Makšķerēšana jūrā

Mazirbē, bet butes biezums labs un ikri pamatīgi, plāno slimo praktiski nebija atšķirībā no tā kā izskatījās mēnesi atpakaļ. Starp citu pirms 2 gadiem arī vēl 30. decembrī Miķelī viss vēl bija ok, gandrīz norma.
23.novembris 2017, 10:25 | links
 
Jā, tuvojas decembris. Parasti šajā laikā jāsāk skatīties Jūrkalnes buras, Pāvilostas virzienā. Taču nav tik auksts, var kaut ko mēģināt Sīkragā, Jaunciemā, Mazirbē. Vai Kolkā var, neesmu pārliecināts. Ja drusku plusā kaut cik, arī Ovīši, Miķeļbāka.
22.novembris 2017, 22:38 | links
 
Jā........., pamaz, vai tiešam sezona strauji iet uz beigām. Zem Kolkas, tas nozīmē lieljūrā, vai mazjūrā. Varbūt tā ir Vaide.
22.novembris 2017, 22:13 | links
 
zhivs [22.11.17]: pa nakti bijām zem Kolkas, -2 grādi, bezvējš, jūra mega mierīga, butes maz un mazas, pa 10 stundām kādas 30 gab. uz diviem
Precize?! IR vietas kur badinieka ar rij. Tas statistikai!
22.novembris 2017, 21:43 | links
 
pa nakti bijām zem Kolkas, -2 grādi, bezvējš, jūra mega mierīga, butes maz un mazas, pa 10 stundām kādas 30 gab. uz diviem
22.novembris 2017, 20:40 | links
 
man vienreiz 600 gramīga akmeņniece tā locīja kātu ka likās ka smuks spožais :)

Bebrs, 21.novembris 2017, 21:28

Neaizmirstiet , ka bullīši arī var kātu papurināt, protams pie zemes pieliekt nez vai...
Mums visiem kārojas kaut kas ne no rutīnas- butes.
Es buju priecīgs arī par lielas reņģes izmēra stinti svētdien.
Būtu priecīgs, ja kāds padalītos iespaidos kā ķēris un noķēris kaut ko citu no krasta, izņemot buti.

jurinieks, 22.novembris 2017, 14:03


Esmu Ovīšos 9 gados noķēris butes, nelielas akmensbutes, lasi, mencu, sīgu, 2x vimbu, 2x breksi, luci, salaku
22.novembris 2017, 14:16 | links
 
man vienreiz 600 gramīga akmeņniece tā locīja kātu ka likās ka smuks spožais :)

Bebrs, 21.novembris 2017, 21:28


Neaizmirstiet , ka bullīši arī var kātu papurināt, protams pie zemes pieliekt nez vai...
Mums visiem kārojas kaut kas ne no rutīnas- butes.
Es buju priecīgs arī par lielas reņģes izmēra stinti svētdien.
Būtu priecīgs, ja kāds padalītos iespaidos kā ķēris un noķēris kaut ko citu no krasta, izņemot buti.
22.novembris 2017, 14:03 | links
 
Webkamerā Liepājas pludmalē migla.
22.novembris 2017, 11:27 | links
 
Sèžam no astoņiem Saunagā, man 3, kolēģim kādas padsmit, jūra kā galds, neliels vējiņš no muguras un saule, laikam pārāk labs laiks lai labi ķertos...
22.novembris 2017, 11:18 | links
 
Spriežot pēc prognozēm sēžot pie datora, šodien varētu braukt jebkur Lieljūrā.Ūdens gan varētu būt atkāpies.
22.novembris 2017, 10:50 | links
 
Vai kāds šodien ir pie jūras? Kur ieteiktu doties šodien no Kolkas puses? Paldies
22.novembris 2017, 10:36 | links
 
Dorša baltijas jūrā,no krasta ķerošajiem nez vai skaitās trofeja.Drīzāk aplauziens cerētā laša vai taimiņa vietā.Tonis pareizi dara, ka brauc uz Vilhelmīni.
21.novembris 2017, 22:28 | links
 
man vienreiz 600 gramīga akmeņniece tā locīja kātu ka likās ka smuks spožais :)
21.novembris 2017, 21:28 | links
 
Tas jā, tas jau pats par sevi. Te jau visi cer uz bonusiem ko uzlikt uz maizītes
21.novembris 2017, 21:27 | links
 
Juri. Dorša ari uzšauj, ka maz neliekās. :)
21.novembris 2017, 21:23 | links
 
Babillon [1:01]: Sveiki kungi kas Liepājas pusē notiek - ir kāda kustība un rezultāti uz molīša vai saraiķosBijām 7dien uz z-mola cilveku daudz, bet ar krēslu praktiski visi notinaas. Cope nu tāda... Nosacīta. Garneli vispār neaiztika-tikai uz reņģi.Tika labots personiskais rekords butei. Kopaa 18 gab un 2 bullīši.Un bija arī tādi stieni ka likās ka copeni ieraus jūrā- izrādijās ka tas ir butei kas taa sit.

krisis1989, 21.novembris 2017, 18:49

Interesanti dzirdēt, ka bute Liepājā arī mēdz būt. Līdz šim dzīvoju ar pārliecību, ka pēdējā vieta kārtē lejup kur var buti sastapt ir Jūrkalne. Un uz to pašu Jūrkalni veči brauca nevis buti ķert, bet gan sagādāt sev pārsteigumu...........

Pravietis, 21.novembris 2017, 20:27

Bute rudenī noteikti jāmeklē no Ventiņiem uz Kolku, bet pavasarī arī ir labi, ja ne pat labāk posmā Ventiņi - Liepāja.
P.s. Kātā var iedot nevien lašveidīgais, bet arī laba izmēra akmeņniece.
21.novembris 2017, 21:07 | links
 
Jā, pirms 1,5 ned. ap plkst. 11 arī uzpurināja konkrēti, dupletā bija liela un plaukstas bute. Vai nu tā bija cīņa par ēsmu, vai ierijušas, stiepa sistēmu katra uz savu pusi.
21.novembris 2017, 20:57 | links
 
Leonīd,

Pie lieljūras Kolkā biju svētdien no 12.00 līdz pirmdienas 02.30
Par to zivs plānumu varu pateikt vienu, 1,5 nedēļu atpakaļ un svētdien iztīrot pavisam kopā 16 kg. zivis, varbūt divām zivīm es atradu ēdiena atliekas un tās pašas bija mana ēsma. Tākā domāt var visu ko........, bet , manuprāt normāli tas nav. Jā, pa dienu man arī nekad kāti nav locīti, 1,5 nedēļu atpakaļ viens kāts ar visu turētāju bija ūdenī, bet toreiz krišanas brīdi neredzēju....Svētdien gan iespaids bija foršs, kā kātu nolocīja, pie tam, ja kāta tests ir 200 gr., adrenalīns pat neuzspēja izdalīties.

Pravietis, 21.novembris 2017, 17:21

nu jaa skats labs un patiikams, tik man taa peecsajuuta peec tiem locijumiem taada ne visai, naakaas tik konstateet ka kaads aakjis tukshs vai pazudis bez peedaam, bet bliezieni tieshaam iespaidiigi, starp citu uz Liepaajas mola ar kaati labi jaastiprina, savaadaak 2 sekundees var aiziet, tur arij mencas vai spozhie kad pienaak, diezgan biezhi uzmauc

sailing, 21.novembris 2017, 17:40


Varbūt arī spoles bremzi noregulēt, lai šādā sitiena brīdī izslīd
21.novembris 2017, 20:42 | links
 
Babillon [1:01]: Sveiki kungi kas Liepājas pusē notiek - ir kāda kustība un rezultāti uz molīša vai saraiķosBijām 7dien uz z-mola cilveku daudz, bet ar krēslu praktiski visi notinaas. Cope nu tāda... Nosacīta. Garneli vispār neaiztika-tikai uz reņģi.Tika labots personiskais rekords butei. Kopaa 18 gab un 2 bullīši.Un bija arī tādi stieni ka likās ka copeni ieraus jūrā- izrādijās ka tas ir butei kas taa sit.

krisis1989, 21.novembris 2017, 18:49


Interesanti dzirdēt, ka bute Liepājā arī mēdz būt. Līdz šim dzīvoju ar pārliecību, ka pēdējā vieta kārtē lejup kur var buti sastapt ir Jūrkalne. Un uz to pašu Jūrkalni veči brauca nevis buti ķert, bet gan sagādāt sev pārsteigumu...........
21.novembris 2017, 20:27 | links
 
Babillon [21.11.17]: Sveiki kungi kas Liepājas pusē notiek - ir kāda kustība un rezultāti uz molīša vai saraiķos

Bijām 7dien uz z-mola cilveku daudz, bet ar krēslu praktiski visi notinaas. Cope nu tāda... Nosacīta. Garneli vispār neaiztika-tikai uz reņģi.Tika labots personiskais rekords butei. Kopaa 18 gab un 2 bullīši.Un bija arī tādi stieni ka likās ka copeni ieraus jūrā- izrādijās ka tas ir butei kas taa sit.
21.novembris 2017, 18:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager