Makšķerēšana jūrā

Tagad vispār šajās dienās esot niknais pilnmēness
4.decembris 2017, 22:34 | links
 
Pravieti,tici man,nomainīsies mēness un viss aizies dimdēdams.Pāris tukšas dienas nenozīmē copes sezonas beigas.Šovakar izskatījās,ka copējām tikai trijatā:Diametrs ar kompanjonu un es bez pārinieka,dažādos pulksteņlaikos.5gab sadabūju,pirmā riktīgi bija dievam parādā,pārējās dažādas bet ņemamas.Nagi nosala,cimdi neglāba.
4.decembris 2017, 22:20 | links
 
Un kur tad vecās bākas drupas ragā, vēl turpat?

Domaataajs, 4.decembris 2017, 20:36


Rags pārvietojies uz Ventspils pusi no drupām
4.decembris 2017, 21:45 | links
 
Skatos, ka sācies pamatīgs decembra abloms, Diametrs veicis kurzemes lieljūras tūrisma skaistāko šī gada vietu un mirkļu apceri, kā rezultātā pavedinājis tikai vienu nepilngadīgo ,un diena taču bija laba priekš plekstes. Sācies ļurbas laiks. Tā izskatās patreiz kārāka uz barību nekā plakanā. Nāksies pārkvalificēties, transporta izdevumi daudz mazāki un darba apstākļus var nodrošināt priekš ziemas patīkamākus.
4.decembris 2017, 21:35 | links
 
Un kur tad vecās bākas drupas ragā, vēl turpat?
4.decembris 2017, 20:36 | links
 
Šodien ar kompanjonu ceļojums gar jūru. Tuvojoties pirms 07.00 Jaunciemam,ieraugot starp kokiem spožo mēnesi, sapratu, ka nebūs ...2 stundas nebija ... Pārvācāmies uz Liepeni- tur skaistāki mākoņi bija. Drusku vējiņš, viļņi, bet nekas tāds, lai kavētu kādas butes iznācienu ... Bija viena nepieklājīgi nepilngadīga. Mēs aizmiggrējām prom uz Kolku. Brīžiem nepatīkams ziemeļrietums, brīžiem tīri ciešams. Kolkas rags pārvietojies vairākus desmitus metru pa kreisi pretī koka pieejas celiņam. Nu nekādīgi neizdevās kādu pierunāt (Ja viņas tur bija), piedāvājām garneli, tīģereni, brētliņu, reņģi, utt. Nekā ... Esam mājās ar atkārtu lūpu :)
4.decembris 2017, 19:52 | links
 
Sestdien astoņas smukas buttes bija. Pirmaijai reizei ciešami... :)
Es tuvā distancē nepārspraužu kāta turētāju, jo ik pa brīdim, ja cope pieklust, iemetu tālumā, bet atbrīvoju auklu- ļepaenu, lai vējš planda un augšējo āķi cilā.

poppers, 4.decembris 2017, 09:19


Nu nezinu gan vai vējš ir tas, kas cilā :)
http://www.copeslietas.lv/site/video/player/3655-ka-nenokert-buti.htm
4.decembris 2017, 17:28 | links
 
Poperss
Vajag ne tikai atlaist auklu bet ik pa brīdim pietīt pa metram jo daudzas uzbrūk kustībā kad noceļ no vietas, vismaz man 20%gadījumos tā ir bijis.
4.decembris 2017, 16:12 | links
 
Sestdien astoņas smukas buttes bija. Pirmaijai reizei ciešami... :)
Es tuvā distancē nepārspraužu kāta turētāju, jo ik pa brīdim, ja cope pieklust, iemetu tālumā, bet atbrīvoju auklu- ļepaenu, lai vējš planda un augšējo āķi cilā.
4.decembris 2017, 09:19 | links
 
Ļoti tuvā distancē,ne tālāk par 15m.Tālāk straume un zāle dara savu darāmo.Kāti slīpi cik var,var likt paralēli krastam.Brēča strādā viennozīmīgi labi,man citu ēsmu negribās izmantot.Strādā jebkura vairāk vai mazāk veiksmīgi.Arī tad,ja pavadiņas ir nejēgā garas,tuvā distancē kātus pēc iespējas slīpāk.

leonids, 3.decembris 2017, 17:37

Ļoti tuvā distancē,ne tālāk par 15m.Tālāk straume un zāle dara savu darāmo.Kāti slīpi cik var,var likt paralēli krastam.Brēča strādā viennozīmīgi labi,man citu ēsmu negribās izmantot.Strādā jebkura vairāk vai mazāk veiksmīgi.Arī tad,ja pavadiņas ir nejēgā garas,tuvā distancē kātus pēc iespējas slīpāk.

leonids, 3.decembris 2017, 17:37

Paldies, Leonīd, par vērtīgām atziņām.
3.decembris 2017, 22:45 | links
 
Mēs Valmieras buttenieki esam aktīvi vienu pavasari vilkuši buttes līdz nārstam...līdz marta beigām un skaistas biezas buttes...ir tik viss atkarīgs no laika apstākļiem...
Vakar vakarā kad visi bij pametuši Kolku...mēs ar Leonīdu drusku butti pavilkām...bet naktī tiešām apklusa cope...
3.decembris 2017, 19:42 | links
 
pagajusho gad visu ziemu kjeeru, biezhi lielaaka probleema par bushu atrashanu, bija atrast vietu kur uudens no ledus sanesumiem briivs lai iemesties vareetu

sailing, 3.decembris 2017, 18:21

Pāvilostā bija OK, arī Jūrkalnē pie buras

diametrs, 3.decembris 2017, 18:59

Es arī copēju vēl janvārī.Protams lomi nav tādi kā novembrī.
Kaut kā vidēji labi strādāja pirms 2 gadiem Ovīšu akmeņainā pludmale.Pagājušajā gadā 30.decembrī pie Lietuvas robežas aiz Papes ir tāda akmeņaina- oļaina pludmale Nida.Tur arī copēju.Izmēri protams nebija kā novembrī, bet vieta ar savdabīgu feinu vidi.Tur gan lietuvieši pēc vētrām klimst un dzintarus meklē.
3.decembris 2017, 19:20 | links
 
pagajusho gad visu ziemu kjeeru, biezhi lielaaka probleema par bushu atrashanu, bija atrast vietu kur uudens no ledus sanesumiem briivs lai iemesties vareetu

sailing, 3.decembris 2017, 18:21


Pāvilostā bija OK, arī Jūrkalnē pie buras
3.decembris 2017, 18:59 | links
 
pagajusho gad visu ziemu kjeeru, biezhi lielaaka probleema par bushu atrashanu, bija atrast vietu kur uudens no ledus sanesumiem briivs lai iemesties vareetu
3.decembris 2017, 18:21 | links
 
Jāāāā, decembris sāk pieteikt sevi ar nullēm tabulā, tādēļ jāuzspēj atrauties novembrī, ko arī izdarīju. Vēl ēdu savu divu nedēļu veco kūpiņu. Uz dec. cerības likt nevajag un 200 km. maukt nav gudra lieta.

Pravietis, 3.decembris 2017, 17:25


Pagājušajā sezonā copēju līdz martam. Tie kas mani satika pie jūras, to zina
3.decembris 2017, 18:19 | links
 
Esmu janvārī labi pavilcis.
3.decembris 2017, 18:01 | links
 
Pravieti,lasi atskaites,skaties prognozes,nemet plinti krūmos.Esmu copējis jūrā,kad sāk veidoties soga.
3.decembris 2017, 17:40 | links
 
Ļoti tuvā distancē,ne tālāk par 15m.Tālāk straume un zāle dara savu darāmo.Kāti slīpi cik var,var likt paralēli krastam.Brēča strādā viennozīmīgi labi,man citu ēsmu negribās izmantot.Strādā jebkura vairāk vai mazāk veiksmīgi.Arī tad,ja pavadiņas ir nejēgā garas,tuvā distancē kātus pēc iespējas slīpāk.
3.decembris 2017, 17:37 | links
 
Jāāāā, decembris sāk pieteikt sevi ar nullēm tabulā, tādēļ jāuzspēj atrauties novembrī, ko arī izdarīju. Vēl ēdu savu divu nedēļu veco kūpiņu. Uz dec. cerības likt nevajag un 200 km. maukt nav gudra lieta.
3.decembris 2017, 17:25 | links
 
Šodien oviši+pitrags+Kolka no 06:00-15:00 vis pa tukšo
3.decembris 2017, 16:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager