Makšķerēšana jūrā

Domaataajs [07.03.22]: Sveiciens copmaņiem! Ar famīliju laižu uz "Zaķiem" šajās bdienās. Jautājums vai santehnikas caurules,bez metāliem galos, var iebakstīt pludmalē? Lai ir kur kātus ielikt. Labu laiku atpakaļ tur biju, tāpēc īsti neatceros kāda pludmale. Ne asakas!

mar4ello25, 7.marts 2022, 22:58
Tak pajautā īpašniekiem kāda situācijā ir liedagā un jūrā.
Dahhh... Kā gan es to neiedomajos
8.marts 2022, 06:28 | links
 
user1962 [07.03.22]: Sveiciens copmaņiem! Ar famīliju laižu uz "Zaķiem" šajās bdienās. Jautājums vai santehnikas caurules,bez metāliem galos, var iebakstīt pludmalē? Lai ir kur kātus ielikt. Labu laiku atpakaļ tur biju, tāpēc īsti neatceros kāda pludmale. Ne asakas!

mar4ello25, 7.marts 2022, 22:58

Makšķeres arī liksi ?
Jap. Nemāku vnk braukt un necopēt
8.marts 2022, 06:28 | links
 
Sveiciens copmaņiem! Ar famīliju laižu uz "Zaķiem" šajās bdienās. Jautājums vai santehnikas caurules,bez metāliem galos, var iebakstīt pludmalē? Lai ir kur kātus ielikt. Labu laiku atpakaļ tur biju, tāpēc īsti neatceros kāda pludmale. Ne asakas!

mar4ello25, 7.marts 2022, 22:58

Tak pajautā īpašniekiem kāda situācijā ir liedagā un jūrā.
7.marts 2022, 23:20 | links
 
Sveiciens copmaņiem! Ar famīliju laižu uz "Zaķiem" šajās bdienās. Jautājums vai santehnikas caurules,bez metāliem galos, var iebakstīt pludmalē? Lai ir kur kātus ielikt. Labu laiku atpakaļ tur biju, tāpēc īsti neatceros kāda pludmale. Ne asakas!

mar4ello25, 7.marts 2022, 22:58


Makšķeres arī liksi ?
7.marts 2022, 23:01 | links
 
Sveiciens copmaņiem! Ar famīliju laižu uz "Zaķiem" šajās bdienās. Jautājums vai santehnikas caurules,bez metāliem galos, var iebakstīt pludmalē? Lai ir kur kātus ielikt. Labu laiku atpakaļ tur biju, tāpēc īsti neatceros kāda pludmale. Ne asakas!
7.marts 2022, 22:58 | links
 
daddy_j [05.03.22]: Ko es viens tur tumsā sēdēšu,ka lapsas nesakrit virsū

JanisSaldus, 5.marts 2022, 20:11

vismaz biezas bija, tb cepamās, jeb kārnās-zupenes??
Biezas kā rudenī, ļoti laba tauku kārta saglabajusies ziemas menešos. Lieluma ziņā gan, 4 tadas ļoti smukas, 8 tadas ko cept var,bet kupinasanai par mazu
5.marts 2022, 20:20 | links
 
Ko es viens tur tumsā sēdēšu,ka lapsas nesakrit virsū

JanisSaldus, 5.marts 2022, 20:11


vismaz biezas bija, tb cepamās, jeb kārnās-zupenes??
5.marts 2022, 20:16 | links
 
daddy_j [05.03.22]: No 17:00-19:00 12butes. 2kāti. Jūrkalne

JanisSaldus, 5.marts 2022, 20:03

ja jau tāds "kļovs" - 3 butes stundā, kāpēc pārtrauci??
Fosfori arī tika piemirsti citā kastitē.
5.marts 2022, 20:12 | links
 
daddy_j [05.03.22]: No 17:00-19:00 12butes. 2kāti. Jūrkalne

JanisSaldus, 5.marts 2022, 20:03

ja jau tāds "kļovs" - 3 butes stundā, kāpēc pārtrauci??
Ko es viens tur tumsā sēdēšu,ka lapsas nesakrit virsū
5.marts 2022, 20:11 | links
 
No 17:00-19:00 12butes. 2kāti. Jūrkalne

JanisSaldus, 5.marts 2022, 20:03


ja jau tāds "kļovs" - 3 butes stundā, kāpēc pārtrauci??
5.marts 2022, 20:07 | links
 
No 17:00-19:00 12butes. 2kāti. Jūrkalne
5.marts 2022, 20:03 | links
 
butens [25.02.22]: onkyo [Vakar]: nelietotaajs [Vakar]: butens [18:46]: Sveiki! Biedri copmani, gribu jautāt, vienmēr esmu braucis uz Kurzemi butes copet! Bet rodas jautājums vai tiešām ap Saulkrastiem neviens neko nav mēģinājis ķert no krasta, tagat tik bieži pastaigāju pa Saulkrastu pludmali un domāju, vai tiešām šeit nevarētu pamēģināt ko copet? Paldies jau iepriekš ja kāds zinātājs var padot kādu ziņu!Ja tur ir ledus, tad vari mēģināt ieiet lucīšus paķert. Par cik ledus nav, tad vienīgā opcija ir asarīši no laivas jūlijā. Tas arī viss.Paldies par informāciju. Tad te saprotu nav vērts mēģināt...

butens, 24.februāris 2022, 21:47

Brauc uz Skultes molu, tur vienmēr ir iespēja kaut ko noķert, ja ne buti, tad vismaz asari, breksi, karūsu, raudu vai bullīti.Vienu dienu biju piebraucis pie Skultes ostas, bet tā arī nesapratu vai uz mola var nokļūt, un pa kurieni var nokļūt uz mola.
Paldies par informāciju, aizbraukšu izpētīt, to nokļūšanu uz mola un tad arī varēs, mēģināt ko ķert!
26.februāris 2022, 07:44 | links
 
butens [25.02.22]: onkyo [9:59]: nelietotaajs [Vakar]: butens [18:46]: Sveiki! Biedri copmani, gribu jautāt, vienmēr esmu braucis uz Kurzemi butes copet! Bet rodas jautājums vai tiešām ap Saulkrastiem neviens neko nav mēģinājis ķert no krasta, tagat tik bieži pastaigāju pa Saulkrastu pludmali un domāju, vai tiešām šeit nevarētu pamēģināt ko copet? Paldies jau iepriekš ja kāds zinātājs var padot kādu ziņu!Ja tur ir ledus, tad vari mēģināt ieiet lucīšus paķert. Par cik ledus nav, tad vienīgā opcija ir asarīši no laivas jūlijā. Tas arī viss.Paldies par informāciju. Tad te saprotu nav vērts mēģināt...

butens, 24.februāris 2022, 21:47

Brauc uz Skultes molu, tur vienmēr ir iespēja kaut ko noķert, ja ne buti, tad vismaz asari, breksi, karūsu, raudu vai bullīti.Vienu dienu biju piebraucis pie Skultes ostas, bet tā arī nesapratu vai uz mola var nokļūt, un pa kurieni var nokļūt uz mola.
Var nokļūt uz labā mola. Es parasti atstāju auto Zvejniekciema vidusskolas stāvlaukumā, tad pāri upītei pa ielu uz molu. Tur pa laipām, garām kempingam var tikt pie jūras, mola. Gar ostas sētu var tikt uz molu. Jūnijā, starp akmeņiem, ķērās bullīši, lucīši uz MJ kātiņu,pārveidotu par grunts makšķeri.
25.februāris 2022, 21:17 | links
 
onkyo [25.02.22]: nelietotaajs [Vakar]: butens [18:46]: Sveiki! Biedri copmani, gribu jautāt, vienmēr esmu braucis uz Kurzemi butes copet! Bet rodas jautājums vai tiešām ap Saulkrastiem neviens neko nav mēģinājis ķert no krasta, tagat tik bieži pastaigāju pa Saulkrastu pludmali un domāju, vai tiešām šeit nevarētu pamēģināt ko copet? Paldies jau iepriekš ja kāds zinātājs var padot kādu ziņu!Ja tur ir ledus, tad vari mēģināt ieiet lucīšus paķert. Par cik ledus nav, tad vienīgā opcija ir asarīši no laivas jūlijā. Tas arī viss.Paldies par informāciju. Tad te saprotu nav vērts mēģināt...

butens, 24.februāris 2022, 21:47

Brauc uz Skultes molu, tur vienmēr ir iespēja kaut ko noķert, ja ne buti, tad vismaz asari, breksi, karūsu, raudu vai bullīti.
Vienu dienu biju piebraucis pie Skultes ostas, bet tā arī nesapratu vai uz mola var nokļūt, un pa kurieni var nokļūt uz mola.
25.februāris 2022, 19:48 | links
 
nelietotaajs [Vakar]: butens [18:46]: Sveiki! Biedri copmani, gribu jautāt, vienmēr esmu braucis uz Kurzemi butes copet! Bet rodas jautājums vai tiešām ap Saulkrastiem neviens neko nav mēģinājis ķert no krasta, tagat tik bieži pastaigāju pa Saulkrastu pludmali un domāju, vai tiešām šeit nevarētu pamēģināt ko copet? Paldies jau iepriekš ja kāds zinātājs var padot kādu ziņu!Ja tur ir ledus, tad vari mēģināt ieiet lucīšus paķert. Par cik ledus nav, tad vienīgā opcija ir asarīši no laivas jūlijā. Tas arī viss.Paldies par informāciju. Tad te saprotu nav vērts mēģināt...

butens, 24.februāris 2022, 21:47


Brauc uz Skultes molu, tur vienmēr ir iespēja kaut ko noķert, ja ne buti, tad vismaz asari, breksi, karūsu, raudu vai bullīti.
25.februāris 2022, 09:59 | links
 
nelietotaajs [24.02.22]: butens [18:46]: Sveiki! Biedri copmani, gribu jautāt, vienmēr esmu braucis uz Kurzemi butes copet! Bet rodas jautājums vai tiešām ap Saulkrastiem neviens neko nav mēģinājis ķert no krasta, tagat tik bieži pastaigāju pa Saulkrastu pludmali un domāju, vai tiešām šeit nevarētu pamēģināt ko copet? Paldies jau iepriekš ja kāds zinātājs var padot kādu ziņu!Ja tur ir ledus, tad vari mēģināt ieiet lucīšus paķert. Par cik ledus nav, tad vienīgā opcija ir asarīši no laivas jūlijā. Tas arī viss.
Paldies par informāciju. Tad te saprotu nav vērts mēģināt...
24.februāris 2022, 21:47 | links
 
butens [24.02.22]: Sveiki! Biedri copmani, gribu jautāt, vienmēr esmu braucis uz Kurzemi butes copet! Bet rodas jautājums vai tiešām ap Saulkrastiem neviens neko nav mēģinājis ķert no krasta, tagat tik bieži pastaigāju pa Saulkrastu pludmali un domāju, vai tiešām šeit nevarētu pamēģināt ko copet? Paldies jau iepriekš ja kāds zinātājs var padot kādu ziņu!
Ja tur ir ledus, tad vari mēģināt ieiet lucīšus paķert. Par cik ledus nav, tad vienīgā opcija ir asarīši no laivas jūlijā. Tas arī viss.
24.februāris 2022, 21:24 | links
 
Līcī butes nenāk tik tuvu krastam tādos daudzumos. Varbūt kādu 1 arī noķērsi pa visu dienu.
24.februāris 2022, 19:21 | links
 
Sveiki! Biedri copmani, gribu jautāt, vienmēr esmu braucis uz Kurzemi butes copet! Bet rodas jautājums vai tiešām ap Saulkrastiem neviens neko nav mēģinājis ķert no krasta, tagat tik bieži pastaigāju pa Saulkrastu pludmali un domāju, vai tiešām šeit nevarētu pamēģināt ko copet? Paldies jau iepriekš ja kāds zinātājs var padot kādu ziņu!
24.februāris 2022, 18:46 | links
 
Jūra pamazām nāk ciemos.
2.februāris 2022, 18:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager