Makšķerēšana jūrā

leonids [07.12.18]: Kas tur ko slēpt!Lielajā upē esmu dabūjis knapmērus.Jo tuvāk jūrai,jo sīkākas.Tā dīvaini.Ir dzirdēts par lieliem eksemplāriem,tie ir izņēmumi reizi varbūt 10 gados.Virs Krāniem ir dabūti skaisti eksemplāri.Visās satekās.Ir piedzīvota vilšanās par ļoti skaistu un plašu bedri,ne rudenī ne pavasarī.Esmu noslinkojis,neesmu sagādājis nakteņu krājumus.Lai gan vislabākā ēsma ir vietējā sīkzivtiņa.Vēdzele ir plēsoņa un ēd jebko,kam ir miesa.
Kurā labāk? R..? S...? KĀ ar lona....ti? Foreljojot atradu smuku posmu, akmeni un taa... Bonusu ari tur dabuju pavasarī...
7.decembris 2018, 14:03 | links
 
keners [07.12.18]: BAigars [Vakar]: keners [Vakar]: Posma lidz satekai? Augstāk, par Krāniem, nekaf neesmu bijis! A lielaja upē, pie nodeguša tilta? Gribas apvienot, buti un vedzeli...Lielajā upē neesmu bijis vēdzelēs, domāju, ka atrast var, bet tad jāzin konkrētas bedres. R upē pie S**ņņ* tilta ir vilktas kilogramnieces. Toties blakus S upē arī pusotrnieces, dzirdēts arī par 2kg ir. Bet kā jau vēdzelēm - jāzin konkrēta bedre un pat konkrēts punkts, kur mest.Liels paldies par info... Jamegina!
Bet vai esi dross ka upe naw leduu??
7.decembris 2018, 12:47 | links
 
Labas vēdzeles ir vilktas Miķelī.
7.decembris 2018, 12:10 | links
 
Kas tur ko slēpt!Lielajā upē esmu dabūjis knapmērus.Jo tuvāk jūrai,jo sīkākas.Tā dīvaini.Ir dzirdēts par lieliem eksemplāriem,tie ir izņēmumi reizi varbūt 10 gados.Virs Krāniem ir dabūti skaisti eksemplāri.Visās satekās.Ir piedzīvota vilšanās par ļoti skaistu un plašu bedri,ne rudenī ne pavasarī.Esmu noslinkojis,neesmu sagādājis nakteņu krājumus.Lai gan vislabākā ēsma ir vietējā sīkzivtiņa.Vēdzele ir plēsoņa un ēd jebko,kam ir miesa.
7.decembris 2018, 12:07 | links
 
BAigars [06.12.18]: keners [Vakar]: Posma lidz satekai? Augstāk, par Krāniem, nekaf neesmu bijis! A lielaja upē, pie nodeguša tilta? Gribas apvienot, buti un vedzeli...Lielajā upē neesmu bijis vēdzelēs, domāju, ka atrast var, bet tad jāzin konkrētas bedres. R upē pie S**ņņ* tilta ir vilktas kilogramnieces. Toties blakus S upē arī pusotrnieces, dzirdēts arī par 2kg ir. Bet kā jau vēdzelēm - jāzin konkrēta bedre un pat konkrēts punkts, kur mest.
Liels paldies par info... Jamegina!
7.decembris 2018, 06:20 | links
 
keners [06.12.18]: Posma lidz satekai? Augstāk, par Krāniem, nekaf neesmu bijis! A lielaja upē, pie nodeguša tilta? Gribas apvienot, buti un vedzeli...
Lielajā upē neesmu bijis vēdzelēs, domāju, ka atrast var, bet tad jāzin konkrētas bedres. R upē pie S**ņņ* tilta ir vilktas kilogramnieces. Toties blakus S upē arī pusotrnieces, dzirdēts arī par 2kg ir. Bet kā jau vēdzelēm - jāzin konkrēta bedre un pat konkrēts punkts, kur mest.
6.decembris 2018, 22:46 | links
 
keners [06.12.18]: Posma lidz satekai? Augstāk, par Krāniem, nekaf neesmu bijis! A lielaja upē, pie nodeguša tilta? Gribas apvienot, buti un vedzeli...
Lielajā upē neesmu bijis vēdzelēs, domāju, ka atrast var, bet tad jāzin konkrētas bedres. R upē pie S**ņņ* tilta ir vilktas kilogramnieces. Toties blakus S upē arī pusotrnieces, dzirdēts arī par 2kg ir. Bet kā jau vēdzelēm - jāzin konkrēta bedre un pat konkrēts punkts, kur mest.
6.decembris 2018, 22:46 | links
 
BAigars [06.12.18]: keners [34m]: Leonīd! Atklāj noslēpumu, zemāk par "Krāniem" ir vedzeles?Posmā līdz satekai jeb tālāk lielajā upē? Diezgan pašvaki. Kilometrus 15 20 uz augšu ir labāk.
Tas ir kaut kur jau pie popes?
6.decembris 2018, 21:19 | links
 
Posma lidz satekai? Augstāk, par Krāniem, nekaf neesmu bijis! A lielaja upē, pie nodeguša tilta? Gribas apvienot, buti un vedzeli...
6.decembris 2018, 21:09 | links
 
keners [06.12.18]: Leonīd! Atklāj noslēpumu, zemāk par "Krāniem" ir vedzeles?
Posmā līdz satekai jeb tālāk lielajā upē? Diezgan pašvaki. Kilometrus 15 20 uz augšu ir labāk.
6.decembris 2018, 20:50 | links
 
Leonīd! Atklāj noslēpumu, zemāk par "Krāniem" ir vedzeles?
6.decembris 2018, 20:45 | links
 
Nākam nedeļ... Braukšu...
6.decembris 2018, 20:44 | links
 
Interesanti vai šonedēļ kāds aizbrauks uz copi vai nē. Vai viens uz otru skatīsies un filozofēs, vēloties sagaidīt, ka tieši viņam plekste atsūtīs īsziņu par savu ierašanos pie pusdienu galda un lūgs "dod man ēst un paņem mani". :). Ja nebūtu Leonīda, foruma lapa Makšķerēšana jūrā laikam būtu jāslēdz. Uz priekšu kungi, nekautrējaties......
6.decembris 2018, 20:36 | links
 
Vai no mola? Ka nesāk salt uz tumsiņu.
6.decembris 2018, 18:06 | links
 
Drīz mēğināsim Ventspilī ar labām domām.
6.decembris 2018, 17:12 | links
 
Gads no gada atšķiras.Pērn copēju jūrā apmēram līdz pusjanvārim,panākumi bija žēlīgi.
6.decembris 2018, 15:43 | links
 

Pagājušie ziemmas svētki, Kolkā
5.decembris 2018, 21:59 | links
 
Ir daļa apmeklētāju,kuriem kritušie koki traucē.Ir ļaudis,kuri priecājas par dabas dotiem soliņiem pludmalē.Mana pašapziņa ir cēlusies par šo feino ziņu.Mana nopelna tur nav.Ūdens līmenis krietni cēlies,ledus un vižņi ir prom.Tā copene turpina ceļu tai vien zināmā virzienā.Vēl jau varēs kautko noķert,lai tik pieturas plusi.
5.decembris 2018, 18:02 | links
 
Pa smuko;

https://apollo.tvnet.lv/6470122/kolkasraga-pludmale-iekluvusi-pasaules-skaistako-pludmalu-topa

Brusis, 5.decembris 2018, 14:14


Paldies forši, nemaz nezināju par to. Sākumā ieraudzīju saiti, domāju atkal reklāma iegādāties makšērēšanas piederumus, domāju pasūtīšu trīs mājas tālāk. Zini, ka kārtīgi makšķernieki savus štrumentus izgatavo paši, un ja kas notiek, tad pārdzīvo.
5.decembris 2018, 15:48 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager