Makšķerēšana jūrā

#TEIRDARBS Sveiki. Piedāvāju labi apmaksātu darbu kur stundas likme ir no 10eur/h - 20eur/h atšķirībā pēc izdarītā darba un ātruma. Darbs saistīts ar internetu un datoru, var apvienot ar citu darbu/studijām. Vairāk informācijas linkā: https://goo.gl/YQin8K Paldies par sapratni :)

cepums2000, 18.oktobris 2018, 21:42

Pameklē atkarigos citur. Šeit veči dod prieksrocibu citam atkarībām. Ar tādām dullībām nenodarbojas. Pārsvarā te visi ir vidusmēra vīrieša vidēja vecumā līdz karotītes nolikšanas brīdim.
18.oktobris 2018, 22:08 | links
 
atmos neviens brētliņas neslavē razdāčā ,bet tad kad jāpierunā
18.oktobris 2018, 21:58 | links
 
Es arī brīnos par brētliņas slavēšanu, jo man pilns spainis ar butēm ir bijis gan uz vārītām garnelēm ķertās, gan uz reņģi. Un, ja liku uz viena āķa reņģi, bet uz otra brētliņu - uz abiem ķērās līdzīgi.
18.oktobris 2018, 19:32 | links
 
Nu nezinu par brētliņu, man visi labākie lomi uz reņģes fileju gan ar, gan bez ķiploka. Labi arī uz tīģerenes ar dillēm.
18.oktobris 2018, 14:33 | links
 
leonids [18.10.18]: Seedoo,Tev tā foršā dzira,kas iet pie dūšas arī man tek kā strautiņš?
;))
18.oktobris 2018, 12:52 | links
 
Seedoo,Tev tā foršā dzira,kas iet pie dūšas arī man tek kā strautiņš?
18.oktobris 2018, 12:36 | links
 
Kautkă par sălïtăm centraloćkăm neviens nemin.
18.oktobris 2018, 12:32 | links
 
mar4ello25 [18.10.18]: PAREIZIE ATRAKTORI?! Vai kàds var minèt kas Tas tie ir?
Katram savs. Man upenju balzăms!
18.oktobris 2018, 12:31 | links
 
Es brēču lietoju tikai saldētu,jo navar ,teiksim tos 5kg saglabāt kā tikai saldētu.Turas uz āķa labi,viss atkarīgs no iemetiena tehnikas.Te ļoti labi noder iemaņas,kas gūtas trenējoties kastingā.Tur metienu disciplīnas ir vairākas.Pats svarīgākais:brēča man ir visvieglāk iegūstama ēsma un vislētākā.Tiekamies pie jūras!
18.oktobris 2018, 12:30 | links
 
Osvalds50 [18.10.18]: Vakar naktī jūra dikti devīga, no Ovišiem uz augšu. Bute ēda visu ko piedāvājām -divatā uz 6kātiem divi lieli spaiņi.
Tråpïji,_vietai ir nozime!
18.oktobris 2018, 12:29 | links
 
PAREIZIE ATRAKTORI?! Vai kàds var minèt kas Tas tie ir?
18.oktobris 2018, 12:26 | links
 
saldēta brēča ir riskants pasākums,neturas uz āķa,tikai un vienīgi svaiga no kuģa.
man raudu ir sarežģītāk dabūt kā brētliņu tapēc neesmu mēģinājis un nevaru komentēt. un brēčas pasniegšanas veids ar ir svarīgs-ierastie gabaliņi ir 10-20% rezultāti tikai,jāpasniedz savādāk ;),kā zinu ir blakus āķos likti abos veidos izvēlas otro nevis gabaliņus
18.oktobris 2018, 12:04 | links
 
3 ēsmas vajag, tad točna garām nenošasi.
Garnele, brētliņa, rauda vai vimba.

Protams, katram sava pieredze, pārliecība utt. Agrāk, kad rudeņos raudas ķēru, tā arī bija top ēsma jūrā. Tagad raudas slinkums ķert, tāpēc izmantoju garneli. Brētliņa gandrīz vienmēr līdzi, bet rezultāti nav. Varbūt uz āķa jāsāk likt, nevis maisiņā marinēt :))
18.oktobris 2018, 11:57 | links
 
Gadus 5 atpakal arii braucu uz juuru tikai ar parasto garneli, bet secinaju ka citi velk vairak par mani! Ievaacot info no viiriem aatri vien sapratu ka tikai ar garneli var iebraukt auzaas!
Pilniibaa piekriitu Dadyboy un Mini_me - breklina un svaiga breklina ir pati labaakaa! Ja nevaru dabuut svaigu tad der arii saldeta ko agrak no Leonida neemu!
Braucu paarsvaraa uz Irbes rajonu un tur breklina stradaa! Stradaa arii breksis rauda asaris un vel daudz kas cits!
Katraa zinaa nepiekritiisu par breklinu ko zemaak raxtiija!
Uz copi tagad vnm dodos ar vairakam esmaam!
P.s. Mini_me pareizi saka - Jurkalnee pavisam cita opera!
P.s.s. Liels faktors ir arii tajaa kaa sagriez to breklinu lai uzliktu uz aaka!
18.oktobris 2018, 11:53 | links
 
Izskatās Diametrs vienīgais legālais makšķernieks, pārējie ekstāzē smeļ pāri 10 kg. un klusē ūdeni mutē paņēmuši un tad, kad sāksies necope, tad žākstīsies un sāks zondēt akvatoriju pēc nostāstiem. Atzīstās copmaņi, kā tur īsti ir, vai nu inspektorus nobijušies pēc invāzijas Ovišos, vai nu aiz skaudības aizrāvušies ar lielajiem lomiem un rauj ārā visu no jūras kā uz pastardienu, baidoties, ka citi neatņem ar savu klātbūtni un pašiem nepaliks. Neaizmirsīsim, ka skaudība ir viens no grēkiem, arī "baltā". :).
18.oktobris 2018, 11:38 | links
 
Katrā ziņā posmā Ventspils - Kolka, brētliņu var pat iekšā nemest, ja ir garnele un rauda, tad cope izdevusies.
Tas varbūt jums tur pseido sportistiem pie Jūrkalnes, ka brētliņu kāds ēd.

BAigars, 18.oktobris 2018, 11:17

Aicīt, kāpē tu tik skarbs?
Praktiskajā copē es braucu tikai un vienīgi uz augšu no V-pils jau no 90.-to gadu vidus. Svaiga, tikko no kuģa ņemta brētliņa nopresingotā vietā gandrīz vienmēr ir bijusi labākā ēsma. Jūrkalne ir pavisam cits stāsts ar cita izmēra butēm un cita veida ēsmām. Jebkurā gadījumā patiesība ir kaut kur pa vidu, jo, diemžēl, nepastāv universālas labākās ēsmas, labākā atraktora utt.
18.oktobris 2018, 11:32 | links
 
Vakar naktī jūra dikti devīga, no Ovišiem uz augšu. Bute ēda visu ko piedāvājām -divatā uz 6kātiem divi lieli spaiņi.
18.oktobris 2018, 11:26 | links
 
Par garnelēm - tas ir vnk atkausētas garneles?!
18.oktobris 2018, 11:20 | links
 
Ja jāizvēlas 2 veidu ēsmas, ko ņemt līdzi uz bušu copi, tad kādas būtu vēlamās? Ja nu viena nenostrādā.
18.oktobris 2018, 11:19 | links
 
mini mi -domāju tulīt mūs noraks :D
18.oktobris 2018, 11:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager