Makšķerēšana jūrā

Esam Lūžņā. Vilnīts neliels, gribētāju daudz zivs nav. Gaidam
8.septembris 2018, 17:57 | links
 

Arii es saaku - pirmais paarmetiens un viena ir! Naw monstrs bet naw arii lapina!
Lenaam celas vilniits...straume naw un zalais naw!
Laiks kolosaals :)
Esmu netalu no Irbes!
8.septembris 2018, 17:21 | links
 
Esmu netālu no Miķeļbākas uz kolkas pusi pāris km, pie pamestās militārās bāzes, tikko tik sametu, ziņošu, kas ko kā.
8.septembris 2018, 16:48 | links
 
Esmu netālu no Miķeļbākas uz kolkas pusi pāris km, pie pamestās militārās bāzes, tikko tik sametu, ziņošu, kas ko kā.
8.septembris 2018, 16:47 | links
 
Esmu netālu no Miķeļbākas uz kolkas pusi pāris km, pie pamestās militārās bāzes, tikko tik sametu, ziņošu, kas ko kā.
8.septembris 2018, 16:47 | links
 
Esmu netālu no Miķeļbākas uz kolkas pusi pāris km, pie pamestās militārās bāzes, tikko tik sametu, ziņošu, kas ko kā.
8.septembris 2018, 16:47 | links
 
Vakar Lūžņā, cope švaka no 15 butēm 5 stundu laikā viena ņemama pārejas lapiņas, jūra atkāpusies....
8.septembris 2018, 14:06 | links
 
Esam ceļā uz Lūžņu. Kādi rezultāti un laikapstākļi?
8.septembris 2018, 13:25 | links
 
truksis [08.09.18]: Rit bus daudz copmanu pie juras, zinojam, kas kur ka. Man jau sobrid 230m lidz jurai. Rit barosim zivis un, cerams, vakara sevi un tuvakos ar zivim. Ne asakas aktivajiem un pozitivajiem.
Kaut vairaak pie mums buutu tik pozitiivi cilveeki kaa tu :)
Arii es jau driiz uz juuru :)
Sazinamies kaa kur iet!
Ne asakas!!
8.septembris 2018, 10:43 | links
 
Rit bus daudz copmanu pie juras, zinojam, kas kur ka. Man jau sobrid 230m lidz jurai. Rit barosim zivis un, cerams, vakara sevi un tuvakos ar zivim. Ne asakas aktivajiem un pozitivajiem.
8.septembris 2018, 00:41 | links
 
Sīkragā - 19:00-23-00
Super tālajā - super tuvajā distancē viens cope, tā pati tukšā,...
Jūra pa mierīgo, kā spogulis laikam jagaida tās 3 dienas ap oktobra beigām :D
7.septembris 2018, 23:38 | links
 
Paldies par info :)
7.septembris 2018, 11:05 | links
 
edzuss2 [06.09.18]: davidsonsd [Vakar]: Netālu no Lūžņas sāku bik pēc 15tiem.Sākumā smuki- trīs labas, pēc apmēram stundas panesās lapiņu sērga+zaļais. Laiks super,straume nav,zaļais ir,bet ciešami.Nozino luudzu kaa taalaak veicaas :)
Ne asakas!!
Tālāk nekā!Ar krēslu uznāca baisā migla un ķērās tikai lapiņas un pa kādai plaukstiņai.Ūdens vēl ritīgi silts. Ir bik par agru vēl...
7.septembris 2018, 08:50 | links
 
edzuss2 [06.09.18]: Secinot peec atskaiteem labaak meeginaat starp V-pili un Kolku.
Pats arii 6dien braucu!
Tad jau varbūt sanāks saskrieties.
7.septembris 2018, 08:11 | links
 
Zinojiet par bušu copi Ventspils jura..
6.septembris 2018, 22:32 | links
 
Sekoju līdzi diskusijām par makšķerēšanu jūrā, bet pats diez ko aktīvs jūras copmanis neesmu tāpēc man jautājums. Ilgi esmu te lasījis par populārākajām vietām kur parasti visi dodas makšķerēt,bet gandrīz nekad neesmu dzirdējis par to ka kāds vilktu copes zem Liepājas (Bernāti, Jūrmalciems, un vēl zemāk), tur ar butēm švaki vai vienkārši nav populāri tur braukt?

buslis, 6.septembris 2018, 18:25

Pēdējos gadus tur ir sekls pēc nostāstiem, bute ir tālu no krasta, turklāt dēl bullīšiem plānāka par Ventspils puses butēm.
6.septembris 2018, 22:22 | links
 
davidsonsd [06.09.18]: Netālu no Lūžņas sāku bik pēc 15tiem.Sākumā smuki- trīs labas, pēc apmēram stundas panesās lapiņu sērga+zaļais. Laiks super,straume nav,zaļais ir,bet ciešami.
Nozino luudzu kaa taalaak veicaas :)
Ne asakas!!
6.septembris 2018, 21:52 | links
 
Izskatās, ka nāksies pievērsties jūrai, iešējos ūdeņos paliek arvien švakāk, nu jau pēdējās trīs nedēļas. Šodien Lielupē neviena brekša, pliča, toties Līdaka uz tārpa un labs asaris. Man vēl paveicās, apkārtējie vispār bešā. Šogad dabā nesaprotamas pārmaiņas brekšu migrācijā. Tik vien, ka ģimenei vienas vakariņas.
6.septembris 2018, 20:36 | links
 
buslis. Kādēļ dienvidu kaimiņi butēs brauc pie mums? Tā arī ir atbilde. Pēc ilggadīgiem novērojumiem - bušu cope sākas no Kolkas gala un uz leju. Uz Ziemelīša esmu copējis tad, kad viļņu šļakatas uz muguras sasalst ledū :)))
6.septembris 2018, 20:11 | links
 
buslis [06.09.18]: Sekoju līdzi diskusijām par makšķerēšanu jūrā, bet pats diez ko aktīvs jūras copmanis neesmu tāpēc man jautājums. Ilgi esmu te lasījis par populārākajām vietām kur parasti visi dodas makšķerēt,bet gandrīz nekad neesmu dzirdējis par to ka kāds vilktu copes zem Liepājas (Bernāti, Jūrmalciems, un vēl zemāk), tur ar butēm švaki vai vienkārši nav populāri tur braukt?6
Ir būts arī tur!Tur butearī ir,bet krietni švakāk kā šaurumā.
6.septembris 2018, 18:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager