Makšķerēšana jūrā

Leonīd,

Pie lieljūras Kolkā biju svētdien no 12.00 līdz pirmdienas 02.30
Par to zivs plānumu varu pateikt vienu, 1,5 nedēļu atpakaļ un svētdien iztīrot pavisam kopā 16 kg. zivis, varbūt divām zivīm es atradu ēdiena atliekas un tās pašas bija mana ēsma. Tākā domāt var visu ko........, bet , manuprāt normāli tas nav. Jā, pa dienu man arī nekad kāti nav locīti, 1,5 nedēļu atpakaļ viens kāts ar visu turētāju bija ūdenī, bet toreiz krišanas brīdi neredzēju....Svētdien gan iespaids bija foršs, kā kātu nolocīja, pie tam, ja kāta tests ir 200 gr., adrenalīns pat neuzspēja izdalīties.

Pravietis, 21.novembris 2017, 17:21


nu jaa skats labs un patiikams, tik man taa peecsajuuta peec tiem locijumiem taada ne visai, naakaas tik konstateet ka kaads aakjis tukshs vai pazudis bez peedaam, bet bliezieni tieshaam iespaidiigi, starp citu uz Liepaajas mola ar kaati labi jaastiprina, savaadaak 2 sekundees var aiziet, tur arij mencas vai spozhie kad pienaak, diezgan biezhi uzmauc
21.novembris 2017, 17:40 | links
 
Leonīd,

Pie lieljūras Kolkā biju svētdien no 12.00 līdz pirmdienas 02.30
Par to zivs plānumu varu pateikt vienu, 1,5 nedēļu atpakaļ un svētdien iztīrot pavisam kopā 16 kg. zivis, varbūt divām zivīm es atradu ēdiena atliekas un tās pašas bija mana ēsma. Tākā domāt var visu ko........, bet , manuprāt normāli tas nav. Jā, pa dienu man arī nekad kāti nav locīti, 1,5 nedēļu atpakaļ viens kāts ar visu turētāju bija ūdenī, bet toreiz krišanas brīdi neredzēju....Svētdien gan iespaids bija foršs, kā kātu nolocīja, pie tam, ja kāta tests ir 200 gr., adrenalīns pat neuzspēja izdalīties.
21.novembris 2017, 17:21 | links
 
man gan ar piezvejaam neiet, pa kaadai vimbai ir traapijies, grundulji un luchi bijushi, taiminji tik aakjus amputeejushi
21.novembris 2017, 15:38 | links
 
kutis [21.11.17]: Čomam 1,5kg menca nolika kātu guļus ar visu turētāju, kaut arī ieraudzīju dabūja skriet pakaļ ūdenī.
Bildes bildes :))
21.novembris 2017, 15:33 | links
 
Čomam 1,5kg menca nolika kātu guļus ar visu turētāju, kaut arī ieraudzīju dabūja skriet pakaļ ūdenī.
21.novembris 2017, 15:07 | links
 
Vakar cope aktivizējās pēc plkst20,līdz prāmim pacopēju un braucu mājās ar 10gab laba izmēra butēm.Pravieti,kurā laikā biji pie jūras?Ar to biezumu ir tā,ja butes daudz ,tās ir plānākas,tas nozīmē,ka izsalkušās medī.Pie mazāka skaita ir biezākas butes,kas tikai našķojas ar piedāvāto ēsmu,kabina to no āķiem-nervi melni.Kas noloka kātu līdz ūdenim,nezinu.Pašam tā ir bijis neskaitāmas reizes,tāds iespaids,ka zivs ķer pērlītes.

leonids, 21.novembris 2017, 12:22


Man aizvakar no 18.00 līdz 20.00 vienu makšķeri locīja. Liku āķus bez pērlēm, utt, tik un tā
21.novembris 2017, 12:49 | links
 
Vakar cope aktivizējās pēc plkst20,līdz prāmim pacopēju un braucu mājās ar 10gab laba izmēra butēm.Pravieti,kurā laikā biji pie jūras?Ar to biezumu ir tā,ja butes daudz ,tās ir plānākas,tas nozīmē,ka izsalkušās medī.Pie mazāka skaita ir biezākas butes,kas tikai našķojas ar piedāvāto ēsmu,kabina to no āķiem-nervi melni.Kas noloka kātu līdz ūdenim,nezinu.Pašam tā ir bijis neskaitāmas reizes,tāds iespaids,ka zivs ķer pērlītes.
21.novembris 2017, 12:22 | links
 
Tā izskatās ka 5gb. gandrīz kā reņģu ķērājs!:)
21.novembris 2017, 12:14 | links
 
Vakar

rausis123, 21.novembris 2017, 11:56


Cik Tev āķi makšķerei ? Pieci ?
21.novembris 2017, 12:05 | links
 

Vakar
21.novembris 2017, 11:56 | links
 
Sveiki kungi kas Liepājas pusē notiek - ir kāda kustība un rezultāti uz molīša vai saraiķos

Babillon, 21.novembris 2017, 01:01


Nezinu, kā Liepajas pusē, bet no Venspils uz Liepāju diezgan labi pedējo 2 dienu laikā 18 kg(gan lielas, gan mazas) vēlāk ielikšu foto
21.novembris 2017, 09:15 | links
 
Sveiki kungi kas Liepājas pusē notiek - ir kāda kustība un rezultāti uz molīša vai saraiķos
21.novembris 2017, 01:01 | links
 
Pāvilostā arī reiz tīkls bija paralēli krastam, turklāt ļoti garš. Bet laikam jau legālais. Bet nāk lašu laiks, tad nelegālos liek līdz pašam krastam, kaut gan drīkst no 100 m no krasta.
Bet saka,ka tīkliem īpaši traucēt nevajadzētu copei. Galu galā var paiet tālāk, ja ir iespēja.

Domaataajs, 20.novembris 2017, 23:08


Toreiz Jūrkalnē bija paralēli krastam daudzi tīkli.
20.novembris 2017, 23:33 | links
 
Pāvilostā arī reiz tīkls bija paralēli krastam, turklāt ļoti garš. Bet laikam jau legālais. Bet nāk lašu laiks, tad nelegālos liek līdz pašam krastam, kaut gan drīkst no 100 m no krasta.
Bet saka,ka tīkliem īpaši traucēt nevajadzētu copei. Galu galā var paiet tālāk, ja ir iespēja.
20.novembris 2017, 23:08 | links
 
Vakar ap 9 miķelbaka ķeras labi bet zveinieki ka parast salika tiklus priekša.pec 30 min cope beidzas

Karlis12345, 20.novembris 2017, 21:31
Tīklus jau liek perpendikulāri, ieslipi pret vēju, ne jau paralēli krastam......

Pravietis, 20.novembris 2017, 21:57


Jūrkalnē vienreiz visi tīkli bja paralēli krastam. Es toreiz copei biju īpaši gatavojies, jo speciāli sagādāti maijvaboļu kāpuri, kas dažreiz izglābju bušu copi
20.novembris 2017, 22:37 | links
 
Vakar ap 9 miķelbaka ķeras labi bet zveinieki ka parast salika tiklus priekša.pec 30 min cope beidzas

Karlis12345, 20.novembris 2017, 21:31

Tīklus jau liek perpendikulāri, ieslipi pret vēju, ne jau paralēli krastam......
20.novembris 2017, 21:57 | links
 
Vakar ap 9 miķelbaka ķeras labi bet zveinieki ka parast salika tiklus priekša.pec 30 min cope beidzas
20.novembris 2017, 21:31 | links
 
Starp citu, vakar Kolkā īstā copē sākā ap 24.00. Plkst. 2,30 es sapratu, ka man vairāk nevajag. Veči krastā salietojušies cepumus, kad devos majās krāca tā, ka visus rezervāta zvērus sabaidīja. Tumsā saskaitīju kādus sešus večus, bet kātu bija ap trīsdesmit. Pleksti grib paņemt ar kvantitāti.... Tā lūk, vairāk strādāt vajag, nevis cepumus lietot un cerēt, ka zelta zivtiņa pati krastā izlēks.... GRŪTI aiziet no copes vietas, ja padarožņikos pierakstās dupleti. Cilvēcisko badību mums jāspēj nomērdēt...., bet jāspēj.
20.novembris 2017, 21:13 | links
 
Vakar Lūžņā ap 3 kg dažāda izmēra.
Blakus makšķerēja jenoti, tad nu paliku bez vienas sistēmas, kura bij aiznesta (zivs vai straumes) uz šo pusi. Uzmanieties !

atmos, 20.novembris 2017, 15:23


Nosvēru šoreiz intereses pēc - 3,5kg, ta jau Tev vairāk.
20.novembris 2017, 20:39 | links
 
Truksni, Diametr, Jums taisnība, tā vietiņa mani šogad baroja labi, tādēļ iekritu pašapmierinātībā. Māte jūriņa mani šogad lutināja, protams, arī ar tavām Diametr dzīvē pielietotajām viltībiņām un dzīves gudrību. Tu jau zini, ka labs copmans copmani saprot no pusvārda, nevajad nekad teikt visu līdz galam. Man pietika ar pusvārdu un par to paldies. Šobrīd kūpiņš nāk gatavs......Iepriekšējā reize biju Vaidē pēc spidometra 8 km no Kolkas, tad 1,5 nedēļu atpakaļ, dabūju 7 kg.
20.novembris 2017, 20:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager