Makšķerēšana jūrā

Nu nez, man liekas, var copēt, lai ledus gabali nestrīķējas gar krastu, lai var mietu iedurt, vai citādāk makšķeri nostiprināt. Man liekas, ka ap nulli arī var makšķerēt, bet ja ilgstošs sals, tad ne visai. Pirms vairākiem gadiem, kad jūra sāka gandrīz salt ciet, veči vilka. Bet katru gadu situācija mainās. Šogad pēkšņi vājāka palika Kolkas galā, kaut gan vēl varēja teorētiski turpināties
21.decembris 2017, 16:25 | links
 
Visi copes panākumi ziemā ir dažādu apstākļu sakritība,noteicošais,lai gaisa t būtu virs+5.Nekad neesmu pavasarī saķēris pilnu normu,ir bijuši labi lomi.Par pilniem spaiņiem,tās ir blēņas,ja nu cilvēks pie jūras ir vairāk par diennakti.Kā jau teicu,copēju daudz,tas nenozīmē,ka daudz noķeru.

leonids, 21.decembris 2017, 15:52


Paldies par viedokli, kas ir absolūti saprotams un ticams. Par tiem +5 C runājot, tie ir Jūsu ilgstoši novērojumi. Cik dienām vajadzētu noturēties šai temperatūrai un kāds ir izskaidrojums šai saistībai ar temperatūru.
21.decembris 2017, 16:14 | links
 
Visi copes panākumi ziemā ir dažādu apstākļu sakritība,noteicošais,lai gaisa t būtu virs+5.Nekad neesmu pavasarī saķēris pilnu normu,ir bijuši labi lomi.Par pilniem spaiņiem,tās ir blēņas,ja nu cilvēks pie jūras ir vairāk par diennakti.Kā jau teicu,copēju daudz,tas nenozīmē,ka daudz noķeru.
21.decembris 2017, 15:52 | links
 
Pravietis [20.12.17]: Makšķeres danco... Tas vakar!


Skatījos video un prāta ienāca novele un kino Nāves ēnā....
olegs69, 20.decembris 2017, 22:25
Kurs mols tad bija liepajas ?
20.decembris 2017, 22:47 | links
 
Makšķeres danco... Tas vakar!


Skatījos video un prāta ienāca novele un kino Nāves ēnā....
olegs69, 20.decembris 2017, 22:25
20.decembris 2017, 22:42 | links
 
Makšķeres danco... Tas vakar!
20.decembris 2017, 22:25 | links
 
Es kau esmu pārvācies uz Pāvilostu līdz kādam martam apmēram. Tad kādi mēģinājumi iekšējos ūdeņos. Brekši, varbūt karpas, tad vasaras vidū atkal Kolka.
20.decembris 2017, 22:05 | links
 
Idriomio,nojaušu,kur tas notiek,nav domubiedra,lai varētu nošancēt līdzīgi.Kolkā pa tukšo.

leonids, 20.decembris 2017, 20:17


Leonīd, tālbraucēji vairs neiespringst, jo hobijs, adrenalīns un zivs dzīvsvara ieguvums decembrī kļuvuši neadekvāti. Šogad sekoju kā Tu ar Diametru siro pa lieljūras krasta akvatoriju. Stap citu, vīrs ar Audi no Kolkas, kas zvejo ar tīkliem ir godalgots plekstes makšķrenieks, kurš portālā nezīmējas, bet savu lietu perfekti pieprot. Kā es sapratu no viņa teiktā, tad ir gadījumi, ka ar makšķeri vairāk noķer, nekā ar tīklu izceļ. Bet tās vietiņas ir jāzin...Garāmejot, šo to esmu no viņa aizguvis, tādēļ uzskatu, ka Kolkas piekrasti esmu apguvis. Protams, katra tava kā spečuka informācija šobrīd nošokē, jo par daudz esmu noticējis citu runām par spaņiem līdz marta mēnesim.
20.decembris 2017, 21:32 | links
 
Idriomio,nojaušu,kur tas notiek,nav domubiedra,lai varētu nošancēt līdzīgi.Kolkā pa tukšo.
20.decembris 2017, 20:17 | links
 

Tā teikt uzsist asini!
20.decembris 2017, 18:25 | links
 
Doma bin tieši rît maukt uz ragu:/

mar4ello25, 18.decembris 2017, 12:57

Marcha.. un kaa .... rezultāti... Mums uz jūsu pusi meklēt vai tomēr uz lejpusi?.....
20.decembris 2017, 01:18 | links
 
Loteriju taisi :)
19.decembris 2017, 22:56 | links
 
Nūūū,netaisnojies!Stinte smaržo,arī sīka,tās ir reņģītes,kas lupina ēsmu.Man neizdodas 2vakarus pēc kārtas nevienu stinti dabūt,lai gan ūdens smaržoja spēcīgi. Ne ar prožektoru,ne bez.Parasti viss jaukais piesakās negaidīti.Butes 2 vakaros tikai 3gab,kā ar sievu to ahūno lomu sadalīsim,nezinu.
19.decembris 2017, 22:53 | links
 
Leonīd, es tak nesaku, ka tie ir maliķi, vēl parunājām mazliet ar vienu :))
Interesanti,vai šie ko noķēra ar'?
Es ar vakar mēģināju stintes mānīt, bet neizdevās, vējš no jūras nebija, tad nevarēja saprast, ir viņas tur vai nav.
Kaut kas mēdza garneles no āķiem skrubināt, nu tas arī lika domāt, ka varētu stintes pie vainas būt, un ja vēl vietējais ar AUDI tā saka, tad jau varbūt, ka bija ar'.
19.decembris 2017, 18:53 | links
 
Domaataaj,visi legāli jūrā gājēji.Pats redzēji,ka tiem kuģīši ne lielāki par acubļodu,ar tādiem tikai lēnā laikā.Pļundurs tīklus sagriež striķī,piedzen ar visu iespējamo un neiespējamo.Ūdens vēss,bute ir augstāk,mums neaizsniedzamā attālumā.Jāpakustina smadzenes un jāprovē šovakar kādu stinti piekrāpt.PArasti jau ir otrādi,tās piekrāpj mani.
19.decembris 2017, 12:10 | links
 
Ko jūs tām butēm esat izdarījuši, kamēr biju prom? :D

Ta vien skiet, ka ziemassvetku cope bus vairak ka svaiga gaisa ieelposana :D
pat vairs nezinu, kur to buti meklet un kur braukt :D

truksis, 19.decembris 2017, 10:29

Spriežot pēc šībrīza laika prognozēm buti Ziemassvētkos varēs meklēt tikai Mazjūrā.
19.decembris 2017, 11:12 | links
 
Ko jūs tām butēm esat izdarījuši, kamēr biju prom? :D

Ta vien skiet, ka ziemassvetku cope bus vairak ka svaiga gaisa ieelposana :D
pat vairs nezinu, kur to buti meklet un kur braukt :D
19.decembris 2017, 10:29 | links
 
Domaataajs [18.12.17]: Bijām šodien ragā,Lieljūrā mazliet uz leju no skatu torņa,10:00-15:00, bet vakar vakarā no 18:00 līdz pusnaktij apmēram bijām Ovīšos. Kopā pa abām dienām uz 3 vīriem 18 butes. Bet ragā bija labāka cope. Rullēja zaļā garnele un veca, sasaldēta brētliņa.
Draza ragā piepeldēja pēc kādiem 2 pecpusdienā, tad arī metām mieru.
Vīri no rīta lika tīklus beidzot. Vīrs ar jaunu KIA mašīnu lika pretī skatu tornim, tad kad mēs sākam copi, bet skatīties vēl nebija atbraucis pa dienu. Vīrs ar tūningoto veco GAZiku zemāk aiz līkuma lika tīklu uz stintēm, tā vismaz teica vīrs ar tumši violetu AUDI, kurš šodien tīklus nelika, jo rīt būšot mazliet stiprāks vējš, bet aiz tā, ka negribējies neko darīt mājās, bija izdomājis pamakšķerēt.
Leonīds droši vien zina, kas tie tādi bija par vīriem.
Tu mani sāc biedēt,,,,,
18.decembris 2017, 21:54 | links
 
Bijām šodien ragā,Lieljūrā mazliet uz leju no skatu torņa,10:00-15:00, bet vakar vakarā no 18:00 līdz pusnaktij apmēram bijām Ovīšos. Kopā pa abām dienām uz 3 vīriem 18 butes. Bet ragā bija labāka cope. Rullēja zaļā garnele un veca, sasaldēta brētliņa.
Draza ragā piepeldēja pēc kādiem 2 pecpusdienā, tad arī metām mieru.
Vīri no rīta lika tīklus beidzot. Vīrs ar jaunu KIA mašīnu lika pretī skatu tornim, tad kad mēs sākam copi, bet skatīties vēl nebija atbraucis pa dienu. Vīrs ar tūningoto veco GAZiku zemāk aiz līkuma lika tīklu uz stintēm, tā vismaz teica vīrs ar tumši violetu AUDI, kurš šodien tīklus nelika, jo rīt būšot mazliet stiprāks vējš, bet aiz tā, ka negribējies neko darīt mājās, bija izdomājis pamakšķerēt.
Leonīds droši vien zina, kas tie tādi bija par vīriem.
18.decembris 2017, 20:01 | links
 
Doma bin tieši rît maukt uz ragu:/
18.decembris 2017, 12:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager