Makšķerēšana jūrā

diametr ne tevi ,bet vispārīgs jautājums.
16.oktobris 2018, 11:23 | links
 
kam vajadzīgs konteiners/miskaste? to kādam jāapsaimnieko. kur problēma savus iepakojumus ielikt somā ,maisiņā un aizvest prom?7-10 gadus braucu copēt nekad ,neko neesmu atstājis,jā aiz citiem nevācu jo šaku ar sevi un neko neatstāju-esam pieraduši dirst kur pagadās no padomju laikiem,jo būs jau kāds kurš savāks ,satīrīs aiz tevis kundziņ!

dadyboy, 16.oktobris 2018, 11:01


Ja Tu domāji mani, es katrā copes reizē savācu līdz 5 kg atkritumu - plēves, kurpes, pudeles, bundžas, visu, kas ir teritorijā, kas manu makšķeru tuvumā. Un nav man grūti aiznest. To darot es nedomāju par tiem, kuru vietā daru, bet par jūru, liedagu un tiem, kas nāks pēc manis.
16.oktobris 2018, 11:18 | links
 
kam vajadzīgs konteiners/miskaste? to kādam jāapsaimnieko. kur problēma savus iepakojumus ielikt somā ,maisiņā un aizvest prom?7-10 gadus braucu copēt nekad ,neko neesmu atstājis,jā aiz citiem nevācu jo šaku ar sevi un neko neatstāju-esam pieraduši dirst kur pagadās no padomju laikiem,jo būs jau kāds kurš savāks ,satīrīs aiz tevis kundziņ!
16.oktobris 2018, 11:01 | links
 
Jā un tualetes ir tikai Ovīšu stāvlaukumā, Kolkā maksas stāvlaukumā, Jūrkalnē, Pāvilostā, Ventspilī šur tur. Citās vietās vedera saturs jāved uz mājām vai uz benzīntankiem
16.oktobris 2018, 11:00 | links
 
Labdien, var būt kas bijis uz būtes copes lejup no Liepājas līdz Lietuvas robežai?
Kā tur copejas, var būt varat ieteikt kaut kādas vietas?
16.oktobris 2018, 10:58 | links
 
olderupe-mēs arī pagāšnedēļ bijām Ovišos-katram atļautais kātu skaits ,āķu skaits un aiz sevis savācām gan savus atkritumus gan svešus.tā kā lūgums nemērot visus ar vienu kārti.turpinot pagasts varētu izveidot pāris normālus stāvlaukumus pie kāpu zonas ar visiem konteineriem un kaut vai par pāris eiro no mašīnas iekasētu un tad būtu okei

elgreko, 16.oktobris 2018, 10:33


Visticamāk , ka var eiropas projektu pavilkt apakšā. Mēs Lielvārdē tā arī izdarījām, ir labiekārtotas peldvietas, kā arī kruts slips laivām. Bet kas tad mēs! Tādi iezemieši- salīdzinot....
16.oktobris 2018, 10:49 | links
 
A mums te zin valstī arī visādi likumi par kāpu apsaimniekošanu ir.
Pat priedes kalstot tajās vietās, ur kāds īpaši biezs grib māju celt.
Bet tur, kur kāds gribētu mašīnu stāvvietu uztaisīt, tur nekas nekalst. Dīvaini.
16.oktobris 2018, 10:49 | links
 
Jā, samaksāt es ar' ar mieru. Bet ir vesels bars, kurš izdomās nez ko lai nesamaksātu ne centa. Un ne jau tāpēc, ka naudas viņam nebūtu.
Parasti tie arī noteikumus neievēro un visam citam uzspļauj.
16.oktobris 2018, 10:47 | links
 
Da kauč 10 eur no mašīnas! Es samaksātu bez iebildumiem. Ja tik būtu nodrošināta normāla stāvietta ar točiņu un atkritumu kkonteineri! Uz jūru butēs un ne tikai ir braukuši un brauks. Un par šo tēmu jau gadiem runā. Bet, tā vieņ šķiet, ka šajos ciemos nemīt ne viens attapīgs un progresīvi domājošs darbonis! Tad nesūdzaties, ka jums izbraukā zālienas un "zirgu piesien" pie sētas! Tā nu viņš ir!
16.oktobris 2018, 10:41 | links
 
olderupe-mēs arī pagāšnedēļ bijām Ovišos-katram atļautais kātu skaits ,āķu skaits un aiz sevis savācām gan savus atkritumus gan svešus.tā kā lūgums nemērot visus ar vienu kārti.turpinot pagasts varētu izveidot pāris normālus stāvlaukumus pie kāpu zonas ar visiem konteineriem un kaut vai par pāris eiro no mašīnas iekasētu un tad būtu okei
16.oktobris 2018, 10:33 | links
 
Pilns 10 litru spainis ir 10 kg bušu. Tas vienkārši tā uzziņai. Lai mājās nav jāsver.
16.oktobris 2018, 10:13 | links
 
Miķeļbāka, 3,5h

EdgarsPriede, 15.oktobris 2018, 12:33

9 kilo?

Domaataajs, 15.oktobris 2018, 20:30

Nezinu svaru bildē redzamajā brīdī, svēru pašās beigās iztīrītas, bet tur vēl dažas klāt pienāca pēc bildes. Iztīrītas, ar visu spaini 7,8kg
16.oktobris 2018, 08:59 | links
 
Sveicināti.
daži vārdi par redzēto Ovišos šajās dienās. Jau ceturtdien sākās. Radās sajūta ka LV ir kāds bads iemeties vērojot tos izbadējušos pūļus kuri sagāzās ciemā. Pīķa momentā saskaitīju 78 vīriņi. Dažam 3 kāti dažam daudzi. Paņemu binokli un dienas laikā papētīju - dažam 3 āķi sistēmā dažam 4. Un kur tad vēl slavenā anglijas siļķu sistēma ar 6 āķiem. Da fak, tiešām tāds bads? Un tie divi, kuri divatā apskrēja savus 12 kātus? Tas Jums kas? Fetišs - visiem saskriet vienā ciemā un ar kātiem cits citam pakaļā bakstīt? Apzvanīju blakus ciemus, tur bija pa vienam, diviem, bet mūsu ciemā tāds pūlis ar varoņiem. Malači.
Un tagad par medaļas otro pusi. Tieši nedēļu atpakaļ tika nolauzta ceļa zīme, kura neļauj braukāt pa kāpām. Vai Jūs, kas tur mīcījās pa kāpu aizmirsuši ka atšķirībā no citām vietām tur ir rezervāts? Un vēl tik lepni - man ir atļauja nobraukt pie ūdens. Jā, jā bet tikai pa ceļu, nevis pa kāpām. Man tik daudzi tā vienkārši iebrauc sētā prasīt nolikt mašīnu, jo ciems esot pārpildīts. Forši. Un kas pretim? Mana taciņa no mājas uz jūru tika tā vienkārši piedirsta. Nu tā tieši pa vidu. Nu kretīni! Pietiek jau ka kāpās pat sarkanas libreses mētājās. Tas ko - no večiem izbiris? Ko? - tāds tizlums ka pat smiltis ar zābaku nevar uzspert virsū lai nerēgojas?
Tāda arī ir tā sajūta - "krietno vīru " pulciņš piesmēja Ovišu pludmali. Malači.

Olderupe, 15.oktobris 2018, 22:21


Sveicināta Olderupes k - dze.

Ne visi tur spētu atrasties. Lielākā daļa nonāca psihozes varā, jo tāda cope ir ļoti reti, un cilvēciņi pazaudēju prātu, tajā skaitā arī sievišķi. Katru dienu jau tā nenotiek. Bet vispār šis notikums runā par visu lietu nesakārtotību, kas saistīta ar copi Kurzemes lieljūrā. Ceru, ka pārāk lielu ļaunumu uz šiem prāta aptumsumā nonākušajiem badakāšiem Jūs ilgi neturēsiet. Labi vēl ka viss notika bez asins izliešanas, kurai citos apstākļos būtu bijis jānotiek, bet laikam nebija laika ēst "cepumus"......
15.oktobris 2018, 22:58 | links
 
Nu nez cik daudzi vispār savā sētā laistu svešus iekšā.
Inspektoru laikam vairs nav, cik saprotu. Jeb visi jau lašus vaktē?
15.oktobris 2018, 22:54 | links
 
laikam lielu naudu par autiņa atstāšanu sētā paprasīji, ka pat dirsa, kur pagadās...
turisma biznesa otra puse
15.oktobris 2018, 22:52 | links
 
Pāvilostas moli remontā - strādā tehnika!
15.oktobris 2018, 22:44 | links
 
njā ,dēļ tādiem drīz mašīnu atstāsim uz šosejas
15.oktobris 2018, 22:24 | links
 
Sveicināti.
daži vārdi par redzēto Ovišos šajās dienās. Jau ceturtdien sākās. Radās sajūta ka LV ir kāds bads iemeties vērojot tos izbadējušos pūļus kuri sagāzās ciemā. Pīķa momentā saskaitīju 78 vīriņi. Dažam 3 kāti dažam daudzi. Paņemu binokli un dienas laikā papētīju - dažam 3 āķi sistēmā dažam 4. Un kur tad vēl slavenā anglijas siļķu sistēma ar 6 āķiem. Da fak, tiešām tāds bads? Un tie divi, kuri divatā apskrēja savus 12 kātus? Tas Jums kas? Fetišs - visiem saskriet vienā ciemā un ar kātiem cits citam pakaļā bakstīt? Apzvanīju blakus ciemus, tur bija pa vienam, diviem, bet mūsu ciemā tāds pūlis ar varoņiem. Malači.
Un tagad par medaļas otro pusi. Tieši nedēļu atpakaļ tika nolauzta ceļa zīme, kura neļauj braukāt pa kāpām. Vai Jūs, kas tur mīcījās pa kāpu aizmirsuši ka atšķirībā no citām vietām tur ir rezervāts? Un vēl tik lepni - man ir atļauja nobraukt pie ūdens. Jā, jā bet tikai pa ceļu, nevis pa kāpām. Man tik daudzi tā vienkārši iebrauc sētā prasīt nolikt mašīnu, jo ciems esot pārpildīts. Forši. Un kas pretim? Mana taciņa no mājas uz jūru tika tā vienkārši piedirsta. Nu tā tieši pa vidu. Nu kretīni! Pietiek jau ka kāpās pat sarkanas libreses mētājās. Tas ko - no večiem izbiris? Ko? - tāds tizlums ka pat smiltis ar zābaku nevar uzspert virsū lai nerēgojas?
Tāda arī ir tā sajūta - "krietno vīru " pulciņš piesmēja Ovišu pludmali. Malači.
15.oktobris 2018, 22:21 | links
 
Vai kāds zina kaut ko par Pāvilostas molu?
15.oktobris 2018, 21:55 | links
 
Jā pagājušā un šī gada oktobra nedēļa ieies vēsturē ar nereāliem lomiem. Laimīgie , kas izbauda un nokāsa jūras labumus, bet ne visiem tas bija iespējams.... Jaunedēļ sāksies lieti un vēji, sola pat sniegu un slidenu ceļu. Varēšu atkal knapināties ar kādu passpainīti. Mani paziņas no sestdienas uz svētdienu atbrauca viens ar spaini ap 45 gab. Otrs pāri 60 gab.,un kārtīgām butēm, nereāli.
15.oktobris 2018, 20:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager