Makšķerēšana jūrā

Windguru nesola tādas briesmas kāBricis.Brāzmas līdz 15m/s.Vilnis 1,4m.Normāli copes apstākļi.
4.novembris 2021, 21:25 | links
 
Vispār pēc jūras datiem, kopumā labāk izskatās ap Jūrkalne, bet nu tas vējš nenormāls. Tāpēc vēja ziņā Kolkā labāka, bet straumes tur lielas salīdzinot ar citviet. Baigā dilemma.
4.novembris 2021, 21:16 | links
 
Cik izskatās pēc prognozēm brīvdienām, tad no lielā vēja vismazākais būs Kolkā. Zem Ventspils sola tādu vēju, ka var ar svinu pa pieri dabūt. Lielais vēiš var visu brīvdienu copi sačakarēt. Ja Leonīds var izteikt savu viedokli, būšu pateicīgs.
4.novembris 2021, 21:05 | links
 
Neiet man bilde...
4.novembris 2021, 20:19 | links
 
Ķērās labi.2stundās 5,2kg.Ūdens vardei līdz papēžiem.
4.novembris 2021, 20:18 | links
 
Ķērās labi.2stundās 5,2kg.Ūdens vardei līdz papēžiem.
4.novembris 2021, 20:18 | links
 
leonids [13:17]: Vita,pa smuko!Vakar bija vienā no Whatsapp grupām bilde ar labu lomu Bernātos, tāpat arī nedēļu atpakaļ bija bilde lejā zem Papes ar labu lomu tā kā var mēģināt, tikai man te teica, ka tur esot diezgan sekls. Nezinu cik sekls, kad esmu braucis vasarā peldēties tur likās diezgan ok. Varbūt informācija skopa jo tālu jābrauc un parasti visa informācija nāk no klasiskajām vietām. Viens rādītājs arī , kas tika pieminēts šajā pašā forumā pirms pāris gadiem, ir tas, ka tad tur būtu pilns ar lietuviešiem. Diemžēl to invāziju mēs redzam vēl vairāk uz augšu. Tur viņi brauc pārsvarā vasarā sauļoties un atpūsties.

buslis, 4.novembris 2021, 13:29

Dziļums jūra ir mainīgs lielums, vējš uzpūš un atkal ir savādāk. Bet zivs savukārt seko ēdamajam.
4.novembris 2021, 18:03 | links
 
Tagad jau visur ķeras vairākk vai mazāk. Vakar Lūžņas puse ,spainis ar kaudzi, sākām 9, no sākuma ļoti labi, pēc 12 sāka cope dzist, beidzām 15. Distance tuva, kad mēģināja iemest tālumā tur nekā. Vienīgais ar ko butes varēja aizbaidīt - vārīta garnele, to gan galīgi neēda, reņģe vai brētliņa apmēram vienādi.
4.novembris 2021, 14:46 | links
 

Netālu no Ventspils no pus deviņiem līdz vienpadsmitiem 37 gb.
4.novembris 2021, 14:43 | links
 
Kolkā 1.joms vidēja auguma vīram līdz zvaniem.Neesmu bridējs.Man ķeras turpat 1.jomā.Retu reizi jāiesringst,jāmet pāri sēklim.
4.novembris 2021, 14:28 | links
 
leonids [47m]: Vita,pa smuko!Vakar bija vienā no Whatsapp grupām bilde ar labu lomu Bernātos, tāpat arī nedēļu atpakaļ bija bilde lejā zem Papes ar labu lomu tā kā var mēģināt, tikai man te teica, ka tur esot diezgan sekls. Nezinu cik sekls, kad esmu braucis vasarā peldēties tur likās diezgan ok. Varbūt informācija skopa jo tālu jābrauc un parasti visa informācija nāk no klasiskajām vietām. Viens rādītājs arī , kas tika pieminēts šajā pašā forumā pirms pāris gadiem, ir tas, ka tad tur būtu pilns ar lietuviešiem. Diemžēl to invāziju mēs redzam vēl vairāk uz augšu. Tur viņi brauc pārsvarā vasarā sauļoties un atpūsties.

buslis, 4.novembris 2021, 13:29



Paldies par info. Tur jau tā lieta, ka invāzija arī Lietuviešiem rodas no informācijas mūsu portālos. Un man jau liekas, ka seklākā vieta laikam tomēr ir Kolka. Bet viss tur notiek. Jābrauc pamēģināt. Attālums protams man no Jelgavas, Bernāti aptuveni 205km, Mazirbe, Jūrkalne ap 175. Bet tā jau vairs nav starpība.
4.novembris 2021, 14:15 | links
 
To Vita. Un kurā ta vietā?
4.novembris 2021, 14:04 | links
 
SanitaSanita [04.11.21]: buslis [29m]: leonids [39m]: Vita,pa smuko!Vakar bija vienā no Whatsapp grupām bilde ar labu lomu Bernātos, tāpat arī nedēļu atpakaļ bija bilde lejā zem Papes ar labu lomu tā kā var mēģināt, tikai man te teica, ka tur esot diezgan sekls. Nezinu cik sekls, kad esmu braucis vasarā peldēties tur likās diezgan ok. Varbūt informācija skopa jo tālu jābrauc un parasti visa informācija nāk no klasiskajām vietām. Viens rādītājs arī , kas tika pieminēts šajā pašā forumā pirms pāris gadiem, ir tas, ka tad tur būtu pilns ar lietuviešiem. Diemžēl to invāziju mēs redzam vēl vairāk uz augšu. Tur viņi brauc pārsvarā vasarā sauļoties un atpūsties.Sveiki, vai uz pēcpusdienu arī ķeras šodien?
Ventspils pusē, nezināt?
4.novembris 2021, 13:57 | links
 
buslis [04.11.21]: leonids [39m]: Vita,pa smuko!Vakar bija vienā no Whatsapp grupām bilde ar labu lomu Bernātos, tāpat arī nedēļu atpakaļ bija bilde lejā zem Papes ar labu lomu tā kā var mēģināt, tikai man te teica, ka tur esot diezgan sekls. Nezinu cik sekls, kad esmu braucis vasarā peldēties tur likās diezgan ok. Varbūt informācija skopa jo tālu jābrauc un parasti visa informācija nāk no klasiskajām vietām. Viens rādītājs arī , kas tika pieminēts šajā pašā forumā pirms pāris gadiem, ir tas, ka tad tur būtu pilns ar lietuviešiem. Diemžēl to invāziju mēs redzam vēl vairāk uz augšu. Tur viņi brauc pārsvarā vasarā sauļoties un atpūsties.
Sveiki, vai uz pēcpusdienu arī ķeras šodien?
4.novembris 2021, 13:57 | links
 
leonids [04.11.21]: Vita,pa smuko!
Vakar bija vienā no Whatsapp grupām bilde ar labu lomu Bernātos, tāpat arī nedēļu atpakaļ bija bilde lejā zem Papes ar labu lomu tā kā var mēģināt, tikai man te teica, ka tur esot diezgan sekls. Nezinu cik sekls, kad esmu braucis vasarā peldēties tur likās diezgan ok. Varbūt informācija skopa jo tālu jābrauc un parasti visa informācija nāk no klasiskajām vietām. Viens rādītājs arī , kas tika pieminēts šajā pašā forumā pirms pāris gadiem, ir tas, ka tad tur būtu pilns ar lietuviešiem. Diemžēl to invāziju mēs redzam vēl vairāk uz augšu. Tur viņi brauc pārsvarā vasarā sauļoties un atpūsties.
4.novembris 2021, 13:29 | links
 
Vita,pa smuko!
4.novembris 2021, 13:17 | links
 
Portālā par butēm visi runā tikai par posmu Kolka-Liepāja. Nu negribās ticēt, ka no Liepājas uz Lietuvas pusi nekas nenotiek. Piemēram Bernātos.
Vai kādam ir kāds komentārs?
4.novembris 2021, 13:14 | links
 

Šorīt bija ļoti laba cope un super tuvā distancē.
4.novembris 2021, 12:21 | links
 
leonids [03.11.21]: Ar internetu viss kārtībā,kārpās kā velns.Varbūt to makšķerēšanu jūrā var aizbīdīt uz citu vietu,kautkas nav instalēts.
Ienāca galvā. Pārbaudi. Vai gadījumā nav kamerai ieslēgts
,, kustības attēls,, .Paskaties telefonā vai tai foto nav apakšā uzraksts ,, skatīties kustības attēlu,,
3.novembris 2021, 18:13 | links
 
bļin, vārds - romantika, aizbēga
3.novembris 2021, 17:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager