Makšķerēšana jūrā

Jau kuru gadu domāju un nevaru saprast kurš no trijiem ēzeļiem ir vislielākais ēzelis. Pravietis, Diametrs, vai domātājs. Tādi speci zvejniekus apvelk un ko vēl tik nē. ne no vējiem jūs kaut ko saprotat ne no bušu copes dīvānā pirdēji. Atskaites maz liek te , lai jūs no skaudības nenosprāgtu.

eksperts, 29.decembris 2018, 15:34

No pjankas nevari atiet???
29.decembris 2018, 21:09 | links
 
Nav jau ko ņemties, bet vieta tādiem jāierāda. citādi mierā neliekas. Ne asakas!
29.decembris 2018, 20:37 | links
 
Cilvēki mīļie! Ko Jūs ņamaties! Ja čudiks nav bijis pie jūras, ko tur ar viņu kasīties! Es ar biju dažas reizes copēt un vietējie pat man pamācija,kā, uz ko, cik tālu jāmet! Bļin, un man pat nav pārmetumu uz viņu teikto!
29.decembris 2018, 20:23 | links
 
Tikko šodien piereģistrējies. Izskatās pēc tipiskā enerģētiskā vampīra, kura medusmaize ir kādam sabojāt garīgo. Darba kolektīvā tādiem vajag dot individuālu darbu, tas viņus sagrauj, portālos viņus vajag ap.irst ar smaidu uz lūpām.
Bet vislabāk pasūtīt skaidri un nepārprotami uzreiz. A smaidu :)
29.decembris 2018, 19:33 | links
 
Jau kuru gadu domāju un nevaru saprast kurš no trijiem ēzeļiem ir vislielākais ēzelis. Pravietis, Diametrs, vai domātājs. Tādi speci zvejniekus apvelk un ko vēl tik nē. ne no vējiem jūs kaut ko saprotat ne no bušu copes dīvānā pirdēji. Atskaites maz liek te , lai jūs no skaudības nenosprāgtu.

eksperts, 29.decembris 2018, 15:34


Mute ekspertam kā bajāra vārti, neuzprasies uz kādu neinteleģentu vārdu krievu valodā provokātor....Tāds kā tu, te ir pa pilno......
29.decembris 2018, 18:38 | links
 
eksperts [29.12.18]: Jau kuru gadu domāju un nevaru saprast kurš no trijiem ēzeļiem ir vislielākais ēzelis. Pravietis, Diametrs, vai domātājs. Tādi speci zvejniekus apvelk un ko vēl tik nē. ne no vējiem jūs kaut ko saprotat ne no bušu copes dīvānā pirdēji. Atskaites maz liek te , lai jūs no skaudības nenosprāgtu.
Vari pats pirst dīvānā. Es nekad neesmu paziņojis par zvejnieku pārspēšanu. Ja esi vēju eksperts, apsveicu. Šis ir brīvs forums, kur var izteikt savas domas. Ja gribi ko rupjāku, nebūs īstā vieta
29.decembris 2018, 17:28 | links
 
Jau kuru gadu domāju un nevaru saprast kurš no trijiem ēzeļiem ir vislielākais ēzelis. Pravietis, Diametrs, vai domātājs. Tādi speci zvejniekus apvelk un ko vēl tik nē. ne no vējiem jūs kaut ko saprotat ne no bušu copes dīvānā pirdēji. Atskaites maz liek te , lai jūs no skaudības nenosprāgtu.

eksperts, 29.decembris 2018, 15:34


Oho, es pat nezināju, ka zvejniekus apvelku :))
Laikam kāds kādam pasūdzējies un izraudājies uz pleca.
Bet tas, ka daudzi eksperti ir dīvānā pirdēji, tas tā varētu būt, tam es piekrītu.
29.decembris 2018, 16:28 | links
 
Vieds eksperta viedoklis.
29.decembris 2018, 15:39 | links
 
Jau kuru gadu domāju un nevaru saprast kurš no trijiem ēzeļiem ir vislielākais ēzelis. Pravietis, Diametrs, vai domātājs. Tādi speci zvejniekus apvelk un ko vēl tik nē. ne no vējiem jūs kaut ko saprotat ne no bušu copes dīvānā pirdēji. Atskaites maz liek te , lai jūs no skaudības nenosprāgtu.
29.decembris 2018, 15:34 | links
 
Lielmanība kā viena no rakstura īpašībām latvietim traucē iemest atskaiti. Neviens negrib būt neveiksminieks vai nepraša citu acīs, tādēļ kautrējas. Mums jau forumā mērtrauks ir spainis, ja noķerts mazāk tad jau citi nesapratīs... Tā kā nekas ar atskaitēm nebūs......Liela daļa grib pagozēties izdomātā popularitātes topā. Reālistu bez mazvērtības kompleksiem, kā Leonīds, Diametrs Jurģis B un Co, kā arī dažs cits labs, kas štrumentus jau saeļļojis un sakāris savā atpūtas stūrītī pie sienas nav daudz.

Pravietis, 29.decembris 2018, 13:31


Diametrs rīt uz jūru, eļļošu kaut kad vēlāk :)
29.decembris 2018, 13:51 | links
 
Lielmanība kā viena no rakstura īpašībām latvietim traucē iemest atskaiti. Neviens negrib būt neveiksminieks vai nepraša citu acīs, tādēļ kautrējas. Mums jau forumā mērtrauks ir spainis, ja noķerts mazāk tad jau citi nesapratīs... Tā kā nekas ar atskaitēm nebūs......Liela daļa grib pagozēties izdomātā popularitātes topā. Reālistu bez mazvērtības kompleksiem, kā Leonīds, Diametrs Jurģis B un Co, kā arī dažs cits labs, kas štrumentus jau saeļļojis un sakāris savā atpūtas stūrītī pie sienas nav daudz.
29.decembris 2018, 13:31 | links
 
Copmaņi pie jūras vairāk nekā atskaites. Pagājušajā reizē Pāvilostā bija pilns krasts, tikai es kaut ko uzrakstīju laikam. Bija cilvēki, kas arī kaut ko ciešami vilka.
Daudzi copē "slepenās" / neatļautās vietās noliktas mašīnas, tāpēc atskaišu arī nav, kuram varbūt arī nav makšķerēšanas karte
29.decembris 2018, 10:55 | links
 
Nu man ar bij tāds nemiers, ka vakar aizbraucu izlūkos. Vēlu iztaisījos un nolēmu griezt pirmajā pagriezienā, tas ir, Jaunciemā. Pa nepilnām 3 h vienu zivi dabūju. Diezgan daudz zāles. Tas patraucēja. Pēc pēdām spriežot , copētāji ir braukuši diezgan daudz. Žēl ka atskaites neiemeta.
Šodien vai rīt mēģināšu vēl.
29.decembris 2018, 10:13 | links
 
o, paldies par info, dažus nemierīgos prātus atdzesēji
29.decembris 2018, 01:21 | links
 
Sveiciens visiem!

Nu ko-divi kungi no Jelgavas šodien mēģināja savu laimi Lūžņā. Iebraucām ap 10:30. Stundas laikā jau bija 4 normālas butes. Tālāk? Tālāk nebija ne nieka. Ko tik nemēģinājām...Ar tumsu notinamies.
Laiks bija ideāls, zāle, straume nebija.
28.decembris 2018, 22:38 | links
 
Nav arī bonusu.Reņģu tīklos pārsvarā reņģe stinte maz.Arī brakariem zemajos tīklos nav nekā.
28.decembris 2018, 21:10 | links
 
leonids [27.12.18]: Vīriem pa 3 tīkliem 3kg butes.
Un cik bonusi, par to vēsture klusē..
Vēl šogad būs kādu reizi jāmēģina.
27.decembris 2018, 19:28 | links
 
2015. gadā pietiekami veiksmīgi tika pavilkts 29. decembrī... pa pus dienu ap 8kg smukām ikrainām butēm plus patīkami pavadīts laiks, pilnīgs miers un visa jūra tava ))
bet nu gads no gada atšķiras...
27.decembris 2018, 18:56 | links
 
Vīriem pa 3 tīkliem 3kg butes.

leonids, 27.decembris 2018, 16:49


Sveiks Leonīd,

Ne vienmēr tas ir rādītājs. Novembra beigās man bija 14 kg., varēju vēl ņemt, apnika. Vīri ar trim tīkliem izvilka labi ja 4 - 5 kg., šiem neērti palika.
27.decembris 2018, 17:36 | links
 
Vīriem pa 3 tīkliem 3kg butes.
27.decembris 2018, 16:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager