Makšķerēšana jūrā

Nu jau apavus uzvilku dodoties prom. Tak tu esi ari eikalipta eksperts:)))))))
31.decembris 2018, 13:00 | links
 
Irbē šorīt ne piesitiena.Nebija nozīmes attālumam un virzienam.Ar tādiem pašiem panākumiem varēja mest uz kāpu pusi.Kaijām svētku mielasts no manis atstātajām brēčām.Ne asakas čūčas gadā!
31.decembris 2018, 12:55 | links
 
agrisiks
Man žēl , ka tev nepaveicās jūrkalne liela citreiz pietiek 100 m nostāk nostāties un rezultāti atšķirīgi. Blakus man atradās 2 vīru kompānija viņiem apmēram katram arī norma. Šorīt biju aizskrējis no 7-10 butes apmēram 3.5 kg toties bonusā pumpainais 2 kg iekāroja naktstārpu.
Kā jau teicu ēzelis dīvānā pirdējs pravietis kurš pāris reizes uz jūru bijis saka ka tā nevar būt. Nu ja mājas guļ un tv skatās tad tev tā arī nekad nebūs.

eksperts, 31.decembris 2018, 10:24


Klausies, super ekspert, netaisos tev atskaitīties, cik reizes esmu šogad bijis kopā ar foruma biedriem, atšķirībā no tevis, kurš divas dienas atpakaļ tikai piereģistrējies. Paziņas no foruma labi par to zina cik reizes esmu bijis copē un ticies ar viņiem liedagā. Liec man mieru un raksti uz savas mazmājiņas durvīm, nevis piesārņo ēteru. Nu jau par tevi visi smejas forumā, kas ir nožēlojami. Iesaku , aizej lūdzu pie daktera, tas ir tavās interesēs. Es beidzu ar tevi slimo diskusiju un iesaku to izdarīt arī pārējiem.
31.decembris 2018, 12:54 | links
 
diametrs [39m]: eksperts [41m]: Vakar Ovīšos no pus12 līdz četriem 23gb

ozols1, 31.decembris 2018, 11:02
Un atkal lieliem speciālistiem kā diametram sedo pravietiem skaudīs.Man pofig. Apsveicu ar lielo lomu un laimīgu Jauno gadu !Nēe- a man skauž. Tūlīt brauksim uz Skandināviju ķert cēlās zivis no ledus kurbulēsim sniegamočus, baudīsim pirti 5zv viesumājā un sēžot baļļā pēc pirts , kas smaržo pēc eikalipta baudot attiecīgus dzērienus skaudīšu, kā tur jūras ,,eksperts,, cīnās ar atšrubētu špakteļ plastmasas spaini sēžot virsū un domājot tak maukas tie ražotāji varēja noapaļotākas malas ražot lai dirsā nedurās. Ir jau ari plusi , var bezdēt un bose skaņās klausīties savu komponēto zmsv mūziku. Tak ,,ekspert,, aizpildi pienācīgi savu avataru un izrādi cieņu tiem , kas uztur šo foruma sadaļu. To Tev arī novēlu cūkas gadā.
P.S. Visiem ne asakas. Jābrauc uz pirti pirms cūka izvārtīs:))

seedoo, 31.decembris 2018, 12:30

Tu aizmirsi uzrakstīt, ka tev mājas ir plakanais televizors! Vo tas iz džeks brauks forelēs uz Zviedriju. Tu i baigais. Skaities ka tev to eikaliptu kāds pirtī neiesmērē tur kur saule neiespīd un neuztaisa tevi par vīru!!!
31.decembris 2018, 12:53 | links
 
diametrs [31.12.18]: eksperts [41m]: Vakar Ovīšos no pus12 līdz četriem 23gb

ozols1, 31.decembris 2018, 11:02
Un atkal lieliem speciālistiem kā diametram sedo pravietiem skaudīs.Man pofig. Apsveicu ar lielo lomu un laimīgu Jauno gadu !
Nēe- a man skauž. Tūlīt brauksim uz Skandināviju ķert cēlās zivis no ledus kurbulēsim sniegamočus, baudīsim pirti 5zv viesumājā un sēžot baļļā pēc pirts , kas smaržo pēc eikalipta baudot attiecīgus dzērienus skaudīšu, kā tur jūras ,,eksperts,, cīnās ar atšrubētu špakteļ plastmasas spaini sēžot virsū un domājot tak maukas tie ražotāji varēja noapaļotākas malas ražot lai dirsā nedurās. Ir jau ari plusi , var bezdēt un bose skaņās klausīties savu komponēto zmsv mūziku. Tak ,,ekspert,, aizpildi pienācīgi savu avataru un izrādi cieņu tiem , kas uztur šo foruma sadaļu. To Tev arī novēlu cūkas gadā.
P.S. Visiem ne asakas. Jābrauc uz pirti pirms cūka izvārtīs:))
31.decembris 2018, 12:30 | links
 
eksperts [31.12.18]: Vakar Ovīšos no pus12 līdz četriem 23gb

ozols1, 31.decembris 2018, 11:02
Un atkal lieliem speciālistiem kā diametram sedo pravietiem skaudīs.
Man pofig. Apsveicu ar lielo lomu un laimīgu Jauno gadu !
31.decembris 2018, 12:11 | links
 
Davai nahrjukaemsja!

seedoo, 31.decembris 2018, 11:36


A mož do porosjačevo vizga, a? :)
31.decembris 2018, 11:49 | links
 
Ovīšos tas ir reāli šajā laikā. Pārbaudīts.
Nē, nu var jau būt, ka mūsu jaunais eksperts ir ģēnijs jūras copē, noķers zivi pat tur, kur tās citiem nav izmantojot speciālus atraktorus, Varbūt ēsmu aizmetīs pat līdz 3. sēklim, varbūt arī prot mencas pilkerēt vai žaņus un brekšus lasīt maisiem nepieliecoties.
Bet viens ir skaidrs - mazvērtības kompleksi puisim ir. Jo ja jau ir eksperts un citus krustī par ēzeļiem, tad tas neko labu par personu neliecina.
Par Laimīgu Jauno gadu, zēni un meitenes, un par tiem kas jūrā. Vētra būšot! Čpokš!
31.decembris 2018, 11:49 | links
 
eksperts [31.12.18]: Jo kā tā var būt ka kāds velk un labāk velk.
tu sekspert nikus vismaz iemācies rakstīt...
31.decembris 2018, 11:42 | links
 
Jo kā tā var būt ka kāds velk un labāk velk.
31.decembris 2018, 11:39 | links
 
Vakar Ovīšos no pus12 līdz četriem 23gb

ozols1, 31.decembris 2018, 11:02

Un atkal lieliem speciālistiem kā diametram sedo pravietiem skaudīs.
31.decembris 2018, 11:37 | links
 
Pie Užavas labi šancē užavnieka atraktors. Pievelc mūlli apmīz paikk un met pret vētrr. Visiem saļonkas cienītājiem Laimīgu jauno gadu. Davai nahrjukaemsja!
31.decembris 2018, 11:36 | links
 
eksperts [31.12.18]: Sveiks visiem,nācās piereģistrēties, lai palielītos par šais dienās pavadīto laiku Jūrkalnē!!! Tas mums pa visu dienu uz sešiem kātiem!!! Viļņi pa dienu bij palieli,ar tumsu sākās straume un zāles kilgramiem varēja savilkt!!! Tākā tā un to kakātāju neņemiet vērā!!!

agrisiks, 31.decembris 2018, 00:38
Varu tev ieteikt dažus padomus protams vari neņemt vērā ja nevēlies. No rīta parasti krēslas cope ir visražīgākā pēc tam uz dienas vidu parasti apsīkst. Kļūda lielākā ir tā, ka netiek aizbraukts līdz ar tumsiņu parasti ierodas uz 10-11, kad cope jau ir apsīkusi.
Ja ir lieli viļni jāmeklē tādas zonas, kur straume nav tik liela, jo atšķirība mēdz būt ļoti milzīga. Butes nestāvēs tur kur straume baļķus nesīs. Ja ir zāle un straume nu nav jāmet cik var aizmest mēklē pie krasta tuvāk un nebūs ne zāle ne straume. Butes parasti pulcējas krasta tuvumā ar ļoti retiem izņēmumiem. Atraktori strādā dažādi, bet protams ja nebūs butes neviens atraktors tevi neizvilks. Ēsmas posmā jūrkalne ventspils parasti labāk vārītā garnele, posmā ventspils kolka izteikti labāk brētliņa. Protam ne vienmēr , bet pamatā.
Ja tālu jābrauc ņemiet vērā ka jūra nav dīķis vējš 8m/s un vairāk kas nāk no sāniem vai pretī ir jūrā jau ļoti liels vējš. Protams ja patīk nodarboties ar mazohismu tad uz priekšu. Tūlīt te bļaus ka var copēt vētrā var bet vai vajag un rezultāti vētrā nebūs tie labākie.
Nekā jauna!!!
31.decembris 2018, 11:29 | links
 

Vakar Ovīšos no pus12 līdz četriem 23gb
31.decembris 2018, 11:02 | links
 
Sveiks visiem,nācās piereģistrēties, lai palielītos par šais dienās pavadīto laiku Jūrkalnē!!! Tas mums pa visu dienu uz sešiem kātiem!!! Viļņi pa dienu bij palieli,ar tumsu sākās straume un zāles kilgramiem varēja savilkt!!! Tākā tā un to kakātāju neņemiet vērā!!!

agrisiks, 31.decembris 2018, 00:38

Varu tev ieteikt dažus padomus protams vari neņemt vērā ja nevēlies. No rīta parasti krēslas cope ir visražīgākā pēc tam uz dienas vidu parasti apsīkst. Kļūda lielākā ir tā, ka netiek aizbraukts līdz ar tumsiņu parasti ierodas uz 10-11, kad cope jau ir apsīkusi.
Ja ir lieli viļni jāmeklē tādas zonas, kur straume nav tik liela, jo atšķirība mēdz būt ļoti milzīga. Butes nestāvēs tur kur straume baļķus nesīs. Ja ir zāle un straume nu nav jāmet cik var aizmest mēklē pie krasta tuvāk un nebūs ne zāle ne straume. Butes parasti pulcējas krasta tuvumā ar ļoti retiem izņēmumiem. Atraktori strādā dažādi, bet protams ja nebūs butes neviens atraktors tevi neizvilks. Ēsmas posmā jūrkalne ventspils parasti labāk vārītā garnele, posmā ventspils kolka izteikti labāk brētliņa. Protam ne vienmēr , bet pamatā.
Ja tālu jābrauc ņemiet vērā ka jūra nav dīķis vējš 8m/s un vairāk kas nāk no sāniem vai pretī ir jūrā jau ļoti liels vējš. Protams ja patīk nodarboties ar mazohismu tad uz priekšu. Tūlīt te bļaus ka var copēt vētrā var bet vai vajag un rezultāti vētrā nebūs tie labākie.
31.decembris 2018, 10:47 | links
 
agrisiks
Man žēl , ka tev nepaveicās jūrkalne liela citreiz pietiek 100 m nostāk nostāties un rezultāti atšķirīgi. Blakus man atradās 2 vīru kompānija viņiem apmēram katram arī norma. Šorīt biju aizskrējis no 7-10 butes apmēram 3.5 kg toties bonusā pumpainais 2 kg iekāroja naktstārpu.
Kā jau teicu ēzelis dīvānā pirdējs pravietis kurš pāris reizes uz jūru bijis saka ka tā nevar būt. Nu ja mājas guļ un tv skatās tad tev tā arī nekad nebūs.
31.decembris 2018, 10:24 | links
 
Bilde fantastiska, reizē gan smieklīgi, gan protams jūtu līdzi.
Biedram Eksperts lūdzu banānu!
31.decembris 2018, 01:53 | links
 

Sveiks visiem,nācās piereģistrēties, lai palielītos par šais dienās pavadīto laiku Jūrkalnē!!! Tas mums pa visu dienu uz sešiem kātiem!!! Viļņi pa dienu bij palieli,ar tumsu sākās straume un zāles kilgramiem varēja savilkt!!! Tākā tā un to kakātāju neņemiet vērā!!!
31.decembris 2018, 00:38 | links
 
Tas nav kungi vienkārši eksperts, bet gan supereksperts, kura atrašanos copē šodien es vispār apšaubu. Ne viņš vienīgais Jūrkalnē šodien bija copē. Pienāk arī citas ziņas no tā akvatorija. Pie tam, vēl pēc vakardienas brutālajiem šizofrēniskajiem uzbraucieniem dažiem no mums, šodien super ekspertam spainis ar asti esot, un vēl pie tam ar anīsa atraktoru. Visi foruma reālie čomi zin uz kādām zivīm stradā anīss. Te vispār, manuprāt, nav par ko diskutēt ar šito super speciālistu. Rīt kāds sāks zīmēties ar bremžu eļļu...Galveno super speciālists un skandālists gan ir panācis - sašūmējs ūdeni pīļu dīķī un pievērsis sev uzmanību. Es personīgi šitam super speciālistam turpmāk savu personīgo uzmanību vispār neveltīšu. Super speciālistam stedzīgi jāatrod 14 l. spaiņis ar pleksti un jāieliek vismaz fočene, lai piečakarētu lētticīgos.
30.decembris 2018, 20:32 | links
 
leonids [30.12.18]: Štrumi gaida savu kārtu.Rīt no rīta uz dažām stundām uz jūru,iespējams Irbe.Kolkā ūdens par cietu priekš butes .Tas ir likums,ja copmaņi necopē,sāk mērīties ar neesošiem krāniņiem. Gan jau būs. Nē asakas. Mēs patreiz arī kaut ko velkam
Gan jau būs. Nē asakas. Mēs patreiz arī kaut ko velkam
30.decembris 2018, 17:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager