Makšķerēšana jūrā

Miķeļos copmaņu nav, copes arī. Pa visu krastu esam divatā. Viļņi lieli, arī straume varena. Zāļu nav. Žēl, ka neviens nedalās informācijā par rezultātiem. Cilvēki brauc uz divām dienām no liela attāluma, informācija būtu noderīga.
9.decembris 2017, 17:00 | links
 
Man ir 10 litrīgais spainis. Tātad pratiski pilns spainis ar butēm = atļautā norma vienā makšķerēšanas reizē.
9.decembris 2017, 16:56 | links
 
Es parasti saku skaitu. Ja nosveru arī - svaru, ja maz, tad nesveru :) Kā tajā anekdotē - ja pienu nedod veikalā kilogramos, prasām metros.
Rīt neliela kompānija laižam, redzēs, kā būs
9.decembris 2017, 14:30 | links
 
Leonīd, Diametr, man rādītais, lai varetu izdarīt secinājumus par daudzumu kg. ir butes skaits ( lapiņas, plaukstiņas, amnestētās), nevis spaiņu tilpums. Es ķērienā dodos ar 15 litru špakteļspaini uz kuras var ērti sēdēt. No savas pieredzes teikšu, ka aptaujātie un " pārbaudītie " liedagā kā likums savus sasniegumus palielina vismaz par 1/4 daļu. Nesaprotu kādē......., vai tas ir mazvērtības komplekss, vai mazi krāniņi. Es tieši otrādi daru, lai nākošreiz mana vieta nav aizņemta. Aptaujātās copmanes noķerto daudzumu ir palielinājušas līdz 1/2 d. un vairāk. Sievietēm sava loģika ( atstāju bez analīzes) tādēļ viņu sniegtās ziņas atstāju vispār bez ievērības.
9.decembris 2017, 14:09 | links
 
Sezonas laikā man izdodas spaini piecopēt reizi mēnesī,retu reizi 2.Pavasarī nav gadījies pielasīt pilnu spaini,pāri par 20 esmu sadabūjis.Sirmaiss,nebija kam klasi rādīt,tomēr 1gab normāla izmēra buti 2st dabūju.PS:siltās ziemās cope liedagā turpinās,lomi ir nesalīdzināmi mazāki par silta laika guvumu.
9.decembris 2017, 13:33 | links
 
Aizpagājušajā gadā novembra beigās Jaunciemā 70 butes spainī, bet diemžēl pusspainis un 20 bija atlaistas. Nākamajā reizē 40 butes bija 2/3 spaiņa. Nu spainis - 8 vai 10 litri
9.decembris 2017, 12:48 | links
 
Viennozīmīgi -ja pats necopēju,jeb nejēdzu neko prātīgu noķert,tad citiem spainīši ir gaužām mazi,butes tikai bērnudārza lieluma...utt.
Tādēļ daudzi kolēģi atskaites vispār neraksta,lai teorētiķiem ir mierīgs prāts,
9.decembris 2017, 12:45 | links
 
Sākot no novembra beigām spaiņi beidzas. Ar atsevišķiem izņēmumiem un pasaku stāstiem

diametrs, 9.decembris 2017, 11:43


Diametr,

Par novembra beigām 9999 % taisnība, protams vienmēr atradīsies kāds kas samuldēsies ar 1,5 litra bērnudārznieka spainīti nodēvējot par spaini. Pie tam, ar pēdējo novembra nedēļu, tā man rāda dzīves pieredze, būšu ļoti piesardzīgs.....
9.decembris 2017, 12:37 | links
 
dažādībai pamēģini variēt ar spaiņu izmēriem, šķiet, citi sen tā jau dara :)

Juurasbullis, 9.decembris 2017, 12:07


Laba doma, piemēram bērnu rotaļu spainītis
9.decembris 2017, 12:35 | links
 
dažādībai pamēģini variēt ar spaiņu izmēriem, šķiet, citi sen tā jau dara :)
9.decembris 2017, 12:07 | links
 
Sākot no novembra beigām spaiņi beidzas. Ar atsevišķiem izņēmumiem un pasaku stāstiem
9.decembris 2017, 11:43 | links
 
Leonīd, par to butes ceļojumu ar prāmi uz Zviedriju un tām palikušajām ( neizteikšos kādām) man jau sen tāds viedoklis. Šogad es īpaši sekoju forumā, jo gribu mēģināt noticēt daudzajiem nostāstiem par spaiņiem ziemā , t. sk. martā. Arī tāpēc, ka aizejošais gads bija samērā labs gads. Var būt izdosies laust stereotipus..... Katrā ziņā paldies visiem par ziņām no liedaga.
9.decembris 2017, 11:24 | links
 
Esmu mājās.Pēc maniem novērojumiem butes sakāpj prāmī un laiž uz Zviedriju,paliek tikai tās,kuras nepaspēja.Copmaņu un to kolēģes ir pietiekami daudz liedagā,sekmes vidējas.Man 8gab.Kādam arī bonuss.Rīt provēšu priekšpusdienā,vairāk nav laika.Pravieti,pie ūdeņiem neko vairāk par gāzēto mangaļūdeni.Domāju,ka esmu redzējis neadekvātu cepumgrauzēju vairāk par visiem pārējiem copmaņiem.Man sieva ļauj mājās iemalkot kādu graķīti,īpaši nekārojas.
8.decembris 2017, 23:19 | links
 
Leonīds tak līdz prāmim copē, līdz 10 vakarā. Droši vien tik tagad uz māju dodas.
8.decembris 2017, 22:19 | links
 
Vai tā ķerās ka krastā netiek :)
8.decembris 2017, 22:12 | links
 
Leonīds kautrīgi klusē, pasludināja vakar, ka šodien būs makšķernieku diena. Laikam no kreņķiem krastā malko savu Latvijas Balzāma upeņu dzērienu sakarā ar neveiksmīgi izsludinātajiem plekstes svētkiem...
8.decembris 2017, 21:10 | links
 
Domaataajs [17:34]: Šodien bute ir, izmērs gan tikai plaukstas apmērā, kondīcija vidēja. Tas Jelgavas tirgū, ēsma - Eur 2.50 kg. Padomāju un izlēmu noķert pāris kg reņģes un pāris mencas bez galvas. Arī ķērās uz EUR ;)Kur šodien ķeras?

Neasakasneas, 8.decembris 2017, 18:22


Nesaskasneas,

Šodien ķeras foreles Maxima ** un Maxima *** pa 4.50 kg. Domaju, ka rīt vēl varēs noķert.....
8.decembris 2017, 21:05 | links
 
Domaataajs [08.12.17]: Šodien bute ir, izmērs gan tikai plaukstas apmērā, kondīcija vidēja. Tas Jelgavas tirgū, ēsma - Eur 2.50 kg. Padomāju un izlēmu noķert pāris kg reņģes un pāris mencas bez galvas. Arī ķērās uz EUR ;)
Kur šodien ķeras?
8.decembris 2017, 18:22 | links
 
Ta jau pa lēto tiki cauri,Kolkā būtu dārgāk..
8.decembris 2017, 17:44 | links
 
Šodien bute ir, izmērs gan tikai plaukstas apmērā, kondīcija vidēja. Tas Jelgavas tirgū, ēsma - Eur 2.50 kg. Padomāju un izlēmu noķert pāris kg reņģes un pāris mencas bez galvas. Arī ķērās uz EUR ;)
8.decembris 2017, 17:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager