bet visiem izpatijt nav man mērķis. It sevišķi pilsoņiem, no kuriem ne kādas pievienotās vērtības nav sagaidāmas
Bet, jaa tu, adekvātais, bāz kaut kur savu mazo snuķīti, tad pacenties iedziļināties tēmā un tās saturā! Bet ja tas tev ir par sarežģītu, tad ej nodarboties ar savu nopietno copi un neklepo šeit!
Par tavu adekvātumu mēs jau reizi izrunājām un šķiet ka tu jau nomierinājies, bet izskatās, ka tomēr kuņģītī vēl kņudina! Tā tad tā jau ir diagnoze un palīdzēt tev nevaru! :)))
2.maijs 2019, 19:08 | links
 
...varbūt tomēr parunāsim par ''copi jūrā''???
2.maijs 2019, 18:49 | links
 
Un man tak vienā brīdī likās, ka Fishmens joko un tomēr ir adekvāts cilvēks....

Palasu un atkal nākas secināt pretējo.. Eh..
Bet vēl trakāk par to ir tas, ka ir līdzīgi domājošie...
2.maijs 2019, 18:47 | links
 
Ar darba kļūdu atzīšanu ir bēdīgi.
2.maijs 2019, 18:21 | links
 
Fishmen,

Par to, kurš lielāks demagogs, lai spriež citi. Savā tekstā tu, protams, nepamanīji cik daudz ´"indes izlēji ", it kā tēlojot gudru diplomātisku un inteleģentu personu, bet tajā pašā laikā cenšoties nolīdzināt otru cilvēku līdz ar zemi. Neesmu tik naivs, lai no tavas līdzjušanas manai personībai es sāktu raudāt. Visa dialoga garumā tu nespēji noargumentēt, ko tu gribēji man pateikt daļā par meža vimbu, krieviski жерех un parasto vimbu. Tu nesaprati, vai joprojām izliecies, ka nesaproti, ka es runāju par šo divu zivju gastronomiskajām un atšķirīgajām kvalitātēm. Vai var būt man vajadzēja izmantot latīniskos nosaukumus. Es to nedarīšu, jo latīņu valodu esmu aizmirsis, kopš eksāmena nokārtošanas brīža. Tu esi ievērojis, ka atšķirībā no liela vairuma dalībniekiem, es nevienu neapvainoju un nepazemoju. Vienīgais konflikta gadījums no manas puses bija melos ķertais un tagad izslēgtais "eksperts". Esmu bijis vienmēr par dialogu. Es jau nerunāju par to daļu dalībnieku, kuriem daba nav devusi , lai viņi spētu izteikt viedokli un paust argumentētu domu, bet spēj vienīgi apsaukāties. Protams tur dialogs pēc būtības nevar notikt. Tu, joprojām turpini kašķēties un apgalvot, ka mani apgalvojumi ir aplami un kaitīgi iesācējiem. Par kādiem apgalvojumiem tu vēl runā, laikam pagātnē.... Apstājies un reiz liec man mieru. Vakar bija jācīnās ar "janisardiviema" slimīgo uzbraucienu, šodien jāturpina tas pats ar tevi. Pēc būtības ne par ko. Iespējams tikai tādēļ, ka mums dažādi uzskati par lietām.
Tu veiksmīgi izmantoji situāciju un piesējies pie manam iekavām, kuru izmantošanā savu kļūdu atzinu, bet tev joprojām nepietiek un vajag par jebkuru cenu nostiprināt savu poziciju, un turpināt uzturēt viedokli, ka es neatšķiru divas vimbas. Zemiski. Kāda tev darīšana gar manu profīla putnu, kas tie par izsmieklu saturošiem zemtekstiem . Ja tev patīk zemākesošā " Juris O ", profils , un kurš tevi atbalsta, tad tā ir tava gaume, darīšana un arī, manuprāt, problēma. Es nezinu un zināt negribu par tavām un kaut kādu cilvēku asociācijām saistībā ar "manu putnu". Ja kādam ir slima galva, es neizārstēšu, lai griežas pie speciālista. Man neviens neko nav teicis. Tavus saldenos, slīpētos ieteikumus es uztveru kā naidīgu un rafinētu cinismu. Tev, savukārt, gan ieteiktu norobežoties no politpļāpātavā izteikto slimīgo komentāru iespaida, kas atgādina ".........patversmi", pēc sava prastuma un neprāta. Neidentificē mani kā vienu no tiem , kuri man sakarinājuši "birkas". Pie visa tā piebildīšu, es, nespriežu par tavām gara spējām, iesaku to arī nedarīt tev, jo ne tavos spēkos to izdarīt. Kas tu tāds....bļin. Tā kā paliksim katrs pie sava viedokļa un beigsim dialogu, ceru, uz visiem laikiem, jo izņemot tavu vēlmi nodarboties ar psihoanalītiku un censties piespiest mani noticēt (suģestēt) tam, kas "nelien nevienos vārtos iekšā" ir tavs subjektīvais naids, nevis inteleģence. Skarbi, bet tu esi slikts cilvēks, bet to, lai vērtē arī citi.
2.maijs 2019, 17:33 | links
 
Nesaprotu kur admins skatās!? Cik ilgi vēl gāzīsiet žulti. Tiešām nav citas vietas dzīvē kur to izgāzt? Ne asakas.
P.S uztaisiet sadaļu 18+ Un mauciet, vēl labāk citur....
2.maijs 2019, 13:37 | links
 
Uz šitām vajadzētu labi ķerties. ne?
https://www.apollo.lv/6673541/anglijas-petnieki-garneles-atrod-kokainu
2.maijs 2019, 13:04 | links
 
Visiem makšķerniekiem ,arī tev Pravieti, derētu iepazīties ar grāmatu Latvijas daba zivis,lai skaidri zinātu ,kādu zivi paši noķēruši,tad nebūtu veltīgu strīdu.Tur starp citu rakstīts ,ka karpas arī ieklīst jūras piekrastē,arī sami ir noķerti.Tā kā velti neapvainojaties, bet vairāk interesējaties par dabu.
2.maijs 2019, 10:10 | links
 
Pietiek šeit tukšus salmus kult, labāk parunāt par copi jūrā. Vakar atklāju divas sezonas uzreiz, gan copi jūrā gan copi no laivas.
Bija doma noķert kādu garšīgo zivi un pie reizes apskatīt vai sportiskā vējene nav manāma.
Lieljūrā rīts bija ļoti patīkams kaut arī pavēss.
Piekrastes josla krietni piekrauta ar tīkliem, tā vien nācās uzpasēties lai neierautu dzenskrūvē.
Ar doršu gāja labi līdz brīdim kad iepūta rietelis un viņām mutes pievērās. Vējenes gan nemanīju ne piekrastē ne dziļāk kaut Rīgā man jau ābele zied un tad jau itkā vajadzētu būt.
Pēdējā aprīļa siltā dekāde visu salaidusi šķērsām,bet paskatoties aiz loga un prognozi uz nedēļu, viss nostāsies savās vietās.
Cope jūrā ir forša, tikai reti iekrīt labvēlīgi apstākļi lai tiktu iekšā.
2.maijs 2019, 08:23 | links
 
Fishmen,

Nu re, tava atbalsta grupa pieslēdzās ar izsmeļošiem motīviem. Super.....tas gan paliek smieklīgi.

Pravietis, 2.maijs 2019, 00:19



Pravieti, saņemies tak un nomierinies! Nu neesi tu ne smuks ne gudrs, bet mētājies ar demagoģiju, glupībām un personīgiem apvainojumiem pa visu portālu!
Nesaprotu par ko tu tā apvainojies! Par to, ka palaboju tavus aplamos apgalvojumus? Nu bet tev tak jāsaprot, ka šeit nevar rakstīt tādas muļķības! Šo portālu apmeklē un komentārus lasa ļoti daudz cilvēku un daļa no tiem, iespējams, ir iesācēji makšķerēšanā. Un tādi cilvēki tak nezin, ka tu esi tikai liels pļāpa un no copes tā īsti ne ko nejēdz un tādējādi viņi iegūst nekorektu informāciju! Nevajag par to apvainoties un atrakstīties ar citām muļķībām un censties apgāzt to, ko esi skaidri un gaiši uzrakstījis!
Klau, un ir viens tāds personīgs ieteikums! Tev tas putns tavā profila bildē nu galīgi neatbilst tavam tēlam! Šis putns ir graciozs un par sevi pārliecināts, kuram ne kas citiem nav jāpierāda. Tev tai profila bildē labāk iederētos kāds cits, arī putns (kā tu rakstīji "Meža vimba nu tā....nevar salīdzināt ar parasto vimbu." :)))
Tas putns arī ir skaits, liels un graciozs, bet uzturās tuvāk zemei. Ja esi bijis kādā lauku sētā, noteikti esi to redzējis! Nomaini, un tev atkritīs daudz nepieciešamības kašķēties visur un ar visiem, jo cilvēki vnk neņems galvā! Padomā par to! :))))
Ne asakas tev!
2.maijs 2019, 07:59 | links
 
Fishmen,

Nu re, tava atbalsta grupa pieslēdzās ar izsmeļošiem motīviem. Super.....tas gan paliek smieklīgi.
2.maijs 2019, 00:19 | links
 
Vatenis pat šeit nespēj saturēt savu verbālo diareju.
1.maijs 2019, 23:57 | links
 
Pravietis [20:37]: Pravietis [12:18]: Ah," jūra vairs nav jūra...atšķirība starp saldūdens un sālsūdens zivīm ir tikai zinātnieku hipotēze",ar amūru vispār auzās-tas ,ko Tu lieto nav nekas labs.

coppers, 1.maijs 2019, 11:46
Atzīšos, ka ne balto, ne raibo platpieri neesmu uzturā lietojis un amūru arī. Par to platpieri tāpat kā meža vimbu neviens neko man atzinīgu teicis nav. Meža vimba nu tā....nevar salīdzināt ar parasto vimbu. Nupat uzcienāja ar žāvētu sapalu, nu tā...., paziņa Salacā lejup tilta noķēra 14 gab.Nav ne kāds brīnums, ka parasto vimbu nevar salīdzināt ar mežavimbu (salati), jo tās ir divas pilnīgi dažādas zivis!

Fishmens, 1.maijs 2019, 12:40

Fishmen, beidz muļķi dzenāt, visam jābūt mēra sajūtai, kurā brīdī es vimbu esmu ar mežavimbu uzskatījis(nosaucis) par vienu un to pašu zivi. Es rakstīju, ka gastronomiskās īpašības ir stipri atšķirīgas, jo meža vimba, manā izpratnē atpaliek no parastās vimbas gastronomiskās kvalitātes. Mana kļūda, ka es ieliku iekavās tekstā aiz savvaļas karpas amūru. Tur bija jāliek komats, jo mana doma bija, ka abas ir saldūdens zivis un, iespējams, vienas sugas. Jo runa gāja par to, ka viņas apvieno viena saldūdens telpa, bet noķerta tā ir tikusi itkā jūrā. Tas radīja man izbrīnu, bet ne jau tas, savukārt, cik smaga ir šī zivs un nekādus pierādījumus es nevienam neprasīju, vai patiesībā viņa vispār ir noķerta. Ko tu vari visu dienu dratēt smadzenes.Labi, nemuldi! Tu, tāds zinošs gramatiķis un pēkšņi iekavas ar komatu sajauci! :))))
Nu vis maz tagad zināsi, ka savvaļas karpa ir sazāns nevis amūrs!:)
Un džekam, kas visur un uz visiem regulāri irš un kašķējas, ir ļoti lietderīgi šad tad arī divnieku ielikt, ja ir godīgi nopelnījis par sarakstītām muļķībām! :)))

Fishmens, 1.maijs 2019, 22:33


Mudak, es kaut vienu brīdi pēc būtības esmu apgalvojis pretējo, proti, ka karpa ir amūrs...Tavuprāt, minot tekstā savvaļas karpu un ieliekot iekavās amūrs, es to darīju, tavuprāt, ar mērķi, lai īpaši pratā apdalītie zinātu, ka savvaļas karpa ir amūrs. Brīžam mani pārņem paralīze, cik tupi un naidīgi cilvēki var būt. Tiešām vārds savvaļas karpa nav pilnīgs un ir vēl vajadzīgs papildus apzīmējums," ну ты тупишь".Tu loģiski spēj domāt, saprast teksta satura jēgu pēc būtības un nozīmes? Es pārējos dalībniekus neuzkatu par idiņiem, lai man viņus vajadzētu mācīt, proti, ar iekavu palīdzību alternatīvos zivju nosaukumus. Es tagad redzu no tava teksta, ka tev kā bullim uz mani acīs asinis saskrējušas un gribi mani citu acīs par idiņu pataisīt, ja tu sāc man bakstīt par to, ko es runāju ar citiem. Tā ir tava problēma, ka mans viedoklis daudzos jautājumos politmuldētavā nesaskan ar tavējo. Es tev neko negribu pierādīt. Tā ir mana darīšana un tevi neskar un tādēļ nepārnes politmuldētavas sarunu kontekstus uz profesionāloo nodaļu par jūras copi.
Ko tu man gribi uzspiest bara viedokli, ka man tagad jāsāk domāt kā vairumam, un vēl no kāda atļauja jāsaņem, kā to daži zināmā nodaļā dara. Kāda tev daļa par to par ko es runāju ar citiem. Nemeklē blusas svešā kažokā. Tu veselu dienu pataloģiski, taisi vētru ūdensglāzē, vēlēdamies mani pazemot. Viens jau uzlēca man uz auguma šodien savā nejēga, un tu vēl turpini iesākto...
1.maijs 2019, 23:48 | links
 
Pravietis [01.05.19]: Pravietis [12:18]: Ah," jūra vairs nav jūra...atšķirība starp saldūdens un sālsūdens zivīm ir tikai zinātnieku hipotēze",ar amūru vispār auzās-tas ,ko Tu lieto nav nekas labs.

coppers, 1.maijs 2019, 11:46
Atzīšos, ka ne balto, ne raibo platpieri neesmu uzturā lietojis un amūru arī. Par to platpieri tāpat kā meža vimbu neviens neko man atzinīgu teicis nav. Meža vimba nu tā....nevar salīdzināt ar parasto vimbu. Nupat uzcienāja ar žāvētu sapalu, nu tā...., paziņa Salacā lejup tilta noķēra 14 gab.Nav ne kāds brīnums, ka parasto vimbu nevar salīdzināt ar mežavimbu (salati), jo tās ir divas pilnīgi dažādas zivis!

Fishmens, 1.maijs 2019, 12:40

Fishmen, beidz muļķi dzenāt, visam jābūt mēra sajūtai, kurā brīdī es vimbu esmu ar mežavimbu uzskatījis(nosaucis) par vienu un to pašu zivi. Es rakstīju, ka gastronomiskās īpašības ir stipri atšķirīgas, jo meža vimba, manā izpratnē atpaliek no parastās vimbas gastronomiskās kvalitātes. Mana kļūda, ka es ieliku iekavās tekstā aiz savvaļas karpas amūru. Tur bija jāliek komats, jo mana doma bija, ka abas ir saldūdens zivis un, iespējams, vienas sugas. Jo runa gāja par to, ka viņas apvieno viena saldūdens telpa, bet noķerta tā ir tikusi itkā jūrā. Tas radīja man izbrīnu, bet ne jau tas, savukārt, cik smaga ir šī zivs un nekādus pierādījumus es nevienam neprasīju, vai patiesībā viņa vispār ir noķerta. Ko tu vari visu dienu dratēt smadzenes.
Labi, nemuldi! Tu, tāds zinošs gramatiķis un pēkšņi iekavas ar komatu sajauci! :))))
Nu vis maz tagad zināsi, ka savvaļas karpa ir sazāns nevis amūrs!:)
Un džekam, kas visur un uz visiem regulāri irš un kašķējas, ir ļoti lietderīgi šad tad arī divnieku ielikt, ja ir godīgi nopelnījis par sarakstītām muļķībām! :)))
1.maijs 2019, 22:33 | links
 
Par karūsām un līņiem Skultes pusē biju dzirdējis. Par sazānu gan biju stipri pārsteigts. Tas man kaut kas jauns. Lai nu kur bet Baltiju jās jūrā netālu no P-ostas!
1.maijs 2019, 21:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager