Makšķerēšana jūrā

Aizmirsu - es arī tukumnieks, varbūt kādiem kur vēl labi gājis
25.jūlijs 2018, 22:10 | links
 
Sveiciens makšķerniekiem jūrā. Šogad, ar lielu novēlošanos, arī pats aizbraucu no sestdienas uz svētdienu, Jūrkalnē. Rezultāts labs. Pat negaidīti labs. Taču salīdzinoši ar to ko ķer tukumnieki virs Ventspils es varēju nobālēt.
Taču tomēr. Braucu protams, uz zuti, bet butes pēc tam, pēc tam. Zinu, ka šajā laikā tieši Ziemupes un Jūrkalnes pusē zuši nāk tuvu krastam un tas nav ne pirmo, ne desmito gadu. Vieta zināma, tāpēc ko te vēl murmulēt.
Vienu lunkano noķēru, otrs aizgāja pateicoties fīdera smalkajiem riņķiem kur spices pirmajā riņķī iesprūda kušķis jūras aļģes.
No aptuveni plkst. 20 līdz plkst 6,30 rītā salasīju plekstu normu, bet protams, ka nesvēru. 20 litru spainis bija praktiski pilns. Plusā 2 vimbas un zutis. Garums zutim 92 cm. Vimbas kā vimbas, butes, nekas īpašs, ja salīdzina ar tām ko man sūta bildēs no Ventspils puses. Varbūt 4 gab svars bija ap 500 gr, bet pārējās manā plaukstā. Katrā gadījumā ēdamas, un biezas. Tikai viena bija izmetama.
Ēsma kā parasti tikai vārītā garnele, jo nav man laika meklēt ko citu. Zuši paņēma uz sēkļa, butes starp sēkļiem. Viss loģiski.
Lai veicas un uz priekšu, jo butes ir pie krasta.

einis, 25.jūlijs 2018, 21:15


Izskatās, ka laba cope bijusi. Nu mums varbūt paveicās, bet no 3,00 līdz 4,30 tiešam lielākas nāca. Nu man bija arī dilles piejauktas garnelēm. Ņēma gan uz tīģereni, gan uz parasto. Nekāds specs neesmu, bet cnto mainīt sistēmas, āķus un nesēdēt, ja neķērās.
25.jūlijs 2018, 22:10 | links
 
Sveiciens makšķerniekiem jūrā. Šogad, ar lielu novēlošanos, arī pats aizbraucu no sestdienas uz svētdienu, Jūrkalnē. Rezultāts labs. Pat negaidīti labs. Taču salīdzinoši ar to ko ķer tukumnieki virs Ventspils es varēju nobālēt.
Taču tomēr. Braucu protams, uz zuti, bet butes pēc tam, pēc tam. Zinu, ka šajā laikā tieši Ziemupes un Jūrkalnes pusē zuši nāk tuvu krastam un tas nav ne pirmo, ne desmito gadu. Vieta zināma, tāpēc ko te vēl murmulēt.
Vienu lunkano noķēru, otrs aizgāja pateicoties fīdera smalkajiem riņķiem kur spices pirmajā riņķī iesprūda kušķis jūras aļģes.
No aptuveni plkst. 20 līdz plkst 6,30 rītā salasīju plekstu normu, bet protams, ka nesvēru. 20 litru spainis bija praktiski pilns. Plusā 2 vimbas un zutis. Garums zutim 92 cm. Vimbas kā vimbas, butes, nekas īpašs, ja salīdzina ar tām ko man sūta bildēs no Ventspils puses. Varbūt 4 gab svars bija ap 500 gr, bet pārējās manā plaukstā. Katrā gadījumā ēdamas, un biezas. Tikai viena bija izmetama.
Ēsma kā parasti tikai vārītā garnele, jo nav man laika meklēt ko citu. Zuši paņēma uz sēkļa, butes starp sēkļiem. Viss loģiski.
Lai veicas un uz priekšu, jo butes ir pie krasta.

einis, 25.jūlijs 2018, 21:15


Nu moins, pēc komentariem sajūta tāda, ka esi bijis Tālajos austrumos........, kaut kas netrāls šajā gadalaikā.
25.jūlijs 2018, 22:07 | links
 
Pagaidām nekā iepriecinoša, došu ziņu kā gāja
25.jūlijs 2018, 21:35 | links
 
Sveiciens! Esmu pie Jūrkalnes, kolēğu iespaidā
25.jūlijs 2018, 21:33 | links
 
Sveiciens makšķerniekiem jūrā. Šogad, ar lielu novēlošanos, arī pats aizbraucu no sestdienas uz svētdienu, Jūrkalnē. Rezultāts labs. Pat negaidīti labs. Taču salīdzinoši ar to ko ķer tukumnieki virs Ventspils es varēju nobālēt.
Taču tomēr. Braucu protams, uz zuti, bet butes pēc tam, pēc tam. Zinu, ka šajā laikā tieši Ziemupes un Jūrkalnes pusē zuši nāk tuvu krastam un tas nav ne pirmo, ne desmito gadu. Vieta zināma, tāpēc ko te vēl murmulēt.
Vienu lunkano noķēru, otrs aizgāja pateicoties fīdera smalkajiem riņķiem kur spices pirmajā riņķī iesprūda kušķis jūras aļģes.
No aptuveni plkst. 20 līdz plkst 6,30 rītā salasīju plekstu normu, bet protams, ka nesvēru. 20 litru spainis bija praktiski pilns. Plusā 2 vimbas un zutis. Garums zutim 92 cm. Vimbas kā vimbas, butes, nekas īpašs, ja salīdzina ar tām ko man sūta bildēs no Ventspils puses. Varbūt 4 gab svars bija ap 500 gr, bet pārējās manā plaukstā. Katrā gadījumā ēdamas, un biezas. Tikai viena bija izmetama.
Ēsma kā parasti tikai vārītā garnele, jo nav man laika meklēt ko citu. Zuši paņēma uz sēkļa, butes starp sēkļiem. Viss loģiski.
Lai veicas un uz priekšu, jo butes ir pie krasta.
25.jūlijs 2018, 21:15 | links
 
 
Atskaite būs, jebkurā gadījumā, jo braukšu vienalga, atvaļinājums ibio

Ju22, 24.jūlijs 2018, 23:04


Brauc labāk uz Ovīšiem vai Užavu, tur dziļāks
24.jūlijs 2018, 23:49 | links
 
Atskaite būs, jebkurā gadījumā, jo braukšu vienalga, atvaļinājums ibio
24.jūlijs 2018, 23:04 | links
 
Ap Miķeļiem varētu kaut kas būt rīt ?

Ju22, 24.jūlijs 2018, 22:57


Raksti Ministru Kabinetam, lai atbild
24.jūlijs 2018, 23:03 | links
 
Ap Miķeļiem varētu kaut kas būt rīt ?
24.jūlijs 2018, 22:57 | links
 
Kolkā nav pat tīklos.
24.jūlijs 2018, 22:46 | links
 
Sveiciens, kā ir ar Jūrkalni, ir kads bijis ? Rīt doma kaut kur pamēģināt, tik nevar saprast, vai tikai Ovīši, citur nav ?
24.jūlijs 2018, 21:15 | links
 
neliela atskaitīte vakar no pusdeviņiem līdz deviņiem rīta.12 plaukstiņas un divas butes biezas un bonusā vimba .laiks pavadīts super atpūta pie jūras lieliska un zivis patīkams bonus.ak jā tas viss ovīšos pa labi.ir padomāts arī par atkritumiem .
24.jūlijs 2018, 13:24 | links
 
Es ar divas dienas pie juras saulojoties ar makskerem, tikai pa dienu, vakar irbe 2 butes, shodien vaide 0. Udens loti silts.

Ggiirrttss, 23.jūlijs 2018, 23:51


Pa dienu var tikai sauļoties. Cope sākas saulrietā vai īsu brīdi pirms
24.jūlijs 2018, 08:59 | links
 
Es ar divas dienas pie juras saulojoties ar makskerem, tikai pa dienu, vakar irbe 2 butes, shodien vaide 0. Udens loti silts.
23.jūlijs 2018, 23:51 | links
 
Puspiecos cope beidzās. Man ap 30 butes un vimba. Pārinieks vairāk un vimba

diametrs, 22.jūlijs 2018, 06:30

Mjaa - tev gājis ir krietni labāk. Man pa nakti 9 butītēs. Mazas, bet biezas. Un divas skaistas vimbas.
Siltais ūdens dara savu - kur biju ūdens bija nedabiski silts. Pieļauju ka Ovīšos ir dziļāks un arī ūdens vēsāks.
Visa cope tikai uz garneles.
Šādā laikā superīgi laiku pavadīt pie jūras ar sievu :)
Skarbā cope vēl tikai priekšā :)

edzuss2, 22.jūlijs 2018, 16:07


Domāju, ka Ovīšos bija dziļāks, tāpēc labāk. Sīkragā bija tuvāk jāiet. Pārinieks bija Ovīšos ar sievu, un noķēra vairāk par mani
22.jūlijs 2018, 18:46 | links
 
Puspiecos cope beidzās. Man ap 30 butes un vimba. Pārinieks vairāk un vimba

diametrs, 22.jūlijs 2018, 06:30


Mjaa - tev gājis ir krietni labāk. Man pa nakti 9 butītēs. Mazas, bet biezas. Un divas skaistas vimbas.
Siltais ūdens dara savu - kur biju ūdens bija nedabiski silts. Pieļauju ka Ovīšos ir dziļāks un arī ūdens vēsāks.
Visa cope tikai uz garneles.
Šādā laikā superīgi laiku pavadīt pie jūras ar sievu :)
Skarbā cope vēl tikai priekšā :)
22.jūlijs 2018, 16:07 | links
 
Kā ar butēmJūrkalnē pie buras ?
22.jūlijs 2018, 07:33 | links
 
Puspiecos cope beidzās. Man ap 30 butes un vimba. Pārinieks vairāk un vimba
22.jūlijs 2018, 06:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager