Makšķerēšana jūrā

Kungi. Man jums nekas nav jāpierāda. Bildes rādīja cilvēks kuram nav iemesla neticēt. Šams bij klāt kad veiksminieks izbrauca krastā.

urmaas, 1.maijs 2019, 19:37


Urmaas, tu taču saprati to, ka es tev nekādus pierādījumus par kādas trešās personas noķerto zivi neprasīju. Es tev uzrakstīju, ka man ir izbrīns, ka tā noķerta jūrā, proti, vedināju uz diskusiju par to, ka saldūdens zivis migrējušas uz jūru. Un te, ne no šā, ne no tā iejaucās vēl viens "profesors" janisardiviems, kurš sāk kašķi meklēt un paziņo, ka man nekādas saprašanas neesot.
1.maijs 2019, 20:57 | links
 
Pravietis [12:18]: Ah," jūra vairs nav jūra...atšķirība starp saldūdens un sālsūdens zivīm ir tikai zinātnieku hipotēze",ar amūru vispār auzās-tas ,ko Tu lieto nav nekas labs.

coppers, 1.maijs 2019, 11:46
Atzīšos, ka ne balto, ne raibo platpieri neesmu uzturā lietojis un amūru arī. Par to platpieri tāpat kā meža vimbu neviens neko man atzinīgu teicis nav. Meža vimba nu tā....nevar salīdzināt ar parasto vimbu. Nupat uzcienāja ar žāvētu sapalu, nu tā...., paziņa Salacā lejup tilta noķēra 14 gab.Nav ne kāds brīnums, ka parasto vimbu nevar salīdzināt ar mežavimbu (salati), jo tās ir divas pilnīgi dažādas zivis!

Fishmens, 1.maijs 2019, 12:40


Fishmen, beidz muļķi dzenāt, visam jābūt mēra sajūtai, kurā brīdī es vimbu esmu ar mežavimbu uzskatījis(nosaucis) par vienu un to pašu zivi. Es rakstīju, ka gastronomiskās īpašības ir stipri atšķirīgas, jo meža vimba, manā izpratnē atpaliek no parastās vimbas gastronomiskās kvalitātes. Mana kļūda, ka es ieliku iekavās tekstā aiz savvaļas karpas amūru. Tur bija jāliek komats, jo mana doma bija, ka abas ir saldūdens zivis un, iespējams, vienas sugas. Jo runa gāja par to, ka viņas apvieno viena saldūdens telpa, bet noķerta tā ir tikusi itkā jūrā. Tas radīja man izbrīnu, bet ne jau tas, savukārt, cik smaga ir šī zivs un nekādus pierādījumus es nevienam neprasīju, vai patiesībā viņa vispār ir noķerta. Ko tu vari visu dienu dratēt smadzenes.
1.maijs 2019, 20:37 | links
 
Kungi. Man jums nekas nav jāpierāda. Bildes rādīja cilvēks kuram nav iemesla neticēt. Šams bij klāt kad veiksminieks izbrauca krastā.

urmaas, 1.maijs 2019, 19:37


Bildē zivij nav rakstīts nosaukums. Labi, ja man nav taisnība, tad nav - variet te rieties līdz Ziemassvētkiem.
Laikam no šitās strīdēšanās, apriešanas un apdiršanas vietnes jādzēšas ārā, negribas te pie tā visa piedalīties
1.maijs 2019, 19:50 | links
 
Kungi. Man jums nekas nav jāpierāda. Bildes rādīja cilvēks kuram nav iemesla neticēt. Šams bij klāt kad veiksminieks izbrauca krastā.
1.maijs 2019, 19:37 | links
 
Fishmens [12:45]: Pravietis [11:22]: Savvaļas karpa(amūrs) un jūra, pats tam tici.....;)

Pravietis, 1.maijs 2019, 00:08


Da labi! Tu to nopietni??! Savvaļas karpa ir amūrs??Tu tak pajokoji, vai ne?! :))))

Fishmens, 1.maijs 2019, 11:06
No karpveidīgajām, manuprāt, karpa ir visgaršīgāka, bet jūrā gan neviena nav gadījusies :).. Bet ko tur brīnīties, jūra vairs nav nemaz jūra, tādēļ atšķirība starp saldūdens un sālsūdens zivīm ir tikai zinātnieku hipotēze. Mazās butītes arī Lielupē pie Kalnciema esot manītas. Varkaļu kanālā pašam gadījās.Tas viss skaidrs un tas nav ne kāds Kolumba atklājums.!:))
Bet jautājums bija, vai tiešām savvaļas karpa ir tas pats amūrs, kā tu raksti!?
Vot tas toč ir Kolumba vērts atklājums!:)))
Labs no tevis latviešu val. gramatikas skolotājs sanāktu.... Vai tad es tālākā tekstā uzstāju uz savu patiesību. Laikam divnieku liecībā gribi ielikt par visu varu. Labs devējam atgriežas.....

Pravietis, 1.maijs 2019, 15:00[/quote]

Vismaz krievi saka, ka savvaļas karpa ir sazāns - no viņu leksikas. Kaut gan krieviem salaka ir mūsu reņģe, tad jau sazāns var būt amūrs
1.maijs 2019, 19:24 | links
 
Fishmens [01.05.19]: Pravietis [11:22]: Savvaļas karpa(amūrs) un jūra, pats tam tici.....;)

Pravietis, 1.maijs 2019, 00:08


Da labi! Tu to nopietni??! Savvaļas karpa ir amūrs??Tu tak pajokoji, vai ne?! :))))

Fishmens, 1.maijs 2019, 11:06
No karpveidīgajām, manuprāt, karpa ir visgaršīgāka, bet jūrā gan neviena nav gadījusies :).. Bet ko tur brīnīties, jūra vairs nav nemaz jūra, tādēļ atšķirība starp saldūdens un sālsūdens zivīm ir tikai zinātnieku hipotēze. Mazās butītes arī Lielupē pie Kalnciema esot manītas. Varkaļu kanālā pašam gadījās.
Tas viss skaidrs un tas nav ne kāds Kolumba atklājums.!:))
Bet jautājums bija, vai tiešām savvaļas karpa ir tas pats amūrs, kā tu raksti!?
Vot tas toč ir Kolumba vērts atklājums!:)))[/quote]Labs no tevis latviešu val. gramatikas skolotājs sanāktu.... Vai tad es tālākā tekstā uzstāju uz savu patiesību. Laikam divnieku liecībā gribi ielikt par visu varu. Labs devējam atgriežas.....
1.maijs 2019, 15:00 | links
 
 
Pravietis [01.05.19]: Savvaļas karpa(amūrs) un jūra, pats tam tici.....;)

Pravietis, 1.maijs 2019, 00:08


Da labi! Tu to nopietni??! Savvaļas karpa ir amūrs??Tu tak pajokoji, vai ne?! :))))

Fishmens, 1.maijs 2019, 11:06

No karpveidīgajām, manuprāt, karpa ir visgaršīgāka, bet jūrā gan neviena nav gadījusies :).. Bet ko tur brīnīties, jūra vairs nav nemaz jūra, tādēļ atšķirība starp saldūdens un sālsūdens zivīm ir tikai zinātnieku hipotēze. Mazās butītes arī Lielupē pie Kalnciema esot manītas. Varkaļu kanālā pašam gadījās.[/quote]Tas viss skaidrs un tas nav ne kāds Kolumba atklājums.!:))
Bet jautājums bija, vai tiešām savvaļas karpa ir tas pats amūrs, kā tu raksti!?
Vot tas toč ir Kolumba vērts atklājums!:)))
1.maijs 2019, 12:45 | links
 
Pravietis [01.05.19]: Ah," jūra vairs nav jūra...atšķirība starp saldūdens un sālsūdens zivīm ir tikai zinātnieku hipotēze",ar amūru vispār auzās-tas ,ko Tu lieto nav nekas labs.

coppers, 1.maijs 2019, 11:46
Atzīšos, ka ne balto, ne raibo platpieri neesmu uzturā lietojis un amūru arī. Par to platpieri tāpat kā meža vimbu neviens neko man atzinīgu teicis nav. Meža vimba nu tā....nevar salīdzināt ar parasto vimbu. Nupat uzcienāja ar žāvētu sapalu, nu tā...., paziņa Salacā lejup tilta noķēra 14 gab.
Nav ne kāds brīnums, ka parasto vimbu nevar salīdzināt ar mežavimbu (salati), jo tās ir divas pilnīgi dažādas zivis!
1.maijs 2019, 12:40 | links
 
Jūrā, zvejniekiem murdos, ir pat trāpijušies pa kādām līnim.
T.i. līcī.

DSV, 1.maijs 2019, 12:06

Jā, dzirdēts ir par līņiem,....grūti iedomāties ko tie tur dara...
1.maijs 2019, 12:19 | links
 
Ah," jūra vairs nav jūra...atšķirība starp saldūdens un sālsūdens zivīm ir tikai zinātnieku hipotēze",ar amūru vispār auzās-tas ,ko Tu lieto nav nekas labs.

coppers, 1.maijs 2019, 11:46

Atzīšos, ka ne balto, ne raibo platpieri neesmu uzturā lietojis un amūru arī. Par to platpieri tāpat kā meža vimbu neviens neko man atzinīgu teicis nav. Meža vimba nu tā....nevar salīdzināt ar parasto vimbu. Nupat uzcienāja ar žāvētu sapalu, nu tā...., paziņa Salacā lejup tilta noķēra 14 gab.
1.maijs 2019, 12:18 | links
 
Jūrā, zvejniekiem murdos, ir pat trāpijušies pa kādām līnim.
T.i. līcī.
1.maijs 2019, 12:06 | links
 
Ah," jūra vairs nav jūra...atšķirība starp saldūdens un sālsūdens zivīm ir tikai zinātnieku hipotēze",ar amūru vispār auzās-tas ,ko Tu lieto nav nekas labs.
1.maijs 2019, 11:46 | links
 
Savvaļas karpa(amūrs) un jūra, pats tam tici.....;)

Pravietis, 1.maijs 2019, 00:08



Da labi! Tu to nopietni??! Savvaļas karpa ir amūrs??Tu tak pajokoji, vai ne?! :))))

Fishmens, 1.maijs 2019, 11:06[/quote]
No karpveidīgajām, manuprāt, karpa ir visgaršīgāka, bet jūrā gan neviena nav gadījusies :).. Bet ko tur brīnīties, jūra vairs nav nemaz jūra, tādēļ atšķirība starp saldūdens un sālsūdens zivīm ir tikai zinātnieku hipotēze. Mazās butītes arī Lielupē pie Kalnciema esot manītas. Varkaļu kanālā pašam gadījās.
1.maijs 2019, 11:22 | links
 
Ja tā padomā, jebkura forele=rauda, jo abas ir zivis.
1.maijs 2019, 11:18 | links
 
Savvaļas karpa(amūrs) un jūra, pats tam tici.....;)

Pravietis, 1.maijs 2019, 00:08[/quote]


Da labi! Tu to nopietni??! Savvaļas karpa ir amūrs??Tu tak pajokoji, vai ne?! :))))
1.maijs 2019, 11:06 | links
 
Pagājušajās brīvdienās Pīļostai rajonā jūrā viens matadors pievarējis 15kg sazānu!

urmaas, 30.aprīlis 2019, 20:47
Savvaļas karpa(amūrs) un jūra, pats tam tici.....;)

Pravietis, 1.maijs 2019, 00:08
Pravieti jūrā ir noķerta, karpa, vēdzele, karūsas, asari, breksi un arī sacensībās redzēju, kā vēzi izvelk. Izskatās ka tev ar to saprašanu par jūru tā pašvaki.

Janisardiviems, 1.maijs 2019, 08:30

Pakasīties atkal sagribējās. Tavai zināšanai vardes jūras krasta zonā arī dzīvo, vismaz 1 km. attālumā no upes lejteces. Es arī par to pats pārliecinājos. Turpmāk pacenties mani neievērot, ja mana saprašana tev traucē, izvēlies citu upuri....gudriniek. Es tavu palīdzību zināšanās neprasīju. Tas ko tu uzrakstīji ir Kolumba vērts atklājums un nepaliec smieklīgs.
1.maijs 2019, 09:22 | links
 
Pagājušajās brīvdienās Pīļostai rajonā jūrā viens matadors pievarējis 15kg sazānu!

urmaas, 30.aprīlis 2019, 20:47
Savvaļas karpa(amūrs) un jūra, pats tam tici.....;)

Pravietis, 1.maijs 2019, 00:08

Pravieti jūrā ir noķerta, karpa, vēdzele, karūsas, asari, breksi un arī sacensībās redzēju, kā vēzi izvelk. Izskatās ka tev ar to saprašanu par jūru tā pašvaki.
1.maijs 2019, 08:30 | links
 
Ja alants.
1.maijs 2019, 06:31 | links
 
savaļas karpa ir sazāns , neviss amūrs
1.maijs 2019, 04:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager