Makšķerēšana jūrā

Vienu tekstu ieraxtījis katrā sadaļā :D
Vairāk kā slims...
2.februāris 2019, 20:31 | links
 
Viņš tiešām ir slims!
2.februāris 2019, 20:26 | links
 
Šodien Sasmakā-Valdemārpilī raudai labs izmērs bija.10kg
2.februāris 2019, 20:16 | links
 
Jā bet tas reti nostrādā. Galveinais jātrod kur ir zivs, bet Šobrīd nav jēgas makšķerēt buti. Buti 'jāķer no augusta līdz novembrim, tad viņa ir daudzmaz ēdama un aktīvāk barojas.
2.februāris 2019, 19:29 | links
 
Eu dzeki mieru! Pasakiet ludzu mes runajam par kiplokiem-jus garneles ar kiplokiem kopa taisijat esmai?
2.februāris 2019, 19:18 | links
 
Ances AigarTu vari pieķrt sevi kulakaa sitot un neko veiraak
2.februāris 2019, 19:15 | links
 
eksperts [25m]: Pravieti es viena mēneša laikā esmu bijis vairāk reizes uz copi jūrā nekā tu visā savā mūžā. Tu tikai te pie datora māki vilkt un ar saviem murgiem citus vēl māci. Vienvārdsakot dīvānā pirdējs.Jā, tiešām gailis, piekrītu "pavilosta" teiktajam.. vismaz kādu brīdi te bij miers no tevis

Godzilla, 2.februāris 2019, 19:08

ko tu tur klepo tev neviens vārdu nedeva
2.februāris 2019, 19:13 | links
 
Pavilsosta [02.02.19]: Pravietis [17:03]: Jā, te bija tāds nupat ar niku " eksperts" spečuks, kas ķēra ar vertikāli grieztiem ķiplokiem un galvenais, ka divas reizes tika pieķerts, ka copē nemaz nebija.......Interesanti kā tad tu viņu pieķēri??? Sekoju, vai?
Forumu vajag lasīt, nevis gudri dirst. Pašķir atpakaļ un palasi. Nedēļas laikā 2x šito pajoli pieķēra melos.
2.februāris 2019, 19:13 | links
 
eksperts [02.02.19]: Pravieti es viena mēneša laikā esmu bijis vairāk reizes uz copi jūrā nekā tu visā savā mūžā. Tu tikai te pie datora māki vilkt un ar saviem murgiem citus vēl māci. Vienvārdsakot dīvānā pirdējs.
Jā, tiešām gailis, piekrītu "pavilosta" teiktajam.. vismaz kādu brīdi te bij miers no tevis
2.februāris 2019, 19:08 | links
 
Pravieti es viena mēneša laikā esmu bijis vairāk reizes uz copi jūrā nekā tu visā savā mūžā. Tu tikai te pie datora māki vilkt un ar saviem murgiem citus vēl māci. Vienvārdsakot dīvānā pirdējs.
2.februāris 2019, 18:49 | links
 
Pravietis [02.02.19]: Jā, te bija tāds nupat ar niku " eksperts" spečuks, kas ķēra ar vertikāli grieztiem ķiplokiem un galvenais, ka divas reizes tika pieķerts, ka copē nemaz nebija.......
Interesanti kā tad tu viņu pieķēri??? Sekoju, vai?
2.februāris 2019, 18:22 | links
 
Jā, te bija tāds nupat ar niku " eksperts" spečuks, kas ķēra ar vertikāli grieztiem ķiplokiem un galvenais, ka divas reizes tika pieķerts, ka copē nemaz nebija.......

Pravietis, 2.februāris 2019, 17:03

Ēzeli es tak tev teicu ka tev skauž, ja nemāki noķert biksēsdirsēj tad netēlo gudro!
2.februāris 2019, 18:15 | links
 
Man pamatā vislabāk strādā vārīta garnele, bez ķiplokiem, anīsa vai WD-40. Arī šogad ļoti labi ķērās. Vēl, ja ir pieejami, tad naktstārpi. Jūlijā vai augustā uz viena āķa, liekas 17 gab pēc kārtas, līdz beidzās tārpi. Vimba ar bij. Vēl varu ieteikt tūbītes(laikam), tik reti kad var dabūt. Citreiz zivju kioskā palūdzu lai izlasa , starp reņģēm, vai piekrastē salasu beigtās.
Šodien biju līdz jaunciemam aizbraucis. Apstākļi ideāli, vižņu ar praktiski nebija.
2.februāris 2019, 18:03 | links
 
Nu kiploks neesmu dzirdejis! A kadu aka izmeru jus lietojat?

Finnstraum, 2.februāris 2019, 17:06

Ja esi iesācējs, tad iesaku , atrodi kompanjonu, kas tev to lieto apstāstīs. Tur ir 100 + 1 knifiņš, kas jāievēro, lai gūtu jūtamus panākumus. Ja nē, tad lasi komentus par veselu gadu un būsi daudz maz apguvis noslepumus. Labi jāzin arī laika prognozes kartes.
2.februāris 2019, 17:57 | links
 
Āķi dažāda izmēra, vēlams it kā ar garāku kātu, vieglāk izņemt. Bet tā gaumes lieta, man ir arī brekšiem un karpām domāti āķi uz sistēmām un nekas.
Bet vieni tādi tieva materiāla un spīdīgi, tie man patīk, izmēri dažādi. Cobra laikam.
Ja ir žors, tad zivs nešķiro ne ēsmu, ne āķa izmēru, bet reizem vajag mazu āķi un mazu ēsmas gabaliņu, un vēl pakacināt.
2.februāris 2019, 17:57 | links
 
Kalmāra gredzeni galīgi garām!
Par ēsmām daudz un plāši šeit runājām pāris mēnešus atpakaļ - patin pāris lapas atpakaļ un viss ir apraxtīts :)
2.februāris 2019, 17:25 | links
 
Nu kiploks neesmu dzirdejis! A kadu aka izmeru jus lietojat?

Finnstraum, 2.februāris 2019, 17:06

...un nedzirdēsi arī, jo tas ir viens no atraktoriem, kurā jāpatur ēsma....Vēlams tomēr Latvijas ķiplociņš (kolorītāks), var sīki sasmalcināt, var pļuriņu.
2.februāris 2019, 17:14 | links
 
Nu kiploks neesmu dzirdejis! A kadu aka izmeru jus lietojat?
2.februāris 2019, 17:06 | links
 
Jā, te bija tāds nupat ar niku " eksperts" spečuks, kas ķēra ar vertikāli grieztiem ķiplokiem un galvenais, ka divas reizes tika pieķerts, ka copē nemaz nebija.......
2.februāris 2019, 17:03 | links
 
Un ka ar kalmara gredzeniem?

Finnstraum, 2.februāris 2019, 16:43

Uzskatu ka pilnīgi garām, tapat ka uz zivju nūjiņām un haizivs fileju :) ne lasi, ne foreli un arī nēģi neņem....

Pravietis, 2.februāris 2019, 16:50


Ne pārāk sen bija teikts, ka jāizmanto vertikāli griezti ķiploki. Bet ķeras tikai vienam Latvijas iedzīvotājam
2.februāris 2019, 16:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager