Makšķerēšana jūrā

Skaidrs, ka eksperts ir no 2000šo gadu sākuma zive.lv bandas. Tikai tie rēķināja FPQ (butes uz vienu makšķeri). Dzīves vieta arī noskaidrota. Nepaies ilgs laiks un atkodīsim, kas tas par ākstu.
12.janvāris 2019, 08:57 | links
 
Visu uztver mierīgi (lai gan pašam arī dažkārt ir grūti tā izdarīt).
Šodien izstaigājos gar upes krastu (albūmā var redzēt) un galvā uzreiz skaidrākas domas :)
Tā vien liekas, ka butēm jādod laiks atpūsties un jāpārslēdzās uz citām zivām :)
Vislabāk ir privāti sazināties, kā ar Diametru to daram whatsapā!! :)

edzuss2, 12.janvāris 2019, 01:52


Apskatīju bildes, sasmējos, viss tā kā man, pat galdiņš tādā pašā teltī, tikai krēsls cits un laiva man piepūšamā. Pleksti gan es kūpinu.
12.janvāris 2019, 02:20 | links
 
Visu uztver mierīgi (lai gan pašam arī dažkārt ir grūti tā izdarīt).
Šodien izstaigājos gar upes krastu (albūmā var redzēt) un galvā uzreiz skaidrākas domas :)
Tā vien liekas, ka butēm jādod laiks atpūsties un jāpārslēdzās uz citām zivām :)
Vislabāk ir privāti sazināties, kā ar Diametru to daram whatsapā!! :)

edzuss2, 12.janvāris 2019, 01:52


Ar Diametru šosezon vien biju trīs reizes. Esmu jau butei licis mieru, neesmu ziemas makšķernieks. Leonīdu arī šosezon divas reizes satiku savā iecienītajā copes vietā. Ir forši cilveki, bet te nu gan sanāca, ka izjūta tāda ka muļķu mājā esmu pabijis.Esmu zvērināts pretinieks pavasara plekstes copei. Nevaru saprast, kā var strebt to zivs želeju no pannas un sūkat asakas. Tagad miers, gar upēm pastaigājos un pasapņoju. Diemžēl uz Lurbām šogad nesanāca un nebija jau arī nekā.
12.janvāris 2019, 02:04 | links
 
Visu uztver mierīgi (lai gan pašam arī dažkārt ir grūti tā izdarīt).
Šodien izstaigājos gar upes krastu (albūmā var redzēt) un galvā uzreiz skaidrākas domas :)
Tā vien liekas, ka butēm jādod laiks atpūsties un jāpārslēdzās uz citām zivām :)
Vislabāk ir privāti sazināties, kā ar Diametru to daram whatsapā!! :)
12.janvāris 2019, 01:52 | links
 
Pravieti - necepies un neatbildi uz tādiem komentāriem! Naw jēga..
Paši zinām, kam var šeit ticēt kam nē - par pārējiem pasmaidam :)
Baudam skaisto ziemu :)

edzuss2, 12.janvāris 2019, 01:32


Paldies par sapratni, To es arī jau izdarīju. Centīšos turpmāk vēl vairāk filtrēt un ar apšaubāmiem apmeklētājiem un rupekļiem nekādos disputos neielaisties. Priekš īpatņiem nāksies dot atskaites - spaiņos, lai nekristu ārā no aptveres. Savukārt, savējiem atskaitīšos par patiesajiem copes rezultātiem tikai individuāli. :),:).
12.janvāris 2019, 01:47 | links
 
Pravieti - necepies un neatbildi uz tādiem komentāriem! Naw jēga..
Paši zinām, kam var šeit ticēt kam nē - par pārējiem pasmaidam :)
Baudam skaisto ziemu :)
12.janvāris 2019, 01:32 | links
 
ekspertam matemātika pareiza. Pravieti, neķer kreņķi.

Terauds, 11.janvāris 2019, 23:42


Tu ZIEMĀ esi kādreiz ķēris vienu buti astoņās minūtēs??? Nu padomā labi......Bet tas vienalga jebkurā gada laikā nozīmē, ka tu šādā režīmā strādā visu laiku esi ar makšķeri rokās un esi ar ēsmu un sistēmu darbībā. Manas sistēmas bez normālas (svaigas) ēsmas nonstopa un vēl ar tukšiem āķiem nestrādā. Man nonstops ir tad, kad ir slapja mugura un apsēsties nav bijis laika. Tam jaunpienākušajam rupeklim, ka tik kādu aplikt un pie tam, pie vismazākās izdevības un regulāri. Papēti komentus. Pēc copes, piemēram, Diametru aptaisīja , ka tas pirms copes laika prognozi vispār nelasot. Sen tāds profanizēts cirks foruma lapā nav bijis. Īpaši agresīvs tips, kas liecina par dziļām problēmām........Es par to visu protams pasmaidu un saistībā ar šo tipāžu vairāk vispār nereaģēšu. Forumā ir daudz foršu cilvēku un bez izteiktām īpatnībām ar kuriem var pakult arī tukšus salmus......Tas arī būtu viss šo tematu noslēdzot. Ja gribi kaut ko iebilst, lūdzu uzraksti individuāli. Negribu dēļ tā tipāža par apsmieklu palikt.
12.janvāris 2019, 01:11 | links
 
ekspertam matemātika pareiza. Pravieti, neķer kreņķi.
11.janvāris 2019, 23:42 | links
 
Pravieti 5,5 kg 5 stundās nav nonstopā apmēram 8 butes stundā uz 3 kātiem. Uz kātu stundā nepilnas 3 butes. Tu laikam nesi nosntopā vilcis dīvānā pirdēj.
11.janvāris 2019, 16:55 | links
 
eksperts varbūt šodien arī velk spaiņiem

Domaataajs, 11.janvāris 2019, 15:29


Tā vajadzētu būt, galvenais, lai kādam nezinātājam dēļ tā mazvērtības komplekss nepiemestos.....:). Edzuss2 nokonstatēja, ka supereksperts iepriekšējo reizi viņa norādītajā laikā nemaz copē nevarēja būt.
11.janvāris 2019, 16:45 | links
 
eksperts varbūt šodien arī velk spaiņiem
11.janvāris 2019, 15:29 | links
 
JurģiB. Tad vismaz patīkamas emocijas izbaudīji. Ir piedzīvots, kad lieljūras iemītnieki gaž gar zemi acu priekšā makšķeri, (tests 250), ar visu turētāju. Tad adrenalīna iespaidā skrien ar vienu domu, glābt štrumentus, ka neievelk jūrā. Izvelc ,skaties visi āķi veseli un domā ko gribi..... Ziemā tomēr zivs jāmeklē no Jūrkalnes lejup, var mēģināt arī Liepājā. Es gan Liepāju pēc pašu Kurzemnieku ieteikuma esmu izslēdzis no copes, esot neprognozējama vieta. Nekreņķējies. Tā ir ziema. Nevar taču visiem būt kā nupat, superekspertam nonstopā Irbē 5 st. laikā 5,5 kg. ;(, :).
11.janvāris 2019, 13:47 | links
 
Spožais laikam pārbaudīja vai kas ir ēdams.
Āķi nenorāva?
11.janvāris 2019, 10:15 | links
 
Rīt apstīsies kas notiek, kautkur starp Jaunciemu un Ovīšiem.
30.dec. pie bunkuriem vakariņām saķēru kādās 2-3stundās.

JurgisB, 9.janvāris 2019, 23:15

Kur atskaite ?

diametrs, 10.janvāris 2019, 23:28


Tātad ap 14:30 sāku Ovīšos. Drīz uz bomīgo 250g balzer bij' tāda cope, ka kāts gandrīz izleca no turētāja.~ 2h meklēju, gaidīju zivi, bet neatradu. Mājās braucot ,uz stundiņu piebraucu Jaunciemā. Tur mežizstrāde. Zivis nedabūju. Šoreiz noslinkoju, un metu no krasta. Laikam tā bij' kļūda. Aiz Dundagas ceļš ledains. Daudz brieži u.c.zvēri.
11.janvāris 2019, 10:12 | links
 
Rīt apstīsies kas notiek, kautkur starp Jaunciemu un Ovīšiem.
30.dec. pie bunkuriem vakariņām saķēru kādās 2-3stundās.

JurgisB, 9.janvāris 2019, 23:15


Kur atskaite ?
10.janvāris 2019, 23:28 | links
 
Telefons labo pa savam. Nevis apskatītu, bet apskalotu
10.janvāris 2019, 19:14 | links
 
eksperts [10.01.19]: Pa dienu jau bija, ka 46.vilnis mēģināja aptaustīt mantas, soma, bet vakarā tas aizgāja konkrēti

diametrs, 9.janvāris 2019, 20:43
Nav ko braukt vētrā uz jūru var tak vēju Windguru apskatīt, ja kautko nedaudz saprot.
Nu nebija vētra. Tajā brīdī drusku bija vēja virzienam jāmainās. Viļņi ārkārtēji nebija, bet pietiekami lai apskatītu mantas un izskaloti grants malu, kur iesprausta makšķere
10.janvāris 2019, 19:13 | links
 
Pa dienu jau bija, ka 46.vilnis mēģināja aptaustīt mantas, soma, bet vakarā tas aizgāja konkrēti

diametrs, 9.janvāris 2019, 20:43

Nav ko braukt vētrā uz jūru var tak vēju Windguru apskatīt, ja kautko nedaudz saprot.
10.janvāris 2019, 17:15 | links
 
Rīt apstīsies kas notiek, kautkur starp Jaunciemu un Ovīšiem.
30.dec. pie bunkuriem vakariņām saķēru kādās 2-3stundās.
9.janvāris 2019, 23:15 | links
 
edzuss2 [36m]: Diametr - staasti kaa gaaja sodien! Viiri gaida :)Aizputes vīriem nulle. Vietējie nesadūšojās. Man 5 gab. Paralēli krastam zvejnieku tīkls. Mēģināju pastaigāt - nekas. Ap 16.30 sacēlās konkrēts vilnis un iedzina pie kāpas. Bet uz vienu mskšķeri bija. Bet vairs nepaliku, jo vienu makšķeri ierāva ūdenī, pēdējā brīdī paķēru. Butes bija uz tīģerienes un reņģes ar ķiplokiem

Dzīvi dzīvo un mācies. Redz, kā supereksperts vasaras copes vietā Irbē ziemas laikā prot savilkt nonstopā 5 st. laikā 5,5 kg. Copmaņiem tagad nāksies mainīt nacionālās makšķerēšanas iemaņas un ieradumus latvijā un no ziemas makšķerēšanas vietām pārcelties uz vasaras, rudens copes vietām. Tas laikam tādēļ, ka mūsu grēcīgā zemīte novirzījusies no ass. Zinātnieki esot izpētījuši, mums arī būs jāmaina tikumi. :),:),:).:). Bet vispār bedīgi, ka citi nesniedz ziņas par Kolku, Jaunciemu, Irbi, Lielirbi. Izņemot, Leonīds, kurš saka, ka no Kolkas uz leju līdz Irbei goļaks. Leonīds savējais, ticamība ka pašam sev.
diametrs, 9.janvāris 2019, 20:35
9.janvāris 2019, 21:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager