Makšķerēšana jūrā

Leonīd, gurķīšu smarža no jūras nenāk?
22.novembris 2018, 19:47 | links
 
nav uz maršruta
22.novembris 2018, 19:46 | links
 
Esmu Tukums un zupai ar visu amatizāciju piemetu
22.novembris 2018, 19:37 | links
 
Kāds rīt no rīta uz jūru netaisās, labprāt pievienotos.

airi2, 22.novembris 2018, 18:44


drošs paliek drošs varēji pajautāt no kurienes taisās, a to taisās varbūt no visurienes un liels bars :)
22.novembris 2018, 19:04 | links
 
Neviens , piem. šosezon nav runājis par cirkulārajiem āķiem, to lielumu un darba pieredzi ar tiem.

Pravietis, 22.novembris 2018, 18:13


Lielās tāpat ierij, nu lapiņas tālāk par lūpu nedabū. Šogad neesmu cirkuļus lietojis
22.novembris 2018, 19:02 | links
 
Kāds rīt no rīta uz jūru netaisās, labprāt pievienotos.
22.novembris 2018, 18:44 | links
 
Pravieti, vedini, vedini. :). Un ja neķeras, nākas analizēt - kāpēc neķeras.

Terauds, 22.novembris 2018, 16:30


Es piemēram analizēju un ekspermentēju ar visu sistēmas piekari, nolūkā, lai noķertu pēc iespējas lielāku zivi kūpiņam un tad jūtos gandarīts, nevis visu kāšu ar duršlaku pēc kārtas. Labāk taču lielāku zivi un mazāk, nakā bērnudārzu. Neviens , piem. šosezon nav runājis par cirkulārajiem āķiem, to lielumu un darba pieredzi ar tiem.
22.novembris 2018, 18:13 | links
 
Pravieti, vedini, vedini. :). Un ja neķeras, nākas analizēt - kāpēc neķeras.
22.novembris 2018, 16:30 | links
 
Kolkas veikalos ir pieejamas vārītās garneles,brēča -darbavietā.Nevārītās Talsos vai Ventspilī.Lai es sarunātu transportu un triektos uz dižpilsētu pēc ēsmas,kas sevi neattaisno...Pērlītes lieku tikai uz vienas pavadiņas-fosforizējošu.Ir rezervē sistēmas ,kur visas pavadiņas aprīkotas ar fosforizējošām.Tas arī viss nemetu ūdenī ziemassvētku eglītes un grābekļus.Katram sava pieredze.Taisnība,,pēterlomu,,sezona iet mazumā.
22.novembris 2018, 16:04 | links
 
Pravieti, kur tu makšķerē? Mērsragā :)? Ja ar 3 zivīm brauc mājās.
Bet nu ja trāpa zālē (vai vētrā), un citur negribas pārbraukt, tad tā arī ir.

Braucu 3-5 reizes gadā, vairumā gadījumu ir jādomā, kam piešķirt zivis, jo pašam ar 20gab pilnīgi pietiek. Pērlītes lietoju vienmēr, krāsa tāda kas pašam patīk, par zivi nezinu :). Prātā vienmēr ir kaut kur dzirdētais, ka labi darbojas pērlītes kas zivij varētu atgādināt ikrus. Ēsmā vārītā un tīģergarnele, reņģe.

Terauds, 22.novembris 2018, 15:26


Draudzin, nemērīsimies ar...........

Pēdējo reizi es braucu mājās, kad nāca dupleti. Nu un tad.....,jāspēj apstāties pie saprātīgas robežas, katram savs mērs daudzumam un radinieku daudzumam. Neesmu jau bomzis, kas vēlāk pārdos tunelī un neesmu jau pirmo reizi uz jumta. Profesiju daudz maz ļoti sen apguvis. Tagad vienkārši vedinu domāt par niansēm, nevis mērīties ar spaiņu lielumiem un pērlišu virteņu garumiem. Es runāju par kvalitātem un izmaiņām zivju uzvedībā.
22.novembris 2018, 15:37 | links
 
Pravieti, kur tu makšķerē? Mērsragā :)? Ja ar 3 zivīm brauc mājās.
Bet nu ja trāpa zālē (vai vētrā), un citur negribas pārbraukt, tad tā arī ir.

Braucu 3-5 reizes gadā, vairumā gadījumu ir jādomā, kam piešķirt zivis, jo pašam ar 20gab pilnīgi pietiek. Pērlītes lietoju vienmēr, krāsa tāda kas pašam patīk, par zivi nezinu :). Prātā vienmēr ir kaut kur dzirdētais, ka labi darbojas pērlītes kas zivij varētu atgādināt ikrus. Ēsmā vārītā un tīģergarnele, reņģe.
22.novembris 2018, 15:26 | links
 
Pēc manā rīcībā esošās objektīvās informācijas no trijām copes vietām - vidējais, patiesais noķerto eksemplaru daudzums svārstās no 3 - 15 gab. Tā ir informācija par pagājušo diennakti. Strādāts tika ne vairāk par 9 stundām. Izskatās, ka spaiņu un spainīšu sezona noslēgusies.
22.novembris 2018, 14:33 | links
 
Brēča ir mana top ēsma,reizēm lietoju vārītās garneles.

leonids, 21.novembris 2018, 12:31


Jā, divus un vairāk gadus atpakaļ vārītā garnele man bija top ēsma. Pēdējos divus gadus 9 - 10 makšķerēšanas reizēs esmu noķēris iespējams labi, ja kādas 2 - 4 zivis. Kas ir noticis, man izskaidrojuma nav ne mazākā. Toties pēdējā laikā esmu pamanījis butes paaugstinātu interesi par pērlītēm, iespējams to krāsu, lielumu daudzumu. Tai skaitā, pārsvarā naktī, dauzie viltus copes gadījumi, kad ēsma paliek vesela, bet kāts ar joni nogāzts gar zemi arī liecina par iekārienu pēc gliemežveidīgajām būtnēm, vai kādas zivs zacepu....Ekspermentiem katram brīva vaļa. Šādi, tādi pieņēmumi man ir materializējušies reāli dzīvē.
22.novembris 2018, 14:11 | links
 
Akmeņi noteikti ir pie Užavas bākas lai neizskalotu krastu un šad tad vēl kur, ja pēc vētras ir skalots un atsegts kaut kur bedres dibenā. Tāpat kādi koki var būt uz grunts, varbūt arī kāda vraka gabali.
Bedres ir mainīgs lielums, pēc katras vētras ir savādāk, bet ir vietas, kur tās ir pastāvīgi.
Mazirbē visbiežāk jābrien.
No stāvkrasta vislabāk var redzēt bedres, vai arī pēc viļņiem izzīlēt.
22.novembris 2018, 10:36 | links
 
Droši vari pievienoties manam pūlciņam)))((()))
Ieteiktajās vietās nav akmeņains, taka vajadzētu būt visam ok! lai pievienotos manam pūlciņam būs īpaši jāpacenšās(((
22.novembris 2018, 08:30 | links
 
Liedagā kurināt parasti drīkst.
22.novembris 2018, 08:15 | links
 
Paldies Domātāj par izsmeļošajām atbildēm.
Vēl par dziļumu un grunti gribēju pajautāt, šajās jau pieminētajās vietăs. Kāds tur apmēram ir dziļums(metiena attālumā)? Un grunts smilšaina vai akmeņi. Vnk te viens nesen paspīdēj ka pāris stundās 6 sistēmas norāvis, negribētos pievienoties viņa pulciņam.
Nav īsti laika meklēties pašvaldību noteikumos - reāli ir redzēti ugunskuri?

Ezs87, 21.novembris 2018, 23:56


Reāli - parasti nedrīkst, tāpat kā braukāt pa kāpām un atstāt atkritumus. Tas ka daudz kur redzamas ugunskuru atliekas, daudziem ir po....
22.novembris 2018, 08:02 | links
 
Paldies Domātāj par izsmeļošajām atbildēm.
Vēl par dziļumu un grunti gribēju pajautāt, šajās jau pieminētajās vietăs. Kāds tur apmēram ir dziļums(metiena attālumā)? Un grunts smilšaina vai akmeņi. Vnk te viens nesen paspīdēj ka pāris stundās 6 sistēmas norāvis, negribētos pievienoties viņa pulciņam.
Nav īsti laika meklēties pašvaldību noteikumos - reāli ir redzēti ugunskuri?
21.novembris 2018, 23:56 | links
 
Kolkā tumsā pavisam knapi,šovakar 7gab.
21.novembris 2018, 23:00 | links
 
Sveiciens jūriniekiem.
Sekoju šai sadaļai līdz, jo doma nedēļās nogalē debitēt šajā žandrā.
Pāris jautājumi lietparatējiem: Pētiju karti(Miķeļtornis, Lūžņa, ovīši), kā tur ar auto novietošanu un cik tālu jābrien līdz jūrai?
Par ēsmu, cik lielus reņģu gabalus liek uz āķa un cik kg reņģu parasti aiziet?
Un vai jūras karastā drīkst ugunskuru kurināt(mož kādi liegumi)?

Ezs87, 21.novembris 2018, 22:28


ja obligāti gribi Irbes šaurumā tad vistuvāk ko brist ir Sīkragā, Mazirbē.
Mans pilnais komplekts parasti ir 1 paka vārītās garneles (400-500 g) 10-15 gab zaļās, 1 rauda, 1 breksis 150-200 gr brētliņas, reņģes kādas 15-20.
Viena ēsma toč strādās, pārējo var atkal sasaldēt. Izņemot vārītās garneles.
A gabaliņi brēča 3-4 gabalos ar visu galvu., reņģes fileja apm 2-3 cm. zaļā garnele 4-5 gab no astes.
rauda, breksis apm 1 cm plata filejas strēmele. arī 2-3 cm
Ir variācijas, lielākus gabalus sīkie mazāk ierij. Tāpat lielākus āķus arī. Bet reizēm ņem tikai uz maziem āķiem.
A uguni liedagā var kurināt ja to atļauj pašvaldību noteikumi.
21.novembris 2018, 22:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager