Makšķerēšana jūrā

Vai uz ziemeļu molu Liepājā kas ķeras tagat? Kā ar Buti? Paldies
30.janvāris 2019, 13:26 | links
 
Sveiki copmaņi.
Tiem kas brauc copēt uz Norvēģiju.
Tikko ir saņemta paciņa no Japānas.
Pārdodu pilnīgi jaunu, iepakojumā, elektrisko jūras spoli.

Shimano Force Master 3000XP cena 650 EUR.

Var apskatīt un uzreiz nopirkt Rīgā. Ideāla un spēcīga spole pilkerēšanai. Aukla der (#4) = 0.32mm 400m. tel.27877866
30.janvāris 2019, 12:53 | links
 
Es domāju, ka būs grūti no Liepājas braucot uz ziemeļiem nonākt Nīcā, bet, ko gan es saprotu, labi ja 5x dzīvē esmu Liepājā bijis.

BAigars, 19.janvāris 2019, 09:06[/quote]


Tā kā Zeme ir apaļa, tad braucot no Liepājas uz ziemeļiem var nonākt Nīcā, bet tas prasīs diezgan daudz laika un degvielas:):)
19.janvāris 2019, 14:44 | links
 
Manā saprašanā galvenais veiksmīgi tikt līdz krastam šajā gadalaikā + monofīla aukla, lielāki gredzeni un spole, laba veselība, atbilstošs apģērbs, bet ja, pārējais kā zivs daudzums, laika apstākļi tevi nerausta, tad uz priekšu. Tas tomēr tagad ir ekstrīms, slidenie ceļi un neprognozējamo mīnusu stundas, liek padomāt.......Neaizmirsti iesmerēt auklu un paņemt līdzi nedaudz "degvielas" iekuram. Ne asakas.
19.janvāris 2019, 11:46 | links
 
Jā, tur visai zemeslodei jārauj riņķī.
Nu cerība uz spožo un mencu ir. Tik vai nebūs laiks kad viss aprīkojums aizsalst.
19.janvāris 2019, 10:31 | links
 
Finnstraum [19.01.19]: Sveicinati Kolegi!
Es vel veletos zinat ir jega iet nakosnedel makskeret no krasta? Es domaju braukt uz ziemeliem no Liepajas uz Nicas pusi! Ka jus domajat?
Es domāju, ka būs grūti no Liepājas braucot uz ziemeļiem nonākt Nīcā, bet, ko gan es saprotu, labi ja 5x dzīvē esmu Liepājā bijis.
19.janvāris 2019, 09:06 | links
 
Sveicinati Kolegi!
Es vel veletos zinat ir jega iet nakosnedel makskeret no krasta? Es domaju braukt uz ziemeliem no Liepajas uz Nicas pusi! Ka jus domajat?
19.janvāris 2019, 01:58 | links
 
Pizģecs,,, pieauguši cilvēki bet ņergst viens uz otru kā gailēni
14.janvāris 2019, 22:28 | links
 
Jūs tur viens otru par vīru ar varat uztaisīt, tāpēc jau jūs te esat))
13.janvāris 2019, 22:15 | links
 
BAigars [17:26]: eksperts [12:37]: Šorīt no 7-11 Liepene 7 kg vējš mugurā jūra mierīga. Blondus Aigarus un citus dīvēnā pirdējus Praviešus nemanīju. Drošvien brauks , kad jūrā būs vētra un tad nīdēs , ka nekas neķeras.Kā reiz šorīt ap 10iem biju pie bijušā skolas biedra uz Liepeni darīšanās, pie reizes parādīju bērnam jūru. Ne uz staldzenes pusi, ne ovišiem, neviens cilvēks nebija.
Cik reizes vēl iekritīsi, pirms dzēsīsi profilu, dauni?Šitais bija ļoti labi +++
Īstajā dienā biji īstajā vietā un atkal trollis iekrita :D

edzuss2, 13.janvāris 2019, 18:37


Nu redz, esam lietas sakārtojuši. Tādēļ jau mēs te forumā esam, lai viens otram palīdzētu ar ieteikumiem un knifiņiem par patiesi iespējamām copes perspektīvām , iegūtu uzticēšanos viens pret otru iespēju robežās un neskrietu viltus informācijas gadījumā pa galvu un kaklu tukšumā......Es piem., nebraukāju ar zagtu degvielu darba laikā, tāpat kā daudzi citi un tie ir arī citi un ne mazi resursi gada laikā. Mēs jau saprotam, ka dzimis rāpot nekad nelidos....bet jebkuram cinismam ir robežas. Veiksmīgu darba nedēļu.
13.janvāris 2019, 21:54 | links
 
Es takš zināju, ka jums skauž!!!
13.janvāris 2019, 21:23 | links
 
BAigar....., Man Liepenē ir pazīstama kempinga īpašniece Zinta, ja vēlies varu tev iedot tālruņa numuru, var dzīvē noderēt. Ar šito dāmu esmu kopā copējis. Viņa katru brīvo brītiņu ir pie jūras, lai ķertu butīti un barotu vakariņās savu ģimeni un ciemiņus. Starp citu, pie viņas glabājas visi makšķerēšanas štrumenti, kurus pazaudējuši makšķernieki, vai kurus atņēmusi jūra. Pie viņas var griezties pēc atradumiem. Viņa pazīst daudzus, kolorīta dāma un kaisliga makšķerniece, visu redz un ievēro.

Pravietis, 13.janvāris 2019, 18:08

Ja pareizi domāju, tur ir dāmas 3 paaudzēs. Es tur arī esmu braucis, teritorijas tālākajā stūrī mašīnu atstājis pret 2 EUR. Attieksme izcili pozitīva, cik saprotu, arī nakšņošanas un brokastu iespējas

diametrs, 13.janvāris 2019, 18:55


Varu tikai tev pateikt to, lai kā viņa brīdināja par viņas mīļoto lapsu kūmiņu un viņas lapsēniem, lapsa mani nakts laikā vienalga piečakarēja, proti apzaga kapitāli, aiznesa optom visu maisu ar palikušo zakusonu, vesels palika tikai tas ēdamais, kas bija uz galdiņa. Par ģimeni, atvaino, publiski nestāstīšu. Tā ir privātsaruna. Pārāk lielu vērību mēs piegriežam rupekļiem, naida kurinatājiem, provokātoriem , kuri mātes valodu apguvuši šūpulī vai cietumā. Man viņi šķiet nožēlojami......Bet galvenais, lai viens, otrs saprot, ka foruma lapas copmaņi nav ar pliku roku ņemami un savas dzīves pieredzes laikā var pastāvet par sevi un ar otra palīdzību atmaskot šos nožēlojamos..... Latvija taču ir ļoti maziņa un tas reiz ir jāpielec superekspertam, ka Lieljūras krastā mēs jūtamies kā savās otrās mājās. Es sev saku un parējiem, ka beigsim labāk apspriest šo nožēlojamo provokatoru uz rupjībām. Jebkurš viņa teksts satur aizskārumu pārējiem foruma dalībniekiem. Viņš taču barojas un kaifo no tā kā mēs te ar šo niecību ņemamies.
Atceraties, škiet nu jau divus gadus atpakaļ Miķeļos un vēl vienā vietā, kāds trakais grieza riepas, vai nav kāds kaut ko dzirdējis par izmeklēšanas rezultātiem, Baigi gribētos tam nelietim acīs paskatīties un ne tikai.....Nācijai varoņi taču jāzin.
13.janvāris 2019, 19:46 | links
 
BAigar....., Man Liepenē ir pazīstama kempinga īpašniece Zinta, ja vēlies varu tev iedot tālruņa numuru, var dzīvē noderēt. Ar šito dāmu esmu kopā copējis. Viņa katru brīvo brītiņu ir pie jūras, lai ķertu butīti un barotu vakariņās savu ģimeni un ciemiņus. Starp citu, pie viņas glabājas visi makšķerēšanas štrumenti, kurus pazaudējuši makšķernieki, vai kurus atņēmusi jūra. Pie viņas var griezties pēc atradumiem. Viņa pazīst daudzus, kolorīta dāma un kaisliga makšķerniece, visu redz un ievēro.

Pravietis, 13.janvāris 2019, 18:08


Ja pareizi domāju, tur ir dāmas 3 paaudzēs. Es tur arī esmu braucis, teritorijas tālākajā stūrī mašīnu atstājis pret 2 EUR. Attieksme izcili pozitīva, cik saprotu, arī nakšņošanas un brokastu iespējas
13.janvāris 2019, 18:55 | links
 
BAigars [13.01.19]: eksperts [12:37]: Šorīt no 7-11 Liepene 7 kg vējš mugurā jūra mierīga. Blondus Aigarus un citus dīvēnā pirdējus Praviešus nemanīju. Drošvien brauks , kad jūrā būs vētra un tad nīdēs , ka nekas neķeras.Kā reiz šorīt ap 10iem biju pie bijušā skolas biedra uz Liepeni darīšanās, pie reizes parādīju bērnam jūru. Ne uz staldzenes pusi, ne ovišiem, neviens cilvēks nebija.
Cik reizes vēl iekritīsi, pirms dzēsīsi profilu, dauni?
Šitais bija ļoti labi +++
Īstajā dienā biji īstajā vietā un atkal trollis iekrita :D
13.janvāris 2019, 18:37 | links
 
Laikam sekspertam mamma telefonu atņēmusi:)))
13.janvāris 2019, 18:32 | links
 
Pravietis [13.01.19]: BAigar....., Man Liepenē ir pazīstama kempinga īpašniece Zinta, ja vēlies varu tev iedot tālruņa numuru, var dzīvē noderēt. Ar šito dāmu esmu kopā copējis. Viņa katru brīvo brītiņu ir pie jūras, lai ķertu butīti un barotu vakariņās savu ģimeni un ciemiņus. Starp citu, pie viņas glabājas visi makšķerēšanas štrumenti, kurus pazaudējuši makšķernieki, vai kurus atņēmusi jūra. Pie viņas var griezties pēc atradumiem. Viņa pazīst daudzus, kolorīta dāma un kaisliga makšķerniece, visu redz un ievēro.
Zinu, par ko runā, blakus mājā dzīvo mans bijušais skolas biedrs..
13.janvāris 2019, 18:25 | links
 
BAigar....., Man Liepenē ir pazīstama kempinga īpašniece Zinta, ja vēlies varu tev iedot tālruņa numuru, var dzīvē noderēt. Ar šito dāmu esmu kopā copējis. Viņa katru brīvo brītiņu ir pie jūras, lai ķertu butīti un barotu vakariņās savu ģimeni un ciemiņus. Starp citu, pie viņas glabājas visi makšķerēšanas štrumenti, kurus pazaudējuši makšķernieki, vai kurus atņēmusi jūra. Pie viņas var griezties pēc atradumiem. Viņa pazīst daudzus, kolorīta dāma un kaisliga makšķerniece, visu redz un ievēro.
13.janvāris 2019, 18:08 | links
 
eksperts [12:37]: Šorīt no 7-11 Liepene 7 kg vējš mugurā jūra mierīga. Blondus Aigarus un citus dīvēnā pirdējus Praviešus nemanīju. Drošvien brauks , kad jūrā būs vētra un tad nīdēs , ka nekas neķeras.Kā reiz šorīt ap 10iem biju pie bijušā skolas biedra uz Liepeni darīšanās, pie reizes parādīju bērnam jūru. Ne uz staldzenes pusi, ne ovišiem, neviens cilvēks nebija.
Cik reizes vēl iekritīsi, pirms dzēsīsi profilu, dauni?

BAigars, 13.janvāris 2019, 17:26


Draudziņ, zini krievu tautības teicienu, ka ir cilvēciņi, kuriem " Čurā kaut vai acīs, vienalga pateiks, ka tā ir rasa".
13.janvāris 2019, 17:34 | links
 
eksperts [13.01.19]: Šorīt no 7-11 Liepene 7 kg vējš mugurā jūra mierīga. Blondus Aigarus un citus dīvēnā pirdējus Praviešus nemanīju. Drošvien brauks , kad jūrā būs vētra un tad nīdēs , ka nekas neķeras.
Kā reiz šorīt ap 10iem biju pie bijušā skolas biedra uz Liepeni darīšanās, pie reizes parādīju bērnam jūru. Ne uz staldzenes pusi, ne ovišiem, neviens cilvēks nebija.
Cik reizes vēl iekritīsi, pirms dzēsīsi profilu, dauni?
13.janvāris 2019, 17:26 | links
 
Liedags tīrs,pa retam gliemežvākam.Ar UV nav ko darīt.
13.janvāris 2019, 17:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager